Η Νόριτς το έχει παρατήσει και η ανώτερη Άρσεναλ που έχει και το κίνητρο του Τσου Λου θα κερδίσει.

Η Γουίκομ μετά την ματσάρα με την Νοτς Κ. και την ήττα της με 3-4 έπεσε και μαθηματικά.Αντίθετα η Σέφιλντ με νίκη σφραγίζει την άνοδό της.

Λέτε να κάνει καμιά μαγκιά η Σάουθεντ και να βγεί αυτή 3η??Πάντως την υποβιβασμένη και απογοητευμένη Μακλσφιλντ την έχει και ιδιαίτερα εντός έδρας.

Δεν έπαιξα ποτέ Χέρτα φέτος.Σήμερα έχω προαίσθημα.Δεν έχω κάτι άλλο να το στηρίξω αφού η Χοφενχάιμ του Μπάμπελ δεν θα αδιαφορήσει.

Η Θέλτα κυνηγάει την Βαγιαδολίδ και με την Σαμπαντέλ δεν νομίζω να αφήσει βαθμούς.Την Τρίτη παίζει και την υπόλοιπη μισή ώρα με την Καρταχένα και θέλει το 2 στα 2.

Ομοίως δεν έχω ξαναπαίξει Ακαδέμικα φέτος , αλλά σήμερα το ματσάκι με την Σετούμπαλ θα το καθαρίσει.

Πολύ καλές σχέσεις έχουν οι Βάσκοι της Οσασούνα και της Σοσιεδάδ και σήμερα σε αντίθεση με την Σοσιεδάδ που είναι αδιάφορη , η Οσασούνα είναι που θέλει τους 3 βαθμούς για το Γιουρόπα.

Πολλά προβλήματα η ντεφορμέ Λας Πάλμας.Τουλάχιστον δεν χάνει η φορμαρισμένη Βιγιαρεάλ Β'.

Εδώ που έφτασε η Σαραγόσα είναι μαλακία να τα γαμήσει με την υποβιβασμένη Σανταντέρ.Αν και με προβληματίζει η κούρασή της.

Νίκησε την Κοπεγχάγη , ποιος την πιάνει τώρα την Νόρτσελαντ.Σίγουρα όχι η υποβιβασμένη Λίγκμπι πάντως , που δεν πήρε άδεια παραμονής από την Λίγκα.

Η Γάνδη κυνηγάει την Μπριζ και την 2η θέση , έχει επιστροφές βασικών παιχτών και η αδιάφορη και αδύναμη εκτός Κορτράικ δεν μπορεί να την προβληματίσει.

Η Λέτσε σήμερα κερδίζει και αγχώνει αύριο την Τζένοα.Αν δεν κερδίσει σχεδόν υποβιβάζεται.Στην Φιορεντίνα γίνονται κωμικοτραγικά πράγματα , αλλά ότι χρειασθεί μπορεί να το πάρει την τελευταία αγωνιστική με την Κάλιαρι εντός.

Δείτε τις προτάσεις μου στο

BET COLONY

Καλή επιτυχία στα πονταρίσματα και καλή ψήφο παίδες!!!!