EURO 2020: Βρες Το Σκορ και Κέρδισε Δώρα!!!

από / ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ / Τετάρτη, 02 Ιουνίου 2021 11:35

Οι διαγωνισμοί συνεχίζονται και το καλοκαίρι! Δεν σταματάμε στο infobeto πουθενά! Έτσι, συνεχίζουμε μετά την ολοκλήρωση των 4 διαγωνισμών της σειράς «Βρες το σκορ» σε:

- Champions League
- Europa League
- Superleague
- Euroleague Basketball

με την διοργάνωση ενός διαγωνισμού άλλης μιας μεγάλης διοργάνωσης όπως αυτής του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Εθνικών ομάδων.

Παρών το infobeto και στο Euro2020!

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ

- Οι συμμετέχοντες πρέπει να κάνουν απλή εγγραφή στο site (κλικ εδώ) για να έχουν username που θα συμμετέχουν στον διαγωνισμό.
- Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί στην κεντρική σελίδα του infobeto.com που θα μπορείτε να βρείτε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες αλλά και τους αγώνες που θα πρέπει να επιλέξετε το σκορ ή οτιδήποτε άλλο σας ζητηθεί.
- Οι διαγωνιζόμενοι συμπληρώνουν πριν την έναρξη του κάθε αγώνα το πινακάκι με το ακριβές τελικό αποτέλεσμα και όταν φτάσουμε στα νοκ άουτ παιχνίδια θα πρέπει να επιλέξετε το τελικό αποτέλεσμα και την φάση που αυτό θα επιτευχθεί (π.χ. στην κανονική διάρκεια, στην παράταση ή στα πέναλτι).
- Δεν υπάρχει ελάχιστο όριο προβλέψεων που πρέπει να συμπληρώσει κάποιος για να θεωρείται έγκυρος στο τέλος του διαγωνισμού.
- Αν κάποιος αγώνας αναβληθεί ή διακοπεί (για οποιοδήποτε λόγο και σε οποιοδήποτε σημείο της διάρκειας του), θα υπολογιστεί το αποτέλεσμα που θα ανακοινώσει η διοργανώτρια.

ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΖΩ ΠΟΝΤΟΥΣ

Στόχος είναι να βρείτε τα τελικά αποτελέσματα και να κερδίζετε πόντους αναλόγως του πόσο κοντά πέσατε στην πρόβλεψή σας.
Σκοπός του παιχνιδιού είναι να μαζέψετε τους περισσότερους πόντους και να κερδίζετε δώρα. Οι νικητές θα κερδίσουν έπαθλα χορηγίας του infobeto.com. Μετά το πέρας του κάθε αγώνα θα γίνεται αυτόματα η βαθμολόγηση των διαγωνιζόμενων σύμφωνα με τους παρακάτω κανόνες:

Οι πόντοι είναι προσθετικοί και ισχύουν με το πόσο ταιριάζει η πρόβλεψή σας με το τελικό αποτέλεσμα του κάθε αγώνα. Στην φάση των ομίλων υπάρχουν 3 αποτελέσματα (νίκη γηπεδούχου, ισοπαλία, νίκη φιλοξενούμενου) ενώ στα νοκ άουτ δεν υπάρχει ισοπαλία και ψάχνετε το τελικό αποτέλεσμα που θα λήξει το παιχνίδι και την φάση που αυτό θα επιτευχθεί (κανονική διάρκεια/παράταση/πέναλτι)

Π.χ. αν ένα παιχνίδι λήξει στην κανονική διάρκεια 1-1, στην παράταση η κάθε ομάδα βάλει από άλλο ένα γκολ (2-2) και πάει στα πέναλτι όπου θα βάλουν στα πέναλτι 5-4 γκολ, το σωστό τελικό σκορ θα είναι 7-6.

Αναλυτικά οι πόντοι που παίρνετε:

+3 πόντοι για κάθε επιτυχημένη πρόβλεψη με ακριβές αποτέλεσμα
+5 πόντοι για κάθε επιτυχημένη πρόβλεψη ισοπαλίας
+4 πόντοι για κάθε επιτυχημένη πρόβλεψη νικητή
+1 πόντος για κάθε επιτυχημένη πρόβλεψη αριθμού γκολ της γηπεδούχου
+1 πόντος για κάθε επιτυχημένη πρόβλεψη αριθμού γκολ της φιλοξενούμενης
+2 πόντος στα νοκ άουτ αν επιλέξατε σωστά ότι το τελικό αποτέλεσμα θα κριθεί στην κανονική διάρκεια.
+4 πόντοι στα νοκ άουτ αν επιλέξατε σωστά ότι το τελικό αποτέλεσμα θα κριθεί στην παράταση.
+6 πόντοι στα νοκ άουτ αν επιλέξατε σωστά ότι το τελικό αποτέλεσμα θα κριθεί στα πέναλτι.

ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ

Όταν 2 ή περισσότεροι χρήστες έχουν τον ίδιο αριθμό πόντων, κερδίζει όποιος έχει:

α) τον μικρότερο συνολικό αριθμό προβλέψεων.
β) τις περισσότερες σωστές προβλέψεις για ακριβή σκορ
γ) τις περισσότερες σωστές προβλέψεις τελικού σημείου
δ) τις περισσότερες σωστές προβλέψεις σε γκολ ομάδων (μεμονομένα)
ε) κλήρωση.

ΔΩΡΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Οι πρώτοι ανά αγωνιστική (και συνολικά σε όλη την διοργάνωση) που θα συγκεντρώσουν τους περισσότερους βαθμούς στον διαγωνισμό θα πάρουν τα παρακάτω δώρα.

Νικητής ΟΛΗΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ της διοργάνωσης του EURO 2021 : 100 euro

Τα δώρα θα παραδοθούν μετά την λήξη της κάθε φάσης του διαγωνισμού αφού πρώτα πραγματοποιηθεί επικοινωνία εντός της πρώτης εβδομάδας με τους νικητές στο email που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας.

ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ

Καλή επιτυχία και καλή διασκέδαση.

Συγγραφέας

infobeto

infobeto

15 Μαρ 2024
Για λίγες ημέρες σε περιμένει μοναδικός διαγωνισμός με φανταστικά δώρα της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου στο Pamestoixima.gr! Στις 21 Μαρτίου (19:45) η Εθνική Ποδοσφαίρου δίνει ένα κρίσιμο αγώνα στην ... Περισσότερα