Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 49
    Infobetakias
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 848
    Overall activity: 0%

Level
    23
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    3
    Likes (Given)
    3914
    Likes (Received)
    4682
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MAN7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α3 ΕΙΝΑΙ ΤΟ AUDI ΒΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Q7.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ.ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ KΡΕΑΣ;EAN ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟΥ.ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΣΧΕΤΕ.
    το Α3 το εχεις για τα ψωνια!πες και για το αλλο που ειναι στο γκαραζ!!!!

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 243

Level
    27
    Thanks (Given)
    52
    Thanks (Received)
    28
    Likes (Given)
    2664
    Likes (Received)
    2538
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MAN7 Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΣ, ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΝΣΕΡΒΑ...
    ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ .
    ΕΧΩ ΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ.
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΚΡΕΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝΕ.
    ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
    ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΣΙΑ ΜΑΡΙΑ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΚΡΕΟΠΩΛΕΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ)ΤΟ 90% ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ (ΣΕ KENO AEROS VACYUM ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ) ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΘΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΧΧΗΜΙΚΟ?
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ ΜΟΛΙς ΑΝΟΙΧΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΙΑΖΟΥΝ-ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΑΥΡΙΖΟΥΝ-ΔΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΑΝ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ.
    ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΚΡΕΟΠΩΛΗ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ
    ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1 ΚΙΛΟ ΚΙΜΑ ΜΕ 3.95 ΚΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΟΜΜΕΝΟ ΚΙΜΑ,,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΤΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΠΕΛΑΤΗ)ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΟΧΙ--
    ΠΑΡΕ 1/2 ΚΙΛΟ ΚΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΗ ΣΟΥ ΜΕ 7 - 8 ΕΥΡΩ ΛΑΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΤΡΩΣ
    ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΑ.
    ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΞΗΓΩ ,Η ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ Η ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ,ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΟΒΟΛΟ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΕΝΤΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ.

ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΣΗ
    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΟΙΟΝ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΗ??
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΗΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΑΣΑΡΟΥΝΕ (ΕΙΤΕ ΒΑΡΒΑΚΙΟΣ ΑΓΟΡΑ ΛΕΓΕΤΑΙ,ΕΙΤΕ ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ,ΕΙΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Phobos : 13-10-2008 στις 15:10

ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 671

Περιοχή
    Κομοτηνή-Θεσσαλονίκη
    Level
    24
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    3267
    Likes (Received)
    2373
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Phobos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ .
    ΕΧΩ ΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ.
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΚΡΕΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝΕ.
    ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
    ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΣΙΑ ΜΑΡΙΑ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΚΡΕΟΠΩΛΕΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ)ΤΟ 90% ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ (ΣΕ KENO AEROS VACYUM ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ) ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΘΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΧΧΗΜΙΚΟ?
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑ ΜΟΛΙς ΑΝΟΙΧΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΙΑΖΟΥΝ-ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΑΥΡΙΖΟΥΝ-ΔΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΑΝ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ.
    ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΚΡΕΟΠΩΛΗ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ
    ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1 ΚΙΛΟ ΚΙΜΑ ΜΕ 3.95 ΚΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΟΜΜΕΝΟ ΚΙΜΑ,,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΤΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΠΕΛΑΤΗ)ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΟΧΙ--
    ΠΑΡΕ 1/2 ΚΙΛΟ ΚΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΗ ΣΟΥ ΜΕ 7 - 8 ΕΥΡΩ ΛΑΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΤΡΩΣ
    ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΑ.
    ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΞΗΓΩ ,Η ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ Η ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ,ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΟΒΟΛΟ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΕΝΤΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ.

ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΣΗ
    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΟΙΟΝ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΗ??
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΗΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΑΣΑΡΟΥΝΕ (ΕΙΤΕ ΒΑΡΒΑΚΙΟΣ ΑΓΟΡΑ ΛΕΓΕΤΑΙ,ΕΙΤΕ ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ,ΕΙΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.)
    Τώρα μιλάς σαν τον μπαμπά μου, που είναι επίσης κρεοπώλης
    Δεν πρέπει να νομίζετε ότι διαφέρουν πολύ οι άνθρωποι μεταξύ τους.
    Όμως, διακρίνεται όποιος έχει εκπαιδευτεί στα απολύτως αναγκαία

[SIGPIC][/SIGPIC]

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ

Level
    27
    Thanks (Given)
    52
    Thanks (Received)
    28
    Likes (Given)
    2664
    Likes (Received)
    2538
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Προεπιλογή

ειναι η αληθεια βρε φιλε μου πεφωτισμενε
    !!
    εχω πολλα ακομη να σας πω αλλα με μετρο
    ξερετε για παραδειγμα οταν ζητατε κατσικι οτι παιρνετε κατσικι?
    μπορειτε να το ξεχωριζετε?
    και αλλα τετοια

ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 671

Περιοχή
    Κομοτηνή-Θεσσαλονίκη
    Level
    24
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    3267
    Likes (Received)
    2373
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ειναι η αληθεια βρε φιλε μου πεφωτισμενε
    !!
    εχω πολλα ακομη να σας πω αλλα με μετρο
    ξερετε για παραδειγμα οταν ζητατε κατσικι οτι παιρνετε κατσικι?
    μπορειτε να το ξεχωριζετε?
    και αλλα τετοια
    Οντως, αυτή είναι η αλήθεια. Ο κόσμος παρασυρόμενος από τις προσφορές ψωνίζει χωρίς να υποψιάζεται.
    Δεν πρέπει να νομίζετε ότι διαφέρουν πολύ οι άνθρωποι μεταξύ τους.
    Όμως, διακρίνεται όποιος έχει εκπαιδευτεί στα απολύτως αναγκαία

[SIGPIC][/SIGPIC]

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 529

Περιοχή
    Απο την πολη του ΘΕΟΥ
    Level
    22
    Thanks (Given)
    9
    Thanks (Received)
    6
    Likes (Given)
    730
    Likes (Received)
    1716
    Dislikes (Given)
    7
    Dislikes (Received)
    4
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΡΕΟΠΩΛΗ ΦΟΒΕ.ΕΞΗΓΗΣΕ ΣΤΑ ΤΑΓΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΣΠΑΛΟΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΧΤΥΠΟΥΝ ΠΟΤΕ.ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΟΛΛΑΝΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΤΟΠΙΑ ΟΠΩΣ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΝΟΩ ΠΩΣ ΤΑ ΟΛΛΑΝΔΙΚΑ ΚΡΕΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ).ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΚΡΕΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΠΕΣ.ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ.ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ.
    Ο έξυπνος θέλει να μαθαίνει ο βλάκας θέλει να μαθαίνει στους άλλους

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ

Level
    27
    Thanks (Given)
    52
    Thanks (Received)
    28
    Likes (Given)
    2664
    Likes (Received)
    2538
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kibros Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΡΕΟΠΩΛΗ ΦΟΒΕ.ΕΞΗΓΗΣΕ ΣΤΑ ΤΑΓΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΣΠΑΛΟΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΧΤΥΠΟΥΝ ΠΟΤΕ.ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΟΛΛΑΝΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΤΟΠΙΑ ΟΠΩΣ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΝΟΩ ΠΩΣ ΤΑ ΟΛΛΑΝΔΙΚΑ ΚΡΕΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ).ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΚΡΕΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΠΕΣ.ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ.ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ.
    ΦΙΛΕ ΚΙΜΠΡΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΟΣΧΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΝ ΟΛΛΑΝΔΙΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΤΟΠΙΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
    ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖΕ ΠΡΟΣ ΑΣΠΡΟ ΟΠΩΣ ΟΙ ΧΟΙΡΙΝΕΣ
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΕΣ ΑΠΟ 12 ΜΗΝΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΚΤΟΣ (ΕΩΣ 6 ΜΗΝΩΝ)
    ΟΙ ΣΠΑΛΟΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΕΣ ,ΓΕΥΣΤΙΚΕΣ,ΚΑΙ ΖΟΥΜΕΡΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ,
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΧΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΙΣΜΑ.
    ΟΙ ΚΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΓΝΕΣ
    ΚΑΙ ΑΝ ΤΙΣ ΘΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΟΥΝ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΑΝΑΓΚΗ ΣΚΛΗΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΧΤΥΠΑΜΕ ,ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΙΑΣΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ, ΟΣΟ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΨΗΣΙΜΟ ΣΥΓΚΡΑΤΕΙ ΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΕΤΟ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΒΛΟ ΓΙΑ ΧΤΗΣΙΜΟ.
    Likes kibros liked this post

Infobetakias
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 861
    Overall activity: 3,0%

Περιοχή
    Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Level
    19
    Thanks (Given)
    67
    Thanks (Received)
    64
    Likes (Given)
    12420
    Likes (Received)
    9641
    Dislikes (Given)
    7
    Dislikes (Received)
    3
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΦΙΛΕ ΚΙΜΠΡΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΟΣΧΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΝ ΟΛΛΑΝΔΙΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΤΟΠΙΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΕΣ ΑΠΟ 12 ΜΗΝΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΚΤΟΣ (ΕΩΣ 6 ΜΗΝΩΝ)
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΧΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΙΣΜΑ.
    ΚΑΙ ΑΝ ΤΙΣ ΘΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΟΥΝ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΑΝΑΓΚΗ ΣΚΛΗΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΧΤΥΠΑΜΕ ,ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΙΑΣΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ, ΟΣΟ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΨΗΣΙΜΟ ΣΥΓΚΡΑΤΕΙ ΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΕΤΟ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΒΛΟ ΓΙΑ ΧΤΗΣΙΜΟ.
    Ο ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΨΗΤΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ.....

ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΙΡΛΑΝΔΕΖΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΜΕ ΣΠΕΣΙΑΛΙΤΕ ΤΑ ΨΗΤΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΕΝΑ ΦΙΛΕΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΡΕΚΛΟΠΟΔΑΡΟ.ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΠΙΣΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ...(ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ).Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕ.ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΨΗΣΙΜΟ ΠΑΛΙ ΣΚΛΗΡΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ
    Likes Phobos liked this post

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 529

Περιοχή
    Απο την πολη του ΘΕΟΥ
    Level
    22
    Thanks (Given)
    9
    Thanks (Received)
    6
    Likes (Given)
    730
    Likes (Received)
    1716
    Dislikes (Given)
    7
    Dislikes (Received)
    4
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΚΛΗΡΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ.ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΡΙΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΛΑΚΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΩΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΚΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΝΑ ΣΙΤΕΨΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΣ ΖΗΤΑΩ ΕΝΑΜΗΣΙ ΔΑΧΤΥΛΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΧΤΥΠΗΤΕΣ......
    Likes biancoseleste liked this post

Ο έξυπνος θέλει να μαθαίνει ο βλάκας θέλει να μαθαίνει στους άλλους

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ

Level
    27
    Thanks (Given)
    52
    Thanks (Received)
    28
    Likes (Given)
    2664
    Likes (Received)
    2538
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kibros Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΚΛΗΡΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ.ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΡΙΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΛΑΚΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΩΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΚΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΝΑ ΣΙΤΕΨΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΣ ΖΗΤΑΩ ΕΝΑΜΗΣΙ ΔΑΧΤΥΛΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΧΤΥΠΗΤΕΣ......
    ΟΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΩ ΚΑΒΑΤΖΑ 2 ΚΟΝΤΡΑ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΤΕΨΟΥΝ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 90% ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ
    ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΙΤΕΜΕΝΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ Η ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ..
    ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΙΤΕΜΕΝΗ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΙΣΤΟΥΝ
    ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΜΕ ΦΟΡΜΑΔΕΥΔΗ ΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ ΤΗΝ ΣΗΨΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΕΣ.
    ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΣΚΛΗΡΗ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ
    Likes MAN7 liked this post

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΤΑΛΟ!!!
    By Paolo in forum Για Πράσινους
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-2009, 10:52
  2. ΡΩΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΟΥ ΟΠΑΠ...
    By Stavros 71 in forum Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-08-2003, 14:46

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •