Κατηγορία: Soccer - Turkey Turkey Super League
Μονάδες: 4/10
Απόδοση: 1.75
Αποτέλεσμα: 2-1
Κέρδος: -4 (Lost)

Δυο ομάδες που βρίσκονται σε δύσκολη θέση μιας και απέχουν δυο και 4 αντίστοιχα βαθμούς από την 16η θέση έρχονται αντιμέτωπες.

Μπορεί να πίστευαν στην Ρίζεσπορ πως τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα απέναντι στην τελευταία Μπαλίκεσιρσπορ όμως μόνο εύκολα δεν ήταν. Βρέθηκα πίσω στο σκορ με 2-0 και μέχρι το 77ο λεπτό πήγαινε έτσι το σκορ όμως τελικά βρήκε την δύναμη και σε 7 λεπτά έκανε την ημι-ανατροπή και με το 2-2 έφυγε τελικά με τον βαθμό.

Είναι αήττητη εδώ και 3 αγώνες ανεξαρτήτου έδρας.

Μετράει 12/23 Under 2.5

Στα αγωνιστικά εκτός ο Κοραϊ (18 συμμετοχές)

Η Σίβασπορ για ένα άλλο παιχνίδι δεν κατάφερε να πάρει την νίκη απέναντι σε μεγάλη ομάδα, μετράει 2 ήττες στα τελευταία 3 παιχνίδια ήττες με Γαλατά και Μπεσίκτας.

Απέναντι στην Μπεσίκτας όπου ηττήθηκε με 1-0 άξιζε κάτι παραπάνω θα έλεγα άξιζε και την νίκη όμως ένα λάθος στην άμυνα και ένα "τυχερό" γκολ ήταν η αιτία να χάσει αν και προσπάθησε να ισοφαρίσει και στο 94 είχε δοκάρι με τον Ουτάκα.

Στα αγωνιστικά κάποια σημαντική απουσία δεν υπάρχει.

Εξάποντο παιχνίδι για τις δυο ομάδες όπου νιώθουν τις "ανάσες" των ομάδων από κάτω. Πιστεύω θα δώσουν μεγάλη έμφαση στην άμυνα οι δυο ομάδες και θα προσπαθήσουν να "κλέψουν" την νίκη. Θα πάμε με το Under 2.5