Κατηγορία: Soccer - Turkey Turkey Super League
Μονάδες: 3/10
Απόδοση: 2.05
Αποτέλεσμα: 3-3
Κέρδος: -3 (Lost)

Συνεχίζει το κυνήγι η Μπασάκσέχιρ όπου πήρε σημαντική εκτός έδρας νίκη απέναντι στην Κόνιασπορ εκτός με 3-0. Προηγήθηκε στο 15ο λεπτό κινδύνεψε με ισοφάριση στο 42 όμως μέχρι εκεί. Στημένη καλά αμυντικά στο γήπεδο εκμεταλλεύτηκε τα αμυντικά κενά και στις αντεπιθέσεις χτύπησε δυο φορές.

Στα αγωνιστικά επιστρέφουν όλοι κάτι τραυματισμοί υπάρχουν στους νεοφερμένους αλλά αυτό δεν ανησυχεί τον Αβτζί.

Έδρα και πάλι έδρα για την Καράμπουκσπορ όπου πήρε ακόμα μια νίκη απέναντι στην προτελευταία Αντάνασπορ έχοντας πετύχει από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο.

Από τις χειρότερες εκτός έδρας ομάδες του πρωταθλήματος.

Το ζητούμενο για μένα δεν είναι εδώ η νίκη της Μπασάκσεχιρ όπου πιστεύω θα την πάρει το ζήτημα είναι αν θα κερδίσει με διαφορά. Θα πάμε λοιπόν με τον άσσο αλλά σε ασιάτικο χάντικαπ οπότε σε περίπτωση νίκης με ένα τέρμα διαφορά θα έχουμε επιστροφή

2024 +0 +0%
All Time 603 56 443 +15.61 +0.35%

-
15 Μαρ 2024
Για λίγες ημέρες σε περιμένει μοναδικός διαγωνισμός με φανταστικά δώρα της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου στο Pamestoixima.gr! Στις 21 Μαρτίου (19:45) η Εθνική Ποδοσφαίρου δίνει ένα κρίσιμο αγώνα στην ... Περισσότερα