• Δεκ 2022
  • 21:00

International Matches Costa Rica - Germany

Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2022 09:19

Και να που έγινε το παντελώς απίθανο και οι «πεθαμένοι» Γερμανοί έφτασαν στο σημείο να διεκδικούν πρόκριση. Κάπου το χαίρομαι διότι ελπίζω να περάσουν έως ότου τρακάρουν με τους Βραζιλιάνους. Αυτή η ασέβεια με το 7-1 πρέπει να απαντηθεί κάποια στιγμή. Όσον αφορά τον αγώνα, βασικά θέλουν νίκη με δύο γκολ διαφορά πριν μπουν σε άλλα σενάρια. Δεν είναι κάτι η Κόστα Ρίκα ως ομάδα για το επίπεδο των Γερμανών που υπερτερούν σε όλους τους τομείς. Εκτιμώ καταρχήν πως θα είναι προσεκτικοί στην άμυνα για να βγάλουν το ματς χωρίς να δεχτούν γκολ. Κατά δεύτερον, μου κάνει το Over 1,5 γκολ από τη στιγμή που οι Γερμανοί θέλουν δύο γκολ διαφορά. Ισχυρίζομαι επίσης για να βγει αξιοπρεπής απόδοση, πως οι «φριτς» που θα πιέσουν για το γκολ από το πρώτο λεπτό, είναι σε θέση να βοηθήσουν να έχουμε Over 2,5 κόρνερ στο πρώτο ημίχρονο.

Απόδοση: 1.98
Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

01 Φεβ 2023
Η πρώτη εντύπωση είναι αυτή που μετράει. Και στο Betshop σπεύδουν ακόμη μία φορά να κάνουν τη διαφορά... στην υποδοχή των επισκεπτών στη σελίδα τους. Από σήμερα και έως τις 28/02, 23:59, όσοι ... Περισσότερα