Πριν γραφτείτε να παίξετε στοίχημα, ενημερωθείτε από τις ανανεωμένες αναλύσεις μας για τους σημαντικότερους κανόνες κάθε στοιχηματικής εταιρείας και επιλέξτε το καλύτερο "πρόγραμμα επιβράβευσης πελατών" που ταιριάζει στο τρόπο παιξίματός σας

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 49
    ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 1.110
    Overall activity: 0%

Περιοχή
    Απο την πολη του ΘΕΟΥ
    Level
    22
    Thanks (Given)
    9
    Thanks (Received)
    6
    Likes (Given)
    730
    Likes (Received)
    1716
    Dislikes (Given)
    7
    Dislikes (Received)
    4
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΡΙΧΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ...

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ....

Likes Phobos, biancoseleste liked this post

Ο έξυπνος θέλει να μαθαίνει ο βλάκας θέλει να μαθαίνει στους άλλους

ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΒΑΝΑ
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 406

Περιοχή
    Καλαμαριά
    Level
    16
    Thanks (Given)
    17
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    1962
    Likes (Received)
    2473
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Phobos Εμφάνιση μηνυμάτων

ΟΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΩ ΚΑΒΑΤΖΑ 2 ΚΟΝΤΡΑ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΤΕΨΟΥΝ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 90% ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ
    ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΙΤΕΜΕΝΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ Η ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ..
    ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΙΤΕΜΕΝΗ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΙΣΤΟΥΝ
    ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΜΕ ΦΟΡΜΑΛΔΕΥΔΗ ΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ ΤΗΝ ΣΗΨΗ (Νομίζω επιβραδύνει τη σήψη) ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΕΣ.
    ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΣΚΛΗΡΗ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ

Ευχαριστούμε για τις συμβουλές...

Επί τη ευκαιρία θέλω κι εγώ να ρωτήσω κάτι. Πόσο συχνά μπορούμε να τρώμε συκώτι? Κάνει 1 φορά τη βδομάδα ή είναι πολύ βαρύ για τον οργανισμό τόσο συχνά?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη antoin114 : 13-10-2008 στις 19:24

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 243

Level
    27
    Thanks (Given)
    52
    Thanks (Received)
    28
    Likes (Given)
    2664
    Likes (Received)
    2538
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο antoin114 Εμφάνιση μηνυμάτων

Ευχαριστούμε για τις συμβουλές...

Επί τη ευκαιρία θέλω κι εγώ να ρωτήσω κάτι. Πόσο συχνά μπορούμε να τρώμε συκώτι? Κάνει 1 φορά τη βδομάδα ή είναι πολύ βαρύ για τον οργανισμό τόσο συχνά?
    ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ
    ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΛΥΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΑΡΤΗΡΙΕΣ(ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ) ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΖΩΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.
    ΖΗΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΑΡΚΑ ΤΟΥ ΣΥΚΩΤΙΟΥ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ ,
    ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΦΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΡΩΜΑ (ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΣΤΟΥ ΚΑΦΕ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΖΩΟΥ ΕΙΝΑΙ,
    ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΥΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ.ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΦΕ ΣΚΟΥΡΟ Η ΜΑΥΡΟ)
    ΣΥΚΩΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ,ΕΧΩ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟ ΣΗΔΗΡΟ.
    ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.
    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕςΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
    Likes antoin114, biancoseleste liked this post

IFC Champion 2013, V-Bookie Champion 2008
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 888
    Overall activity: 23,0%

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη στην καρδιά, Άλιμο στα χαρτιά....
    Level
    24
    Thanks (Given)
    303
    Thanks (Received)
    197
    Likes (Given)
    12190
    Likes (Received)
    9541
    Dislikes (Given)
    4
    Dislikes (Received)
    52
    vCash
    0

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kibros Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΡΙΧΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ...

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ....

Να προσπαθείς να ''αγιάσεις'' (βλέπε δίαιτα) και να μην μπορείς.....
    Likes Phobos, kibros, MAN7, akaliptos, johnbill and 2 others liked this post

Ου το ζην περί πλείστου ποιητέον, αλλά το ευ ζην.

(αυτό που αξίζει δεν είναι να ζεις για να αποκτήσεις περισσότερα αλλά να ζεις καλά)

Πλάτων

Moderator
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 2.061
    Overall activity: 99,7%
    Awards:
    Βραβείο Κοινότητας

Περιοχή
    Σαρωνίδα
    Level
    64
    Thanks (Given)
    478
    Thanks (Received)
    460
    Likes (Given)
    21720
    Likes (Received)
    21014
    Dislikes (Given)
    4
    Dislikes (Received)
    9
    vCash
    0

Προεπιλογή

Η αλήθεια είναι οτι όντως πρέπει να είναι καμιά βδομάδα σφαγμένο το ζώο για να σητέψει και να είναι πιο μαλακό.Και παίζει ρόλο το ψήσιμο και το πως θα το φας.Αν είναι στα κάρβουνα είναι πιο μαλακό από το γκριλ και επίσης σκληραίνει άμα το αφήσεις να κρυώσει.Προσωπικά είμαι προβατοφάγος αλλά και τα μικράκια δε με χαλάνε.Αληθεύει οτι πρέπει να προτιμάμε να ψωνίζουμε την μεριά του ζωου που δεν κοιμάται γιατί είναι πάντα πιο μαλακή και πιο καθαρή?
    ''Ο animusbet είναι ακαδημαϊκός,δηλαδή πηγαίνει πάνω-κάτω στην οδό ακαδημίας''

Ταμείο "τα πάντα όλα"-131,94E
    γκολ ημιχρόνου -8,65 μονάδες

ΗΜΙΑΡΒΥΛΟ
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 811
    Overall activity: 3,0%

Περιοχή
    Κηφισιά
    Level
    14
    Thanks (Given)
    1
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    63
    Likes (Received)
    172
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο animusbet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι οτι όντως πρέπει να είναι καμιά βδομάδα σφαγμένο το ζώο για να σητέψει και να είναι πιο μαλακό.Και παίζει ρόλο το ψήσιμο και το πως θα το φας.Αν είναι στα κάρβουνα είναι πιο μαλακό από το γκριλ και επίσης σκληραίνει άμα το αφήσεις να κρυώσει.Προσωπικά είμαι προβατοφάγος αλλά και τα μικράκια δε με χαλάνε.Αληθεύει οτι πρέπει να προτιμάμε να ψωνίζουμε την μεριά του ζωου που δεν κοιμάται γιατί είναι πάντα πιο μαλακή και πιο καθαρή?
    Και πες οτι αληθευει. Εδω δε μπορουμε να ξερουμε τι προελευσης ή ακομα χειροτερα τι ζωο ειναι.... θα μαθουμε απο ποιο πλευρό κοιμαται;;;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mathman : 13-10-2008 στις 23:09
    Likes apiastos21 liked this post

"Μια φιλία που γεννήθηκε στις επιχειρήσεις είναι προτιμότερη απο μια επιχείρηση που γεννήθηκε από μια φιλία." (Ακους piravle;:-)) John D. Jr. Rockefeller

Σε παρακαλώ Θεέ μου, άφησε με να σου αποδείξω ότι τα λεφτά του Τζόκερ δε θα χαλάσουν το χαρακτήρα μου.

Με τα λεφτά ένα μερακλή ποτέ δεν αγοράζεις.
    Με μια δεκάρα κάλπικη χίλιους ρουφιάνους βγάζεις.

Αποταμιευε λιγα λεφτα καθε μερα και στο τελος του μηνα θα εκπλαγεις απο το ποσα λιγα εχεις...

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 243

Level
    27
    Thanks (Given)
    52
    Thanks (Received)
    28
    Likes (Given)
    2664
    Likes (Received)
    2538
    Dislikes (Given)
    3
    Dislikes (Received)
    1
    vCash
    500

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mathman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πες οτι αληθευει. Εδω δε μπορουμε να ξερουμε τι προελευσης ή ακομα χειροτερα τι ζωο ειναι.... θα μαθουμε απο ποιο πλευρό κοιμαται;;;

ΕΔΩ ΕΙΠΑΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΔΥΟ ΜΥΘΟΥΣ
    Ο ΠΠΡΩΤΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΖΩΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΗ....ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ,,,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑ
    Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΥΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ
    ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΝΤΟΠΙΑ,ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΤΣΑ ΜΟΣΧΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ,ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΡΚΟΥΑΖ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΝΤΟΠΙΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ Η ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ??
    ΑΝ ΠΑΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΕΚΤΡΟΦΗΣ ΜΟΣΧΑΡΙΩΝ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΣΦΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΑΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΦΑΓΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ
    Likes practor liked this post

ΗΜΙΑΡΒΥΛΟ

Περιοχή
    Κηφισιά
    Level
    14
    Thanks (Given)
    1
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    63
    Likes (Received)
    172
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

"Μια φιλία που γεννήθηκε στις επιχειρήσεις είναι προτιμότερη απο μια επιχείρηση που γεννήθηκε από μια φιλία." (Ακους piravle;:-)) John D. Jr. Rockefeller

Σε παρακαλώ Θεέ μου, άφησε με να σου αποδείξω ότι τα λεφτά του Τζόκερ δε θα χαλάσουν το χαρακτήρα μου.

Αποταμιευε λιγα λεφτα καθε μερα και στο τελος του μηνα θα εκπλαγεις απο το ποσα λιγα εχεις...

ΗΜΙΑΡΒΥΛΟ

Περιοχή
    Κηφισιά
    Level
    14
    Thanks (Given)
    1
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    63
    Likes (Received)
    172
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΝΤΟΠΙΑ,ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΤΣΑ ΜΟΣΧΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ,ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΡΚΟΥΑΖ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΝΤΟΠΙΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ Η ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ??
    ΑΝ ΠΑΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΕΚΤΡΟΦΗΣ ΜΟΣΧΑΡΙΩΝ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΣΦΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΑΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΦΑΓΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΣΧΑΡΙΑ
    Που ακριβως το ειπα αυτο γιατι μπερδευτηκα λιγο...

Infobetakias
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 861

Περιοχή
    Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Level
    19
    Thanks (Given)
    67
    Thanks (Received)
    64
    Likes (Given)
    12420
    Likes (Received)
    9639
    Dislikes (Given)
    7
    Dislikes (Received)
    3
    vCash
    500

Προεπιλογή

ΕΔΩ ΕΙΠΑΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΔΥΟ ΜΥΘΟΥΣ
    Ο ΠΠΡΩΤΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΖΩΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΗ....ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ,,,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑ
    ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ.ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΦΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΡΟΦΕΙΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΝΟΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ,ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣΚΕΣ, ΔΩΜΑΤΙΑ-ΣΤΑΒΛΟΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΙ , ΦΑΓΗΤΟ ΓΡΑΣΙΔΙ ΚΑΘΑΡΟ, ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΒΡΩΜΙΕΣ - ΛΙΠΗ ΖΩΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΙΣ ΧΩΜΑΤΕΡΕΣ , ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΓΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΥΛ HONDOS .
    ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑ.
    ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ 4 ΣΤΡΕΜΜΑΤΑ -ΕΝ ΜΕΣΩ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ-ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΡΝΙΑ - ΣΚΥΛΙΑ - ΚΟΤΕΣ - ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ - ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑΝ ΗΤΑΝ ΚΟΙΝΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΟΥΡΝΕΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ.

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΖΩΑ ΘΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΕΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ...ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΣΦΑΞΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Ο ΤΑΔΕ ΕΝΑ ΑΡΝΑΚΙ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ.
    Likes Phobos, biancoseleste liked this post

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΤΑΛΟ!!!
    By Paolo in forum Για Πράσινους
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-2009, 11:52
  2. ΡΩΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΟΥ ΟΠΑΠ...
    By Stavros 71 in forum Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-08-2003, 15:46

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •