Αθλητικές Μεταδόσεις

Ενημερωθείτε για οποιαδήποτε ζωντανή μετάδοση αγώνα πρόκειται να δείξει η Ελληνική τηλεόραση από οποιοδήποτε άθλημα. Το τηλεοπτικό πρόγραμμα που σας παρουσιάζουμε στην σελίδα μας καθημερινά, περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου, μπάσκετ και όλων των σπορ καθώς και κληρώσεις για Τσάμπιονς Λιγκ, Γιουρόπα Λιγκ, Εθνικών διοργανώσεων κλπ. Δείτε ποιοι αγώνες θα μεταδοθούν ζωντανά, ποια ώρα και σε ποιο κανάλι και ετοιμαστείτε είτε για να απολαύσετε το θέαμα ή προετοιμαστείτε για μια live στοιχηματική εμπειρία σε κάποιον bookmaker που προσφέρει live στοίχημα.

* Για να επιλέξετε εταιρεία στοιχήματος που προσφέρει live στοίχημα συμβουλευτείτε τον αναλυτικό οδηγό των εταιρειών.

Επιλογή Ημερομηνίας 
12:45 ΕΡΤ Sports HD Απόλλων Λάρισας - Α.Ε. Καραϊσκάκης - Ποδόσφαιρο - Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα - Βαλένθια - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
13:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Super League 2019-20 - Μπάσκετ - All Star Contests
13:15 Novasports 3HD Φένλο - Αϊντχόφεν - Ποδόσφαιρο
13:30 Novasports 1HD Μίλαν - Ουντινέζε - Ποδόσφαιρο
14:00 Novasports 2HD Νότιγχαμ Φόρεστ - Λούτον - Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Basketball Super League 2019-20 - Μπάσκετ - All Star Game
15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου - Τρίκαλα AO - Ποδόσφαιρο - Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέτις - Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
15:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ - Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
15:30 Novasports 3HD Αγιαξ - Σπάρτα Ρότερνταμ - Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 1HD Λέτσε - Ιντερ - Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 4HD Μπρέσια - Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 5HD Μπολόνια - Βερόνα - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι - Λέστερ - Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου - Ποδόσφαιρο - Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ - Εσπανιόλ - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ - ΑΕΛ - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
17:15 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών - Βόλος ΝΠΣ - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
19:00 Novasports 3HD Τζένοα - Ρόμα - Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν - Λεβερκούζεν - Ποδόσφαιρο - Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:15 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπάσκετ - Basket League 2019-20
19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Αρης - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο - Θέλτα - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια - Μπάσκετ - Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο - Μαρίτιμο - Ποδόσφαιρο - Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20
20:00 ΕΡΤ3 Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 - Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους - Πάρμα - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Γρανάδα - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς - Μαϊάμι Χιτ - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020
00:50 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
01:55 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς - Ιντιάνα Πέισερς - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020
04:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
04:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
04:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
06:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
06:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
08:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
15:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
16:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο - Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάσκετ - VTB United League 2019-20
21:30 COSMOTE SPORT 4 HD NBA 360 Live - Μπάσκετ
21:45 Novasports 2HD Αταλάντα - ΣΠΑΛ - Ποδόσφαιρο
21:55 Novasports 1HD Σεν Πριβέ Σεντ Ιλέρ - Μονακό - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ - Στόουκ - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπρούκλιν Νετς - Φιλαδέλφια 76ερς - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020
21-01-2020
00:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μιλγουόκι Μπακς - Σικάγο Μπουλς - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020
02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς - Λος Άντζελες Λέικερς - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020
05:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020

Please publish modules in offcanvas position.