Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 24 από 24
    ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 203
    Overall activity: 10,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένος

Level
    3
    Thanks (Given)
    2
    Thanks (Received)
    1
    Likes (Given)
    4
    Likes (Received)
    25
    Dislikes (Given)
    4
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή Απάντηση: Εργα και ημερες των στοιχηματικων εταιριων

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο protothema13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως τις 2 που ρωτάει ο Johny θα τις πρότεινα, τη μεν rebels για το εξαιρετικό πρόγραμμα loyalty, τη δε goalbet για τις πιθανότητες που δίνει (οι καλύτερες στην αγορά) και την ανάληψη σε 5 λεπτά!
    φίλε σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, αν κ έκανες ένα μικρό λαθάκι, που δεν έχει βέβαια κ ιδιαίτερη σημασία.
    ρώτησα για betrebels και meridianbet, όχι για την goalbet

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 1.070
    Overall activity: 0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένοςΠρώτοι 5000 πόντοι

Level
    12
    Thanks (Given)
    4
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    2
    Likes (Received)
    0
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Να πω κι εγω την εμπειρία μου απ τις 3 που ανέφερα:

Stoiximan: Καλά τα πάμε στην σχέση μας.. όμως θέλω να τους δω σαν βγω από πάνω κερδοφόρος [κοντοζυγώνει καθώς φαίνεται..] και ζητήσω ανάληψη κάποια στιγμή.
    Bet365: με είχαν limitάρει προ 2012 στο international site τους.. και με θυμήθηκαν [!?] και στο ελληνικό, εξ αρχής. Για τους ελληνικούς αγωνες που προτιμώ το όριο κερδους είναι στα 15€, τι να [τους] πω.. Είναι βέβαια κορυφαία πλατφόρμα και πριν αρχισω να τους κερδίζω [international] είχα loyal μπονους συχνά, εκτιμητεο.
    *Και οι 2 αποπάνω έχουν android app, εύχρηστα.

Sportingbet: δεν με limitαρε ποτέ.. [προ 2012]. Στην τωρινή gr έκδοση δεν έχω σημαντικό κερδος ή ζημιά. Η λειτουργικότητα του site είναι μέτρια θα έλεγα και με την τελευταια αναβαθμιση ακόμα πιο μετρια λιγο. Δεν μου κάνει πολύ κέφι παρ ότι τους σέβομαι που βρισκονται στην δυσκολη ελλ. αγορά.

και Για μενα, το παιχνίδι χωρίς Betfair είναι λειψό, χωρις να εχω inside info δεν θεωρώ πιθανό να επανελθει τωρα.. Ελλάντα. Πρέπει να φτιάξουμε τα οικονομικά στοιχεία της χώρας[!], να υπάρξει πιο αξιόπιστη κυβερνηση στα φορολογικά ιδίως, μη πω πως πρέπει και η κουλτούρα για τον στοιχηματισμό να αλλάξει και να γινει ελαφρά πιο αποδεκτή. Αλλά ας μείνουμε στα 2 πρώτα..

Όπως σωστά έχει επισημανθεί.. με τα τωρινά δεδομένα μπορείς να χάνεις απεριόριστα και να κερδίζεις περιορισμένα... Χρειαζομαστε ανταλλακτήριο και μεχρι τότε? ας κάνουμε κι άλλα ενδιαφέροντα πράγματα..

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%

Level
    1
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    1
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    0
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Ο φίλος ima έχει πέσει μέσα στο ποια εταιρία είναι. Πλέον ενεργούν σαν ενιαίο σώμα αλλα δυστυχώς με την απαράδεκτη και αλλοπρόσαλη συμπεριφορα της bwin. Εδώ να παραθέσω και την δική μου εμπειρία μετά την αλλαγή πλατφόρμας..Πέντε, ναι πέντε live στοιχήματα 190 ευρώ καθαρού κέρδους, ενώ είχαν πληρωθεί, την επόμενη ακυρώθηκαν. Ο λόγος; Στα 3 λάθος απόδοση, στα 2 καθυστέρηση κλεισίματος αγοράς. Να πω κάπου εδώ ότι το ποντάρισμά μου ήταν μέχρι 30 ευρώ ανά στοίχημα. Επιπλέον, αφότου παραπονέθηκα μου σέρβιραν τις τυποποιημένες απαντήσεις τους, (στο chat μου φαίνεται ότι μιλάω με bot, άλλα τους λες, άλλα απαντάνε), μου έβαλαν και limit 0.02 ευρώ ανά αγορά, πράγμα το οποίο δεν υφίσταται καθώς το minimum bet είναι 0,1 ευρώ. Τα παράπονα για τους όμιλο αυτόν θα έρθουν βροχή στο επόμενο διάστημα (πρόβλεψή μου). Δεν έκανα ούτε arb, ούτε value betting ούτε late bets. Ένα γκουκλάρισμα στο νήμα ''bwin cancel bet'' θα σας ανοίξει τα μάτια και θα σας αποτρέψει από το να ασχοληθείτε με τους κυρίους αυτούς που χρόνια τώρα δεν λένε να αλλάξουν ρότα και συνεχίζουν το ίδιο βιολί. Η Τζίνα Βίστα μπορεί να ξεμαδάει μαργαρίτες στη διαφήμιση, αλλα στην ουσία αυτοί που θα ξεμαδηθούν είναι οι παίκτες που κερδίζουν. Είναι τόσο αστείοι που οτιδήποτε κερδισμένο σε live betting, άνω του ποσού των 25-30 ευρώ θα το ακυρώνουν. Βέβαια ότι χάνεται, θα έχει πάντα τη σωστή απόδοση και ούτε θα υπήρχε καθυστέρηση κλεισίματος της αγοράς. Λυπάμαι αν σας ζάλισα αλλά έπρεπε να τα βγάλω από μέσα μου. Δεν ανεβάζω printscreen αλλά αν μου το ζητήσετε θα το κάνω μέσω προσωπικού μηνύματος καθαρά για να στηρίξω τα λεγόμενά μου.
    Thanks Simple_Minds.. thanked for this post

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 826
    Overall activity: 1,0%
    Achievements:
    10 ημέρες εγγεγραμμένοςΠρώτοι 5000 πόντοι

Level
    11
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    2
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    2
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Το ονομα της στοιχηματικης εταιριας μπορω να το πω σε οποιον ενδιαφερεται με προσωπικο μηνυμα.Αν και η περιγραφη που εκανα ειναι φωτογραφια .....που δεν χρειαζεται να ξερεις πολλα για να καταλαβεις.Παντως ηθελα να προσθεσω οτι αυτο συνεβη μετα απο αναληψη κερδων που εκανα μετα απο προσφορα περιστροφων στο καζινο.Επειδη πηρα καποια χρηματα απο την προσφορα τους ....δεν μπορουσαν να το αντεξουν και επρεπε οπως φανηκε....να μου αφαιρεσουν καποια κερδη ...με το δικο τους τροπο και χωρις καμμια εξηγηση

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. Ξεκινησαν διαφημισεις στοιχηματικων στην ελληνικη τηλεοραση
    By Spyros1993 in forum Τα νέα της αγοράς του στοιχήματος
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-2013, 14:17
  2. Applications(android,iOS etc) στοιχηματικων σαιτ.ποιες;
    By venoss in forum Νόμιμες στοιχηματικές εταιρείες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-2013, 23:45
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-2010, 12:05
  4. Εργα και ημερες του Πλανηταρχη.