Κατηγορία: Soccer - England Priemer League
Μονάδες: 1/10
Απόδοση: 2.40
Αποτέλεσμα: 2-3 (Π.Π)
Κέρδος: +1.40 (Won)

Μεγάλη μάχη στο “Βίλα παρκ” του Μπέρμιγχαμ με την Άστον Βίλα να υποδέχεται στο πλαίσιο της 8η αγωνιστικής την Γούλβς. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την εκτός έδρας ήττα κόντρα στην Τότεναμ με 2-1 σε ένα παιχνίδι όπου άξιζαν τουλάχιστον την ισοπαλία. Η Τότεναμ ευτύχησε να προηγηθεί στο 27ο λεπτό της αναμέτρησης με τους χωριάτες να ισοφαρίζουν στην επανάληψη σε 1-1. το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση μπήκε στο 71ο λεπτό το παιχνιδιού με αυτογκόλ του Ταργκέτ. Παρά την απώλεια βαθμών αυτή η Άστον Βίλα παραμένει μέσα στην πρώτη δεκάδα του πρωταθλήματος έχοντας συγκεντρώσει 10 βαθμούς σε 7 παιχνίδια με τρεις νίκες μία ισοπαλία και τρεις ήττες.

Στο αντίπαλο στρατόπεδο οι φιλοξενούμενοι δείχνουν σιγά-σιγά να βρίσκουν τα πατήματα τους, προερχόμενοι από δύο σερί τρίποντα απέναντι σε Νιουκάστλ και Σαουθάμπτον. Στο τελευταίο παιχνίδι κόντρα στις καρακάξες έκαναν πολύ καλή εμφάνιση, Επικρατώντας εντός έδρας με 2-1. βαθμολογικά Αν και δεν ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς της σεζόν έχουν καταφέρει να ισορροπήσουν την κατάσταση όντας πλέον στην 12η θέση του πρωταθλήματος με 12 βαθμούς.

Αρκετά αμφίρροπη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο ομάδες με την Άστον Βίλα να έχει το απόλυτο έως τώρα στο πρωτάθλημα εντός έδρας και την Γουλβς να δείχνει σε πολύ καλή κατάσταση προερχόμενη από σερί καλών εμφάνιση. Παρά τη καλή κατάσταση στην οποία βρίσκονται οι φιλοξενούμενοι θα δώσουμε μικρό προβάδισμα στην αναμέτρηση στην Άστον Βίλα και θα ρισκάρουμε στον άσο.

Ποντάρισμα στη νίκη της Άστον Βίλα σε απόδοση 2.40 στην Stoiximan

2024 +0 +0%
All Time 140 2 149 -29.12 -4.89%

-
15 Μαρ 2024
Για λίγες ημέρες σε περιμένει μοναδικός διαγωνισμός με φανταστικά δώρα της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου στο Pamestoixima.gr! Στις 21 Μαρτίου (19:45) η Εθνική Ποδοσφαίρου δίνει ένα κρίσιμο αγώνα στην ... Περισσότερα