Κατηγορία: Soccer - Turkey Turkey Super League
Μονάδες: 5/10
Απόδοση: 1.55
Αποτέλεσμα: 3-2
Κέρδος: +2.75 (Won)

Πέρασε σχετικά εύκολα η Κασίμπασα την Γκαζιάντεπσπορ με σκορ 2-0. Στο πρώτο ημίχρονο και οι δυο ομάδες είχαν ευκαιρίες χωρίς να τις εκμεταλλεύονται. Στην επανάληψη στο 53 ο Κάστρο έκανε το 0-1, στην συνέχεια πίεσε η Γκαζιάντεπσπορ χωρίς αποτέλεσμα και στις καθυστερήσεις του αγώνα η Κασίμπασα έκανε το 2-0. Μ'αυτήν την νίκη στους τελευταίους 5 αγώνες μετράει 3 νίκες και 2 ισοπαλίες. Αήττητη σε Κύπελλο και πρωτάθλημα εδώ και 7 αγωνιστικές. Εκτός αυτού από τους 7 αγώνες στους 6 δεν έχει δεχτεί τέρματα.

Η Οσμάνλισπορ μετά τον αποκλεισμό στο Γιουρόπα από τον Ολυμπιακό δεν έχει γυρίσει με τον καλύτερο τρόπο στο πρωτάθλημα 2 ήττες σε Μπασάκσεχιρ και Φενέρμπαχτσε και στον τελευταίο αγώνα εκτός ήρθε ισόπαλη με την Μπούρσασπορ με 1-1. Καλύτερη η Μπούρσασπορ προηγήθηκε στο 40ο λεπτό από το σημείο του πέναλτι. Πίεσε η Οσμάνλισπορ και στο 85 κατάφερε να "σώσει" τον βαθμό.

Οι δυο ομάδες έχουν παίξει και στο Κύπελλο με την Κασίμπασα να κερδίζει με 1-0. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση από την άλλη η Οσμάνλισπορ παραπατάει και στους τελευταίους 10 αγώνες σε Ευρώπη και Τουρκία μαζί με το Κύπελλο έχει κερδίσει στο Κύπελλο ομάδα 3ης κατηγορίας και την πρώτελευταία Αντάνασπορ. Παίζεται ο Άσσος και dnb όμως εγώ θα πάω με το "σίγουρο" 1Χ σε διπλή ευκαιρία.

2024 +0 +0%
All Time 603 56 443 +15.61 +0.35%

-
15 Μαρ 2024
Για λίγες ημέρες σε περιμένει μοναδικός διαγωνισμός με φανταστικά δώρα της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου στο Pamestoixima.gr! Στις 21 Μαρτίου (19:45) η Εθνική Ποδοσφαίρου δίνει ένα κρίσιμο αγώνα στην ... Περισσότερα