Επιλογές TV

09:35
Μηχανοκίνητα
Moto3 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
10:00
Τένις
Ελλάδα - Λιθουανία
COSMOTE SPORT 6 HD
10:05
Μηχανοκίνητα
Moto2 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
10:35
Μηχανοκίνητα
MotoGP 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
11:45
Μηχανοκίνητα
Moto3 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
12:00
Μηχανοκίνητα
13ο τουρνουά αγώνας Pick-Πάτρα
ΕΡΤ Sports 2
13:05
Μηχανοκίνητα
Moto2 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
13:30
Μπάσκετ
Φουενλαμπράδα - Γκραν Κανάρια
COSMOTE SPORT 4 HD
13:30
Ποδόσφαιρο
Έμπολι - Σαμπντόρια
COSMOTE SPORT 7 HD
14:00
Ποδόσφαιρο
Νταντί Γιουνάιτεντ - Νταντί
COSMOTE SPORT 2 HD
14:00
Ποδόσφαιρο
Νις - Μονακό
Novasports Prime
14:30
Ποδόσφαιρο
Σεντ Τρούιντεν - Γκενκ
Novasports 5HD
14:30
Μηχανοκίνητα
MotoGP 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
14:30
Ποδόσφαιρο
Ζανκτ Πάουλι - Ινγκολσταντ
Novasports Start
15:00
Ποδόσφαιρο
Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ
Novasports 1HD
15:05
Μηχανοκίνητα
Rallycross 2021
COSMOTE SPORT 8 HD
15:30
Ποδόσφαιρο
Αϊντχόφεν - Φέγενορντ
Novasports 4HD
16:00
Ποδόσφαιρο
Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
COSMOTE SPORT 1 HD
16:00
Ποδόσφαιρο
Απόλλων Σμύρνης - Βόλος ΝΠΣ
COSMOTE SPORT 3 HD
16:00
Ποδόσφαιρο
Μπράιτον - Λέστερ
COSMOTE SPORT 4 HD
16:00
Ποδόσφαιρο
Βενέτσια - Σπέτσια
COSMOTE SPORT 7 HD
16:25
Μηχανοκίνητα
Moto-E World Championship 2021
COSMOTE SPORT 5 HD
16:30
Ποδόσφαιρο
Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Novasports 3HD
17:00
Μπάσκετ
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
ΕΡΤ3
17:00
Μηχανοκίνητα
Rallycross 2021
COSMOTE SPORT 8 HD
17:00
Ποδόσφαιρο
Λίβινγκστον - Σέλτικ
COSMOTE SPORT 9 HD
17:15
Ποδόσφαιρο
Ρεάλ Σοθιεδάδ - Σεβίλλη
Novasports 1HD
18:00
Ποδόσφαιρο
Μαρσέιγ - Ρεν
Novasports 4HD
18:15
Ποδόσφαιρο
Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Novasports 2HD
18:15
Ποδόσφαιρο
ΟΦΗ 1925 - ΑΕΚ
COSMOTE SPORT 2 HD
18:30
Ποδόσφαιρο
Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου
Novasports 3HD
18:30
Ποδόσφαιρο
Τότεναμ - Τσέλσι
COSMOTE SPORT 1 HD
18:30
Ποδόσφαιρο
Τότεναμ - Τσέλσι
COSMOTE SPORT 7 HD
18:30
Βόλεϊ
Πολωνία - Σερβία
ΕΡΤ Sports 1
19:00
Ποδόσφαιρο
Βερόνα - Ρόμα
COSMOTE SPORT 3 HD
19:00
Ποδόσφαιρο
Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
COSMOTE SPORT 4 HD
19:00
Ποδόσφαιρο
Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
COSMOTE SPORT 6 HD
19:00
Ποδόσφαιρο
Λάτσιο - Κάλιαρι
COSMOTE SPORT 8 HD
19:00
Ποδόσφαιρο
Λάτσιο - Κάλιαρι
COSMOTE SPORT 9 HD
19:30
Ποδόσφαιρο
Ρεάλ Μπέτις - Εσπανιόλ
Novasports 1HD
19:30
Ποδόσφαιρο
Σταντάρ Λιέγης - Αντερλεχτ
Novasports 5HD
19:30
Μπάσκετ
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούργκος
COSMOTE SPORT 4 HD
19:30
Μπάσκετ
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούργκος
COSMOTE SPORT 9 HD
20:00
Μπάσκετ
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
ΕΡΤ2
20:00
Ποδόσφαιρο
Πόρτο - Μορεϊρένσε
COSMOTE SPORT 6 HD
20:00
Ποδόσφαιρο
Πόρτο - Μορεϊρένσε
COSMOTE SPORT 9 HD
20:30
Ποδόσφαιρο
Βόλφσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Novasports 3HD
20:30
Ποδόσφαιρο
ΠΑΣ Λαμία 1964 - Ολυμπιακός
COSMOTE SPORT 1 HD
20:30
Ποδόσφαιρο
Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
Novasports Prime
21:30
Ποδόσφαιρο
Πάρμα - Κρεμονέζε
Novasports 5HD
21:30
Βόλεϊ
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών
ΕΡΤ3
21:45
Ποδόσφαιρο
Παρί Σεν Ζερμέν - Λιόν
Novasports 2HD
21:45
Ποδόσφαιρο
Γιουβέντους - Μίλαν
COSMOTE SPORT 2 HD
22:00
Ποδόσφαιρο
Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
Novasports 1HD
22:00
Μπάσκετ
Ουάσινγκτον Μίστικς - Μινεσότα Λινξ
COSMOTE SPORT 4 HD
22:30
Ποδόσφαιρο
Εστορίλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
COSMOTE SPORT 8 HD
23:05
Ποδόσφαιρο
Φιλαντέλφια - Ορλάντο
Novasports 3HD
13:30 Έμπολι - Σαμπντόρια
COSMOTE SPORT 7 HD
14:00 Νταντί Γιουνάιτεντ - Νταντί
COSMOTE SPORT 2 HD
14:00 Νις - Μονακό
Novasports Prime
14:30 Σεντ Τρούιντεν - Γκενκ
Novasports 5HD
14:30 Ζανκτ Πάουλι - Ινγκολσταντ
Novasports Start
15:00 Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ
Novasports 1HD
15:30 Αϊντχόφεν - Φέγενορντ
Novasports 4HD
16:00 Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
COSMOTE SPORT 1 HD
16:00 Απόλλων Σμύρνης - Βόλος ΝΠΣ
COSMOTE SPORT 3 HD
16:00 Μπράιτον - Λέστερ
COSMOTE SPORT 4 HD
16:00 Βενέτσια - Σπέτσια
COSMOTE SPORT 7 HD
16:30 Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Novasports 3HD
17:00 Λίβινγκστον - Σέλτικ
COSMOTE SPORT 9 HD
17:15 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Σεβίλλη
Novasports 1HD
18:00 Μαρσέιγ - Ρεν
Novasports 4HD
18:15 Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Novasports 2HD
18:15 ΟΦΗ 1925 - ΑΕΚ
COSMOTE SPORT 2 HD
18:30 Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου
Novasports 3HD
18:30 Τότεναμ - Τσέλσι
COSMOTE SPORT 1 HD
18:30 Τότεναμ - Τσέλσι
COSMOTE SPORT 7 HD
19:00 Βερόνα - Ρόμα
COSMOTE SPORT 3 HD
19:00 Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
COSMOTE SPORT 4 HD
19:00 Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
COSMOTE SPORT 6 HD
19:00 Λάτσιο - Κάλιαρι
COSMOTE SPORT 8 HD
19:00 Λάτσιο - Κάλιαρι
COSMOTE SPORT 9 HD
19:30 Ρεάλ Μπέτις - Εσπανιόλ
Novasports 1HD
19:30 Σταντάρ Λιέγης - Αντερλεχτ
Novasports 5HD
20:00 Πόρτο - Μορεϊρένσε
COSMOTE SPORT 6 HD
20:00 Πόρτο - Μορεϊρένσε
COSMOTE SPORT 9 HD
20:30 Βόλφσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Novasports 3HD
20:30 ΠΑΣ Λαμία 1964 - Ολυμπιακός
COSMOTE SPORT 1 HD
20:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
Novasports Prime
21:30 Πάρμα - Κρεμονέζε
Novasports 5HD
21:45 Παρί Σεν Ζερμέν - Λιόν
Novasports 2HD
21:45 Γιουβέντους - Μίλαν
COSMOTE SPORT 2 HD
22:00 Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
Novasports 1HD
22:30 Εστορίλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
COSMOTE SPORT 8 HD
23:05 Φιλαντέλφια - Ορλάντο
Novasports 3HD
13:30 Φουενλαμπράδα - Γκραν Κανάρια
COSMOTE SPORT 4 HD
17:00 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
ΕΡΤ3
19:30 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούργκος
COSMOTE SPORT 4 HD
19:30 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούργκος
COSMOTE SPORT 9 HD
20:00 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
ΕΡΤ2
22:00 Ουάσινγκτον Μίστικς - Μινεσότα Λινξ
COSMOTE SPORT 4 HD