Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 95
    ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΒΑΝΑ
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 1.217
    Overall activity: 7,0%

Level
    15
    Thanks (Given)
    38
    Thanks (Received)
    55
    Likes (Given)
    525
    Likes (Received)
    2392
    Dislikes (Given)
    1
    Dislikes (Received)
    5
    vCash
    500

Προεπιλογή Απάντηση: ΣΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ....

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kosdpthess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλαχιστον η ομαδουλα μου εχιε περισσοτερους ασσους στην εδρα της απο οτι διπλα. Οτι μπορει ο καθενας τι να κανουμε. Απλα αναρωτιεμαι αφου εμεις δεν μπορουμε να συγκριθουμε με εσας, οκ σου ειπα το δεχομαι, εσεις γιατι συγκρινεστε με τον ΟΣΦΠ? Δεν υπαρχει συγκριση, το ειδα επειδι I did the maths που λες και εσυ...
    Ε και τι μας το λες αυτό; Γνωστό σε όλη τη Γη ότι μόλις βγείτε από την Τούμπα γίνεστε κότες. Μαγκιές μόνο εκεί πάνω.

Εμείς συγκρινόμαστε με τον ΟΣΦΠ γιατί η Ελλάδα γουστάρει τα δίπολα. Θέλει να έχει έναν αντίπαλο για τον ΟΣΦΠ, να λέει το κράτος ότι "η ομάδα μου δεν τρέχει μόνη της και βγαίνει πρώτη, υπάρχει ο ΠΑΟ με 20 πρωταθλήματα και τον κερδίζει.". Οπότε η σύγκριση ξεκινάει από το κράτος και τους θεσμούς. Δεν είναι δική μας επιλογή. Εμείς δεν θέλουμε να συγκρινόμαστε με κανέναν παρά μόνο με τη Ρεαλ Μαδρίτης, την Μπαρτσελονα και τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ που ακόμα δεν έχουμε καταφέρει να τις πελατιάσουμε, όπως έχουμε κάνει με Γιούβε, Ίντερ και άλλους μικρομεσαίους της Ευρώπης.

Οπότε μην μας κατηγορείς για κάτι που δεν επιδιώκουμε, αλλά το επιβάλει το κράτος για να έχει νόημα η αβάντα που κάνει στο Θρύλο.
    Likes nikitas liked this post

Infobeto Tipster
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 1.916
    Overall activity: 11,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένοςΠρώτοι 5000 πόντοι10 φίλοι

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Level
    21
    Thanks (Given)
    153
    Thanks (Received)
    205
    Likes (Given)
    3226
    Likes (Received)
    3375
    Dislikes (Given)
    28
    Dislikes (Received)
    20
    vCash
    23

Tι να κανουμε, μας αρεσει τοσοο πολυ η Θεσσαλονικη και ειδικα η εξωτικη Τουμπα που παθαινουμε καταθλιψη και δεν μπορουμε να παιξουμε εκτος εδρας.

Καλα ας δει κανας νικητας το ποστ σου οτι δεν συγκρινεστε με τον ΟΣΦΠ και θα δουμε αν θελετε ή οχι...

Οσο για τους πελατες που αναφερεις στο ευρωπαικο στερεωμα, απλα γελαω, δεν μπορω να κανω κατι αλλο. Δεν υφισταται να μιλαει ομαδα τυπου ΠΑΟ-ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ και οτι θες για ομαδες που εχουν σηκωσει ευρωπαικα τροπαια.
    https://gabbiadini-tips.blogabet.com/

Glasgow's Green and White

Juve, storia di un grande amore

Infobetakias
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 1.733
    Overall activity: 0%

Περιοχή
    ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
    Level
    19
    Thanks (Given)
    229
    Thanks (Received)
    134
    Likes (Given)
    20451
    Likes (Received)
    8393
    Dislikes (Given)
    26
    Dislikes (Received)
    39
    vCash
    500

Tον Τοργκελε μονο ο Γουμενος τον ηθελε, αυτος τον εφερε, δεν νομιζω να υπηρχε ΠΑΟΚτσης που να τον ηθελε...

Να ρωτησω κατι αλλο. ΕΠειδη διαβαζω για μικρες ομαδες, εξοχικα και τα λοιπα. Αντε εγω να συμφωνησω. Μικρη ομαδα ο ΠΑΟΚ, τεραστια ομαδα ο ΠΑΟ, εξοχικο η Τουμπα και σε οτι λετε εγω συμφωνω.

Μια ερωτηση να κανω μονο θελω. Εσεις που ειστε μεγαλη ομαδα γιατι εχετε τα μισα πρωταθληματα απο τον μεγαλο σας αντιπαλο? 40 αυτοι, καμια 20αρια αν δεν κανω λαθος εχετε εσεις. Και γιατι η προιστοιρα στην εδρα σας ειναι 15-23-16?
    δεν ειπαμε την τουμπα εξοχικο.τουλαχιστον εγω.εξοχικο ειναι το σεφ και γκαρσονιερα το ελληνικο
    Είναι πιο εύκολο να κρεμάσεις δέκα σημαίες στο μπαλκόνι σου από το να ανοίξεις ένα βιβλίο ιστοριας

Infobetakias

Περιοχή
    Level
    19
    Thanks (Given)
    229
    Thanks (Received)
    134
    Likes (Given)
    20451
    Likes (Received)
    8393
    Dislikes (Given)
    26
    Dislikes (Received)
    39
    vCash
    500

Tι να κανουμε, μας αρεσει τοσοο πολυ η Θεσσαλονικη και ειδικα η εξωτικη Τουμπα που παθαινουμε καταθλιψη και δεν μπορουμε να παιξουμε εκτος εδρας.

Καλα ας δει κανας νικητας το ποστ σου οτι δεν συγκρινεστε με τον ΟΣΦΠ και θα δουμε αν θελετε ή οχι...

Οσο για τους πελατες που αναφερεις στο ευρωπαικο στερεωμα, απλα γελαω, δεν μπορω να κανω κατι αλλο. Δεν υφισταται να μιλαει ομαδα τυπου ΠΑΟ-ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ και οτι θες για ομαδες που εχουν σηκωσει ευρωπαικα τροπαια.
    μα δεν συγκρινομαστε με τον οσφπ.στο συνολο των αθληματων εχουμε περισσοτερους τιτλους και περισσοτερα ευρωπαικα σε επιπεδο πρωταθλητριων καθως και διηπειρωτικο.επισης σε επιπεδο ευρωπης εχουμε κανει πολυ καλυτερες πορειες και με λιγοτερες συμμετοχες στο τσου.λου και παιζοντας και προκριματικο γυρο εχοντας παει ενα τελικο τρεις φορες στους τεσσερεις πεντε στους 8 και απειρες στους 16.σε επιπεδο εθνικης ομαδας και προσφορας σε αυτην παικτων τοσο σε μπασκετ και σε ποδοσφαιρο στις μεγαλες κατακτησεις ειχαμε περισσοτερους αθλητες απο του θρυλου αρα προς τι η συγκριση.το 2004 που προσαφτα γιορταζαμε την επετειο του ξερεις ποσοι παικτες του οσφπ ηταν ενδεκαδα?κανενας εκτος απο μια φορα που χασαμε που επαιζε ο βενετιδης.μετα το 2004 και με παικτες του οσφπ περισσοτερους τα αποτελεσματα γνωστα.καμια κατακτηση και γκολ γκολ πολλα γκολ μεχρι και απο αλβανια.ποιος συγκρινεται.το μεγαλειο του παναθηναικου ειναι ασυγκριτο και δεν εχει τελειωμο.
    Είναι πιο εύκολο να κρεμάσεις δέκα σημαίες στο μπαλκόνι σου από το να ανοίξεις ένα βιβλίο ιστοριας

Infobeto Tipster
    Achievements:

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Level
    21
    Thanks (Given)
    153
    Thanks (Received)
    205
    Likes (Given)
    3226
    Likes (Received)
    3375
    Dislikes (Given)
    28
    Dislikes (Received)
    20
    vCash
    23

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikitas Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπαμε την τουμπα εξοχικο.τουλαχιστον εγω.εξοχικο ειναι το σεφ και γκαρσονιερα το ελληνικο

Ειπαν αλλοι. Αλλα περιμενω απαντηση (οχι απο σενα) για το 15-23-16. Θελω να μαθω το ΟΑΚΑ-Λεωφορος-ΟπουΑλλουΠαιξατε θεωρειται εξωχικο του ΟΣΦΠ?

μα δεν συγκρινομαστε με τον οσφπ.στο συνολο των αθληματων εχουμε περισσοτερους τιτλους και περισσοτερα ευρωπαικα σε επιπεδο πρωταθλητριων καθως και διηπειρωτικο.επισης σε επιπεδο ευρωπης εχουμε κανει πολυ καλυτερες πορειες και με λιγοτερες συμμετοχες στο τσου.λου και παιζοντας και προκριματικο γυρο εχοντας παει ενα τελικο τρεις φορες στους τεσσερεις πεντε στους 8 και απειρες στους 16.σε επιπεδο εθνικης ομαδας και προσφορας σε αυτην παικτων τοσο σε μπασκετ και σε ποδοσφαιρο στις μεγαλες κατακτησεις ειχαμε περισσοτερους αθλητες απο του θρυλου αρα προς τι η συγκριση.το 2004 που προσαφτα γιορταζαμε την επετειο του ξερεις ποσοι παικτες του οσφπ ηταν ενδεκαδα?κανενας εκτος απο μια φορα που χασαμε που επαιζε ο βενετιδης.μετα το 2004 και με παικτες του οσφπ περισσοτερους τα αποτελεσματα γνωστα.καμια κατακτηση και γκολ γκολ πολλα γκολ μεχρι και απο αλβανια.ποιος συγκρινεται.το μεγαλειο του παναθηναικου ειναι ασυγκριτο και δεν εχει τελειωμο.
    Τωρα ασε τον λαικισμο και μου λες για συλλογικες κατακτησεις και μπουρδες. Εδω μιλαμε για μπαλα, ουτε για μπασκετ, ουτε για βολλει, ουτε για σερφινγκ δωματιου... Ειπαν οι συνοπαδοι σου ο ΠΑΟΚ ειναι μικρη ομαδα γιατι εχει 2 πρωταθληματα. Και απαντησα δεκτον, εσεις που εχετε τα μισα απο τον ΟΣΦΠ γιατι ειστε μεγαλη ομαδα? (δεν βαζω και τα κυπελλα βλεπεις...)

Υ.Γ.: Ασε τις πορειες στην ευρωπη γιατι ειπε ενας συνοπαδος σου, επειδη οι ελληνικες ομαδες δεν μπορουν να παρουν ευρωπαικο τιτλο, χαιρονται με τα της ελλαδος.

Infobetakias

Περιοχή
    Level
    19
    Thanks (Given)
    229
    Thanks (Received)
    134
    Likes (Given)
    20451
    Likes (Received)
    8393
    Dislikes (Given)
    26
    Dislikes (Received)
    39
    vCash
    500

Ειπαν αλλοι. Αλλα περιμενω απαντηση (οχι απο σενα) για το 15-23-16. Θελω να μαθω το ΟΑΚΑ-Λεωφορος-ΟπουΑλλουΠαιξατε θεωρειται εξωχικο του ΟΣΦΠ?

Τωρα ασε τον λαικισμο και μου λες για συλλογικες κατακτησεις και μπουρδες. Εδω μιλαμε για μπαλα, ουτε για μπασκετ, ουτε για βολλει, ουτε για σερφινγκ δωματιου... Ειπαν οι συνοπαδοι σου ο ΠΑΟΚ ειναι μικρη ομαδα γιατι εχει 2 πρωταθληματα. Και απαντησα δεκτον, εσεις που εχετε τα μισα απο τον ΟΣΦΠ γιατι ειστε μεγαλη ομαδα? (δεν βαζω και τα κυπελλα βλεπεις...)

Υ.Γ.: Ασε τις πορειες στην ευρωπη γιατι ειπε ενας συνοπαδος σου, επειδη οι ελληνικες ομαδες δεν μπορουν να παρουν ευρωπαικο τιτλο, χαιρονται με τα της ελλαδος.
    ο παοκ κατ εμε δεν ειναι μικρη ομαδα και θα διαφωνησω δεν μετραω τιτλους μονο.αν και σε τιτλους ειμαι δευτερος αρα μικρη ομαδα δεν ειμαι.εδω λεν τον οσφπ μεγαλη ομαδα στο μπασκετ χρονια που ειχε μολις ενα ευρωπαικο και το 60 περασε σε τιτλους το πανεπιστημιο αθηνων που ειχε ενα και ειχε σταματησει απο το 30.τι τα θες!
    απλα ο οπαδος μικραινει την ομαδα του οταν στοχος του ειναι να ξεπερασει στο πρωταθλημα τον φετινο παναθηναικο.ο παναθηναικος ειναι μεγαλη ομαδα μεχρι σημερα γιατι ο στοχος του ειναι να παρει πρωταθλημα ακομα και οταν το εχανε.δεν ελεγε α περασα τον αφραγκο παοκ η τον αρη οποτε ειμαι καλα.μονο ο τζιγγερ τα ελεγε αυτα οχι ομως οι οπαδοι του παναθηναικου.και γιαυτο προτιμουμε τον αφραγκο παναθηναικο απο τον φραγκατο τζιγγερ με τους καλους ισολογισμους που ηθελε να περασει τετοια νοοτροπια

Infobeto Tipster
    Achievements:

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Level
    21
    Thanks (Given)
    153
    Thanks (Received)
    205
    Likes (Given)
    3226
    Likes (Received)
    3375
    Dislikes (Given)
    28
    Dislikes (Received)
    20
    vCash
    23

ο παοκ κατ εμε δεν ειναι μικρη ομαδα και θα διαφωνησω δεν μετραω τιτλους μονο.αν και σε τιτλους ειμαι δευτερος αρα μικρη ομαδα δεν ειμαι.εδω λεν τον οσφπ μεγαλη ομαδα στο μπασκετ χρονια που ειχε μολις ενα ευρωπαικο και το 60 περασε σε τιτλους το πανεπιστημιο αθηνων που ειχε ενα και ειχε σταματησει απο το 30.τι τα θες!
    απλα ο οπαδος μικραινει την ομαδα του οταν στοχος του ειναι να ξεπερασει στο πρωταθλημα τον φετινο παναθηναικο.ο παναθηναικος ειναι μεγαλη ομαδα μεχρι σημερα γιατι ο στοχος του ειναι να παρει πρωταθλημα ακομα και οταν το εχανε.δεν ελεγε α περασα τον αφραγκο παοκ η τον αρη οποτε ειμαι καλα.μονο ο τζιγγερ τα ελεγε αυτα οχι ομως οι οπαδοι του παναθηναικου.και γιαυτο προτιμουμε τον αφραγκο παναθηναικο απο τον φραγκατο τζιγγερ με τους καλους ισολογισμους που ηθελε να περασει τετοια νοοτροπια

Αυτο πες τα σε αλλους γιατι εγω της ιδιας αποψης ειμαι. Δεν μετραω τους τιτλους και οχι επειδη ετσι με συμφερει αλλα επειδη ετσι ειναι. Και η ομαδα μου μπορει να μην πηρε ευρολιγκα στο μπασκετ αλλα πηρε 2 κυπελλουχων πριν καν διανοηθει πως μπορει να παρει η ομαδα του Πειραια ευρωπαικο τιτλο. Αυτο δεν σημαινει οτι εγω θα βγω να κραξω τον μπασκετικο ΟΣΦΠ. Αυτο κανουν μερικοι εδω μεσα. Αλλα εγω δεν ειμαι τρολας. Ειδες πηγα με τα νερα τους και με επιχειρηματα εθεσα καποιες ερωτησεις. Απο καποιον σαν και εσενα που το βλεπει αλλιως προφανως και δεν θελω απαντηση, την απαντηση την ξερω και μονος μου. Απλα μπαινοντας στην λογικη των αλλων προσπαθω να τους αποδειξω το λαθος τους ως προς το πως σκεφτονται.

Επισης, ο Νικολας εγραψε και εκανε καζουρα για το χαβαλε,εγω ετσι το εξελαβα. Δεν εγραψε κατι που σας υποτιμησε σαν ομαδα. Την πραγματικοτητα ειπε. Εγω συμφωνω καλα κανατε και δωσατε μπουλο στον Τζιγκερ αλλα αυτο δεν σημαινει οτι επειδη ειστε σε ενα τελμα θα πρεπει να αφησετε τον Αλ Αφουζ να κανει οτι γουσταρει. Και μην τρωτε το παραμυθι νεου τυπου που σας πουλανε. Μην τρωτε το σανο οτι παιρνει ο μεγαλος προεδρας παιχταραδες με λιγα λεφτα. Ποιος ειναι ο παιχταρας, αυτος που σε 2 χρονια εβαλε 1 γκολ?

Ο ΠΑΟΚ και ο καθε ΠΑΟΚ μπορει να λεει οτι θελει, στο γηπεδο θα φανουν ολα. Εγω δεν περιμενω φετος πρωταθλημα. Τη μεγαλη μεταγραφη ο ΠΑΟΚ την εκανε για μενα και ειναι ο Χουμπ Στεφενς, την στιγμη που ο ΟΣΦΠ εχει εναν ανυπαρκτο (για εμενα) προπονητη. Απο του χρονου πιστευω οτι θα παιξει για το πρωταθλημα ο ΠΑΟΚ που θα ξεφορτωθει μερικους μπαζολες ακομα και θα κανει και κανα 2 μεγαλες μεταγραφες πιστευω. Φετος το ξαναειπα καπου, δεν γινετια μια ομαδα του 4 να την πασ στο 9, θα παει στο 6-7 και μετα του χρονου για το 9 και να χτυπησει την πρωτια.
    Likes nikitas liked this post

ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΒΑΝΑ
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 1.217
    Overall activity: 7,0%

Level
    15
    Thanks (Given)
    38
    Thanks (Received)
    55
    Likes (Given)
    525
    Likes (Received)
    2392
    Dislikes (Given)
    1
    Dislikes (Received)
    5
    vCash
    500

Ρε δεν ξέρεις από Αθήνα, ΠΑΟΚ είσαι... μέχρι τα Τέμπη, μετά ομαδούλα.

Εξωχικό είναι το ΣΕΦ. Μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα.

Το Καραισκάκη είναι το μεγαλύτερο τηγάνι.

Και το μεγαλύτερο μπ...ελο είναι ο Ολυμπιακός.

Γνωστά πράγματα στους δρόμους της Αθήνας που δεν τολμάς να κάνεις 2πλό.

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 16

Περιοχή
    Οπου πράσινη γης και πατρίς
    Level
    9
    Thanks (Given)
    29
    Thanks (Received)
    15
    Likes (Given)
    234
    Likes (Received)
    124
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    4
    vCash
    500

Nικήτα μην κάνεις τον κόπο να απαντάς σε άτομα με γαύρικη νοοτροπία. Είναι προφανές σε ποιο και σε τι... σπιτάκι, έκανε ότι έκανε ο Κωνσταντίνος Ράτζα, αλλά ορισμένοι δεν καταλαβαίνουν τι διαβάζουν. Οσο για τις ευρωπαϊκές πορείες πάνε μια βόλτα στην Ευρώπη (και ξέρω ότι έχεις πάει) να δεις ποια είναι η μόνη ελληνική ομάδα που γνωρίζουν. Διότι μέχρι να σηκώσει κάποιος κούπα στο ποδόσφαιρο, οι πορείες του Παναθηναϊκού και η κατάκτηση του Euro από την Εθνική, με πληθώρα νυν και πρώην άσων του τριφυλλιού στις τάξεις της, είναι αυτές που μετράνε στην Ψωροκώσταινα. Τα σέβη μου σε σένα και στους ασεβείς μυαλοπώλες.

Infobeto Tipster
    Achievements:

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Level
    21
    Thanks (Given)
    153
    Thanks (Received)
    205
    Likes (Given)
    3226
    Likes (Received)
    3375
    Dislikes (Given)
    28
    Dislikes (Received)
    20
    vCash
    23

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PYLADHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nικήτα μην κάνεις τον κόπο να απαντάς σε άτομα με γαύρικη νοοτροπία. Είναι προφανές σε ποιο και σε τι... σπιτάκι, έκανε ότι έκανε ο Κωνσταντίνος Ράτζα, αλλά ορισμένοι δεν καταλαβαίνουν τι διαβάζουν. Οσο για τις ευρωπαϊκές πορείες πάνε μια βόλτα στην Ευρώπη (και ξέρω ότι έχεις πάει) να δεις ποια είναι η μόνη ελληνική ομάδα που γνωρίζουν. Διότι μέχρι να σηκώσει κάποιος κούπα στο ποδόσφαιρο, οι πορείες του Παναθηναϊκού και η κατάκτηση του Euro από την Εθνική, με πληθώρα νυν και πρώην άσων του τριφυλλιού στις τάξεις της, είναι αυτές που μετράνε στην Ψωροκώσταινα. Τα σέβη μου σε σένα και στους ασεβείς μυαλοπώλες.

Φανταζομαι αυτο παει σε εμενα και απανταω αναλογως. Θα ξεκινησω απο τα απλα. Οι πορειες του ΠΑΟ στην Ευρωπη. Μονο εσας ξερουν εξω? Εισαι σιγουρος? Εγω πηγα, εσυ πηγες? Καλες και χρυσες οι πορειες αλλα μην ακουμε και οτι θελουμε.

Δευτερο. Φανταζομαι οτι και εσυ με θεωρεις μικρη ομαδα. Καλα κανεις. Αλλα δεν βλεπω να δινεις ουτε εσυ απαντηση στην ερωτηση μου.

Τριτον. Euro 2004. Παρε λινκ με το ροστερ της εθνικης αν δεν το θυμασαι. Δες ποιοι παιχτες ηταν της ομαδας σου και ποσοι απο αυτους επαιζαν βασικοι. Γιατι δικιο εχεις μονο ο ΠΑΟ προσφερει με παιχτες την εθνικη.
    UEFA Euro 2004 squads - Wikipedia, the free encyclopedia

Και κατι τελευταιο. Εγω σου πουλαω μυαλο ή ο προεδρας που σου φερνει για παιχτουρα φορ με 1 γκολ σε 2 χρονια? Αλλα γιατι το γυρνατε παντα στο μπασκετ δεν καταλαβαινω. Ισως επειδη εκει με εχετε εξευτελιστικα και νομιζετε οτι με ισοπεδωνετε, απο μπαλα ομως μενουμε μακρυα.

Καλο σου βραδυ τρολα.

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. ### Ευτυχως εμεις θα φοραμε πρασινα....###
    By kouvasbet in forum Για Πράσινους
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-2010, 13:08
  2. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
    By nikitas in forum Για Πράσινους
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-2007, 14:41
  3. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ???????????
    By KIBROS11 in forum Ιππόδρομος
    Απαντήσεις: 4