Basketball Euroleague Competition: Find the score !!!

grizaki74

IFC # 14 Champion 2017-18
29 Apr 2014
389
349
63
46
NEW KERASSIA THESSALONIKI
www.facebook.com
3 Round
Μπασκόνια - Ζενίτ, 23 Νοεμβρίου

5 Round
Άλμπα Βερολίνου - Μπασκόνια, 5 Ιανουαρίου

6ο Γύρος
Αρμάνι Μιλάνο - Άλμπα Βερολίνου, 1 Δεκεμβρίου
Ζενίτ - Παναθηναϊκός, 17 Φεβρουαρίου

8 Round
Χίμκι - Αρμάνι Μιλάνο, 8 Δεκεμβρίου
 
  • Like
Reactions: BetLaden

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Χρονικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

23/11/20 3η αγωνιστική Μπασκόνια - Ζενιτ (εγινε)
1/12/20 3rd match Villeurbanne - PAO
1/12/20 6th match Armani - Alba
8/12/20 8th match Kimki - Armani
8/12/20 4th match Valencia - Zenit
8/12/20 5th match Efes - Villeurbanne
8/12/20 9th match Barcelona - Olympiacos
5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ

Δεν έχουν ανακοινωθεί πότε θα πραγματοποιηθούν τα παρακάτω αναβληθέντα παιχνίδια:
Ζενιτ - Αρμάνι 5η αγωνιστική
Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 10η αγωνιστική
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SPYRIDON

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Ενημερωτικα...

αυριο 1/12 θα γινουν 2 από τα αναβληθέντα ματσακια για Euroleague

1/12/20 3rd match Villeurbanne - PAO
1/12/20 6th match Armani - Alba

with the first the 3rd match will be completed and we will have a winner.
 

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Χρονικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

1/12/20 3rd match Villeurbanne - PAO
1/12/20 6th match Armani - Alba
8/12/20 8th match Kimki - Armani
8/12/20 4th match Valencia - Zenit
8/12/20 5th match Efes - Villeurbanne
8/12/20 9th match Barcelona - Olympiacos
5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
19/1/21 10η αγωνιστική Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ
22/2/21 5η αγωνιστική Ζενιτ - Αρμάνι
 
  • Like
Reactions: SPYRIDON

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
The list of matches, pending and winners for the Euroleague.

1i racing: The competition was not held
2i racing: The competition was not held

3η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Βιλερμπαν - ΠΑΟ 1/12/20
4th match: The match Valencia - Zenit is pending 8/12/20
5η αγωνιστική: Εκκρεμούν οι αγώνες Εφές - Βιλερμπαν 8/12/20 Αλμπα - Μπασκονια 5/1/21 και Ζενιτ - Αρμάνι 22/2/21
6th match: The match Armani - Alba 1/12/20 and Zenit - PAO 17/2/21 are pending
7th race: winner o bpsaras
8th match: The match Kimki - Armani is pending 8/12/20
9η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακος 8/12/20
10η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 19/1/21
11th race: winner o takhs1


Χρονολογικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

1/12/20 3rd match Villeurbanne - PAO (SOS σημερα)
1/12/20 6th match Armani - Alba (SOS σημερα)
8/12/20 8th match Kimki - Armani
8/12/20 4th match Valencia - Zenit
8/12/20 5th match Efes - Villeurbanne
8/12/20 9th match Barcelona - Olympiacos
5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
19/1/21 10η αγωνιστική Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ
22/2/21 5η αγωνιστική Ζενιτ - Αρμάνι
 
  • Like
Reactions: PANATHA

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
The list of matches, pending and winners for the Euroleague.

1i racing: The competition was not held
2i racing: The competition was not held

3η αγωνιστική: Νικητής ο Giannakopoulos
4th match: The match Valencia - Zenit is pending 8/12/20
5η αγωνιστική: Εκκρεμούν οι αγώνες Εφές - Βιλερμπαν 8/12/20 Αλμπα - Μπασκονια 5/1/21 και Ζενιτ - Αρμάνι 22/2/21
6η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Ζενιτ - ΠΑΟ 17/2/21
7η αγωνιστική: Nικητής ο bpsaras
8th match: The match Kimki - Armani is pending 8/12/20
9η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακος 8/12/20
10η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 19/1/21
11η αγωνιστική: Nικητής ο takhs1


Χρονολογικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

8/12/20 8th match Kimki - Armani
8/12/20 4th match Valencia - Zenit
8/12/20 5th match Efes - Villeurbanne
8/12/20 9th match Barcelona - Olympiacos
5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
19/1/21 10η αγωνιστική Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ
22/2/21 5η αγωνιστική Ζενιτ - Αρμάνι
 
Last edited:

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Αψογος ο Σπυρος για άλλη μια φορά!
Μας υπέδειξε ενα λαθος μας που εγινε και δεν είναι τελικά ο ίδιος νικητης. Αλλά ο Giannakopoulos!
Συγνώμη για το λάθος... : Oops:

Νικητής της 3ης αγωνιστικής είναι ο Giannakopoulos : bravo:
 

Giannakopoulos

New Member
2 Dec 2020
3
7
3
Αψογος ο Σπυρος για άλλη μια φορά!
Μας υπέδειξε ενα λαθος μας που εγινε και δεν είναι τελικά ο ίδιος νικητης. Αλλά ο Giannakopoulos!
Συγνώμη για το λάθος... : Oops:

Νικητής της 3ης αγωνιστικής είναι ο Giannakopoulos : bravo:
Sas euxaristw olous ... megali panatha exases alla..xaxa
 

Ertzan

FENER AND AFTER DEATH
Staff member
10 Aug 2003
43,859
18,761
113
37
WHERE FENER IS
Xaxaxa ... oxi oxi

 
  • Haha
Reactions: SPYRIDON

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
The list of matches, pending and winners for the Euroleague.

1i racing: The competition was not held
2i racing: The competition was not held

3η αγωνιστική: Νικητής ο Giannakopoulos
4th match: The match Valencia - Zenit is pending 8/12/20
5η αγωνιστική: Εκκρεμούν οι αγώνες Εφές - Βιλερμπαν 8/12/20 Αλμπα - Μπασκονια 5/1/21 και Ζενιτ - Αρμάνι 22/2/21
6η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Ζενιτ - ΠΑΟ 17/2/21
7η αγωνιστική: Nικητής ο bpsaras
8th match: The match Kimki - Armani is pending 8/12/20
9η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακος 8/12/20
10η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 19/1/21
11η αγωνιστική: Nικητής ο takhs1
12η αγωνιστική: Nικητής ο
goggos

Χρονολογικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

8/12/20 8th match Kimki - Armani
8/12/20 4th match Valencia - Zenit
8/12/20 5th match Efes - Villeurbanne
8/12/20 9th match Barcelona - Olympiacos
5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
19/1/21 10η αγωνιστική Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ
22/2/21 5η αγωνιστική Ζενιτ - Αρμάνι
 

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
The list of matches, pending and winners for the Euroleague.

1i racing: The competition was not held
2i racing: The competition was not held

3η αγωνιστική: Νικητής ο Giannakopoulos
4η αγωνιστική: Νικητής ο JONATHAN4E

5η αγωνιστική: Εκκρεμούν οι αγώνες Αλμπα - Μπασκονια 5/1/21 και Ζενιτ - Αρμάνι 22/2/21
6η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Ζενιτ - ΠΑΟ 17/2/21
7η αγωνιστική: Nικητής ο bpsaras
8η αγωνιστική: Νικητής ο perseus1206
9η αγωνιστική: Νικητής ο coninios

10η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 19/1/21
11η αγωνιστική: Nικητής ο takhs1
12η αγωνιστική: Nικητής ο
goggos

Χρονολογικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
19/1/21 10η αγωνιστική Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ
22/2/21 5η αγωνιστική Ζενιτ - Αρμάνι
 

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Μετά την χθεσινή μέρα με την διεξαγωγή μερικών αναβληθέντων παιχνιδιών είχαμε την ολοκλήρωση 3 αγωνιστικών άρα και τους παρακάτω νικητές:

4η αγωνιστική: Νικητής ο JONATHAN4E
8η αγωνιστική: Νικητής ο perseus1206
9η αγωνιστική: Νικητής ο coninios
 

BetLaden

IFC # 6 Champion 2009-10, IFC # 1 Super Cup winner 200
Staff member
13 and 2002
38,192
24,582
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
The list of matches, pending and winners for the Euroleague.

1i racing: The competition was not held
2i racing: The competition was not held

3η αγωνιστική: Νικητής ο Giannakopoulos
4η αγωνιστική: Νικητής ο JONATHAN4E

5η αγωνιστική: Εκκρεμούν οι αγώνες Αλμπα - Μπασκονια 5/1/21 και Ζενιτ - Αρμάνι 22/2/21
6η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Ζενιτ - ΠΑΟ 17/2/21
7η αγωνιστική: Nικητής ο bpsaras
8η αγωνιστική: Νικητής ο perseus1206
9η αγωνιστική: Νικητής ο coninios

10η αγωνιστική: Εκκρεμεί ο αγώνας Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 19/1/21
11η αγωνιστική: Nικητής ο takhs1
12η αγωνιστική: Nικητής ο
goggos
13η αγωνιστική: Nικητής ο bpsaras

Χρονολογικά τα αναβληθέντα παιχνίδια θα γίνουν τις παρακάτω ημερομηνίες:

5/1/21 5η αγωνιστική Αλμπα - Μπασκονια
19/1/21 10η αγωνιστική Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
17/2/21 6η αγωνιστική Ζενιτ - ΠΑΟ
22/2/21 5η αγωνιστική Ζενιτ - Αρμάνι
 

Predictions

  • 15:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aris - Asteras Tripolis
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Volos NPS - OFI 1925
  • 15:30
    ERT3
    • Levadiakos - Chania
  • 16:00
    Novasports 2HD
    • Udinese - Atalanta
  • 17:15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAOK - Larissa SA
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Spanish Championship 2020-21
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Panetolikos - Olympiacos
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Schalke - Cologne
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Leeds - Southampton
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Apollon Smyrni
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Spanish Championship 2020-21
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Augsburg - Bayern Munich
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Leipzig - Berlin Union
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Freiburg - Eintracht Frankfurt
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Arminia Bielefeld - Stuttgart
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Marseille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Betis - Thelta
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Betis - Thelta
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Alcoyano - Real Madrid
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Fulham - Manchester United
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Manchester City - Aston Villa
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Villarreal - Granada
  • 23:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Cup Time
  • 17:00:00
    ERT Sports 1
    • Lavrio - Prometheus
  • 18:00:00
    Novasports 2HD
    • Unics Kazan - Gran Canaria
  • 19:30:00
    ERT3
    • Tsmoki Minsk - AEK
  • 21:00:00
    Novasports 5HD
    • Trento - Lokomotiv Kuban
  • 21:45:00
    Novasports 2HD
    • Badalona - Nanterre
  • Tomorrow 21-01-2021
  • 02:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Toronto Raptors - Miami Heat
    • There are no sports broadcasts from other sports today

Today's Birthday

General Chat
Help Users
  • No one is chatting right now.
    PANATHA PANATHA: Good evening in the company .... did something change in the table with the forecasts or does it make me less ...