Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 53
    ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 996
    Overall activity: 0%

Level
    13
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    0
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΒΡΟΧΗ-ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ,ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΜΕΣΕΣ ΚΑΙ ΕΡΥΘΕΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΑΣ ΔΩΣΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ.

ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ(ΡΗΤΟΡΙΚΟ ΔΙΑ ΜΕ) ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ(Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ,ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ).

ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ;
    ΠΟΙΑ ΕΣΩΤΕΡΗ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΕ;
    ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΜΟΥ.
    ΠΟΙΑ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥ ΣΑΣ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝ ΨΥΧΡΩ(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ);
    ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΣΑΣ ΣΕ ΧΙΛΙΟΥΣ ΔΥΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ(ΑΠΟ ΤΥΧΗ-ΜΕΧΡΙ ΣΤΗΜΕΝΑ).
    ΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ(ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗΣΑΣ) ΑΡΑΓΕ,ΤΟ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ Ή ΧΑΣΑΤΕ;

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ(Ο ΚΑΘΕ "ΕΓΩ") ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΛΕΩ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΓΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ;
    ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ "ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ" ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΡΩΝΕΥΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΛΟΥΣΩ(ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΚΡΑΤΣΩΝΑ) ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΤΥΠΟΥ "ΣΚΑΤΟΚΟΥΒΑ" ΚΑΙ "LOOSER" ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ;
    'Η ΜΗΠΩΣ ΣΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΣΑΣ ΕΠΙΖΗΤΑΤΕ ΠΑΛΙ ΚΟΛΑΚΕΙΕΣ ΓΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΑΔΙΚΗΣΕ Η ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΣ ΤΥΠΟΥ "ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΣΚΙΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ"ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ";

ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΓΩ ΜΑΣ.

ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ,ΠΟΥ ΑΝ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΛΟΙΠΟΝ,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΤΕΡΟΙ(ΚΑΤΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ) ΑΠΌΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΟΡΟΥΜ,ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ(Ή ΜΑΛΛΟΝ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΠΑΙΞΑΜΕ),ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΛΤΡΟΥΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ(ΜΗΠΩΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ,ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΝΑΜΕ ΞΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ),ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΠΟ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΑΦΟΥ ΗΔΗ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ;
    Η ΕΞΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ(ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ Η ΚΥΡΙΑ).
    ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΟΠΩΣ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ,ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΥΠΕΡΕΓΩ ΜΑΣ.ΣΕ ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ ΓΛΩΣΣΑ,ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΜΕ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΜΕ,ΜΕΣΩ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ.
    ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ "ΟΙ ΓΑΜΑΩ" ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΡΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΜΑΣ.

ΑΝ ,ΠΑΡΕΛΠΙΔΑ,ΔΕΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΣ(ΟΡΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΜΑΣ),ΤΙ ΑΠΟΖΗΤΑΜΕ ,ΕΝΔΟΜΥΧΑ,ΟΤΑΝ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΤΙ ΧΑΣΑΜΕ(ΠΟΛΛΑΚΙΣ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ Ή ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΟΝΤΑΣ);ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ.
    ΑΠΟΖΗΤΑΜΕ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΤΣΑΛΑΚΩΜΕΝΟ ΜΑΣ ΕΓΩ.ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΑΛΛΑ Η ΠΟΡΝΗ Η ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΤΙΜΟΣ Ο ΜΠΟΥΚ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΙΣ ΟΛΟΣΩΣΤΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΜΑΣ.ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΒΡΑΚΩΣΕΙΣ.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ,ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΕΛΗΜΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΛΛΑ Η ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΓΩ ΜΑΣ.

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΠΑΝΙΩΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΩ Ή ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΜΟΥ(ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝ ΨΥΧΡΩ,ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ),ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΩΣ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ ΓΥΡΟΦΕΡΝΟΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΕ ΣΤΙΛ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ,ΤΟ ΔΗΛΩΤΙΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ.
    ΕΞΑΛΛΟΥ,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ,Ο ΓΝΩΣΤΙΚΟΣ ΤΖΟΓΑΔΟΡΟΣ(ΚΑΘΕ ΤΖΟΓΟΥ) ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ ΤΟΥ.ΒΙΩΝΕ ΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΙΚΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ ΤΟΥ.

ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΙΡΩ Ή ΝΑ ΚΑΤΣΑΔΙΑΖΩ,ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ,ΔΗΛΑΔΗ Η ΝΙΚΗ Ή Η ΗΤΤΑ.
    ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΣ(ΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΧΑΠΙΑ) ΑΣ ΣΤΡΑΦΕΙ ΑΛΛΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΛΙΒΑΝΙΣΜΑΤΑ.
    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΠΟΖΗΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΓΩ ΜΟΥ,ΔΙΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΖΟΓΟ.ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΥΤΟ,ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΑΝΑΛΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.ΘΑ ΠΕΤΑΓΟΜΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΥΤΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΕΡΟ ΒΡΑΧΟ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

ΥΓ.ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟΡΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΝΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ(ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ),ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΔΩΘΟΥΝ ΣΕ ΕΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.
    ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΥΣΠΡΟΔΕΚΤΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΟΥΡΑΣΑ ΟΣΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΑΝ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ.ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΓΝΟΗΣΕΤΕ.

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 304

Περιοχή
    Thessaloniki
    Level
    16
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1
    Likes (Received)
    23
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ...

Στάλθηκε: ΤΡΙ ΝΕΒ 19, 2002 6:44 pm Θέμα:

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ(ΕΜ ΔΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ)

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΝΑ

ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ 2-2 ΣΚΟΡ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΝΑ'ΣΑΙ

Στάλθηκε: ΤΕΤ ΝΕΒ 20, 2002 1:56 am Θέμα:

--------------------------------------------------------------------------------

ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ.
    ΜΟΛΙΣ ΟΙ ΜΠΟΥΚΗΔΕΣ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΗ ΔΥΑΔΑ
    2-2
    2-2

ΕΝΑΜΙΣΗ ΕΥΡΟ ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟ 1-1.

ΚΑΙ ΟΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ,ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΣΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΣΤΗΣΟΥΝ.

ΑΤΙΜΗ ΚΕΝΩΝΙΑ,ΑΤΙΜΟΙ ΜΠΟΥΚΗΔΕΣ

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ? ΠΡΙΝ Η' ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΟΥ???

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ... ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΠΡΟΓΝΩΣΤΗΚΑ ΣΤΟ SITE??? ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ??

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 304

Περιοχή
    Thessaloniki
    Level
    16
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1
    Likes (Received)
    23
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...

ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΙΔΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟ (ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ) ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΔΩΝΙΖΩΝΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΑΝΑΤΑΣΗ...
    ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ 2 ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΓΛΥΚΑΝΕΙ" Ο ΠΟΝΟΣ ΤΟΥΣ...

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ...

ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΙΔΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΝΩΜΙΖΩ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟΣ... ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ...

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ... "ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΣ? ΖΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟ"

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 1.112

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ
    Level
    16
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    107
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΑΡΧΗΝ.
    ΛΟΙΠΝ ΑΛΛΟΙ ΓΕΙΑ ΝΑ ΓΕΙΝΟΥΝ ΣΑΙΤΑΡΧΕΣ ΟΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΚΕΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΑΤΡΙΕΣ ΩΣΤΑΙ ΝΑ ΦΤΕΙΑΞΟΥΝ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΞΕΡΗΣ ΜΠΩΡΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΡΩΜΙΤΙΚΟ,ΒΛΕΠΑΙ ΒΕΤΟΝΕΤ,ΝΟΜΙΚΑΡΙΟ,ΡΑΚΑΤΣΙ,.
    ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΧΟΜΠΥ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΗΔΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΗΣ .ΚΑΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΠΙΑΝΟΜΑΙ,ΑΥΤΟ ΥΣΧΙΟΙ ΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΤΟΥ ΙΔΟΥΣ .ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠ ΤΟ ΣΤΕΙΧΟΙΜΑ;
    ΤΟΤΕΣ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ,ΕΦΙΜΕΡΙΔΕΣ ΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΚΕΙ ΠΕΦΤΗ Ο ΠΑΡΑΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΙ ΚΑΙ ΒΑΡΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ.
    ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΗ ΧΡΕΩΝΗΣ ΤΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΧΟΜΠΥ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΕΡΣΤΕΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΙΝΤΕΡΕΝΤ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕΝΕ.ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΝΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΧΟΜΠΥΣΤΕΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΤΗΝ ΑΔΕΙΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΚΙΣΕ ΚΑΝΗΣΘΕΟΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΘΡΥΣΚΙΑ . ΒΛΕΠΑΙ ΤΙ ΣΥΜΒΕΝΗ ΓΥΡΟ ΣΟΥ.
    ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΡΑΣΙΤΕΝΧΗ ΤΟΥ ΣΤΕΙΧΟΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΙ ΤΑ ΑΧΑΣΤΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΠΕΡΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΨΑΡΑΔΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ.

ΜΗ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣ ΑΝ ΠΙΑΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΨΑΡΙ ΚΑΙ ΠΑΝΥΓΙΡΙΖΩ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΟΙ.

ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 405
    Overall activity: 10,0%

Περιοχή
    Αμμουδαρα -Κρητη
    Level
    23
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    1
    Likes (Given)
    1269
    Likes (Received)
    1952
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΣΩΣΤΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΝΤΕΚΝΕ!!!!
    ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΝΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΨΑΡΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΜΕ 5-6 ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΨΑΡΕΥΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΖΕΡΤΖΕΛΕΣ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕΣ.
    ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΙΩΚΩ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΤΑ ΔΥΧΤΙΑ/ΑΓΚΙΣΤΡΙΑ.
    ΙΔΙΑ ΠΛΑΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΙΤΕ ΑΝΕΒΑΣΩ ΜΠΟΤΑ, ΕΙΤΕ ΠΙΑΣΩ ΤΣΙΠΟΥΡΑ.
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΙΔΡΥΣΑ ΤΗΝ GEOWIZ L.T.D. ΓIA NA ΨΑΡΕΥΕΙ ΒΑΘΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΛΥΠΕΣ ΜΕ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΟΥ (ΤΟ ΣΤΟΙΧΙΜΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ, ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!)
    ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ (ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ/ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΛΥΠΗ/ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΣ ΧΑΒΑΛΕΣ/ΑΠΛΕΤΟ ΓΕΛΙΟ/ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΓΝΩΣΗ)

Υ.Γ. ΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΙΖΗΤΟΥΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΓΩ ΤΟΥΣ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΚΡΙΝΙΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΤΑΝ ΣΚΟΝΤΑΦΤΟΥΝ!!!!

:-) :what: :red: :ukli: :shoot:
    ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΓΝΩΣΗ
    http://georpoul.blogspot.com/

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ

Level
    13
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    0
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

Α ΜΑΛΙΣΤΑ.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
    ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ .
    ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ,ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΖΟΓΑΡΙΣΜΑ(ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΟΥΜΙΣΤΑ).

GEO,ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΠΩΣ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ(ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ..........ΦΟΡΟΥΜΑΡΙΣΜΑ) ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΓΙΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟΥΣ(ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠ΄ΤΟΥΣ ΜΟΝΟΧΝΩΤΟΥΣ)

ΤΣΙΦ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Ή ΛΥΠΑΣΑΙ,ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣ.ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ή ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

WIZARD,ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙΣ.ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΝΑΘΕΡΩ Π[ΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ(ΣΠΑΝΙΩΣ),ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΑΚΡΩΣ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ(ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΞΕΣΤΗΣΑΝ ΤΟ ΣΚΟΡ) ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ,ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΝΕΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Ο ΜΠΙΛΙΑΣ(ΝΟΜΙΖΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΣ Ή ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ.
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ,ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ.ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΝΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ;ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΩ ΓΙΑ ΘΕΟΣ,Ή ΔΗΛΩΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;ΔΕΝ ΕΠΙΖΗΤΩ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ.
    ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΚΛΑΨΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΣΕ ΑΣΚΟΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
    ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ,ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΝΥΞΗ ΤΟΥ ΕΛΕΚΟΥ(ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΣΠΟΝΤΕΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ),ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΗΓΕ ΤΑΜΕΙΟ.ΤΥΦΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΣ(ΑΥΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΠΑΔΕΣ) ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟ.
    ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΩ.

ΥΓ.ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΑΝΕΡΟ,ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ(ΔΗΛΑΔΗ ΕΝ ΘΕΡΜΩ),ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΠΟΥ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΗ.

ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 405
    Overall activity: 10,0%

Περιοχή
    Αμμουδαρα -Κρητη
    Level
    23
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    1
    Likes (Given)
    1269
    Likes (Received)
    1952
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜΑΡΙΣΜΑ, ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ.

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
    ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ(ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ).

ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΚΑΡΥΔΙ!!!!
    ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΩ!!

Υ.Γ.
    ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΒΑΒΕΛ ΑΝΤΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ.
    ΕΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ (ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΤΙ), ΕΣΥ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙΣ ΤΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΙΝΗΘΕΙΤΑΙ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ.
    Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ (ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ), ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ(ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ!!)
    ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ, ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑΘΕΤΩ.
    ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΓΝΩΣΗ
    http://georpoul.blogspot.com/

Manager
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 6.619
    Overall activity: 37,0%
    Awards:
    Βραβείο Δημοσίευσης

Περιοχή
    Infobeto Town
    Level
    77
    Thanks (Given)
    461
    Thanks (Received)
    1133
    Likes (Given)
    22084
    Likes (Received)
    21435
    Dislikes (Given)
    67
    Dislikes (Received)
    34
    vCash
    1

Προεπιλογή

ΦΙΛΕ ΞΕΝΕ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ. ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΧΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΔΙΚΙΟ!!!!

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΧΩΡΟΣ ΟΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΑΣΧΕΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ) ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ! ΜΙΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ!!!!!!!!
    ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ...
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
    ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ....
    ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ...
    ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...
    ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ...
    ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑΜΕΙΟ ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΟΠΛΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ, ΟΣΟ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ...
    ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ...
    ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΟΙ....
    ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΧΘΡΟΙ...
    ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ...
    ΓΙΑΤΙ....
    ΓΙΑΤΙ....
    ΓΙΑΤΙ....

ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ

Level
    13
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    0
    Likes (Received)
    0
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΔΙΣ.
    ΛΟΙΠΟΝ,ΤΟ ΠΕΡΙ ΟΥ Ο ΛΟΓΟΣ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕ ΕΞΕΦΡΑΖΕ ΤΥΧΑΙΑ ΑΠΟΡΙΕΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.

ΗΤΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ-ΘΕΣΗ ΣΕ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΤΡΙΑΔΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ο .........ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ,Ο ΑΛΕΚΟΣ ΑΦΗΣΕ ΤΗ ΝΥΞΗ ,ΕΥΘΕΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΝΕΧΑΡΗΝ.

ΚΑΙ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ-ΘΕΣΗ,ΠΩΣ ΑΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ(ΟΡΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ) ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ή ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΠΟΝΟΥΝ ΣΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΣΑΣ,ΤΟΤΕ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΚ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ΤΩΡΑ.ΑΝ ΟΧΙ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ.

ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΩ ΕΔΩ ΟΜΩΣ,ΑΦΟΥ ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ.

ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ:
    "ΦΙΛΕ ΞΕΝΕ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ. ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΧΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΔΙΚΙΟ!!!! "

ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΑΣΤΙΚΗ (ΣΥΜΠΑΘΑΜΕ) ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΝΑ ΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ,ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΦΕΛΗΣ(ΣΥΜΠΑΘΑΜΕ ΔΙΣ).ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ.

ΑΛΛΟ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΙΟ ΠΑΝΤΑ,ΠΡΑΓΜΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΟ ΣΕ ΑΤΟΜΟ ,ΑΠΟ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΠΟ ΛΑΟ ΣΕ ΛΑΟ κοκ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

ΑΣ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ.
    ΜΑ ΒΡΕ ΛΑΝΤΕΝ,ΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ,ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ;ΤΟΥΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΛΙΣΤΑ,ΑΝ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ,ΠΟΥ ΘΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ;

ΛΑΝΤΕΝ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ Ή ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΙ,ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΑΔΙΚΗ ΘΕΣΗ ΩΣ ΔΙΚΑΙΑ.ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΔΩ ΠΑΛΙ,ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ.
    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ή ΑΔΙΚΟ.

ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.
    ΟΤΑΝ ΕΔΙΝΑ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΜΟΥ(ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ),Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΣΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΘΕΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ.
    ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ,ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΜΕ ΔΕΚΑ.
    ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΘΕΙ ΜΕ ΔΕΚΑ.
    Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ.
    ΜΑ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΓΙΑ ΔΕΚΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΔΙΔΑ ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΔΕΚΑ.

ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ,ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΔΕΚΑ.

Manager
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 6.619
    Overall activity: 37,0%
    Awards:
    Βραβείο Δημοσίευσης

Περιοχή
    Infobeto Town
    Level
    77
    Thanks (Given)
    461
    Thanks (Received)
    1133
    Likes (Given)
    22084
    Likes (Received)
    21435
    Dislikes (Given)
    67
    Dislikes (Received)
    34
    vCash
    1

Προεπιλογή

Το παραδειγμα σου, σου απαντά το γιατι έγραψα αυτο που εγραψα.
    (ακου μικροαστός και αφελής!!!!!! χα χα χα!!!!!! Τι άλλο θα ακούσω :-) )

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. Που πεφτουν οι Σερρες?
    By Chief in forum Για Πράσινους
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-2011, 10:20
  2. !!! προσοχη πεφτουν οι αποδοσεις !!!
    By kouvasbet in forum Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-2010, 03:10
  3. $$$ ΠΡΟΣΟΧΗ ! πεφτουν αποδοσεις διεθνως $$$
    By kouvasbet in forum Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
    Απαντήσεις: 0