Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: Virtual games

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 1.966
    Overall activity: 33,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένοςΠρώτοι 5000 πόντοι

Περιοχή
    Piraeus
    Level
    25
    Thanks (Given)
    219
    Thanks (Received)
    144
    Likes (Given)
    1050
    Likes (Received)
    1647
    Dislikes (Given)
    5
    Dislikes (Received)
    13
    vCash
    500

Προεπιλογή Απάντηση: Virtual games

Να δώσω συγχαρητήρια στον ΟΠΑΠ που κάνει πράξη ένα απο τα βασικά επιχειρήματα του για το μονοπώλιο,περί διάθεσης ήπιων παιχνιδιών που δεν προάγουν τον εθισμό στον τζόγο.
    Αντε σε λίγο και virtual μπαρμπούτι ανα λεπτό και με επιθετική διαφήμιση ανάλογη των virtual sports ακόμα και στο Νικελοντεον
    Likes Gambler33 liked this post

Το blog μου:http://shadowbetcaster.blogspot.gr/

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 329
    Overall activity: 19,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    4
    Thanks (Given)
    47
    Thanks (Received)
    32
    Likes (Given)
    160
    Likes (Received)
    152
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

hahahaha
    NeverGive€Up

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 779
    Overall activity: 0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    10
    Thanks (Given)
    8
    Thanks (Received)
    37
    Likes (Given)
    80
    Likes (Received)
    336
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    8
    vCash
    500

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Shadowcaster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να δώσω συγχαρητήρια στον ΟΠΑΠ που κάνει πράξη ένα απο τα βασικά επιχειρήματα του για το μονοπώλιο,περί διάθεσης ήπιων παιχνιδιών που δεν προάγουν τον εθισμό στον τζόγο.
    Αντε σε λίγο και virtual μπαρμπούτι ανα λεπτό και με επιθετική διαφήμιση ανάλογη των virtual sports ακόμα και στο Νικελοντεον
    Μιλωντας πριν λιγο με εναν απο τους γνωστους μου πρακτορες,υπαρχουν μερες που κανει τζιρο 3 χιλιαρικα με 100 ευρω το μεγιστο ποσο που εχει δει να παιζει παικτης.Βεβαια,οπως μου ειπε,ειναι ακομα αρχη και το παιχνιδι κατι δινει,μιας και εχει πεσει μπολικη διαφημιση σε πολλα μεσα.

ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΒΑΝΑ
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 419
    Overall activity: 56,0%

Level
    22
    Thanks (Given)
    98
    Thanks (Received)
    95
    Likes (Given)
    867
    Likes (Received)
    1712
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    3
    vCash
    500

σκέφτομαι να το τιμήσω την Τετάρτη που θα είμαι Ελλάδα, σαν πρώτη σκέψη μου κάνει μια παραλλαγή του ΚΙΝΟ σε ποδόσφαιρο
    έχω ακούσει ότι έχει αρκετά καλά γραφικά για να το κάνει ρεαλιστικό, η virtual σκυλοδρομίες απο όσο θυμάμαι δεν τράβηξαν.
    Ο κουβάς είναι μεγάλος και μας χωράει όλους

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 285
    Overall activity: 99,6%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    9
    Thanks (Given)
    125
    Thanks (Received)
    151
    Likes (Given)
    434
    Likes (Received)
    830
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Σχόλιο 1: και εις ανώτερα. Δώστε κι άλλο τζόγο στο λαό. Και βαλτε και τη διαφημιση να γουσταρουμε.

Σχόλιο 2: εννοείται ότι είναι σαν το ΚΙΝΟ και τη Ρουλέτα (την κανονική, όχι αυτήν που θα θέλαμε στα όνειρα μας!). Ολα στην τυχη δηλαδή. Καμία σχέση με το στοίχημα μας.

Σχόλιο 3: αυτα τα προσφέρουν εδώ και καιρό και άλλες Στοιχηματικές Εταιρίες, εννοείται. Δεν είχε την πρωτοτυπία ο ΟΠΑΠ.

Πώς το φαντάζομαι τωρα εγώ: Καποιος από τους δημιουργούς παιχνιδιών (πχ τύπου ΕΑ sports), παιχνιδιών που έχουμε αγαπήσει στο Playstation, φτιάχνει για την Στοιχηματική μας Εταιρία μία ιδεατή Λίγκα με φανταστικές ομάδες. Και οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους, όπως αν εσείς βάλτε στο Playstation να παίξει πχ Ρεάλ vs Γιουβέντους αλλα "Υπολογιστής εναντίον Υπολογιστή".

Προφανώς το αποτέλεσμα δεν είναι τυχαίο, αλλά βγαίνει με βάση τις "ικανότητες" των ιδεατών ομάδων. Να πχ αίφνης μπήκα τωρα σε μία Εταιρία που προσφέρει αυτούς τους αγωνες και τώρα δα παίζει η ...VFL Paris με την VFL Lisbon. (Τρεχα γύρευε σαν να λέμε). Για λόγους συντομίας μας δείχνουν δε μονο τα... highlights του υποτιθεμενου αγώνα, που έχει ήδη "παίξει" για μας ο υπολογιστής.

Πάμε τωρα στις αποδοσεις. Τα Στατιστικά και τις "δυνατότητες" των υποτιθέμενων ομάδων τα ξέρει η Εταιρία τύπου ΕΑ Sports και εννοείται (δεν γίνεται αλλιώς) η Στοιχηματική μας Εταιρία. Εμείς πάντως ΔΕΝ τα ξέρουμε. Και αφού ξέρει ο ΟΠΑΠ ας πουμε, ότι όταν παίξει αυτή η VFL Paris με αυτην την VFL Lisbon με βάση τις (φτιαχτές) δυνατότητες των ομάδων, η εκβαση του αγώνα θα είναι π.χ.: 1-Χ-2: 50%-30%-20%, λετε να μην ξέρει τί αποδόσεις να μας σερβίρει;

Δηλαδή θέλει πολύ μυαλό από την πλευρά του ΟΠΑΠ να μας δώσει ένα σετ αποδοσεων του τύπου 1-Χ-2: 1.70 - 3.00 - 4.00;

Και (αναρωτιέμαι) θέλει πολύ μυαλό από τη δική μας πλευρά για να μην περνάμε ούτε από έξω από τετοια virtual παιχνίδια;

Η Ρουλέτα ας πούμε είναι πιο "τίμια" απέναντι απεναντι στον παίκτη. Ξέρεις ρε παιδί μου τί να περιμένεις. Αυτό εδώ τωρα, το virtual, εγώ που είναι καλόπιστος, πώς να το χαρακτηρίσω; Τί να πω ότι είναι;
    Likes kpv, betover, zorian, venoss liked this post

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 171
    Overall activity: 12,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    4
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    2
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    4
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Έχω δει σε live γνωστής ρώσικης Online εταιρείας (που με τα virtual ασχολείται πολύ) και παρομοιο με... σεξ. Έχει δηλαδή τη σκηνή στην αρχή, την παγώνει και σε ρωτάει τι θα γίνει μετά... 1)Πιπ@, 2) πισ@κολητό κοκ.

Για να μην λέτε ότι το έχει τερματίσει ο ΟΠΑΠ.

ΥΓ Πάντως αν βάλουν κάτι τέτοιο, α) τα πρακτορεία θα γεμίσουν και β) εμείς οι απέξω θα πεθαίνουμε στα γέλια ακούγοντας προτροπές όπως "κάντου πιπ@ μωρή!!!" και "δώσε κ@λο, δώσε κ@λο"!!!

Moderator
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 1.253
    Overall activity: 81,0%
    Achievements:

Level
    19
    Thanks (Given)
    54
    Thanks (Received)
    132
    Likes (Given)
    503
    Likes (Received)
    542
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    9
    vCash
    500

τί γκανιότα έχει εν τέλει μάθαμε;;; Αν είναι ληστρική σαν του ΚΙΝΟ να μην αφήσω ούτε 50λεπτο.

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 285
    Overall activity: 99,6%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    9
    Thanks (Given)
    125
    Thanks (Received)
    151
    Likes (Given)
    434
    Likes (Received)
    830
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crea_bet Εμφάνιση μηνυμάτων
    τί γκανιότα έχει εν τέλει μάθαμε;;; Αν είναι ληστρική σαν του ΚΙΝΟ να μην αφήσω ούτε 50λεπτο.
    Για το κανονικό virtual λες crea bet φαντάζομαι. Όχι για το άλλο το Ρώσικο το $^&*@☆○■□@# που λέει ο φίλος ετσι;
    Όχι, το λέω για να συνεννοούμαστε βρε παιδί μου.

Θα κάνω μια ερώτηση στο γείτονα μου που έχει Πρακτορείο. Αν αυτός τωρα ξέρει τι είναι γκανιοτα και μου πει (λέμε τώρα... Αν...), εγώ Θα μάθω και τη Γκανιοτα του Ρώσικου και θα σου την πω!

Δεν βλέπω να συμφέρει πάντως Ούτε η Ελληνική ούτε η Ρωσική...

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 449
    Overall activity: 18,0%
    Achievements:

Level
    15
    Thanks (Given)
    283
    Thanks (Received)
    98
    Likes (Given)
    798
    Likes (Received)
    311
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nklaps Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχόλιο 1: και εις ανώτερα. Δώστε κι άλλο τζόγο στο λαό. Και βαλτε και τη διαφημιση να γουσταρουμε.

Σχόλιο 2: εννοείται ότι είναι σαν το ΚΙΝΟ και τη Ρουλέτα (την κανονική, όχι αυτήν που θα θέλαμε στα όνειρα μας!). Ολα στην τυχη δηλαδή. Καμία σχέση με το στοίχημα μας.

Σχόλιο 3: αυτα τα προσφέρουν εδώ και καιρό και άλλες Στοιχηματικές Εταιρίες, εννοείται. Δεν είχε την πρωτοτυπία ο ΟΠΑΠ.

Πώς το φαντάζομαι τωρα εγώ: Καποιος από τους δημιουργούς παιχνιδιών (πχ τύπου ΕΑ sports), παιχνιδιών που έχουμε αγαπήσει στο Playstation, φτιάχνει για την Στοιχηματική μας Εταιρία μία ιδεατή Λίγκα με φανταστικές ομάδες. Και οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους, όπως αν εσείς βάλτε στο Playstation να παίξει πχ Ρεάλ vs Γιουβέντους αλλα "Υπολογιστής εναντίον Υπολογιστή".

Προφανώς το αποτέλεσμα δεν είναι τυχαίο, αλλά βγαίνει με βάση τις "ικανότητες" των ιδεατών ομάδων. Να πχ αίφνης μπήκα τωρα σε μία Εταιρία που προσφέρει αυτούς τους αγωνες και τώρα δα παίζει η ...VFL Paris με την VFL Lisbon. (Τρεχα γύρευε σαν να λέμε). Για λόγους συντομίας μας δείχνουν δε μονο τα... highlights του υποτιθεμενου αγώνα, που έχει ήδη "παίξει" για μας ο υπολογιστής.

Πάμε τωρα στις αποδοσεις. Τα Στατιστικά και τις "δυνατότητες" των υποτιθέμενων ομάδων τα ξέρει η Εταιρία τύπου ΕΑ Sports και εννοείται (δεν γίνεται αλλιώς) η Στοιχηματική μας Εταιρία. Εμείς πάντως ΔΕΝ τα ξέρουμε. Και αφού ξέρει ο ΟΠΑΠ ας πουμε, ότι όταν παίξει αυτή η VFL Paris με αυτην την VFL Lisbon με βάση τις (φτιαχτές) δυνατότητες των ομάδων, η εκβαση του αγώνα θα είναι π.χ.: 1-Χ-2: 50%-30%-20%, λετε να μην ξέρει τί αποδόσεις να μας σερβίρει;

Δηλαδή θέλει πολύ μυαλό από την πλευρά του ΟΠΑΠ να μας δώσει ένα σετ αποδοσεων του τύπου 1-Χ-2: 1.70 - 3.00 - 4.00;

Και (αναρωτιέμαι) θέλει πολύ μυαλό από τη δική μας πλευρά για να μην περνάμε ούτε από έξω από τετοια virtual παιχνίδια;

Η Ρουλέτα ας πούμε είναι πιο "τίμια" απέναντι απεναντι στον παίκτη. Ξέρεις ρε παιδί μου τί να περιμένεις. Αυτό εδώ τωρα, το virtual, εγώ που είναι καλόπιστος, πώς να το χαρακτηρίσω; Τί να πω ότι είναι;
    Βρε απιστευτε το 50%-30%-20% δλδ το 2,00-3,33-5,00 το εκανες 1,70-3,00-4,00 ?
    Βαζει ο οπαπ τετοια γκανιοτα ?

1/1,70 +1/3 +1/4 =0,588 +0,333 +0,25 = 1,171 μακρια απο μας ληστεια κανονικη , οχι αστεια !

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. virtual dj
    By attack in forum Μουσική
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-2010, 20:11
  2. Πάτρικ :) virtual-browser
    By lilis in forum Τεχνολογία
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-2010, 12:28
  3. POMPEI VIRTUAL TOUR
    By Paolo in forum Ανέκδοτα
    Απαντήσεις: 0