• 22:00

CHL Dinamo Zagreb-Young Boys (goal after 74:59)

Τρίτη, 28 Αυγούστου 2018 17:43

Τέλος τα ψέματα,τελειώνει το καλοκαίρι και όπως κάθε χρόνο κάποιες ομάδες παίζουν ένα μεγάλο μέρος της χρονιάς από τώρα, καθώς μια ενδεχόμενη πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς -αλλά και του Γιουρόπα- Λιγκ προσφέρει πολύπλευρα οφέλη.

Στην Κροατία και το Ζάγκρεμπ η Ντιναμό θα υποδεχθεί τη Γιουνγκ Μπόις στη ρεβάνς του 1-1 της Βέρνης, θέλοντας να πετύχει μια ακόμη πρόκριση στους ομίλους του Τσ.Λιγκ. Οι Κροάτες πήραν το αποτέλεσμα που ήθελαν στην Ελβετία, αντιδρώντας στο γκολ των γηπεδούχων, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο παρά την πίεση που δέχθηκε δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα ενώ απείλησε σε μια δυο περιπτώσεις. Αρκετά εμπειρότερη από την αντίπαλο της, στο πρωτάθλημα (όπου δίνει εντός τα ματς με απόφαση της ομοσπονδίας για να είναι ξεκούραστη στην Ευρώπη (!) ) έχει 3 νίκες σε 4 ματς. Χωρίς προβλήματα απουσιών.

Δύσκολη πλέον η αποστολή της πρόκρισης για τη Γιουγκ Μπόις, τεράστια όμως η πρόκληση να βρεθεί στους χρυσοφόρους ομίλους για πρώτη φορά στην ιστορία της. Δεν μπόρεσε να κάνει πολλές μεγάλες ευκαιρίες στο πρώτο ματς, είχε την υπεροχή και έφτανε εύκολα στην αντίπαλη εστία αλλά ταυτόχρονα απειλήθηκε στο δεύτερο ημίχρονο έχοντας αφήσει κάποιους χώρους. Διέλυσε με 5-2 την Ξαμάξ το Σάββατο κάνοντας το 5/5 στο πρωτάθλημα. Κομπλέ θα παραταχθεί με τον αστερίσκο του στόπερ Φον Μπέργκεν (ενοχλησεις) .

Ισορροπημένο το πρώτο παιχνίδι, το σκορ είναι πονηρό και όποιος σκοράρει πρώτος παίρνει μεν ένα προβάδισμα αλλά δεν εξασφαλίζει τίποτα. Αναμένουμε η πρόκριση να κριθεί στις λεπτομέρειες και συγκεκριμένα στο τέλος, καλή επιλογή το να μπει γκολ μετά το 74:59 στο 1.83 στην bet365.

Αγώνας: Dinamo Zagreb-Young Boys (goal after 74:59)

30 Σεπ 2020
To μπάσκετ επιστρέφει σε κορυφαίο επίπεδο στην Ευρώπη και το παιχνίδι σου γίνεται καλύτερο στη Stoiximan. Η μεγάλη στιγμή για το ευρωπαϊκό μπάσκετ έφτασε! Σχεδόν 7 μήνες μετά την διακοπή της ... Περισσότερα

infobeto forum RG 2020 Kavajim Χθες 21:08
infobeto forum PreVein IFC#17: ΚΟΥΠΟΝΙ: 2η αγωνιστική 3-4/10/2020 Ertzan Χθες 16:19
infobeto forum Bet της πλάκας coria Χθες 15:50