Κατηγορία: Soccer - Korea South K- League 1
Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Αποτέλεσμα: 0-0
Κέρδος: -5 (Lost)

Γήπεδο: Ποχάνγκ Στιλ Γιάρντ (Ποάνγκ)

Ποάνγκ Στίλερς (Θέση5η Ν.9-Ι.8-Η.8 Τέρμ.27-28)

Έδωσε το πιο δύσκολο παιχνίδι εκτός έδρας. Ήταν το 4ο στα πέντε(5) τελευταία. Άντεξε στο 1ο μέρος απέναντι στην Γιεονμπούκ, αλλά στην επανάληψη κατέρρευσε. Δέχτηκε το 1ο γκολ στις αρχές του ημιχρόνου και στην συνέχεια υπέπεσε σε πέναλτι για το τελικό 2-0. Θα πει κανείς ότι είναι ντεφορμέ. Ίσως θα απαντήσω εγώ. Αν όμως κοιτάξει κάποιος την συνολική εικόνα της το πρόγραμμα της ήταν πολύ περίεργο και ήρθε έτσι η κατάσταση. Θεωρώ ότι τώρα που έχει πιο ευνοϊκό, με πέντε(5) εντός και τρία(3) εκτός θα βελτιωθεί η κατάσταση αλλιώς την βλέπω για να παίζει για πλει-άουτ. Απουσίες δεν έχει απόψε.

Σουβόν (Θέση6η Ν.9-Ι.7-Η.10 Τέρμ.33-33)

Η κατηφόρα συνεχίζεται. Και το ερώτημα είναι που θα σταματήσει; Έχει να νικήσει σε επίσημο ματς από τις 29.05.2021, ενάντια στην τότε ντεφορμέ Σεούλ. Από τότε έχουν περάσει τρείς(3) ολόκληροι μήνες όπου δεν δέχτηκε γκολ σε μόλις ένα(1) εντός έδρας παιχνίδι και ήταν το μόνο που δεν έχασε. Έτσι και στο τελευταίο εντός έδρας ματς με την Σουγόν Σίτι, αν και στο 1ο μέρος ήταν κάπως ανταγωνιστική στην επανάληψη και μετά την αποβολή του Ho-Ik Jang(Α. 25συμ.) κατέρρευσε και έχασε με 0-3! Σαν να μην φτάνει η κακή αγωνιστική εικόνα της, μαζεύτηκαν πλέον και πολλές απουσίες. Καθώς εκτός του τιμωρημένου, θα λείψουν ξανά οι Hyung-Mo Yang(T.16συμ.), Dae-Won Park(A.20συμ.), Tae-Hwan Kim (Α.25συμ./1γκολ/5ασσίστ), Jeong-Hoon Choi(Μ.1συμ.), Gun-Hee Kim (E.16συμ./6γκολ/1ασσίστ), Sang-Bin Jeong (Ε.20συμ./4γκολ/1ασσίστ). Ενώ και ο Uros Deric (E.24συμ./5γκολ/1ασσίστ) φαίνεται ότι δεν είναι ακόμα έτοιμος καθώς παίζει με το ζόρι 10`-15`.

Ντεφορμέ φαίνονται οι δύο ομάδες. Όμως οι γηπεδούχοι είχαν δύσκολο πρόγραμμα , ενώ οι φιλοξενούμενοι εκτός από προβλήματα στην ανάπτυξη έχουν και πολλές απουσίες. Άσσος.

W W W L L L L L L L

Οι προτάσεις μου αφορούν αγώνες ποδοσφαίρου και συγκεκριμένα από τον χώρο της Λ.Αμερικής και την Ν.Κορέα.

Επίσης προτάσεις δίνονται και για το άθλημα του Χόκεϊ επί πάγου.

Και όπως έχω πει πάντα το καλύτερο bet είναι το live-bet!!