Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17
    ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%

Level
    7
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1
    Likes (Received)
    6
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή Απ: BET365 δεν με πληρώνει

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mast Εμφάνιση μηνυμάτων
    εφοσον εχεις στειλει αυτο που σου ζητησαν δεν υπαρχει περιπτωση να μην εγκριθει αν κ αυτο που ζητησαν ειναι αρκετα απλο κ επιβεβαιωνει τα στοιχεια σου. απο τη μια κατανοω την ανυσηχια σου απο την αλλη ομως μιλαμε για μια εταιρια με το καλυτερο on line συστημα πληρωμης που υπαρχει σε στοιχηματικες και τηρουν ολους τους ελεγχους προκειμενου να μην πεσουν σε παγιδες κ ξεπλυμα χρηματος.
    στην περιπτωση σου θα συνιστουσα να κανεις καταθεσεις με paysafe ετσι ωστε οι αναληψεις σου να γινονται αυτοματα με τραπεζικο εμβασμα κ κανοντας επειγουσα αναληψη τα χρηματα σου θα τα εχεις την επομενη ημερα μετα το απογευμα στο τραπεζικο σου λογαριασμο.απλο ευκολο κ αρκετα γρηγορο κ ανωδυνο. δεν χρειαζετε μπλεξιμο με καρτες κτλ.
    Αυτό που μου ζητάνε δεν είναι σχετικά απλό γιατί απλά δεν μπορεί να μου το δώσει η τράπεζα αυτή τη στιγμή. Θα πρέπει να περάσει κανένας μήνας για να ξεκινήσουν να μου στέλνουν αναλυση κάρτας στο σπίτι (αφού μόλις την προηγούμενη βδομάδα τους το ζήτησα). Μέχρι τότε εννοείται ότι δε θα παίξω.
    Όσο για την paysafe, θα το δω.

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ

Level
    7
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1
    Likes (Received)
    6
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Τελικά μου τα έβαλαν τα χρήματα.
    Τώρα το ψάχνω για αλλού.
    Likes venoss liked this post

Infobeto Tipster
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 301
    Overall activity: 2,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος10 φίλοιΠρώτοι 5000 πόντοι

Περιοχή
    Βόρεια Προάστια Αττικής
    Level
    12
    Thanks (Given)
    2
    Thanks (Received)
    2
    Likes (Given)
    2525
    Likes (Received)
    577
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο g10vanni Εμφάνιση μηνυμάτων
    betfair, εκει που δεν προκειτε ποτε να χασω λεφτα και ουτε προκειτε να μου βαλουν ποτε ορια. Απο εκει και περα αν μιλαμε για μπουκ pinnacle και bwin αυτη την εποχη και εννοειτε interwetten.
    Εννοείται Interwetten?
    Μιλάμε για την ίδια εταιρεία,που κάνεις εγγραφή,παίζεις 2 στοιχήματα των εκατό ευρώ ,και αν τα κερδίσεις,την επόμενη μέρα,έχεις όριο τα 15 ευρώ???
    Θα ξεχασουμε και αυτά που ξέρουμε φίλε giovanni...
    Μην υπόσχεσαι όταν είσαι χαρούμενος.
    Μην απαντάς,όταν είσαι θυμωμένος.
    Μην αποφασίζεις,όταν είσαι λυπημένος.

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 734
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένοςΠρώτοι 5000 πόντοι

Περιοχή
    Germany
    Level
    13
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    228
    Likes (Received)
    284
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    0

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mast Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορω να αναφερω χιλιαδες παραδειγματα για bwin , ειναι μακραν η χειροτερη εταιρια που μπορει να αντιμετωπισει ενας παιχτης σε live γεγονοτα , αν θελεις μπορουμε να ανοιξουμε μια ενοτητα και να σου αναφερω ποικοιλοτροπως τις μεθοδους που χρησιμοποιουν για να εξαπατουν πελατες με θεμιτους κ αθεμιτους τροπους.
    τωρα ως προς το σκελος της ερωτησης σου η 2 εταιριες που μπορουν να ανταπεξελθουν σε μεγαλο παιχνιδι ειναι h bet365 k ladbrokes οι οποιες εχουν τ μεγαλυτερα ορια πονταρισματος. δεν αναφερομαι σε ανταλακτηρια. γιατι δεν ασχοληθηκα ποτε.
    αλλα γενικα στα 10 χρονια που παιζω η μοναδικη εταιρια που στα παρεχει σχεδον ολα ειναι η 365 ( 24ωρη εξυπηρετηση , πλουσιο live , γρηγορες αναληψεις , σωστες αποδοσεις , ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ) .
    Στο πρωτο θεμα που λες φιλε μου οτι στα παρεχει ολα ποια ειναι , στο οτι βαζεις ενα δελτιο και δεν στο πληρωνη σε παρολι , οπος πχ εμενα πριν 1 εβδομαδα σε παρολι συτστημα 4 5 6 και σκορ ημιχρονου οβερ 1-1,5 γκολ χανω ενα και μου λεει οτι δεν μπηκαν 2 γκολ και μου το χρεωνη του μθισου απο το μισο . Ενα αυτο το αλλο οτι εχει συστες αποδοσεις σε λιβε τους ποντερνο σε αγωνα ρωσσικο στο 0-0 οβερ 1,5 γκολ στο 35 λεπτο σε αποδοσει 2,65 και μου λενε οτι η αποοσει αλλαξε σε 1,19 που ενω το εβλεπα 0-0 στο 45 το κανουν 0-2 , ενταξει αν ειναι χαλασμενο το ρολοι τους ειναι δικο τους πορβλημα .. Και απο την αλλην η βετ 365 μπορει να ειναι καλη στο λειβ αλλα οχι σε αλλα πραγματα οπος καταθεση αναληψη και αλλαγες αυτοματος σε μικροποσα..

Οσο π[ου ειπες παραπανο για την μπετ βιν εχεις δικιο ειναι μακραν η χειροτερη ετερεια σε πληρωμες και ειδηκα σε κανουν και φραγη λογαριασμου ...

Αυτα τα ολιγα ..
    Τα δυνατά χτυπήματα τον book μονο στο betexpress1.blogspot.com

Ο έχων την Γνώση χρειάζεται και την Τύχη

Banned
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 835

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1
    Likes (Received)
    12
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Smile Απ: BET365 δεν με πληρώνει

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SpeCialOn3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο πρωτο θεμα που λες φιλε μου οτι στα παρεχει ολα ποια ειναι , στο οτι βαζεις ενα δελτιο και δεν στο πληρωνη σε παρολι , οπος πχ εμενα πριν 1 εβδομαδα σε παρολι συτστημα 4 5 6 και σκορ ημιχρονου οβερ 1-1,5 γκολ χανω ενα και μου λεει οτι δεν μπηκαν 2 γκολ και μου το χρεωνη του μθισου απο το μισο . Ενα αυτο το αλλο οτι εχει συστες αποδοσεις σε λιβε τους ποντερνο σε αγωνα ρωσσικο στο 0-0 οβερ 1,5 γκολ στο 35 λεπτο σε αποδοσει 2,65 και μου λενε οτι η αποοσει αλλαξε σε 1,19 που ενω το εβλεπα 0-0 στο 45 το κανουν 0-2 , ενταξει αν ειναι χαλασμενο το ρολοι τους ειναι δικο τους πορβλημα .. Και απο την αλλην η βετ 365 μπορει να ειναι καλη στο λειβ αλλα οχι σε αλλα πραγματα οπος καταθεση αναληψη και αλλαγες αυτοματος σε μικροποσα..

Οσο π[ου ειπες παραπανο για την μπετ βιν εχεις δικιο ειναι μακραν η χειροτερη ετερεια σε πληρωμες και ειδηκα σε κανουν και φραγη λογαριασμου ...

Αυτα τα ολιγα ..
    να με συμπαθας φιλε μου αλλα δεν εβγαλα νοημα απο τι εγραψες σχετικα με τα παραπονα σου στα 2 μπετ που επαιξες. να σου αναφερω απλα οτι ο χρονος που εμφανιζετε εκει ειναι τυπικος και δεν εχει καμια σχεση με τον real χρονο που διεξαγετε το εκαστοτε γεγονος, τωρα σε οτι αφορα την αλλαγη στην αποδοση του στοιχηματος σου , να σου γνωστοποιησω οτι η bet365 ειναι η μοναδικη εταιρια που διαθετει λογισμικο το οποιο μπορει να κανει online record ταυτοχρονα το βιντεο του αγωνα σε πραγματικο χρονο και ετσι κοιτωντας την ωρα αποδοχης του στοιχηματος σου να ξαναδιευθετησουν το στοιχημα στη αποδοση.
    οσον αφορα το σχολιο σου για τις καταθεσεις και τις αναληψεις αν θα ηθελες να γινεις πιο συγκεκριμενος γιατι δεν εχω αντιληφθει το παραπονο σου..
    εχω κανει αναληψεις με 5ψηφια νουμερα και ποτε δεν συναντησα προβλημα , και εννοειτε ουτε στις καταθεσεις, και ποτε δεν μου βαλανε και limit πονταρισματος ενω το υπολοιπο του λογαριασμου μου θαρρω οτι αγγιξε ταβανι και παραλιγο να πιασω εξαψηφιο νουμερο ( ασχετα αν τ εχασα μετα ) .

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 734
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένοςΠρώτοι 5000 πόντοι

Περιοχή
    Germany
    Level
    13
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    228
    Likes (Received)
    284
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    0

Αν εσυ λες οτι κανει ταυτοχρονα ρεκορντ σε αγωνα λειβ εισαι λαθος και καταπολυ , προχθες στον αγωνα τις αμερικης και ενω το σκορ ητανε 1-0 , οταν μπηκε το 2 γκολ για τους αμερικανους ποτε δεν το εδωσε ταυτοχρονα ενω αλλα σειτ το ειχαν δωση ακυροθεν , διοτι τον αγωνα τον εβλεπα ζωντανα και οταν μπηκε το 2 γκολ η βετ 365 το εδωσε μετα απο 10 ολοκληρα λεπτα , ελεος δηλαδη , φυσικα με την ενλογο εταιρεια δνε εχω τιποτα αλλα , συγκεκριμενα με μερικου ορου που εχει μεσα δεν μου αρεση ...

Βρες μου εσυ τον ορο που λεει οβερ ημιχρονου 1-1,5 γκολ σε πριλι αν το πληρωνη μισο του μισου και μετα μπορουμε να δουμε αν αξηζει σαν εταιρεια ..

Δευετερον το τι δεν καταλαβες δεν μπορεσα στο πρωτο μυνημα .
    Σου λεω καθαρα οτι στον αγωνα που ειναι 0-0 μου κατεβασαν τυην αποδοσει , τωρα οτι και να μου πουν δεν τους πιστευω .. στο αλλο σου λεω για το παρολι που σου γραφω παραπανο ..

Εμενα παντος γενικα καμια εταιρεια δεν ειναι δικαιη απεναντη στον πελατη και το ξερουμε ολοι , σε μερικους που ποντερνουν πολλα σε αγωνες τους κανουν μειοση πονταρισματος , σε μερικου τους κανουν προβληματα σε αναληψης , και ποτε δεν μπορεις να βρεις το δικιο σου σε καμια εταιρεια ..

Αυτα τα ολιγα στο επομενο προβλημα που θα εχω με την 365 θα σας βγαλω ολο το ιστορικο του τοτες και θα κρηνετε εσεις ...

Καλο σας απογευμα ..
    Τα δυνατά χτυπήματα τον book μονο στο betexpress1.blogspot.com

Ο έχων την Γνώση χρειάζεται και την Τύχη

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ

Level
    7
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1
    Likes (Received)
    6
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Πάντως το θέμα είχε και συνέχεια.
    Αφού μου έβαλαν τα χρήματα στο λογαριασμό μου, ζήτησα να πάρω κι ό,τι υπόλοιπο είχα (καλά δεν ήταν και πολλά. 98€).
    Μου τα έβαλαν κι αυτά κανονικά.
    Την επομένη το ξανασκέφτηκα και λέω "πού να αλλάζω τώρα εταιρία. Αφού πέρασα κι απ' αυτό το σκόπελο από δω και πέρα δε θα έχω άλλο πρόβλημα"
    και κάνω μια κατάθεση.
    Μπα! Δε μου τη δεχόταν.
    Μπαίνω στο chat, τους ρωτάω και μου απαντούν ξανά το ίδιο:
    "στείλτε μας αντίγραφο λογαριασμού της κάρτας σας όπου να εμφανίζεται η δ/νση" Διαφορετικά δε θα δεχτούμε κατάθεση.
    Οπότε κι εγώ τους ευχαρίστησα και πήγα στην betclick όπου πήρα και 100€ bonus.
    Πάντως κάποια στιγμή (αν έχω χρήματα) μάλλον θα ξαναγυρίσω στη bet365. Είναι πολύ καλύτερη από τις περισσότερες.

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. BET365 Στοίχημα τριπλής επιλογής, γιατί πληρώνει καλύτερα;
    By GIANNISKAL in forum Νόμιμες στοιχηματικές εταιρείες
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-2013, 07:15
  2. Πληρώνει ο Πάμπλο σήμερα?
    By animusbet in forum Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-2010, 00:46
  3. Η bet365 δεν με πληρώνει!
    By patrickdrd in forum Νόμιμες στοιχηματικές εταιρείες
    Απαντήσεις: 33