Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Απόδοση: 2.22
Αποτέλεσμα: 2-1
Κέρδος: +7.32 (Won)

Καλησπέρα,

Εκπληκτική η Άκκρινγκτον Στάνλει για ακόμα μια φορά, ενω ολα δείχναν πως το μάτς είναι χαμένο ενάντια στη Στίβενέιτζ που είχε προηγηθεί με 0-2, η εκπληκτική Άκκρινγκτον μετά απο διωρθοτικές κινήσεις στη διάρκεια του Β' ημιχρόνου κατάφερε να αλλάξει τη ροή του αγώνα και να γυρίσει υπέρ της το σκόρ με 3-2 παίζοντας εκπληκτικό ποδόσφαιρο τα τελευταία λεπτά. Θυμίζω πως το ίδιο ακριβώς έγινε και στο μάτς με την Πορτ Βέιλ και εκεί που ήταν ολα ξεγραμμένα, η Άκκρινγκτον όπως λέει και η πινακίδα του γηπέδου της "This is Stanley the club that wouldn't die" κατάφερε να γυρίσει πάλι το σκόρ υπέρ της. Στα εξι τελευταία της παιχνίδια έχει πέντε νίκες και 1 ήττα, ενω είναι μια ομάδα που σκοράρει με σχετική ευχέρεια. Βρίσκεται στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα και με νίκη σκαρφαλώνει στην 3η θέση που οδηγεί στην απευθείας άνοδο χωρίς πλέι οφ. Το ιατρικό δελτίο της Άκκρινγκτον Στάνλει είναι καθαρό και η αποστολή θα είναι πλήρης για απόψε.

Φοβερή εμφάνιση και απο τη Σουίντον μέσα στην έδρα της Λίνκολν που πήρε την ισοπαλία με το σκόρ να μένει στο 2-2. Η Σουίντον βρέθηκε να παίζει με δέκα παίχτες στο 21ο λεπτό της αναμέτρησης καθώς δέχτηκε την απευθείας κόκκινη κάρτα και δεν έφτανε αυτό λίγα λεπτά αργότερα βρέθηκε και πίσω στο σκόρ. Τρια λεπτά ήταν αρκετά για τη Σουίντον που ισοφάρισε και βρέθηκε μπροστά στο σκόρ με 1-2 στο 35ο και 38ο λεπτό της αναμέτρησης. Στα τελευταία εφτά παιχνίδια έχει μόνο μια ήττα ενω είναι η ομάδα που αριθμεί τις περισσότερες εκτός έδρας νίκες στο πρωτάθλημα της League Two της αγγλίας έχοντας 10/15 νίκες εκτός έδρας. Είναι ομάδα που βρίσκει τις λύσεις για γκόλ και παίρνει αποτελέσματα. Απο κάρτες θα απουσιάσει ο βασικός κεντρικός οπισθοφύλακας Πρέστον ενω το ιατρικό δελτίο των φιλοξενούμενων δίνει εκτός τον καλό επιτελικό μέσο ΜακΝτέρμοντ.

Θα επιλέξω το G/G και over 2,5 goal της Betshop με 2,22 απόδοση διότι πιστεύω πως οι δυο ομάδες μπορούν να το επιβεβαιώσουν με βάση την εικόνα τους στα τελευταία παιχνίδια.