elenro

Πρόγραμμα Αγώνων

 

Παρακάτω θα βρείτε όλους τους αγώνες των ομίλων και της Νοκ-Άουτ φάσης. Στη συνέχεια μπορείτε να προβλέψετε το τελικό σκορ των αγώνων. Όταν οι αγώνες τελειώσουν τότε θα γίνει αυτόματα υπολογισμός των πόντων που κερδίζετε.

 

Για να πάρετε μέρος θα πρέπει πρώτα να κάνετε εγγραφή

Αν έχετε ήδη λογιαριασμό βεβαιωθείτε ότι έχετε κάνει εισαγωγή στο σύστημα (log in).

Όμιλος Α

Αίγυπτος

15-06-2018 15:00

Ουρουγουάη

Όμιλος Β

Μαρόκο

15-06-2018 18:00

Ιράν

Πορτογαλία

15-06-2018 21:00

Ισπανία

Όμιλος Γ

Γαλλία

16-06-2018 13:00

Αυστραλία

Όμιλος Δ

Αργεντινή

16-06-2018 16:00

Ισλανδία

Όμιλος Γ

Περού

16-06-2018 19:00

Δανία

Όμιλος Δ

Κροατία

16-06-2018 22:00

Νιγηρία

Όμιλος Ε

Κόστα Ρίκα

17-06-2018 15:00

Σερβία

Όμιλος ΣΤ

Γερμανία

17-06-2018 18:00

Μεξικό

Όμιλος Ε

Βραζιλία

17-06-2018 21:00

Ελβετία

Όμιλος ΣΤ

Σουηδία

18-06-2018 17:00

Νότια Κορέα

Όμιλος Ζ

Βέλγιο

18-06-2018 18:00

Παναμάς

Τυνησία

18-06-2018 21:00

Αγγλία

Όμιλος Η

Κολομβία

19-06-2018 15:00

Ιαπωνία

Πολωνία

19-06-2018 18:00

Σενεγάλη

Όμιλος Α

Ρωσία

19-06-2018 21:00

Αίγυπτος

Όμιλος Β

Πορτογαλία

20-06-2018 15:00

Μαρόκο

Όμιλος Α

Ουρουγουάη

20-06-2018 18:00

Σαουδική Αραβία

Όμιλος Β

Ιράν

20-06-2018 21:00

Ισπανία

Όμιλος Γ

Δανία

21-06-2018 15:00

Αυστραλία

Γαλλία

21-06-2018 18:00

Περού

Όμιλος Δ

Αργεντινή

21-06-2018 21:00

Κροατία

Όμιλος Ε

Βραζιλία

22-06-2018 15:00

Κόστα Ρίκα

Όμιλος Δ

Νιγηρία

22-06-2018 18:00

Ισλανδία

Όμιλος Ε

Σερβία

22-06-2018 21:00

Ελβετία

Όμιλος Ζ

Βέλγιο

23-06-2018 15:00

Τυνησία

Όμιλος ΣΤ

Νότια Κορέα

23-06-2018 18:00

Μεξικό

Γερμανία

23-06-2018 21:00

Σουηδία

Όμιλος Ζ

Αγγλία

24-06-2018 15:00

Παναμάς

Όμιλος Η

Ιαπωνία

24-06-2018 18:00

Σενεγάλη

Πολωνία

24-06-2018 21:00

Κολομβία

Όμιλος Α

Ουρουγουάη

25-06-2018 17:00

Ρωσία

Σαουδική Αραβία

25-06-2018 17:00

Αίγυπτος

Όμιλος Β

Ισπανία

25-06-2018 21:00

Μαρόκο

Ιράν

25-06-2018 21:00

Πορτογαλία

Όμιλος Γ

Δανία

26-06-2018 17:00

Γαλλία

Αυστραλία

26-06-2018 17:00

Περού

Όμιλος Δ

Νιγηρία

26-06-2018 21:00

Αργεντινή

Ισλανδία

26-06-2018 21:00

Κροατία

Όμιλος ΣΤ

Μεξικό

27-06-2018 17:00

Σουηδία

Νότια Κορέα

27-06-2018 17:00

Γερμανία

Όμιλος Ε

Ελβετία

27-06-2018 21:00

Κόστα Ρίκα

Σερβία

27-06-2018 21:00

Βραζιλία

Όμιλος Η

Ιαπωνία

28-06-2018 17:00

Πολωνία

Σενεγάλη

28-06-2018 17:00

Κολομβία

Όμιλος Ζ

Αγγλία

28-06-2018 21:00

Βέλγιο

Παναμάς

28-06-2018 21:00

Τυνησία

Group B

Ίντερ

18-09-2018 19:55

Τότεναμ

Μπαρτσελόνα

18-09-2018 19:55

PSV Αϊντχόφεν

Group A

Μονακό

18-09-2018 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Μπριζ

18-09-2018 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Group C

Ερυθρός Αστέρας

18-09-2018 22:00

Νάπολι

Λίβερπουλ

18-09-2018 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Group D

Σάλκε

18-09-2018 22:00

Πόρτο

Γαλατασαράι

18-09-2018 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Group E

Άγιαξ

19-09-2018 19:55

ΑΕΚ

Group F

Σαχτάρ Ντόνετσκ

19-09-2018 19:55

Χόφενχάιμ

Group E

Μπενφίκα

19-09-2018 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Group F

Μάντσεστερ Σίτι

19-09-2018 22:00

Λυών

Group G

Πλζεν

19-09-2018 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Ρεάλ Μαδρίτης

19-09-2018 22:00

Ρόμα

Group H

Βαλένθια

19-09-2018 22:00

Γιουβέντους

Γιούνγκ Μπόις

19-09-2018 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Group G

Ρ. Βιέννης

20-09-2018 19:55

Σπάρτακ Μόσχας

Βιγιαρεάλ

20-09-2018 19:55

Ρέιντζερς

Group H

Λάτσιο

20-09-2018 19:55

Απόλλων Λεμεσού

Μαρσέιγ

20-09-2018 19:55

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Group I

Γκενκ

20-09-2018 19:55

Μάλμε

Μπεσίκτας

20-09-2018 19:55

Σπάρτα Σάρπσμποργκ

Group J

Ακισάρ Μπελεντιγιέ

20-09-2018 19:55

Κρασνοντάρ

Σεβίλλη

20-09-2018 19:55

Σταντάρ Λιέγης

Group K

Ντινάμο Κιέβου

20-09-2018 19:55

Αστανά

Ρεν

20-09-2018 19:55

Γιάμπλονετς

Group L

Βίντι

20-09-2018 19:55

Μπάτε Μπορίσοφ

ΠΑΟΚ

20-09-2018 19:55

Τσέλσι

Όμιλος Α

Ρωσία

20-09-2018 21:00

Σαουδική Αραβία

Group A

Λουντόγκορετς

20-09-2018 22:00

Μπάγερ Λεβερκούζεν

ΑΕΚ Λάρνακας

20-09-2018 22:00

Ζυρίχη

Group B

Σέλτικ

20-09-2018 22:00

Ρόζενμποργκ

Λειψία

20-09-2018 22:00

Σάλτσμπουργκ

Group C

Σλάβια Πράγας

20-09-2018 22:00

Μπορντό

Κοπεγχάγη

20-09-2018 22:00

Ζενίτ

Group D

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

20-09-2018 22:00

Φενερμπαχτσέ

Σπάρτακ Τρνάβα

20-09-2018 22:00

Άντερλεχτ

Group E

Άρσεναλ

20-09-2018 22:00

Βόρσκλα Πολτάβα

Σπόρτινγκ Λισ.

20-09-2018 22:00

Κάραμπακ

Group F

Ολυμπιακός Πειραιώς

20-09-2018 22:00

Μπέτις

Ντουντελάνγκε

20-09-2018 22:00

Μίλαν

Όμιλος Α

Αίγυπτος

21-09-2018 09:00

Ουρουγουάη

Regular Season

Αστέρας Τρίπολης

22-09-2018 18:15

Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος Αθηνών

22-09-2018 19:00

Λάρισα

ΠΑΣ Γιάννενα

22-09-2018 20:30

Άρης Θεσσαλονίκης

A.O Ξάνθης

23-09-2018 16:00

ΟΦΗ

Παναθηναϊκός

23-09-2018 19:00

Λεβαδειακός

ΠΑΟΚ

23-09-2018 20:30

ΑΕΚ

Παναιτωλικός

24-09-2018 19:00

Λαμία

Πανιώνιος

24-09-2018 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λάρισα

29-09-2018 18:15

Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός

29-09-2018 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

ΟΦΗ

29-09-2018 20:30

ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης

30-09-2018 16:00

Πανιώνιος

Λεβαδειακός

30-09-2018 18:15

Ατρόμητος Αθηνών

Άρης Θεσσαλονίκης

30-09-2018 19:00

Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός Πειραιώς

30-09-2018 20:30

ΠΑΟΚ

Λαμία

01-10-2018 19:00

A.O Ξάνθης

Group F

Χόφενχάιμ

02-10-2018 19:55

Μάντσεστερ Σίτι

Group H

Γιουβέντους

02-10-2018 19:55

Γιούνγκ Μπόις

Group E

ΑΕΚ

02-10-2018 22:00

Μπενφίκα

Μπάγερν Μονάχου

02-10-2018 22:00

Άγιαξ

Group F

Λυών

02-10-2018 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Group G

Ρόμα

02-10-2018 22:00

Πλζεν

Group H

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

02-10-2018 22:00

Βαλένθια

Group G

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

02-10-2018 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group D

Λοκομοτίβ Μόσχας

03-10-2018 19:55

Σάλκε

Group C

Παρί Σεν Ζερμέν

03-10-2018 19:55

Ερυθρός Αστέρας

Group A

Μπορούσια Ντόρτμουντ

03-10-2018 22:00

Μονακό

Ατλέτικο Μαδρίτης

03-10-2018 22:00

Μπριζ

Group B

PSV Αϊντχόφεν

03-10-2018 22:00

Ίντερ

Τότεναμ

03-10-2018 22:00

Μπαρτσελόνα

Group C

Νάπολι

03-10-2018 22:00

Λίβερπουλ

Group D

Πόρτο

03-10-2018 22:00

Γαλατασαράι

Group K

Αστανά

04-10-2018 17:50

Ρεν

Group A

Ζυρίχη

04-10-2018 19:55

Λουντόγκορετς

Μπάγερ Λεβερκούζεν

04-10-2018 19:55

ΑΕΚ Λάρνακας

Group B

Σάλτσμπουργκ

04-10-2018 19:55

Σέλτικ

Ρόζενμποργκ

04-10-2018 19:55

Λειψία

Group C

Ζενίτ

04-10-2018 19:55

Σλάβια Πράγας

Μπορντό

04-10-2018 19:55

Κοπεγχάγη

Group D

Άντερλεχτ

04-10-2018 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Φενερμπαχτσέ

04-10-2018 19:55

Σπάρτακ Τρνάβα

Group E

Κάραμπακ

04-10-2018 19:55

Άρσεναλ

Βόρσκλα Πολτάβα

04-10-2018 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

Group F

Μίλαν

04-10-2018 19:55

Ολυμπιακός Πειραιώς

Μπέτις

04-10-2018 19:55

Ντουντελάνγκε

Group G

Ρέιντζερς

04-10-2018 22:00

Ρ. Βιέννης

Σπάρτακ Μόσχας

04-10-2018 22:00

Βιγιαρεάλ

Group H

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

04-10-2018 22:00

Λάτσιο

Απόλλων Λεμεσού

04-10-2018 22:00

Μαρσέιγ

Group I

Σπάρτα Σάρπσμποργκ

04-10-2018 22:00

Γκενκ

Μάλμε

04-10-2018 22:00

Μπεσίκτας

Group J

Σταντάρ Λιέγης

04-10-2018 22:00

Ακισάρ Μπελεντιγιέ

Κρασνοντάρ

04-10-2018 22:00

Σεβίλλη

Group K

Γιάμπλονετς

04-10-2018 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Group L

Τσέλσι

04-10-2018 22:00

Βίντι

Μπάτε Μπορίσοφ

04-10-2018 22:00

ΠΑΟΚ

Regular Season

Πανιώνιος

06-10-2018 18:15

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναιτωλικός

06-10-2018 19:00

Λεβαδειακός

Αστέρας Τρίπολης

06-10-2018 20:30

Παναθηναϊκός

Λαμία

07-10-2018 16:00

ΟΦΗ

ΠΑΟΚ

07-10-2018 18:15

Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος Αθηνών

07-10-2018 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

ΑΕΚ

07-10-2018 20:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

A.O Ξάνθης

08-10-2018 19:00

Λάρισα

Παναθηναϊκός

20-10-2018 16:00

Πανιώνιος

ΠΑΣ Γιάννενα

20-10-2018 18:15

Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης

20-10-2018 19:00

ΑΕΚ

Λάρισα

20-10-2018 20:30

Λαμία

Λεβαδειακός

21-10-2018 18:15

A.O Ξάνθης

Άρης Θεσσαλονίκης

21-10-2018 19:00

ΠΑΟΚ

ΟΦΗ

21-10-2018 20:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Ατρόμητος Αθηνών

22-10-2018 19:00

Αστέρας Τρίπολης

Group E

ΑΕΚ

23-10-2018 19:55

Μπάγερν Μονάχου

Group H

Γιούνγκ Μπόις

23-10-2018 19:55

Βαλένθια

Group E

Άγιαξ

23-10-2018 22:00

Μπενφίκα

Group F

Σαχτάρ Ντόνετσκ

23-10-2018 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Group G

Ρεάλ Μαδρίτης

23-10-2018 22:00

Πλζεν

Ρόμα

23-10-2018 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Group H

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

23-10-2018 22:00

Γιουβέντους

Group F

Χόφενχάιμ

23-10-2018 22:00

Λυών

Group A

Μπριζ

24-10-2018 19:55

Μονακό

Group B

PSV Αϊντχόφεν

24-10-2018 19:55

Τότεναμ

Group A

Μπορούσια Ντόρτμουντ

24-10-2018 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group B

Μπαρτσελόνα

24-10-2018 22:00

Ίντερ

Group C

Λίβερπουλ

24-10-2018 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Παρί Σεν Ζερμέν

24-10-2018 22:00

Νάπολι

Group D

Γαλατασαράι

24-10-2018 22:00

Σάλκε

Λοκομοτίβ Μόσχας

24-10-2018 22:00

Πόρτο

Group A

ΑΕΚ Λάρνακας

25-10-2018 19:55

Λουντόγκορετς

Ζυρίχη

25-10-2018 19:55

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Group B

Λειψία

25-10-2018 19:55

Σέλτικ

Σάλτσμπουργκ

25-10-2018 19:55

Ρόζενμποργκ

Group C

Κοπεγχάγη

25-10-2018 19:55

Σλάβια Πράγας

Ζενίτ

25-10-2018 19:55

Μπορντό

Group D

Σπάρτακ Τρνάβα

25-10-2018 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Άντερλεχτ

25-10-2018 19:55

Φενερμπαχτσέ

Group E

Σπόρτινγκ Λισ.

25-10-2018 19:55

Άρσεναλ

Κάραμπακ

25-10-2018 19:55

Βόρσκλα Πολτάβα

Group F

Ντουντελάνγκε

25-10-2018 19:55

Ολυμπιακός Πειραιώς

Μίλαν

25-10-2018 19:55

Μπέτις

Group I

Μπεσίκτας

25-10-2018 22:00

Γκενκ

Σπάρτα Σάρπσμποργκ

25-10-2018 22:00

Μάλμε

Group J

Σεβίλλη

25-10-2018 22:00

Ακισάρ Μπελεντιγιέ

Σταντάρ Λιέγης

25-10-2018 22:00

Κρασνοντάρ

Group K

Ρεν

25-10-2018 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Γιάμπλονετς

25-10-2018 22:00

Αστανά

Group L

ΠΑΟΚ

25-10-2018 22:00

Βίντι

Τσέλσι

25-10-2018 22:00

Μπάτε Μπορίσοφ

Group G

Βιγιαρεάλ

25-10-2018 22:00

Ρ. Βιέννης

Ρέιντζερς

25-10-2018 22:00

Σπάρτακ Μόσχας

Group H

Μαρσέιγ

25-10-2018 22:00

Λάτσιο

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

25-10-2018 22:00

Απόλλων Λεμεσού

Regular Season

Λάρισα

27-10-2018 17:15

ΟΦΗ

Λαμία

27-10-2018 19:00

Λεβαδειακός

Πανιώνιος

28-10-2018 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Παναιτωλικός

28-10-2018 19:00

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

28-10-2018 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

A.O Ξάνθης

29-10-2018 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

Ολυμπιακός Πειραιώς

29-10-2018 19:30

Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ

29-10-2018 21:30

Παναθηναϊκός

Ατρόμητος Αθηνών

03-11-2018 16:00

ΠΑΟΚ

Πανιώνιος

03-11-2018 17:15

Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός

03-11-2018 19:00

ΑΕΚ

Λεβαδειακός

03-11-2018 19:30

Λάρισα

ΠΑΣ Γιάννενα

04-11-2018 17:15

Λαμία

Άρης Θεσσαλονίκης

04-11-2018 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΟΦΗ

04-11-2018 19:30

Απόλλων Σμύρνης

Αστέρας Τρίπολης

05-11-2018 19:30

A.O Ξάνθης

Group A

Μονακό

06-11-2018 19:55

Μπριζ

Group C

Ερυθρός Αστέρας

06-11-2018 19:55

Λίβερπουλ

Group A

Ατλέτικο Μαδρίτης

06-11-2018 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Group B

Ίντερ

06-11-2018 22:00

Μπαρτσελόνα

Τότεναμ

06-11-2018 22:00

PSV Αϊντχόφεν

Group C

Νάπολι

06-11-2018 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Group D

Σάλκε

06-11-2018 22:00

Γαλατασαράι

Πόρτο

06-11-2018 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Group G

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

07-11-2018 19:55

Ρόμα

Group H

Βαλένθια

07-11-2018 19:55

Γιούνγκ Μπόις

Group E

Μπενφίκα

07-11-2018 22:00

Άγιαξ

Μπάγερν Μονάχου

07-11-2018 22:00

ΑΕΚ

Group F

Μάντσεστερ Σίτι

07-11-2018 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Λυών

07-11-2018 22:00

Χόφενχάιμ

Group G

Πλζεν

07-11-2018 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group H

Γιουβέντους

07-11-2018 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Group D

Φενερμπαχτσέ

08-11-2018 17:50

Άντερλεχτ

Group K

Αστανά

08-11-2018 17:50

Γιάμπλονετς

Group G

Ρ. Βιέννης

08-11-2018 19:55

Βιγιαρεάλ

Σπάρτακ Μόσχας

08-11-2018 19:55

Ρέιντζερς

Group H

Λάτσιο

08-11-2018 19:55

Μαρσέιγ

Απόλλων Λεμεσού

08-11-2018 19:55

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Group I

Γκενκ

08-11-2018 19:55

Μπεσίκτας

Μάλμε

08-11-2018 19:55

Σπάρτα Σάρπσμποργκ

Group J

Ακισάρ Μπελεντιγιέ

08-11-2018 19:55

Σεβίλλη

Κρασνοντάρ

08-11-2018 19:55

Σταντάρ Λιέγης

Group K

Ντινάμο Κιέβου

08-11-2018 19:55

Ρεν

Group L

Βίντι

08-11-2018 19:55

ΠΑΟΚ

Μπάτε Μπορίσοφ

08-11-2018 19:55

Τσέλσι

Group A

Λουντόγκορετς

08-11-2018 22:00

ΑΕΚ Λάρνακας

Μπάγερ Λεβερκούζεν

08-11-2018 22:00

Ζυρίχη

Group B

Σέλτικ

08-11-2018 22:00

Λειψία

Ρόζενμποργκ

08-11-2018 22:00

Σάλτσμπουργκ

Group C

Σλάβια Πράγας

08-11-2018 22:00

Κοπεγχάγη

Μπορντό

08-11-2018 22:00

Ζενίτ

Group D

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

08-11-2018 22:00

Σπάρτακ Τρνάβα

Group E

Άρσεναλ

08-11-2018 22:00

Σπόρτινγκ Λισ.

Βόρσκλα Πολτάβα

08-11-2018 22:00

Κάραμπακ

Group F

Ολυμπιακός Πειραιώς

08-11-2018 22:00

Ντουντελάνγκε

Μπέτις

08-11-2018 22:00

Μίλαν

Regular Season

Λάρισα

10-11-2018 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

A.O Ξάνθης

10-11-2018 19:00

Πανιώνιος

Λεβαδειακός

10-11-2018 19:30

ΟΦΗ

ΑΕΚ

11-11-2018 15:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ

11-11-2018 17:15

Παναιτωλικός

Λαμία

11-11-2018 19:00

Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός Πειραιώς

11-11-2018 19:30

Παναθηναϊκός

Απόλλων Σμύρνης

12-11-2018 19:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναθηναϊκός

24-11-2018 16:00

Απόλλων Σμύρνης

Αστέρας Τρίπολης

24-11-2018 17:15

Λάρισα

Παναιτωλικός

24-11-2018 19:00

ΑΕΚ

ΠΑΟΚ

24-11-2018 19:30

A.O Ξάνθης

ΠΑΣ Γιάννενα

25-11-2018 17:15

Λεβαδειακός

Ατρόμητος Αθηνών

25-11-2018 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΟΦΗ

25-11-2018 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Πανιώνιος

26-11-2018 19:30

Λαμία

Group E

ΑΕΚ

27-11-2018 19:55

Άγιαξ

Group G

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

27-11-2018 19:55

Πλζεν

Group E

Μπάγερν Μονάχου

27-11-2018 22:00

Μπενφίκα

Group F

Λυών

27-11-2018 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Χόφενχάιμ

27-11-2018 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Group G

Ρόμα

27-11-2018 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group H

Γιουβέντους

27-11-2018 22:00

Βαλένθια

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

27-11-2018 22:00

Γιούνγκ Μπόις

Group A

Ατλέτικο Μαδρίτης

28-11-2018 19:55

Μονακό

Group D

Λοκομοτίβ Μόσχας

28-11-2018 19:55

Γαλατασαράι

Group A

Μπορούσια Ντόρτμουντ

28-11-2018 22:00

Μπριζ

Group B

Τότεναμ

28-11-2018 22:00

Ίντερ

PSV Αϊντχόφεν

28-11-2018 22:00

Μπαρτσελόνα

Group C

Νάπολι

28-11-2018 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Παρί Σεν Ζερμέν

28-11-2018 22:00

Λίβερπουλ

Group D

Πόρτο

28-11-2018 22:00

Σάλκε

Group G

Σπάρτακ Μόσχας

29-11-2018 17:50

Ρ. Βιέννης

Group K

Αστανά

29-11-2018 17:50

Ντινάμο Κιέβου

Group A

Μπάγερ Λεβερκούζεν

29-11-2018 19:55

Λουντόγκορετς

Ζυρίχη

29-11-2018 19:55

ΑΕΚ Λάρνακας

Group B

Ρόζενμποργκ

29-11-2018 19:55

Σέλτικ

Σάλτσμπουργκ

29-11-2018 19:55

Λειψία

Group C

Μπορντό

29-11-2018 19:55

Σλάβια Πράγας

Ζενίτ

29-11-2018 19:55

Κοπεγχάγη

Group D

Φενερμπαχτσέ

29-11-2018 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Άντερλεχτ

29-11-2018 19:55

Σπάρτακ Τρνάβα

Group E

Βόρσκλα Πολτάβα

29-11-2018 19:55

Άρσεναλ

Κάραμπακ

29-11-2018 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

Group F

Μπέτις

29-11-2018 19:55

Ολυμπιακός Πειραιώς

Μίλαν

29-11-2018 19:55

Ντουντελάνγκε

Group J

Κρασνοντάρ

29-11-2018 19:55

Ακισάρ Μπελεντιγιέ

Group L

Μπάτε Μπορίσοφ

29-11-2018 19:55

Βίντι

Group G

Ρέιντζερς

29-11-2018 22:00

Βιγιαρεάλ

Group H

Απόλλων Λεμεσού

29-11-2018 22:00

Λάτσιο

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

29-11-2018 22:00

Μαρσέιγ

Group I

Μάλμε

29-11-2018 22:00

Γκενκ

Σπάρτα Σάρπσμποργκ

29-11-2018 22:00

Μπεσίκτας

Group J

Σταντάρ Λιέγης

29-11-2018 22:00

Σεβίλλη

Group K

Γιάμπλονετς

29-11-2018 22:00

Ρεν

Group L

Τσέλσι

29-11-2018 22:00

ΠΑΟΚ

Regular Season

Λάρισα

01-12-2018 17:15

Πανιώνιος

Απόλλων Σμύρνης

01-12-2018 19:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΣ Γιάννενα

01-12-2018 19:30

ΟΦΗ

Λεβαδειακός

02-12-2018 17:15

Αστέρας Τρίπολης

Άρης Θεσσαλονίκης

02-12-2018 19:00

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

02-12-2018 19:30

A.O Ξάνθης

Λαμία

03-12-2018 19:00

ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

03-12-2018 19:30

Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης

08-12-2018 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

ΑΕΚ

08-12-2018 19:30

Λαμία

A.O Ξάνθης

09-12-2018 15:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΟΦΗ

09-12-2018 17:15

Παναθηναϊκός

Ατρόμητος Αθηνών

09-12-2018 19:00

Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ

09-12-2018 19:30

Λάρισα

Παναιτωλικός

10-12-2018 19:00

Απόλλων Σμύρνης

Πανιώνιος

10-12-2018 19:30

Λεβαδειακός

Group D

Σάλκε

11-12-2018 19:55

Λοκομοτίβ Μόσχας

Γαλατασαράι

11-12-2018 19:55

Πόρτο

Group A

Μονακό

11-12-2018 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Μπριζ

11-12-2018 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group B

Ίντερ

11-12-2018 22:00

PSV Αϊντχόφεν

Μπαρτσελόνα

11-12-2018 22:00

Τότεναμ

Group C

Ερυθρός Αστέρας

11-12-2018 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Λίβερπουλ

11-12-2018 22:00

Νάπολι

Group G

Πλζεν

12-12-2018 19:55

Ρόμα

Ρεάλ Μαδρίτης

12-12-2018 19:55

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Group E

Μπενφίκα

12-12-2018 22:00

ΑΕΚ

Άγιαξ

12-12-2018 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Group F

Μάντσεστερ Σίτι

12-12-2018 22:00

Χόφενχάιμ

Σαχτάρ Ντόνετσκ

12-12-2018 22:00

Λυών

Group H

Βαλένθια

12-12-2018 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Γιούνγκ Μπόις

12-12-2018 22:00

Γιουβέντους

Group G

Ρ. Βιέννης

13-12-2018 19:55

Ρέιντζερς

Βιγιαρεάλ

13-12-2018 19:55

Σπάρτακ Μόσχας

Group H

Λάτσιο

13-12-2018 19:55

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Μαρσέιγ

13-12-2018 19:55

Απόλλων Λεμεσού

Group I

Γκενκ

13-12-2018 19:55

Σπάρτα Σάρπσμποργκ

Μπεσίκτας

13-12-2018 19:55

Μάλμε

Group J

Ακισάρ Μπελεντιγιέ

13-12-2018 19:55

Σταντάρ Λιέγης

Σεβίλλη

13-12-2018 19:55

Κρασνοντάρ

Group K

Ντινάμο Κιέβου

13-12-2018 19:55

Γιάμπλονετς

Ρεν

13-12-2018 19:55

Αστανά

Group L

Βίντι

13-12-2018 19:55

Τσέλσι

ΠΑΟΚ

13-12-2018 19:55

Μπάτε Μπορίσοφ

Group A

Λουντόγκορετς

13-12-2018 22:00

Ζυρίχη

ΑΕΚ Λάρνακας

13-12-2018 22:00

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Group B

Σέλτικ

13-12-2018 22:00

Σάλτσμπουργκ

Λειψία

13-12-2018 22:00

Ρόζενμποργκ

Group C

Σλάβια Πράγας

13-12-2018 22:00

Ζενίτ

Κοπεγχάγη

13-12-2018 22:00

Μπορντό

Group D

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

13-12-2018 22:00

Άντερλεχτ

Σπάρτακ Τρνάβα

13-12-2018 22:00

Φενερμπαχτσέ

Group E

Άρσεναλ

13-12-2018 22:00

Κάραμπακ

Σπόρτινγκ Λισ.

13-12-2018 22:00

Βόρσκλα Πολτάβα

Group F

Ολυμπιακός Πειραιώς

13-12-2018 22:00

Μίλαν

Ντουντελάνγκε

13-12-2018 22:00

Μπέτις

Regular Season

ΠΑΣ Γιάννενα

15-12-2018 17:15

Πανιώνιος

Άρης Θεσσαλονίκης

15-12-2018 19:00

Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης

15-12-2018 19:30

ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης

16-12-2018 16:00

A.O Ξάνθης

Λάρισα

16-12-2018 17:15

ΑΕΚ

Παναθηναϊκός

16-12-2018 19:00

Ατρόμητος Αθηνών

Ολυμπιακός Πειραιώς

16-12-2018 19:30

Λαμία

Λεβαδειακός

17-12-2018 19:30

ΠΑΟΚ

Λάρισα

12-01-2019 17:15

Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος Αθηνών

12-01-2019 19:00

Παναιτωλικός

ΟΦΗ

12-01-2019 19:30

Πανιώνιος

Λεβαδειακός

13-01-2019 17:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

Παναθηναϊκός

13-01-2019 19:00

A.O Ξάνθης

Αστέρας Τρίπολης

13-01-2019 19:30

ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης

14-01-2019 19:00

Λαμία

ΠΑΣ Γιάννενα

14-01-2019 19:30

ΑΕΚ

ΠΑΣ Γιάννενα

19-01-2019 17:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

Απόλλων Σμύρνης

19-01-2019 19:00

Λεβαδειακός

ΠΑΟΚ

19-01-2019 19:30

Πανιώνιος

ΟΦΗ

20-01-2019 15:00

Παναιτωλικός

Λάρισα

20-01-2019 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

A.O Ξάνθης

20-01-2019 19:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΑΕΚ

20-01-2019 19:30

Αστέρας Τρίπολης

Λαμία

21-01-2019 19:00

Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννενα

26-01-2019 17:15

Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός

26-01-2019 19:00

A.O Ξάνθης

Πανιώνιος

26-01-2019 19:30

ΑΕΚ

Λεβαδειακός

27-01-2019 15:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Λαμία

27-01-2019 16:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ

27-01-2019 17:15

ΟΦΗ

Παναθηναϊκός

27-01-2019 19:00

Λάρισα

Αστέρας Τρίπολης

27-01-2019 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Πανιώνιος

30-01-2019 15:00

Αστέρας Τρίπολης

Λαμία

30-01-2019 16:00

Απόλλων Σμύρνης

ΑΕΚ

30-01-2019 17:15

Λεβαδειακός

ΠΑΟΚ

30-01-2019 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

Παναιτωλικός

30-01-2019 19:00

Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός Πειραιώς

30-01-2019 19:30

Λάρισα

ΟΦΗ

31-01-2019 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

A.O Ξάνθης

31-01-2019 19:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Λαμία

02-02-2019 19:00

Παναιτωλικός

Ολυμπιακός Πειραιώς

02-02-2019 19:30

Πανιώνιος

ΟΦΗ

03-02-2019 15:00

A.O Ξάνθης

Απόλλων Σμύρνης

03-02-2019 16:00

Αστέρας Τρίπολης

Λεβαδειακός

03-02-2019 17:15

Παναθηναϊκός

Λάρισα

03-02-2019 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Άρης Θεσσαλονίκης

03-02-2019 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

ΑΕΚ

03-02-2019 19:30

ΠΑΟΚ

Πανιώνιος

09-02-2019 17:15

Απόλλων Σμύρνης

A.O Ξάνθης

09-02-2019 19:00

Λαμία

ΠΑΣ Γιάννενα

09-02-2019 19:30

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

10-02-2019 15:00

ΟΦΗ

Ατρόμητος Αθηνών

10-02-2019 19:00

Λεβαδειακός

ΠΑΟΚ

10-02-2019 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Παναιτωλικός

11-02-2019 19:00

Λάρισα

Αστέρας Τρίπολης

11-02-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Γύρος των 32

Φενερμπαχτσέ

12-02-2019 19:55

Ζενίτ

Γύρος των 16

Ρόμα

12-02-2019 22:00

Πόρτο

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

12-02-2019 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Τότεναμ

13-02-2019 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Άγιαξ

13-02-2019 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Γύρος των 32

Ολυμπιακός Πειραιώς

14-02-2019 19:55

Ντινάμο Κιέβου

Λάτσιο

14-02-2019 19:55

Σεβίλλη

Ρ. Βιέννης

14-02-2019 19:55

Ίντερ

Σλάβια Πράγας

14-02-2019 19:55

Γκενκ

Γαλατασαράι

14-02-2019 19:55

Μπενφίκα

Μπάτε Μπορίσοφ

14-02-2019 19:55

Άρσεναλ

Κρασνοντάρ

14-02-2019 19:55

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Ρεν

14-02-2019 19:55

Μπέτις

Πλζεν

14-02-2019 22:00

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Μπριζ

14-02-2019 22:00

Σάλτσμπουργκ

Σέλτικ

14-02-2019 22:00

Βαλένθια

Μάλμε

14-02-2019 22:00

Τσέλσι

Ζυρίχη

14-02-2019 22:00

Νάπολι

Σαχτάρ Ντόνετσκ

14-02-2019 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Σπόρτινγκ Λισ.

14-02-2019 22:00

Βιγιαρεάλ

Regular Season

Παναθηναϊκός

16-02-2019 19:00

Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΣ Γιάννενα

16-02-2019 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

Λάρισα

17-02-2019 15:00

A.O Ξάνθης

Λεβαδειακός

17-02-2019 17:15

Παναιτωλικός

Άρης Θεσσαλονίκης

17-02-2019 18:00

Πανιώνιος

Ολυμπιακός Πειραιώς

17-02-2019 19:30

ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης

18-02-2019 19:00

ΠΑΟΚ

ΟΦΗ

18-02-2019 19:30

Λαμία

Γύρος των 16

Λυών

19-02-2019 22:00

Μπαρτσελόνα

Λίβερπουλ

19-02-2019 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Γύρος των 32

Σεβίλλη

20-02-2019 19:00

Λάτσιο

Γύρος των 16

Ατλέτικο Μαδρίτης

20-02-2019 22:00

Γιουβέντους

Σάλκε

20-02-2019 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Γύρος των 32

Σάλτσμπουργκ

21-02-2019 19:55

Μπριζ

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

21-02-2019 19:55

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Βιγιαρεάλ

21-02-2019 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

21-02-2019 19:55

Πλζεν

Ζενίτ

21-02-2019 19:55

Φενερμπαχτσέ

Νάπολι

21-02-2019 19:55

Ζυρίχη

Άρσεναλ

21-02-2019 19:55

Μπάτε Μπορίσοφ

Βαλένθια

21-02-2019 19:55

Σέλτικ

Γκενκ

21-02-2019 22:00

Σλάβια Πράγας

Ίντερ

21-02-2019 22:00

Ρ. Βιέννης

Μπάγερ Λεβερκούζεν

21-02-2019 22:00

Κρασνοντάρ

Μπενφίκα

21-02-2019 22:00

Γαλατασαράι

Μπέτις

21-02-2019 22:00

Ρεν

Τσέλσι

21-02-2019 22:00

Μάλμε

Ντινάμο Κιέβου

21-02-2019 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Regular Season

Αστέρας Τρίπολης

23-02-2019 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

ΑΕΚ

23-02-2019 19:30

Απόλλων Σμύρνης

Πανιώνιος

24-02-2019 15:00

Παναθηναϊκός

A.O Ξάνθης

24-02-2019 16:00

Λεβαδειακός

Λαμία

24-02-2019 19:00

Λάρισα

ΠΑΟΚ

24-02-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Ολυμπιακός Πειραιώς

25-02-2019 17:15

ΟΦΗ

Παναιτωλικός

25-02-2019 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

Άρης Θεσσαλονίκης

02-03-2019 19:00

ΑΕΚ

ΠΑΣ Γιάννενα

02-03-2019 19:30

A.O Ξάνθης

ΟΦΗ

03-03-2019 15:00

Λάρισα

Ατρόμητος Αθηνών

03-03-2019 16:00

Πανιώνιος

Λεβαδειακός

03-03-2019 17:15

Λαμία

Παναθηναϊκός

03-03-2019 19:00

ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης

03-03-2019 19:30

Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης

04-03-2019 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Γύρος των 16

Ρεάλ Μαδρίτης

05-03-2019 22:00

Άγιαξ

Μπορούσια Ντόρτμουντ

05-03-2019 22:00

Τότεναμ

Πόρτο

06-03-2019 22:00

Ρόμα

Παρί Σεν Ζερμέν

06-03-2019 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

07-03-2019 19:55

Ίντερ

Σεβίλλη

07-03-2019 19:55

Σλάβια Πράγας

Ζενίτ

07-03-2019 19:55

Βιγιαρεάλ

Ρεν

07-03-2019 19:55

Άρσεναλ

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

07-03-2019 19:55

Μπενφίκα

Βαλένθια

07-03-2019 22:00

Κρασνοντάρ

Νάπολι

07-03-2019 22:00

Σάλτσμπουργκ

Τσέλσι

07-03-2019 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Regular Season

A.O Ξάνθης

09-03-2019 16:00

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

09-03-2019 19:30

Παναθηναϊκός

Λάρισα

10-03-2019 15:00

Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης

10-03-2019 16:00

ΟΦΗ

ΠΑΟΚ

10-03-2019 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Λαμία

10-03-2019 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

Ολυμπιακός Πειραιώς

10-03-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναιτωλικός

11-03-2019 19:00

Πανιώνιος

Γύρος των 16

Μάντσεστερ Σίτι

12-03-2019 22:00

Σάλκε

Γιουβέντους

12-03-2019 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Μπάγερν Μονάχου

13-03-2019 22:00

Λίβερπουλ

Μπαρτσελόνα

13-03-2019 22:00

Λυών

Ντινάμο Κιέβου

14-03-2019 19:55

Τσέλσι

Κρασνοντάρ

14-03-2019 19:55

Βαλένθια

Σάλτσμπουργκ

14-03-2019 19:55

Νάπολι

Μπενφίκα

14-03-2019 22:00

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Σλάβια Πράγας

14-03-2019 22:00

Σεβίλλη

Ίντερ

14-03-2019 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Βιγιαρεάλ

14-03-2019 22:00

Ζενίτ

Άρσεναλ

14-03-2019 22:00

Ρεν

Regular Season

Αστέρας Τρίπολης

16-03-2019 17:15

Λαμία

Παναιτωλικός

16-03-2019 19:00

ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννενα

16-03-2019 19:30

Λάρισα

ΟΦΗ

17-03-2019 15:00

Λεβαδειακός

Ατρόμητος Αθηνών

17-03-2019 16:00

ΑΕΚ

Παναθηναϊκός

17-03-2019 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Πανιώνιος

17-03-2019 19:30

A.O Ξάνθης

Άρης Θεσσαλονίκης

18-03-2019 19:00

Απόλλων Σμύρνης

Λεβαδειακός

30-03-2019 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

Λαμία

30-03-2019 19:00

Πανιώνιος

Λάρισα

30-03-2019 19:30

Αστέρας Τρίπολης

Άρης Θεσσαλονίκης

31-03-2019 16:00

ΟΦΗ

ΑΕΚ

31-03-2019 17:15

Παναιτωλικός

A.O Ξάνθης

31-03-2019 19:00

ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

31-03-2019 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

Απόλλων Σμύρνης

01-04-2019 19:00

Παναθηναϊκός

ΟΦΗ

06-04-2019 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

Παναθηναϊκός

06-04-2019 19:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Πανιώνιος

06-04-2019 19:30

Λάρισα

A.O Ξάνθης

07-04-2019 16:00

ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης

07-04-2019 17:15

Λεβαδειακός

Παναιτωλικός

07-04-2019 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΠΑΟΚ

07-04-2019 19:30

Λαμία

Ατρόμητος Αθηνών

08-04-2019 19:00

Απόλλων Σμύρνης

Γύρος των 8

Τότεναμ

09-04-2019 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Λίβερπουλ

09-04-2019 22:00

Πόρτο

Άγιαξ

10-04-2019 22:00

Γιουβέντους

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

10-04-2019 22:00

Μπαρτσελόνα

Άρσεναλ

11-04-2019 22:00

Νάπολι

Σλάβια Πράγας

11-04-2019 22:00

Τσέλσι

Μπενφίκα

11-04-2019 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Βιγιαρεάλ

11-04-2019 22:00

Βαλένθια

Regular Season

Λάρισα

14-04-2019 19:00

ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης

14-04-2019 19:00

Παναιτωλικός

Άρης Θεσσαλονίκης

14-04-2019 19:00

Ατρόμητος Αθηνών

Λαμία

14-04-2019 19:00

ΑΕΚ

Λεβαδειακός

14-04-2019 19:00

Πανιώνιος

Ολυμπιακός Πειραιώς

14-04-2019 19:00

A.O Ξάνθης

Παναθηναϊκός

14-04-2019 19:00

ΟΦΗ

ΠΑΣ Γιάννενα

14-04-2019 19:00

Αστέρας Τρίπολης

Γύρος των 8

Γιουβέντους

16-04-2019 22:00

Άγιαξ

Μπαρτσελόνα

16-04-2019 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Μάντσεστερ Σίτι

17-04-2019 22:00

Τότεναμ

Πόρτο

17-04-2019 22:00

Λίβερπουλ

Βαλένθια

18-04-2019 22:00

Βιγιαρεάλ

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

18-04-2019 22:00

Μπενφίκα

Νάπολι

18-04-2019 22:00

Άρσεναλ

Τσέλσι

18-04-2019 22:00

Σλάβια Πράγας

Regular Season

ΑΕΚ

21-04-2019 19:00

Λάρισα

A.O Ξάνθης

21-04-2019 19:00

Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος Αθηνών

21-04-2019 19:00

Παναθηναϊκός

Λαμία

21-04-2019 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΟΦΗ

21-04-2019 19:00

Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ

21-04-2019 19:00

Λεβαδειακός

Παναιτωλικός

21-04-2019 19:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Πανιώνιος

21-04-2019 19:00

ΠΑΣ Γιάννενα

Ημιτελικοί

Μπαρτσελόνα

01-05-2019 22:00

Λίβερπουλ

Άρσεναλ

02-05-2019 22:00

Βαλένθια

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

02-05-2019 22:00

Τσέλσι

Regular Season

Απόλλων Σμύρνης

04-05-2019 19:00

Λαμία

Παναθηναϊκός

05-05-2019 16:00

Παναιτωλικός

Λάρισα

05-05-2019 19:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Άρης Θεσσαλονίκης

05-05-2019 19:00

A.O Ξάνθης

Αστέρας Τρίπολης

05-05-2019 19:00

Πανιώνιος

Ατρόμητος Αθηνών

05-05-2019 19:00

ΟΦΗ

Λεβαδειακός

05-05-2019 19:00

ΑΕΚ

ΠΑΣ Γιάννενα

05-05-2019 19:00

ΠΑΟΚ

Ημιτελικοί

Λίβερπουλ

07-05-2019 22:00

Μπαρτσελόνα

Άγιαξ

08-05-2019 22:00

Τότεναμ

Βαλένθια

09-05-2019 22:00

Άρσεναλ

Τσέλσι

09-05-2019 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Regular Season

Λαμία

24-08-2019 19:00

Παναθηναϊκός

Άρης Θεσσαλονίκης

24-08-2019 21:00

ΟΦΗ

Ολυμπιακός Πειραιώς

24-08-2019 21:30

Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος Αθηνών

25-08-2019 18:45

Λάρισα

Πανιώνιος

25-08-2019 19:15

Βόλος

ΠΑΟΚ

25-08-2019 20:00

Παναιτωλικός

ΑΕΚ

25-08-2019 22:00

A.O Ξάνθης

Παναιτωλικός

31-08-2019 19:00

A.O Ξάνθης

Παναθηναϊκός

31-08-2019 19:15

ΟΦΗ

Βόλος

31-08-2019 21:30

Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ

01-09-2019 19:00

Πανιώνιος

Λάρισα

01-09-2019 19:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λαμία

01-09-2019 20:00

Ατρόμητος Αθηνών

Αστέρας Τρίπολης

01-09-2019 21:30

ΑΕΚ

Ατρόμητος Αθηνών

14-09-2019 19:00

ΠΑΟΚ

ΟΦΗ

14-09-2019 19:15

Παναιτωλικός

Ολυμπιακός Πειραιώς

14-09-2019 21:30

Βόλος

A.O Ξάνθης

15-09-2019 19:00

Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος

15-09-2019 19:15

Λάρισα

ΑΕΚ

15-09-2019 19:15

Λαμία

Άρης Θεσσαλονίκης

15-09-2019 21:30

Παναθηναϊκός

Group G

Λυών

17-09-2019 19:55

Ζενίτ

Group F

Ίντερ

17-09-2019 19:55

Σλάβια Πράγας

Group E

Νάπολι

17-09-2019 22:00

Λίβερπουλ

Σάλτσμπουργκ

17-09-2019 22:00

Γκενκ

Group F

Μπορούσια Ντόρτμουντ

17-09-2019 22:00

Μπαρτσελόνα

Group G

Μπενφίκα

17-09-2019 22:00

Λειψία

Group H

Τσέλσι

17-09-2019 22:00

Βαλένθια

Άγιαξ

17-09-2019 22:00

Λιλ

Group A

Μπριζ

18-09-2019 19:55

Γαλατασαράι

Group B

Ολυμπιακός Πειραιώς

18-09-2019 19:55

Τότεναμ

Group A

Παρί Σεν Ζερμέν

18-09-2019 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group B

Μπάγερν Μονάχου

18-09-2019 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Group C

Σαχτάρ Ντόνετσκ

18-09-2019 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Group D

Μπάγερ Λεβερκούζεν

18-09-2019 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Ατλέτικο Μαδρίτης

18-09-2019 22:00

Γιουβέντους

Group C

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

18-09-2019 22:00

Αταλάντα

Group A

ΑΠΟΕΛ

19-09-2019 19:55

Ντουντελάνγκε

Κάραμπακ

19-09-2019 19:55

Σεβίλλη

Group B

Ντινάμο Κιέβου

19-09-2019 19:55

Μάλμε

Κοπεγχάγη

19-09-2019 19:55

Λουγκάνο

Group C

Βασιλεία

19-09-2019 19:55

Κρασνοντάρ

Group D

PSV Αϊντχόφεν

19-09-2019 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

Λίντσερ

19-09-2019 19:55

Ρόζενμποργκ

Group E

Ρεν

19-09-2019 19:55

Σέλτικ

Κλούζ

19-09-2019 19:55

Λάτσιο

Group F

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

19-09-2019 19:55

Άρσεναλ

Group C

Χετάφε

19-09-2019 19:55

Τραμπζονσπόρ

Group F

Σταντάρ Λιέγης

19-09-2019 19:55

Γκιμαράες

Group G

Πόρτο

19-09-2019 22:00

Γιούνγκ Μπόις

Ρέιντζερς

19-09-2019 22:00

Φέγενορντ

Group H

Εσπανιόλ

19-09-2019 22:00

Φερεντσβάρος

Group I

Βόλφσμπουργκ

19-09-2019 22:00

PFK Αλεξάντρια

Group H

Λουντόγκορετς

19-09-2019 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Group I

Γάνδη

19-09-2019 22:00

Σεντ Ετιέν

Group J

Γκλάντμπαχ

19-09-2019 22:00

Βόλφσμπεργκερ

Ρόμα

19-09-2019 22:00

Μπασάκσεχιρ

Group K

Γουλβς

19-09-2019 22:00

Μπράγκα

Group L

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

19-09-2019 22:00

Αστανά

Group K

Σλόβαν Μπρατισλάβας

19-09-2019 22:00

Μπεσίκτας

Group L

Παρτιζάν

19-09-2019 22:00

Αλκμάαρ

Regular Season

Βόλος

21-09-2019 17:15

ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης

21-09-2019 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

Παναιτωλικός

21-09-2019 20:00

ΑΕΚ

Λάρισα

22-09-2019 15:00

A.O Ξάνθης

ΠΑΟΚ

22-09-2019 18:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Λαμία

22-09-2019 19:30

Πανιώνιος

Παναθηναϊκός

22-09-2019 20:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Άρης Θεσσαλονίκης

28-09-2019 17:15

Λάρισα

Ολυμπιακός Πειραιώς

28-09-2019 19:30

Λαμία

Ατρόμητος Αθηνών

28-09-2019 20:00

Παναιτωλικός

ΟΦΗ

29-09-2019 15:00

Αστέρας Τρίπολης

A.O Ξάνθης

29-09-2019 17:00

Βόλος

Πανιώνιος

29-09-2019 17:15

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

29-09-2019 19:30

ΠΑΟΚ

Group A

Ρεάλ Μαδρίτης

01-10-2019 19:55

Μπριζ

Group C

Αταλάντα

01-10-2019 19:55

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Group A

Γαλατασαράι

01-10-2019 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Group B

Τότεναμ

01-10-2019 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Ερυθρός Αστέρας

01-10-2019 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Group C

Μάντσεστερ Σίτι

01-10-2019 22:00

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Group D

Γιουβέντους

01-10-2019 22:00

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Λοκομοτίβ Μόσχας

01-10-2019 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group E

Γκενκ

02-10-2019 19:55

Νάπολι

Group F

Σλάβια Πράγας

02-10-2019 19:55

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Group E

Λίβερπουλ

02-10-2019 22:00

Σάλτσμπουργκ

Group F

Μπαρτσελόνα

02-10-2019 22:00

Ίντερ

Group G

Λειψία

02-10-2019 22:00

Λυών

Ζενίτ

02-10-2019 22:00

Μπενφίκα

Group H

Λιλ

02-10-2019 22:00

Τσέλσι

Βαλένθια

02-10-2019 22:00

Άγιαξ

Group L

Αστανά

03-10-2019 17:50

Παρτιζάν

Group G

Γιούνγκ Μπόις

03-10-2019 19:55

Ρέιντζερς

Φέγενορντ

03-10-2019 19:55

Πόρτο

Group H

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

03-10-2019 19:55

Εσπανιόλ

Φερεντσβάρος

03-10-2019 19:55

Λουντόγκορετς

Group I

Σεντ Ετιέν

03-10-2019 19:55

Βόλφσμπουργκ

PFK Αλεξάντρια

03-10-2019 19:55

Γάνδη

Group J

Μπασάκσεχιρ

03-10-2019 19:55

Γκλάντμπαχ

Βόλφσμπεργκερ

03-10-2019 19:55

Ρόμα

Group K

Μπεσίκτας

03-10-2019 19:55

Γουλβς

Μπράγκα

03-10-2019 19:55

Σλόβαν Μπρατισλάβας

Group L

Αλκμάαρ

03-10-2019 19:55

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Group A

Σεβίλλη

03-10-2019 22:00

ΑΠΟΕΛ

Ντουντελάνγκε

03-10-2019 22:00

Κάραμπακ

Group B

Μάλμε

03-10-2019 22:00

Κοπεγχάγη

Λουγκάνο

03-10-2019 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Group C

Τραμπζονσπόρ

03-10-2019 22:00

Βασιλεία

Κρασνοντάρ

03-10-2019 22:00

Χετάφε

Group D

Σπόρτινγκ Λισ.

03-10-2019 22:00

Λίντσερ

Ρόζενμποργκ

03-10-2019 22:00

PSV Αϊντχόφεν

Group E

Λάτσιο

03-10-2019 22:00

Ρεν

Σέλτικ

03-10-2019 22:00

Κλούζ

Group F

Άρσεναλ

03-10-2019 22:00

Σταντάρ Λιέγης

Γκιμαράες

03-10-2019 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Regular Season

Παναθηναϊκός

05-10-2019 17:15

A.O Ξάνθης

Λάρισα

05-10-2019 19:30

ΑΕΚ

Βόλος

06-10-2019 15:00

Ατρόμητος Αθηνών

Αστέρας Τρίπολης

06-10-2019 17:15

ΠΑΟΚ

ΟΦΗ

06-10-2019 17:15

Πανιώνιος

Άρης Θεσσαλονίκης

06-10-2019 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λαμία

07-10-2019 20:00

Παναιτωλικός

Ολυμπιακός Πειραιώς

19-10-2019 19:30

ΟΦΗ

Παναιτωλικός

19-10-2019 20:00

Λάρισα

A.O Ξάνθης

20-10-2019 17:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Πανιώνιος

20-10-2019 17:15

Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ

20-10-2019 18:00

Λαμία

ΑΕΚ

20-10-2019 19:30

Βόλος

Ατρόμητος Αθηνών

20-10-2019 20:00

Παναθηναϊκός

Group C

Σαχτάρ Ντόνετσκ

22-10-2019 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Group D

Ατλέτικο Μαδρίτης

22-10-2019 19:55

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Group A

Μπριζ

22-10-2019 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Γαλατασαράι

22-10-2019 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group B

Ολυμπιακός Πειραιώς

22-10-2019 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Τότεναμ

22-10-2019 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Group C

Μάντσεστερ Σίτι

22-10-2019 22:00

Αταλάντα

Group D

Γιουβέντους

22-10-2019 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Group G

Λειψία

23-10-2019 19:55

Ζενίτ

Group H

Άγιαξ

23-10-2019 19:55

Τσέλσι

Group E

Σάλτσμπουργκ

23-10-2019 22:00

Νάπολι

Γκενκ

23-10-2019 22:00

Λίβερπουλ

Group F

Ίντερ

23-10-2019 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Σλάβια Πράγας

23-10-2019 22:00

Μπαρτσελόνα

Group G

Μπενφίκα

23-10-2019 22:00

Λυών

Group H

Λιλ

23-10-2019 22:00

Βαλένθια

Group G

Πόρτο

24-10-2019 19:55

Ρέιντζερς

Γιούνγκ Μπόις

24-10-2019 19:55

Φέγενορντ

Group H

Λουντόγκορετς

24-10-2019 19:55

Εσπανιόλ

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

24-10-2019 19:55

Φερεντσβάρος

Group I

Σεντ Ετιέν

24-10-2019 19:55

PFK Αλεξάντρια

Γάνδη

24-10-2019 19:55

Βόλφσμπουργκ

Group J

Ρόμα

24-10-2019 19:55

Γκλάντμπαχ

Μπασάκσεχιρ

24-10-2019 19:55

Βόλφσμπεργκερ

Group K

Σλόβαν Μπρατισλάβας

24-10-2019 19:55

Γουλβς

Μπεσίκτας

24-10-2019 19:55

Μπράγκα

Group L

Παρτιζάν

24-10-2019 19:55

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Αλκμάαρ

24-10-2019 19:55

Αστανά

Group A

Κάραμπακ

24-10-2019 19:55

ΑΠΟΕΛ

Group C

Τραμπζονσπόρ

24-10-2019 22:00

Κρασνοντάρ

Group D

Σπόρτινγκ Λισ.

24-10-2019 22:00

Ρόζενμποργκ

PSV Αϊντχόφεν

24-10-2019 22:00

Λίντσερ

Group E

Ρεν

24-10-2019 22:00

Κλούζ

Σέλτικ

24-10-2019 22:00

Λάτσιο

Group F

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

24-10-2019 22:00

Σταντάρ Λιέγης

Άρσεναλ

24-10-2019 22:00

Γκιμαράες

Group A

Σεβίλλη

24-10-2019 22:00

Ντουντελάνγκε

Group B

Ντινάμο Κιέβου

24-10-2019 22:00

Κοπεγχάγη

Μάλμε

24-10-2019 22:00

Λουγκάνο

Group C

Χετάφε

24-10-2019 22:00

Βασιλεία

Regular Season

ΟΦΗ

26-10-2019 17:15

A.O Ξάνθης

Βόλος

26-10-2019 19:30

ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός

27-10-2019 15:00

Λάρισα

Ατρόμητος Αθηνών

27-10-2019 17:00

Πανιώνιος

Άρης Θεσσαλονίκης

27-10-2019 17:15

Παναιτωλικός

Ολυμπιακός Πειραιώς

27-10-2019 19:30

ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης

28-10-2019 19:30

Λαμία

Πανιώνιος

1 - 1 02-11-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

A.O Ξάνθης

0 - 0 02-11-2019 20:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λάρισα

3 - 2 03-11-2019 15:00

ΟΦΗ

Παναιτωλικός

1 - 1 03-11-2019 17:00

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

3 - 2 03-11-2019 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ

2 - 2 03-11-2019 20:00

Παναθηναϊκός

Λαμία

1 - 0 04-11-2019 20:00

Βόλος

Group F

Μπαρτσελόνα

0 - 0 05-11-2019 19:55

Σλάβια Πράγας

Group G

Ζενίτ

0 - 2 05-11-2019 19:55

Λειψία

Group E

Νάπολι

1 - 1 05-11-2019 22:00

Σάλτσμπουργκ

Λίβερπουλ

2 - 1 05-11-2019 22:00

Γκενκ

Group F

Μπορούσια Ντόρτμουντ

3 - 2 05-11-2019 22:00

Ίντερ

Group G

Λυών

3 - 1 05-11-2019 22:00

Μπενφίκα

Group H

Τσέλσι

4 - 4 05-11-2019 22:00

Άγιαξ

Βαλένθια

4 - 1 05-11-2019 22:00

Λιλ

Group F

Γκιμαράες

1 - 1 06-11-2019 17:50

Άρσεναλ

Group B

Μπάγερν Μονάχου

2 - 0 06-11-2019 19:55

Ολυμπιακός Πειραιώς

Group D

Λοκομοτίβ Μόσχας

1 - 2 06-11-2019 19:55

Γιουβέντους

Group A

Παρί Σεν Ζερμέν

1 - 0 06-11-2019 22:00

Μπριζ

Ρεάλ Μαδρίτης

6 - 0 06-11-2019 22:00

Γαλατασαράι

Group B

Ερυθρός Αστέρας

0 - 4 06-11-2019 22:00

Τότεναμ

Group C

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

3 - 3 06-11-2019 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Αταλάντα

1 - 1 06-11-2019 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Group D

Μπάγερ Λεβερκούζεν

2 - 1 06-11-2019 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group L

Αστανά

0 - 5 07-11-2019 17:50

Αλκμάαρ

Group A

ΑΠΟΕΛ

2 - 1 07-11-2019 19:55

Κάραμπακ

Ντουντελάνγκε

2 - 5 07-11-2019 19:55

Σεβίλλη

Group B

Κοπεγχάγη

1 - 1 07-11-2019 19:55

Ντινάμο Κιέβου

Λουγκάνο

0 - 0 07-11-2019 19:55

Μάλμε

Group C

Βασιλεία

2 - 1 07-11-2019 19:55

Χετάφε

Κρασνοντάρ

3 - 1 07-11-2019 19:55

Τραμπζονσπόρ

Group D

Λίντσερ

4 - 1 07-11-2019 19:55

PSV Αϊντχόφεν

Ρόζενμποργκ

0 - 2 07-11-2019 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

Group E

Λάτσιο

1 - 2 07-11-2019 19:55

Σέλτικ

Κλούζ

1 - 0 07-11-2019 19:55

Ρεν

Group F

Σταντάρ Λιέγης

2 - 1 07-11-2019 19:55

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Group G

Ρέιντζερς

2 - 0 07-11-2019 22:00

Πόρτο

Φέγενορντ

1 - 1 07-11-2019 22:00

Γιούνγκ Μπόις

Group H

Εσπανιόλ

6 - 0 07-11-2019 22:00

Λουντόγκορετς

Φερεντσβάρος

0 - 0 07-11-2019 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Group I

Βόλφσμπουργκ

1 - 3 07-11-2019 22:00

Γάνδη

PFK Αλεξάντρια

2 - 2 07-11-2019 22:00

Σεντ Ετιέν

Group J

Γκλάντμπαχ

2 - 1 07-11-2019 22:00

Ρόμα

Βόλφσμπεργκερ

0 - 3 07-11-2019 22:00

Μπασάκσεχιρ

Group K

Γουλβς

1 - 0 07-11-2019 22:00

Σλόβαν Μπρατισλάβας

Μπράγκα

3 - 1 07-11-2019 22:00

Μπεσίκτας

Group L

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

3 - 0 07-11-2019 22:00

Παρτιζάν

Regular Season

Βόλος

3 - 2 09-11-2019 17:15

Παναιτωλικός

ΟΦΗ

0 - 1 09-11-2019 19:30

ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης

2 - 1 10-11-2019 15:00

Αστέρας Τρίπολης

A.O Ξάνθης

1 - 2 10-11-2019 17:00

Πανιώνιος

Ολυμπιακός Πειραιώς

2 - 0 10-11-2019 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Παναθηναϊκός

3 - 2 10-11-2019 19:30

ΑΕΚ

Λάρισα

0 - 3 11-11-2019 19:30

Λαμία

Πανιώνιος

1 - 1 23-11-2019 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λαμία

1 - 0 23-11-2019 20:00

A.O Ξάνθης

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 1 24-11-2019 17:00

ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης

0 - 0 24-11-2019 17:15

Βόλος

ΠΑΟΚ

1 - 0 24-11-2019 18:00

Λάρισα

ΑΕΚ

1 - 1 24-11-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναιτωλικός

0 - 0 24-11-2019 19:30

Παναθηναϊκός

Group A

Γαλατασαράι

1 - 1 26-11-2019 19:55

Μπριζ

Group D

Λοκομοτίβ Μόσχας

0 - 2 26-11-2019 19:55

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Group A

Ρεάλ Μαδρίτης

2 - 2 26-11-2019 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Group B

Ερυθρός Αστέρας

0 - 6 26-11-2019 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Τότεναμ

4 - 2 26-11-2019 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Group C

Αταλάντα

2 - 0 26-11-2019 22:00

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Μάντσεστερ Σίτι

1 - 1 26-11-2019 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Group D

Γιουβέντους

1 - 0 26-11-2019 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group G

Ζενίτ

2 - 0 27-11-2019 19:55

Λυών

Group H

Βαλένθια

2 - 2 27-11-2019 19:55

Τσέλσι

Group E

Λίβερπουλ

1 - 1 27-11-2019 22:00

Νάπολι

Γκενκ

1 - 4 27-11-2019 22:00

Σάλτσμπουργκ

Group F

Μπαρτσελόνα

3 - 1 27-11-2019 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Σλάβια Πράγας

1 - 3 27-11-2019 22:00

Ίντερ

Group G

Λειψία

2 - 2 27-11-2019 22:00

Μπενφίκα

Group H

Λιλ

0 - 2 27-11-2019 22:00

Άγιαξ

Group C

Κρασνοντάρ

1 - 0 28-11-2019 17:50

Βασιλεία

Τραμπζονσπόρ

0 - 1 28-11-2019 17:50

Χετάφε

Group L

Αστανά

2 - 1 28-11-2019 17:50

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Group G

Φέγενορντ

2 - 2 28-11-2019 19:55

Ρέιντζερς

Γιούνγκ Μπόις

1 - 2 28-11-2019 19:55

Πόρτο

Group H

Φερεντσβάρος

2 - 2 28-11-2019 19:55

Εσπανιόλ

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

1 - 1 28-11-2019 19:55

Λουντόγκορετς

Group I

PFK Αλεξάντρια

0 - 1 28-11-2019 19:55

Βόλφσμπουργκ

Σεντ Ετιέν

0 - 0 28-11-2019 19:55

Γάνδη

Group J

Βόλφσμπεργκερ

0 - 1 28-11-2019 19:55

Γκλάντμπαχ

Μπασάκσεχιρ

0 - 3 28-11-2019 19:55

Ρόμα

Group K

Μπράγκα

3 - 3 28-11-2019 19:55

Γουλβς

Μπεσίκτας

2 - 1 28-11-2019 19:55

Σλόβαν Μπρατισλάβας

Group L

Αλκμάαρ

2 - 2 28-11-2019 19:55

Παρτιζάν

Group A

Ντουντελάνγκε

0 - 2 28-11-2019 22:00

ΑΠΟΕΛ

Σεβίλλη

2 - 0 28-11-2019 22:00

Κάραμπακ

Group B

Λουγκάνο

0 - 1 28-11-2019 22:00

Κοπεγχάγη

Μάλμε

4 - 3 28-11-2019 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Group D

Ρόζενμποργκ

1 - 2 28-11-2019 22:00

Λίντσερ

Σπόρτινγκ Λισ.

4 - 0 28-11-2019 22:00

PSV Αϊντχόφεν

Group E

Λάτσιο

1 - 0 28-11-2019 22:00

Κλούζ

Σέλτικ

3 - 1 28-11-2019 22:00

Ρεν

Group F

Άρσεναλ

1 - 2 28-11-2019 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Γκιμαράες

1 - 1 28-11-2019 22:00

Σταντάρ Λιέγης

Regular Season

Λάρισα

2 - 1 30-11-2019 17:15

Βόλος

Πανιώνιος

3 - 0 30-11-2019 17:15

Παναιτωλικός

ΟΦΗ

1 - 0 30-11-2019 19:30

ΑΕΚ

Παναθηναϊκός

1 - 0 01-12-2019 15:00

Αστέρας Τρίπολης

A.O Ξάνθης

1 - 0 01-12-2019 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 1 01-12-2019 17:15

Λαμία

Ολυμπιακός Πειραιώς

1 - 1 01-12-2019 19:30

ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ

2 - 0 07-12-2019 18:00

A.O Ξάνθης

ΑΕΚ

5 - 0 07-12-2019 19:30

Πανιώνιος

Παναιτωλικός

0 - 3 07-12-2019 20:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λαμία

2 - 1 08-12-2019 15:00

ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης

1 - 1 08-12-2019 17:15

Λάρισα

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 2 08-12-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Βόλος

1 - 1 08-12-2019 19:30

Παναθηναϊκός

Group E

Νάπολι

4 - 0 10-12-2019 19:55

Γκενκ

Σάλτσμπουργκ

0 - 2 10-12-2019 19:55

Λίβερπουλ

Group F

Μπορούσια Ντόρτμουντ

2 - 1 10-12-2019 22:00

Σλάβια Πράγας

Ίντερ

1 - 2 10-12-2019 22:00

Μπαρτσελόνα

Group G

Λυών

2 - 2 10-12-2019 22:00

Λειψία

Μπενφίκα

3 - 0 10-12-2019 22:00

Ζενίτ

Group H

Τσέλσι

2 - 1 10-12-2019 22:00

Λιλ

Άγιαξ

0 - 1 10-12-2019 22:00

Βαλένθια

Group C

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

1 - 4 11-12-2019 19:55

Μάντσεστερ Σίτι

Σαχτάρ Ντόνετσκ

0 - 3 11-12-2019 19:55

Αταλάντα

Group A

Παρί Σεν Ζερμέν

5 - 0 11-12-2019 22:00

Γαλατασαράι

Μπριζ

1 - 3 11-12-2019 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group B

Μπάγερν Μονάχου

3 - 1 11-12-2019 22:00

Τότεναμ

Ολυμπιακός Πειραιώς

1 - 0 11-12-2019 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Group D

Μπάγερ Λεβερκούζεν

0 - 2 11-12-2019 22:00

Γιουβέντους

Ατλέτικο Μαδρίτης

2 - 0 11-12-2019 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Group B

Κοπεγχάγη

0 - 1 12-12-2019 19:55

Μάλμε

Ντινάμο Κιέβου

1 - 1 12-12-2019 19:55

Λουγκάνο

Group A

ΑΠΟΕΛ

1 - 0 12-12-2019 19:55

Σεβίλλη

Κάραμπακ

1 - 1 12-12-2019 19:55

Ντουντελάνγκε

Group C

Βασιλεία

2 - 0 12-12-2019 19:55

Τραμπζονσπόρ

Χετάφε

3 - 0 12-12-2019 19:55

Κρασνοντάρ

Group D

Λίντσερ

3 - 0 12-12-2019 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

PSV Αϊντχόφεν

1 - 1 12-12-2019 19:55

Ρόζενμποργκ

Group E

Ρεν

2 - 0 12-12-2019 19:55

Λάτσιο

Group F

Σταντάρ Λιέγης

2 - 2 12-12-2019 19:55

Άρσεναλ

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

2 - 3 12-12-2019 19:55

Γκιμαράες

Group E

Κλούζ

2 - 0 12-12-2019 19:55

Σέλτικ

Group G

Ρέιντζερς

1 - 1 12-12-2019 22:00

Γιούνγκ Μπόις

Πόρτο

3 - 2 12-12-2019 22:00

Φέγενορντ

Group H

Εσπανιόλ

0 - 1 12-12-2019 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Λουντόγκορετς

1 - 1 12-12-2019 22:00

Φερεντσβάρος

Group I

Βόλφσμπουργκ

1 - 0 12-12-2019 22:00

Σεντ Ετιέν

Γάνδη

2 - 1 12-12-2019 22:00

PFK Αλεξάντρια

Group J

Γκλάντμπαχ

1 - 2 12-12-2019 22:00

Μπασάκσεχιρ

Ρόμα

2 - 2 12-12-2019 22:00

Βόλφσμπεργκερ

Group K

Γουλβς

4 - 0 12-12-2019 22:00

Μπεσίκτας

Σλόβαν Μπρατισλάβας

2 - 4 12-12-2019 22:00

Μπράγκα

Group L

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

4 - 0 12-12-2019 22:00

Αλκμάαρ

Παρτιζάν

4 - 1 12-12-2019 22:00

Αστανά

Regular Season

ΟΦΗ

3 - 1 14-12-2019 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναθηναϊκός

2 - 0 14-12-2019 19:30

Λαμία

A.O Ξάνθης

0 - 1 14-12-2019 20:00

ΑΕΚ

Λάρισα

1 - 2 15-12-2019 15:00

Ατρόμητος Αθηνών

Βόλος

2 - 1 15-12-2019 17:15

Πανιώνιος

Αστέρας Τρίπολης

0 - 5 15-12-2019 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Παναιτωλικός

0 - 3 15-12-2019 19:30

ΠΑΟΚ

A.O Ξάνθης

0 - 0 18-12-2019 17:00

Παναιτωλικός

ΟΦΗ

1 - 1 18-12-2019 17:15

Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός Πειραιώς

4 - 1 18-12-2019 17:15

Λάρισα

ΑΕΚ

2 - 1 18-12-2019 19:30

Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος Αθηνών

1 - 1 18-12-2019 19:30

Λαμία

Άρης Θεσσαλονίκης

4 - 0 19-12-2019 17:15

Βόλος

Πανιώνιος

0 - 2 19-12-2019 19:30

ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης

5 - 0 21-12-2019 19:30

A.O Ξάνθης

Λαμία

0 - 0 21-12-2019 20:00

ΑΕΚ

Λάρισα

2 - 0 22-12-2019 15:00

Πανιώνιος

Παναιτωλικός

2 - 0 22-12-2019 17:00

ΟΦΗ

Βόλος

0 - 0 22-12-2019 17:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

Παναθηναϊκός

0 - 0 22-12-2019 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ

5 - 1 23-12-2019 18:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ

1 - 2 04-01-2020 17:15

Βόλος

Άρης Θεσσαλονίκης

4 - 2 04-01-2020 19:30

ΠΑΟΚ

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 1 04-01-2020 20:00

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

3 - 1 05-01-2020 15:00

Παναιτωλικός

A.O Ξάνθης

2 - 1 05-01-2020 17:15

Λάρισα

Πανιώνιος

0 - 1 05-01-2020 17:15

Λαμία

Ολυμπιακός Πειραιώς

1 - 0 05-01-2020 19:30

Παναθηναϊκός

Βόλος

1 - 3 11-01-2020 17:15

A.O Ξάνθης

Λάρισα

0 - 0 11-01-2020 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναιτωλικός

0 - 1 11-01-2020 20:00

Ατρόμητος Αθηνών

Αστέρας Τρίπολης

2 - 0 12-01-2020 15:00

ΟΦΗ

Λαμία

0 - 4 12-01-2020 17:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΠΑΟΚ

1 - 0 12-01-2020 19:30

ΑΕΚ

Παναθηναϊκός

3 - 0 12-01-2020 19:30

Πανιώνιος

Πανιώνιος

1 - 2 18-01-2020 19:30

ΟΦΗ

Παναιτωλικός

1 - 1 18-01-2020 20:00

Λαμία

A.O Ξάνθης

0 - 1 19-01-2020 15:00

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

3 - 0 19-01-2020 17:15

Λάρισα

Ατρόμητος Αθηνών

0 - 0 19-01-2020 17:15

Βόλος

ΠΑΟΚ

3 - 1 19-01-2020 18:00

Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός Πειραιώς

4 - 2 19-01-2020 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Λάρισα

2 - 2 22-01-2020 15:00

Παναιτωλικός

Βόλος

1 - 3 22-01-2020 17:15

ΑΕΚ

ΟΦΗ

0 - 1 22-01-2020 17:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

Παναθηναϊκός

3 - 0 22-01-2020 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

Αστέρας Τρίπολης

2 - 0 23-01-2020 17:15

Πανιώνιος

Λαμία

0 - 1 23-01-2020 19:00

ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 0 23-01-2020 19:30

A.O Ξάνθης

Λάρισα

0 - 2 25-01-2020 19:30

Παναθηναϊκός

A.O Ξάνθης

2 - 2 26-01-2020 15:00

ΟΦΗ

Πανιώνιος

1 - 0 26-01-2020 15:00

Ατρόμητος Αθηνών

Παναιτωλικός

2 - 0 26-01-2020 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

ΑΕΚ

0 - 0 26-01-2020 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΠΑΟΚ

1 - 0 27-01-2020 18:00

Βόλος

Λαμία

1 - 1 27-01-2020 20:00

Αστέρας Τρίπολης

Βόλος

1 - 0 01-02-2020 17:15

Λαμία

ΟΦΗ

0 - 0 01-02-2020 17:15

Λάρισα

Ολυμπιακός Πειραιώς

3 - 1 01-02-2020 19:30

A.O Ξάνθης

Άρης Θεσσαλονίκης

2 - 0 02-02-2020 15:00

Πανιώνιος

Αστέρας Τρίπολης

2 - 1 02-02-2020 17:15

Παναιτωλικός

Ατρόμητος Αθηνών

0 - 1 02-02-2020 17:15

ΑΕΚ

Παναθηναϊκός

2 - 0 02-02-2020 19:30

ΠΑΟΚ

Πανιώνιος

0 - 0 08-02-2020 19:30

A.O Ξάνθης

Λαμία

0 - 0 08-02-2020 20:00

Λάρισα

Αστέρας Τρίπολης

1 - 1 09-02-2020 15:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Ατρόμητος Αθηνών

0 - 1 09-02-2020 17:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΠΑΟΚ

4 - 0 09-02-2020 18:00

ΟΦΗ

ΑΕΚ

1 - 0 09-02-2020 19:30

Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός

1 - 1 10-02-2020 18:00

Βόλος

Λάρισα

1 - 2 15-02-2020 17:15

ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

4 - 0 15-02-2020 19:30

Πανιώνιος

Παναθηναϊκός

3 - 1 16-02-2020 15:00

Παναιτωλικός

A.O Ξάνθης

0 - 0 16-02-2020 17:15

Λαμία

Βόλος

0 - 1 16-02-2020 17:15

Αστέρας Τρίπολης

Άρης Θεσσαλονίκης

0 - 1 16-02-2020 19:30

ΑΕΚ

ΟΦΗ

1 - 0 17-02-2020 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

Γύρος των 16

Ατλέτικο Μαδρίτης

1 - 0 18-02-2020 22:00

Λίβερπουλ

Μπορούσια Ντόρτμουντ

2 - 1 18-02-2020 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Αταλάντα

4 - 1 19-02-2020 22:00

Βαλένθια

Τότεναμ

0 - 1 19-02-2020 22:00

Λειψία

Γύρος των 32

Σαχτάρ Ντόνετσκ

2 - 1 20-02-2020 19:55

Μπενφίκα

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

4 - 1 20-02-2020 19:55

Σάλτσμπουργκ

Λουντόγκορετς

0 - 2 20-02-2020 19:55

Ίντερ

Μπριζ

1 - 1 20-02-2020 19:55

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Κλούζ

1 - 1 20-02-2020 19:55

Σεβίλλη

Κοπεγχάγη

1 - 1 20-02-2020 19:55

Σέλτικ

Χετάφε

2 - 0 20-02-2020 19:55

Άγιαξ

Σπόρτινγκ Λισ.

3 - 1 20-02-2020 19:55

Μπασάκσεχιρ

Ρέιντζερς

3 - 2 20-02-2020 22:00

Μπράγκα

Ρόμα

1 - 0 20-02-2020 22:00

Γάνδη

Βόλφσμπουργκ

2 - 1 20-02-2020 22:00

Μάλμε

Αλκμάαρ

1 - 1 20-02-2020 22:00

Λίντσερ

Ολυμπιακός Πειραιώς

0 - 1 20-02-2020 22:00

Άρσεναλ

ΑΠΟΕΛ

0 - 3 20-02-2020 22:00

Βασιλεία

Μπάγερ Λεβερκούζεν

2 - 1 20-02-2020 22:00

Πόρτο

Γουλβς

4 - 0 20-02-2020 22:00

Εσπανιόλ

Regular Season

Αστέρας Τρίπολης

1 - 1 22-02-2020 19:30

Παναθηναϊκός

Λαμία

2 - 2 22-02-2020 20:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναιτωλικός

1 - 0 23-02-2020 15:00

Πανιώνιος

Ατρόμητος Αθηνών

1 - 0 23-02-2020 17:15

A.O Ξάνθης

Βόλος

0 - 0 23-02-2020 17:15

Λάρισα

ΑΕΚ

3 - 0 23-02-2020 19:30

ΟΦΗ

ΠΑΟΚ

0 - 1 23-02-2020 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Γύρος των 16

Τσέλσι

0 - 3 25-02-2020 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Νάπολι

1 - 1 25-02-2020 22:00

Μπαρτσελόνα

Γύρος των 32

Μπράγκα

0 - 1 26-02-2020 19:00

Ρέιντζερς

Γύρος των 16

Ρεάλ Μαδρίτης

1 - 2 26-02-2020 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Λυών

1 - 0 26-02-2020 22:00

Γιουβέντους

Γύρος των 32

Γάνδη

1 - 1 27-02-2020 19:55

Ρόμα

Μάλμε

0 - 3 27-02-2020 19:55

Βόλφσμπουργκ

Λίντσερ

2 - 0 27-02-2020 19:55

Αλκμάαρ

Βασιλεία

1 - 0 27-02-2020 19:55

ΑΠΟΕΛ

Πόρτο

1 - 3 27-02-2020 19:55

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Μπασάκσεχιρ

27-02-2020 19:55

Σπόρτινγκ Λισ.

Εσπανιόλ

3 - 2 27-02-2020 19:55

Γουλβς

Μπενφίκα

3 - 3 27-02-2020 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Ίντερ

2 - 1 27-02-2020 22:00

Λουντόγκορετς

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

5 - 0 27-02-2020 22:00

Μπριζ

Άρσεναλ

27-02-2020 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Σεβίλλη

0 - 0 27-02-2020 22:00

Κλούζ

Σέλτικ

1 - 3 27-02-2020 22:00

Κοπεγχάγη

Άγιαξ

2 - 1 27-02-2020 22:00

Χετάφε

Σάλτσμπουργκ

2 - 2 28-02-2020 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Regular Season

Λάρισα

3 - 0 01-03-2020 19:00

Αστέρας Τρίπολης

A.O Ξάνθης

1 - 1 01-03-2020 19:00

ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 2 01-03-2020 19:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ

3 - 0 01-03-2020 19:00

Λαμία

Ολυμπιακός Πειραιώς

2 - 0 01-03-2020 19:00

Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός

4 - 1 01-03-2020 19:00

Βόλος

Πανιώνιος

1 - 1 01-03-2020 19:00

ΑΕΚ

Γύρος των 16

Βαλένθια

3 - 4 10-03-2020 22:00

Αταλάντα

Λειψία

3 - 0 10-03-2020 22:00

Τότεναμ

Λίβερπουλ

11-03-2020 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Παρί Σεν Ζερμέν

2 - 0 11-03-2020 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Λίντσερ

0 - 5 12-03-2020 19:55

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

0 - 3 12-03-2020 19:55

Βασιλεία

Μπασάκσεχιρ

1 - 0 12-03-2020 19:55

Κοπεγχάγη

Βόλφσμπουργκ

1 - 2 12-03-2020 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Ρέιντζερς

1 - 3 12-03-2020 22:00

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Ολυμπιακός Πειραιώς

1 - 1 12-03-2020 22:00

Γουλβς

Play-Off & Play-out

Πανιώνιος

1 - 0 06-06-2020 19:15

Βόλος

Άρης Θεσσαλονίκης

3 - 1 06-06-2020 21:30

ΟΦΗ

Λάρισα

1 - 2 07-06-2020 19:15

Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ

0 - 1 07-06-2020 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΑΕΚ

1 - 1 07-06-2020 21:30

Παναθηναϊκός

Λαμία

2 - 0 08-06-2020 20:00

Παναιτωλικός

Βόλος

1 - 0 13-06-2020 19:15

A.O Ξάνθης

Ατρόμητος Αθηνών

1 - 1 13-06-2020 19:30

Λαμία

Παναθηναϊκός

0 - 0 13-06-2020 21:30

ΠΑΟΚ

ΟΦΗ

0 - 2 14-06-2020 19:15

ΑΕΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

3 - 1 14-06-2020 21:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Αστέρας Τρίπολης

0 - 0 15-06-2020 19:30

Πανιώνιος

Παναιτωλικός

3 - 0 15-06-2020 20:00

Λάρισα

ΠΑΟΚ

3 - 1 20-06-2020 20:30

ΟΦΗ

ΑΕΚ

2 - 2 20-06-2020 21:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Αστέρας Τρίπολης

1 - 1 21-06-2020 19:15

Ατρόμητος Αθηνών

A.O Ξάνθης

1 - 1 21-06-2020 19:30

Παναιτωλικός

Ολυμπιακός Πειραιώς

3 - 0 21-06-2020 21:30

Παναθηναϊκός

Λάρισα

3 - 1 22-06-2020 19:30

Βόλος

Λαμία

0 - 1 22-06-2020 20:00

Πανιώνιος

A.O Ξάνθης

1 - 0 24-06-2020 20:00

Ατρόμητος Αθηνών

Πανιώνιος

2 - 1 27-06-2020 19:15

A.O Ξάνθης

ΟΦΗ

0 - 0 27-06-2020 21:30

Παναθηναϊκός

Άρης Θεσσαλονίκης

0 - 2 28-06-2020 19:15

ΠΑΟΚ

Παναιτωλικός

1 - 1 28-06-2020 19:30

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

1 - 2 28-06-2020 21:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Βόλος

0 - 0 29-06-2020 19:30

Λαμία

Ατρόμητος Αθηνών

3 - 0 29-06-2020 20:00

Λάρισα

Παναθηναϊκός

2 - 0 01-07-2020 19:15

Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ

0 - 2 01-07-2020 21:00

ΑΕΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

2 - 1 01-07-2020 21:30

ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης

4 - 0 04-07-2020 19:15

Βόλος

ΟΦΗ

2 - 2 04-07-2020 21:30

ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 4 05-07-2020 19:15

ΑΕΚ

Παναθηναϊκός

0 - 0 05-07-2020 21:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Λαμία

0 - 0 06-07-2020 19:30

A.O Ξάνθης

Λάρισα

0 - 0 06-07-2020 19:30

Πανιώνιος

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 2 06-07-2020 20:00

Παναιτωλικός

Άρης Θεσσαλονίκης

2 - 4 08-07-2020 19:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΠΑΟΚ

0 - 0 08-07-2020 21:00

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

2 - 0 08-07-2020 21:30

ΟΦΗ

A.O Ξάνθης

1 - 2 11-07-2020 19:15

Αστέρας Τρίπολης

Βόλος

2 - 3 11-07-2020 19:15

Ατρόμητος Αθηνών

Πανιώνιος

0 - 2 11-07-2020 19:15

Παναιτωλικός

Λαμία

0 - 0 11-07-2020 19:15

Λάρισα

ΟΦΗ

0 - 1 11-07-2020 21:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναθηναϊκός

1 - 3 12-07-2020 20:00

ΑΕΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

0 - 1 12-07-2020 21:45

ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης

0 - 1 15-07-2020 19:15

Παναθηναϊκός

ΟΦΗ

1 - 3 15-07-2020 19:15

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΑΕΚ

0 - 0 15-07-2020 21:30

ΠΑΟΚ

Λάρισα

0 - 0 18-07-2020 19:15

A.O Ξάνθης

Αστέρας Τρίπολης

1 - 1 18-07-2020 19:15

Λαμία

Ατρόμητος Αθηνών

0 - 0 18-07-2020 19:15

Πανιώνιος

Παναιτωλικός

1 - 0 18-07-2020 19:15

Βόλος

Ολυμπιακός Πειραιώς

3 - 0 19-07-2020 20:00

ΑΕΚ

ΠΑΟΚ

0 - 0 19-07-2020 20:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Παναθηναϊκός

3 - 2 19-07-2020 20:00

ΟΦΗ

Γύρος των 16

Σαχτάρ Ντόνετσκ

3 - 0 05-08-2020 19:55

Βόλφσμπουργκ

Κοπεγχάγη

3 - 0 05-08-2020 19:55

Μπασάκσεχιρ

Ίντερ

2 - 0 05-08-2020 22:00

Χετάφε

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

2 - 1 05-08-2020 22:00

Λίντσερ

Σεβίλλη

2 - 0 06-08-2020 19:55

Ρόμα

Μπάγερ Λεβερκούζεν

1 - 0 06-08-2020 19:55

Ρέιντζερς

Γουλβς

1 - 0 06-08-2020 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Βασιλεία

1 - 0 06-08-2020 22:00

Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Γιουβέντους

2 - 1 07-08-2020 22:00

Λυών

Μάντσεστερ Σίτι

2 - 1 07-08-2020 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάγερν Μονάχου

4 - 1 08-08-2020 22:00

Τσέλσι

Μπαρτσελόνα

3 - 1 08-08-2020 22:00

Νάπολι

Regular Season

ΠΑΟΚ

1 - 1 18-09-2020 19:00

Ατρόμητος Αθηνών

Ολυμπιακός Πειραιώς

3 - 0 18-09-2020 20:30

Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός

0 - 2 19-09-2020 20:30

ΑΕΚ

Λαμία

1 - 2 20-09-2020 18:15

ΟΦΗ

Βόλος

0 - 1 20-09-2020 20:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Βόλος

0 - 0 26-09-2020 18:30

ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός Πειραιώς

2 - 0 26-09-2020 20:30

Παναιτωλικός

Άρης Θεσσαλονίκης

2 - 2 27-09-2020 16:00

ΠΑΣ Γιάννενα

ΟΦΗ

2 - 2 27-09-2020 18:00

Ατρόμητος Αθηνών

ΑΕΚ

3 - 0 27-09-2020 20:30

Λαμία

Λάρισα

1 - 1 28-09-2020 19:30

Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός

1 - 1 03-10-2020 19:30

Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός

0 - 1 04-10-2020 16:00

Άρης Θεσσαλονίκης

Απόλλων Σμύρνης

1 - 0 04-10-2020 18:15

Λάρισα

ΠΑΟΚ

3 - 0 04-10-2020 18:15

ΟΦΗ

ΠΑΣ Γιάννενα

1 - 1 04-10-2020 20:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Ατρόμητος Αθηνών

1 - 0 04-10-2020 21:45

ΑΕΚ

Λαμία

1 - 2 05-10-2020 19:30

Βόλος

Crvena Zvezda mts Belgrade

69 - 75 13-10-2020 20:00

Zalgiris Kaunas

ALBA Berlin

72 - 93 13-10-2020 21:00

Anadolu Efes Instanbul

Valencia Basket

66 - 71 13-10-2020 22:00

FC Barcelona

Olympiacos Piraeus

86 - 75 14-10-2020 19:30

AX Armani Exchange Milan

Fenerbahce Beko Istanbul

77 - 78 14-10-2020 20:45

CSKA Moscow

Maccabi Playtika Tel Aviv

82 - 85 14-10-2020 21:05

FC Bayern Munich

Real Madrid

94 - 85 14-10-2020 22:00

Khimki Moscow Region

Zalgiris Kaunas

89 - 73 15-10-2020 20:00

Anadolu Efes Instanbul

FC Barcelona

97 - 89 15-10-2020 22:00

Panathinaikos OPAP Athens

CSKA Moscow

88 - 93 16-10-2020 20:00

ALBA Berlin

Fenerbahce Beko Istanbul

71 - 75 16-10-2020 20:45

FC Bayern Munich

Olympiacos Piraeus

85 - 82 16-10-2020 21:00

Maccabi Playtika Tel Aviv

AX Armani Exchange Milan

78 - 70 16-10-2020 21:45

Real Madrid

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

77 - 60 16-10-2020 22:00

Khimki Moscow Region

Βόλος

2 - 1 17-10-2020 16:00

ΠΑΣ Γιάννενα

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 0 17-10-2020 18:15

Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός Πειραιώς

4 - 0 17-10-2020 20:30

Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ

2 - 2 18-10-2020 16:00

Παναθηναϊκός

Λάρισα

1 - 3 18-10-2020 18:15

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

1 - 1 18-10-2020 20:30

ΠΑΟΚ

Λαμία

0 - 0 19-10-2020 19:30

Παναιτωλικός

Group F

Ζενίτ

1 - 2 20-10-2020 19:55

Μπριζ

Group G

Ντινάμο Κιέβου

0 - 2 20-10-2020 19:55

Γιουβέντους

Group E

Ρεν

1 - 1 20-10-2020 22:00

Κρασνοντάρ

Τσέλσι

0 - 0 20-10-2020 22:00

Σεβίλλη

Group F

Λάτσιο

3 - 1 20-10-2020 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Group G

Μπαρτσελόνα

5 - 1 20-10-2020 22:00

Φερεντσβάρος

Group H

Παρί Σεν Ζερμέν

1 - 2 20-10-2020 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Λειψία

2 - 0 20-10-2020 22:00

Μπασάκσεχιρ

Group A

Σάλτσμπουργκ

2 - 2 21-10-2020 19:55

Λοκομοτίβ Μόσχας

Group B

Ρεάλ Μαδρίτης

2 - 3 21-10-2020 19:55

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Group A

Μπάγερν Μονάχου

4 - 0 21-10-2020 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group B

Ίντερ

2 - 2 21-10-2020 22:00

Γκλάντμπαχ

Group C

Ολυμπιακός Πειραιώς

1 - 0 21-10-2020 22:00

Μαρσέιγ

Μάντσεστερ Σίτι

3 - 1 21-10-2020 22:00

Πόρτο

Group D

Άγιαξ

0 - 1 21-10-2020 22:00

Λίβερπουλ

Μίντιλαντ

0 - 4 21-10-2020 22:00

Αταλάντα

Group A

Γιούνγκ Μπόις

1 - 2 22-10-2020 19:55

Ρόμα

Group B

Ρ. Βιέννης

1 - 2 22-10-2020 19:55

Άρσεναλ

Group A

ΤΣΣΚΑ Σόφιας

0 - 2 22-10-2020 19:55

Κλούζ

Group B

Ντάνταλκ

1 - 2 22-10-2020 19:55

Μόλντε

Group C

Μπάγερ Λεβερκούζεν

6 - 2 22-10-2020 19:55

Νις

Χάποελ Μπίερ Σέβα

3 - 1 22-10-2020 19:55

Σλάβια Πράγας

Group D

Σταντάρ Λιέγης

0 - 2 22-10-2020 19:55

Ρέιντζερς

Λεχ Πόζναν

2 - 4 22-10-2020 19:55

Μπενφίκα

Group E

PSV Αϊντχόφεν

1 - 2 22-10-2020 19:55

Γρανάδα

ΠΑΟΚ

1 - 1 22-10-2020 19:55

Ομόνοια

Group F

Νάπολι

0 - 1 22-10-2020 19:55

Αλκμάαρ

Ριέκα

0 - 1 22-10-2020 19:55

Ρεάλ Σοσιεδάδ

Regular Season

Zalgiris Kaunas

82 - 94 22-10-2020 20:00

Valencia Basket

Panathinaikos OPAP Athens

82 - 68 22-10-2020 21:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Crvena Zvezda mts Belgrade

86 - 84 22-10-2020 21:45

CSKA Moscow

Group G

Μπράγκα

3 - 0 22-10-2020 22:00

ΑΕΚ

Λέστερ

3 - 0 22-10-2020 22:00

Ζαρία

Group H

Σέλτικ

1 - 3 22-10-2020 22:00

Μίλαν

Group I

Μακάμπι Τελ Αβιβ

1 - 0 22-10-2020 22:00

Κάραμπακ

Βιγιαρεάλ

5 - 3 22-10-2020 22:00

Σίβασπορ

Group J

Τότεναμ

3 - 0 22-10-2020 22:00

Λίντσερ

Λουντόγκορετς

1 - 2 22-10-2020 22:00

Αντβέρπ

Group K

Βόλφσμπεργκερ

1 - 1 22-10-2020 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

0 - 0 22-10-2020 22:00

Φέγενορντ

Group L

Σλόβαν Λίμπερετς

1 - 0 22-10-2020 22:00

Γάνδη

Χόφενχάιμ

2 - 0 22-10-2020 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Group H

Σπάρτα Πράγας

1 - 4 22-10-2020 22:00

Λιλ

Regular Season

Khimki Moscow Region

87 - 89 23-10-2020 20:00

Maccabi Playtika Tel Aviv

FC Bayern Munich

74 - 68 23-10-2020 21:30

Olympiacos Piraeus

FC Barcelona

79 - 72 23-10-2020 22:00

Real Madrid

Παναθηναϊκός

1 - 1 24-10-2020 20:30

Βόλος

Αστέρας Τρίπολης

1 - 0 25-10-2020 16:00

ΟΦΗ

ΠΑΣ Γιάννενα

0 - 1 25-10-2020 20:30

ΑΕΚ

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 0 26-10-2020 19:30

Παναιτωλικός

Group A

Λοκομοτίβ Μόσχας

1 - 2 27-10-2020 19:55

Μπάγερν Μονάχου

Group B

Σαχτάρ Ντόνετσκ

0 - 0 27-10-2020 19:55

Ίντερ

Group A

Ατλέτικο Μαδρίτης

3 - 2 27-10-2020 22:00

Σάλτσμπουργκ

Group B

Γκλάντμπαχ

2 - 2 27-10-2020 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group C

Πόρτο

2 - 0 27-10-2020 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Μαρσέιγ

0 - 3 27-10-2020 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Group D

Αταλάντα

2 - 2 27-10-2020 22:00

Άγιαξ

Λίβερπουλ

2 - 0 27-10-2020 22:00

Μίντιλαντ

Group E

Κρασνοντάρ

0 - 4 28-10-2020 19:55

Τσέλσι

Group H

Μπασάκσεχιρ

0 - 2 28-10-2020 19:55

Παρί Σεν Ζερμέν

Group F

Μπριζ

1 - 1 28-10-2020 22:00

Λάτσιο

Μπορούσια Ντόρτμουντ

2 - 0 28-10-2020 22:00

Ζενίτ

Group G

Φερεντσβάρος

2 - 2 28-10-2020 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Γιουβέντους

0 - 2 28-10-2020 22:00

Μπαρτσελόνα

Group H

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

5 - 0 28-10-2020 22:00

Λειψία

Group E

Σεβίλλη

1 - 0 28-10-2020 22:00

Ρεν

Regular Season

CSKA Moscow

84 - 75 29-10-2020 19:00

Valencia Basket

LDLC ASVEL Villeurbanne

74 - 83 29-10-2020 19:00

Zalgiris Kaunas

Group G

Ζαρία

1 - 2 29-10-2020 19:55

Μπράγκα

ΑΕΚ

1 - 2 29-10-2020 19:55

Λέστερ

Group H

Μίλαν

3 - 0 29-10-2020 19:55

Σπάρτα Πράγας

Λιλ

2 - 2 29-10-2020 19:55

Σέλτικ

Group I

Σίβασπορ

1 - 2 29-10-2020 19:55

Μακάμπι Τελ Αβιβ

Κάραμπακ

1 - 3 29-10-2020 19:55

Βιγιαρεάλ

Group J

Αντβέρπ

1 - 0 29-10-2020 19:55

Τότεναμ

Λίντσερ

4 - 3 29-10-2020 19:55

Λουντόγκορετς

Group K

Φέγενορντ

1 - 4 29-10-2020 19:55

Βόλφσμπεργκερ

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

0 - 0 29-10-2020 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Group L

Ερυθρός Αστέρας

5 - 1 29-10-2020 19:55

Σλόβαν Λίμπερετς

Γάνδη

1 - 4 29-10-2020 19:55

Χόφενχάιμ

Regular Season

Maccabi Playtika Tel Aviv

65 - 75 29-10-2020 21:05

Fenerbahce Beko Istanbul

Group A

Ρόμα

0 - 0 29-10-2020 22:00

ΤΣΣΚΑ Σόφιας

Κλούζ

1 - 1 29-10-2020 22:00

Γιούνγκ Μπόις

Group B

Άρσεναλ

3 - 0 29-10-2020 22:00

Ντάνταλκ

Μόλντε

1 - 0 29-10-2020 22:00

Ρ. Βιέννης

Group C

Σλάβια Πράγας

1 - 0 29-10-2020 22:00

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Νις

1 - 0 29-10-2020 22:00

Χάποελ Μπίερ Σέβα

Group D

Μπενφίκα

3 - 0 29-10-2020 22:00

Σταντάρ Λιέγης

Ρέιντζερς

1 - 0 29-10-2020 22:00

Λεχ Πόζναν

Group E

Ομόνοια

1 - 2 29-10-2020 22:00

PSV Αϊντχόφεν

Γρανάδα

0 - 0 29-10-2020 22:00

ΠΑΟΚ

Group F

Ρεάλ Σοσιεδάδ

0 - 1 29-10-2020 22:00

Νάπολι

Αλκμάαρ

4 - 1 29-10-2020 22:00

Ριέκα

Regular Season

Real Madrid

100 - 82 29-10-2020 22:00

FC Bayern Munich

Khimki Moscow Region

83 - 77 30-10-2020 19:00

Crvena Zvezda mts Belgrade

Olympiacos Piraeus

79 - 84 30-10-2020 21:00

Anadolu Efes Instanbul

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

71 - 72 30-10-2020 22:00

FC Barcelona

Ολυμπιακός Πειραιώς

2 - 0 31-10-2020 15:00

Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος Αθηνών

0 - 2 31-10-2020 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

Βόλος

1 - 1 31-10-2020 17:15

Λάρισα

Λαμία

0 - 2 31-10-2020 19:30

Παναθηναϊκός

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 0 01-11-2020 15:00

Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός

1 - 3 01-11-2020 17:15

ΠΑΟΚ

ΑΕΚ

2 - 1 01-11-2020 19:30

ΟΦΗ

Παναθηναϊκός

1 - 0 03-11-2020 17:15

Απόλλων Σμύρνης

Group A

Λοκομοτίβ Μόσχας

1 - 1 03-11-2020 19:55

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group B

Σαχτάρ Ντόνετσκ

0 - 6 03-11-2020 19:55

Γκλάντμπαχ

Group A

Σάλτσμπουργκ

2 - 6 03-11-2020 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Group B

Ρεάλ Μαδρίτης

3 - 2 03-11-2020 22:00

Ίντερ

Group C

Μάντσεστερ Σίτι

3 - 0 03-11-2020 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Πόρτο

3 - 0 03-11-2020 22:00

Μαρσέιγ

Group D

Μίντιλαντ

1 - 2 03-11-2020 22:00

Άγιαξ

Αταλάντα

0 - 5 03-11-2020 22:00

Λίβερπουλ

Regular Season

ΠΑΣ Γιάννενα

1 - 2 04-11-2020 17:15

Λάρισα

Group F

Ζενίτ

1 - 1 04-11-2020 19:55

Λάτσιο

Group H

Μπασάκσεχιρ

2 - 1 04-11-2020 19:55

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Group F

Μπριζ

0 - 3 04-11-2020 22:00

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Group H

Λειψία

2 - 1 04-11-2020 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Group E

Τσέλσι

3 - 0 04-11-2020 22:00

Ρεν

Σεβίλλη

3 - 2 04-11-2020 22:00

Κρασνοντάρ

Group G

Μπαρτσελόνα

2 - 1 04-11-2020 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Φερεντσβάρος

1 - 4 04-11-2020 22:00

Γιουβέντους

Regular Season

Zenit St Petersburg

66 - 75 05-11-2020 19:00

Olympiacos Piraeus

Anadolu Efes Instanbul

91 - 89 05-11-2020 19:30

Maccabi Playtika Tel Aviv

Group A

Ρόμα

5 - 0 05-11-2020 19:55

Κλούζ

Group B

Ρ. Βιέννης

4 - 3 05-11-2020 19:55

Ντάνταλκ

Group C

Χάποελ Μπίερ Σέβα

2 - 4 05-11-2020 19:55

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Σλάβια Πράγας

3 - 2 05-11-2020 19:55

Νις

Group D

Λεχ Πόζναν

3 - 1 05-11-2020 19:55

Σταντάρ Λιέγης

Μπενφίκα

3 - 3 05-11-2020 19:55

Ρέιντζερς

Group E

ΠΑΟΚ

4 - 1 05-11-2020 19:55

PSV Αϊντχόφεν

Ομόνοια

0 - 2 05-11-2020 19:55

Γρανάδα

Group F

Ριέκα

1 - 2 05-11-2020 19:55

Νάπολι

Ρεάλ Σοσιεδάδ

1 - 0 05-11-2020 19:55

Αλκμάαρ

Group I

Σίβασπορ

2 - 0 05-11-2020 19:55

Κάραμπακ

Group J

Λουντόγκορετς

1 - 3 05-11-2020 19:55

Τότεναμ

Regular Season

ALBA Berlin

67 - 103 05-11-2020 21:00

FC Barcelona

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

86 - 88 05-11-2020 22:00

LDLC ASVEL Villeurbanne

Group A

Γιούνγκ Μπόις

3 - 0 05-11-2020 22:00

ΤΣΣΚΑ Σόφιας

Group B

Άρσεναλ

4 - 1 05-11-2020 22:00

Μόλντε

Group G

Λέστερ

4 - 0 05-11-2020 22:00

Μπράγκα

Ζαρία

1 - 4 05-11-2020 22:00

ΑΕΚ

Group I

Βιγιαρεάλ

4 - 0 05-11-2020 22:00

Μακάμπι Τελ Αβιβ

Group J

Αντβέρπ

0 - 1 05-11-2020 22:00

Λίντσερ

Group H

Σέλτικ

1 - 4 05-11-2020 22:00

Σπάρτα Πράγας

Μίλαν

0 - 3 05-11-2020 22:00

Λιλ

Group K

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

1 - 0 05-11-2020 22:00

Βόλφσμπεργκερ

Φέγενορντ

3 - 1 05-11-2020 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Group L

Χόφενχάιμ

5 - 0 05-11-2020 22:00

Σλόβαν Λίμπερετς

Ερυθρός Αστέρας

2 - 1 05-11-2020 22:00

Γάνδη

Regular Season

Fenerbahce Beko Istanbul

83 - 71 06-11-2020 19:45

Khimki Moscow Region

Zalgiris Kaunas

90 - 93 06-11-2020 20:00

Real Madrid

FC Bayern Munich

74 - 59 06-11-2020 21:30

Crvena Zvezda mts Belgrade

Panathinaikos OPAP Athens

83 - 89 06-11-2020 21:30

CSKA Moscow

Valencia Basket

86 - 81 06-11-2020 22:00

AX Armani Exchange Milan

ΠΑΣ Γιάννενα

0 - 0 07-11-2020 17:15

Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός

0 - 1 07-11-2020 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ

0 - 2 08-11-2020 15:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Απόλλων Σμύρνης

1 - 3 08-11-2020 17:15

ΠΑΟΚ

LDLC ASVEL Villeurbanne

68 - 89 11-11-2020 21:45

Crvena Zvezda mts Belgrade

CSKA Moscow

89 - 86 12-11-2020 19:00

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Olympiacos Piraeus

75 - 71 12-11-2020 21:00

ALBA Berlin

Maccabi Playtika Tel Aviv

85 - 57 12-11-2020 21:05

Zalgiris Kaunas

FC Barcelona

97 - 55 12-11-2020 22:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Crvena Zvezda mts Belgrade

67 - 73 13-11-2020 20:00

Real Madrid

Panathinaikos OPAP Athens

77 - 80 13-11-2020 21:00

Anadolu Efes Instanbul

FC Bayern Munich

90 - 79 13-11-2020 21:30

Valencia Basket

LDLC ASVEL Villeurbanne

53 - 66 13-11-2020 21:45

Zenit St Petersburg

Zenit St Petersburg

83 - 88 17-11-2020 19:00

Khimki Moscow Region

Anadolu Efes Instanbul

71 - 74 17-11-2020 19:30

FC Bayern Munich

Zalgiris Kaunas

78 - 87 17-11-2020 20:00

CSKA Moscow

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

86 - 68 17-11-2020 22:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Valencia Basket

95 - 83 17-11-2020 22:00

Panathinaikos OPAP Athens

Real Madrid

79 - 63 18-11-2020 19:30

Maccabi Playtika Tel Aviv

ALBA Berlin

76 - 75 18-11-2020 21:00

LDLC ASVEL Villeurbanne

AX Armani Exchange Milan

79 - 87 18-11-2020 21:45

Crvena Zvezda mts Belgrade

Khimki Moscow Region

77 - 105 19-11-2020 19:00

Anadolu Efes Instanbul

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

93 - 72 19-11-2020 20:30

Panathinaikos OPAP Athens

FC Bayern Munich

81 - 89 19-11-2020 21:30

CSKA Moscow

ALBA Berlin

66 - 73 20-11-2020 21:00

Zenit St Petersburg

AX Armani Exchange Milan

98 - 92 20-11-2020 21:45

Zalgiris Kaunas

FC Barcelona

76 - 65 20-11-2020 22:00

Crvena Zvezda mts Belgrade

Real Madrid

94 - 74 20-11-2020 22:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Valencia Basket

82 - 80 20-11-2020 22:00

Maccabi Playtika Tel Aviv

Λαμία

2 - 2 21-11-2020 15:00

Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 2 21-11-2020 17:15

Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός Πειραιώς

1 - 0 21-11-2020 19:30

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

4 - 1 22-11-2020 15:00

Λάρισα

Παναιτωλικός

0 - 1 22-11-2020 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ

2 - 1 22-11-2020 19:30

ΠΑΣ Γιάννενα

Βόλος

1 - 4 23-11-2020 19:30

ΟΦΗ

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

70 - 77 23-11-2020 20:30

Zenit St Petersburg

Group E

Ρεν

1 - 2 24-11-2020 19:55

Τσέλσι

Κρασνοντάρ

1 - 2 24-11-2020 19:55

Σεβίλλη

Group F

Λάτσιο

3 - 1 24-11-2020 22:00

Ζενίτ

Μπορούσια Ντόρτμουντ

3 - 0 24-11-2020 22:00

Μπριζ

Group G

Ντινάμο Κιέβου

0 - 4 24-11-2020 22:00

Μπαρτσελόνα

Γιουβέντους

2 - 1 24-11-2020 22:00

Φερεντσβάρος

Group H

Παρί Σεν Ζερμέν

1 - 0 24-11-2020 22:00

Λειψία

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

4 - 1 24-11-2020 22:00

Μπασάκσεχιρ

Regular Season

Αστέρας Τρίπολης

0 - 0 25-11-2020 17:15

Απόλλων Σμύρνης

Group B

Γκλάντμπαχ

4 - 0 25-11-2020 19:55

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Group C

Ολυμπιακός Πειραιώς

0 - 1 25-11-2020 19:55

Μάντσεστερ Σίτι

Group A

Μπάγερν Μονάχου

3 - 1 25-11-2020 22:00

Σάλτσμπουργκ

Ατλέτικο Μαδρίτης

0 - 0 25-11-2020 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Group B

Ίντερ

0 - 2 25-11-2020 22:00

Ρεάλ Μαδρίτης

Group C

Μαρσέιγ

0 - 2 25-11-2020 22:00

Πόρτο

Group D

Άγιαξ

3 - 1 25-11-2020 22:00

Μίντιλαντ

Λίβερπουλ

0 - 2 25-11-2020 22:00

Αταλάντα

Regular Season

CSKA Moscow

74 - 73 26-11-2020 19:00

Real Madrid

Group A

ΤΣΣΚΑ Σόφιας

0 - 1 26-11-2020 19:55

Γιούνγκ Μπόις

Group B

Μόλντε

0 - 3 26-11-2020 19:55

Άρσεναλ

Group G

Μπράγκα

3 - 3 26-11-2020 19:55

Λέστερ

ΑΕΚ

0 - 3 26-11-2020 19:55

Ζαρία

Group H

Σπάρτα Πράγας

4 - 1 26-11-2020 19:55

Σέλτικ

Λιλ

1 - 1 26-11-2020 19:55

Μίλαν

Group I

Μακάμπι Τελ Αβιβ

1 - 1 26-11-2020 19:55

Βιγιαρεάλ

Κάραμπακ

2 - 3 26-11-2020 19:55

Σίβασπορ

Group J

Λίντσερ

0 - 2 26-11-2020 19:55

Αντβέρπ

Group K

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

0 - 0 26-11-2020 19:55

Φέγενορντ

Βόλφσμπεργκερ

0 - 3 26-11-2020 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Group L

Σλόβαν Λίμπερετς

0 - 2 26-11-2020 19:55

Χόφενχάιμ

Γάνδη

0 - 2 26-11-2020 19:55

Ερυθρός Αστέρας

Regular Season

Crvena Zvezda mts Belgrade

64 - 75 26-11-2020 20:00

Anadolu Efes Instanbul

Zalgiris Kaunas

75 - 83 26-11-2020 20:00

Zenit St Petersburg

ALBA Berlin

100 - 80 26-11-2020 21:00

Khimki Moscow Region

Olympiacos Piraeus

76 - 90 26-11-2020 21:00

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Maccabi Playtika Tel Aviv

85 - 86 26-11-2020 21:05

AX Armani Exchange Milan

Group A

Κλούζ

0 - 2 26-11-2020 22:00

Ρόμα

Group B

Ντάνταλκ

1 - 3 26-11-2020 22:00

Ρ. Βιέννης

Group C

Μπάγερ Λεβερκούζεν

4 - 1 26-11-2020 22:00

Χάποελ Μπίερ Σέβα

Νις

1 - 3 26-11-2020 22:00

Σλάβια Πράγας

Group D

Σταντάρ Λιέγης

2 - 1 26-11-2020 22:00

Λεχ Πόζναν

Ρέιντζερς

2 - 2 26-11-2020 22:00

Μπενφίκα

Group E

PSV Αϊντχόφεν

3 - 2 26-11-2020 22:00

ΠΑΟΚ

Γρανάδα

2 - 1 26-11-2020 22:00

Ομόνοια

Group F

Νάπολι

2 - 0 26-11-2020 22:00

Ριέκα

Αλκμάαρ

0 - 0 26-11-2020 22:00

Ρεάλ Σοσιεδάδ

Group J

Τότεναμ

4 - 0 26-11-2020 22:00

Λουντόγκορετς

Regular Season

Fenerbahce Beko Istanbul

86 - 90 27-11-2020 19:45

Valencia Basket

Panathinaikos OPAP Athens

83 - 76 27-11-2020 21:00

FC Bayern Munich

LDLC ASVEL Villeurbanne

80 - 68 27-11-2020 21:45

FC Barcelona

Λάρισα

0 - 0 28-11-2020 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 2 28-11-2020 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Παναθηναϊκός

2 - 1 29-11-2020 15:00

Παναιτωλικός

ΟΦΗ

2 - 1 29-11-2020 17:00

ΠΑΣ Γιάννενα

Λαμία

0 - 2 29-11-2020 17:15

ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης

1 - 2 29-11-2020 19:30

ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης

3 - 3 30-11-2020 19:30

Βόλος

Group A

Λοκομοτίβ Μόσχας

1 - 3 01-12-2020 19:55

Σάλτσμπουργκ

Group B

Σαχτάρ Ντόνετσκ

2 - 0 01-12-2020 19:55

Ρεάλ Μαδρίτης

Regular Season

AX Armani Exchange Milan

75 - 55 01-12-2020 21:45

ALBA Berlin

LDLC ASVEL Villeurbanne

97 - 73 01-12-2020 21:45

Panathinaikos OPAP Athens

Group A

Ατλέτικο Μαδρίτης

1 - 1 01-12-2020 22:00

Μπάγερν Μονάχου

Group B

Γκλάντμπαχ

2 - 3 01-12-2020 22:00

Ίντερ

Group C

Μαρσέιγ

2 - 1 01-12-2020 22:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Πόρτο

0 - 0 01-12-2020 22:00

Μάντσεστερ Σίτι

Group D

Λίβερπουλ

1 - 0 01-12-2020 22:00

Άγιαξ

Αταλάντα

1 - 1 01-12-2020 22:00

Μίντιλαντ

Regular Season

Λάρισα

0 - 3 02-12-2020 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

Group E

Κρασνοντάρ

1 - 0 02-12-2020 19:55

Ρεν

Group H

Μπασάκσεχιρ

3 - 4 02-12-2020 19:55

Λειψία

Group E

Σεβίλλη

0 - 4 02-12-2020 22:00

Τσέλσι

Group F

Μπορούσια Ντόρτμουντ

1 - 1 02-12-2020 22:00

Λάτσιο

Μπριζ

3 - 0 02-12-2020 22:00

Ζενίτ

Group G

Γιουβέντους

3 - 0 02-12-2020 22:00

Ντινάμο Κιέβου

Φερεντσβάρος

0 - 3 02-12-2020 22:00

Μπαρτσελόνα

Group H

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

1 - 3 02-12-2020 22:00

Παρί Σεν Ζερμέν

Regular Season

CSKA Moscow

80 - 61 03-12-2020 19:00

Olympiacos Piraeus

Zenit St Petersburg

65 - 73 03-12-2020 19:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Group G

ΑΕΚ

2 - 4 03-12-2020 19:55

Μπράγκα

Ζαρία

1 - 0 03-12-2020 19:55

Λέστερ

Group H

Λιλ

2 - 1 03-12-2020 19:55

Σπάρτα Πράγας

Μίλαν

4 - 2 03-12-2020 19:55

Σέλτικ

Group I

Κάραμπακ

1 - 1 03-12-2020 19:55

Μακάμπι Τελ Αβιβ

Σίβασπορ

0 - 1 03-12-2020 19:55

Βιγιαρεάλ

Group J

Λίντσερ

3 - 3 03-12-2020 19:55

Τότεναμ

Αντβέρπ

3 - 1 03-12-2020 19:55

Λουντόγκορετς

Group K

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

0 - 1 03-12-2020 19:55

Βόλφσμπεργκερ

Φέγενορντ

0 - 2 03-12-2020 19:55

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Group L

Γάνδη

1 - 2 03-12-2020 19:55

Σλόβαν Λίμπερετς

Ερυθρός Αστέρας

0 - 0 03-12-2020 19:55

Χόφενχάιμ

Regular Season

Maccabi Playtika Tel Aviv

81 - 76 03-12-2020 21:05

Crvena Zvezda mts Belgrade

AX Armani Exchange Milan

77 - 80 03-12-2020 21:45

Panathinaikos OPAP Athens

Group A

Κλούζ

0 - 0 03-12-2020 22:00

ΤΣΣΚΑ Σόφιας

Ρόμα

3 - 1 03-12-2020 22:00

Γιούνγκ Μπόις

Group B

Μόλντε

3 - 1 03-12-2020 22:00

Ντάνταλκ

Άρσεναλ

4 - 1 03-12-2020 22:00

Ρ. Βιέννης

Group C

Νις

2 - 3 03-12-2020 22:00

Μπάγερ Λεβερκούζεν

Σλάβια Πράγας

3 - 0 03-12-2020 22:00

Χάποελ Μπίερ Σέβα

Group D

Ρέιντζερς

3 - 2 03-12-2020 22:00

Σταντάρ Λιέγης

Μπενφίκα

4 - 0 03-12-2020 22:00

Λεχ Πόζναν

Group E

Γρανάδα

0 - 1 03-12-2020 22:00

PSV Αϊντχόφεν

Ομόνοια

2 - 1 03-12-2020 22:00

ΠΑΟΚ

Group F

Αλκμάαρ

1 - 1 03-12-2020 22:00

Νάπολι

Ρεάλ Σοσιεδάδ

2 - 2 03-12-2020 22:00

Ριέκα

Regular Season

Valencia Basket

92 - 100 03-12-2020 22:00

ALBA Berlin

Anadolu Efes Instanbul

59 - 77 04-12-2020 18:30

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Zalgiris Kaunas

62 - 73 04-12-2020 20:00

FC Barcelona

FC Bayern Munich

80 - 77 04-12-2020 21:30

Khimki Moscow Region

Real Madrid

91 - 84 04-12-2020 22:00

LDLC ASVEL Villeurbanne

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 2 05-12-2020 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

Ολυμπιακός Πειραιώς

4 - 1 05-12-2020 19:30

Βόλος

ΟΦΗ

0 - 2 06-12-2020 15:00

Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ

2 - 0 06-12-2020 17:15

Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΣ Γιάννενα

2 - 0 06-12-2020 17:15

Λαμία

ΑΕΚ

1 - 2 06-12-2020 19:30

Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός

2 - 1 07-12-2020 19:30

Λάρισα

Khimki Moscow Region

93 - 102 08-12-2020 17:30

AX Armani Exchange Milan

Anadolu Efes Instanbul

72 - 68 08-12-2020 19:30

LDLC ASVEL Villeurbanne

Group F

Λάτσιο

2 - 2 08-12-2020 19:55

Μπριζ

Ζενίτ

1 - 2 08-12-2020 19:55

Μπορούσια Ντόρτμουντ

Regular Season

FC Barcelona

88 - 96 08-12-2020 20:00

Olympiacos Piraeus

Group E

Ρεν

1 - 3 08-12-2020 22:00

Σεβίλλη

Τσέλσι

1 - 1 08-12-2020 22:00

Κρασνοντάρ

Group G

Ντινάμο Κιέβου

1 - 0 08-12-2020 22:00

Φερεντσβάρος

Μπαρτσελόνα

0 - 3 08-12-2020 22:00

Γιουβέντους

Group H

Λειψία

3 - 2 08-12-2020 22:00

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Regular Season

Valencia Basket

72 - 85 08-12-2020 22:00

Zenit St Petersburg

Αστέρας Τρίπολης

1 - 1 09-12-2020 17:15

Βόλος

Group H

Παρί Σεν Ζερμέν

5 - 1 09-12-2020 19:55

Μπασάκσεχιρ

Group D

Άγιαξ

0 - 1 09-12-2020 19:55

Αταλάντα

Μίντιλαντ

1 - 1 09-12-2020 19:55

Λίβερπουλ

Group A

Μπάγερν Μονάχου

2 - 0 09-12-2020 22:00

Λοκομοτίβ Μόσχας

Σάλτσμπουργκ

0 - 2 09-12-2020 22:00

Ατλέτικο Μαδρίτης

Group B

Ίντερ

0 - 0 09-12-2020 22:00

Σαχτάρ Ντόνετσκ

Ρεάλ Μαδρίτης

2 - 0 09-12-2020 22:00

Γκλάντμπαχ

Group C

Ολυμπιακός Πειραιώς

0 - 2 09-12-2020 22:00

Πόρτο

Μάντσεστερ Σίτι

3 - 0 09-12-2020 22:00

Μαρσέιγ

Group A

ΤΣΣΚΑ Σόφιας

3 - 1 10-12-2020 19:55

Ρόμα

Γιούνγκ Μπόις

2 - 1 10-12-2020 19:55

Κλούζ

Group B

Ρ. Βιέννης

2 - 2 10-12-2020 19:55

Μόλντε

Ντάνταλκ

2 - 4 10-12-2020 19:55

Άρσεναλ

Group C

Μπάγερ Λεβερκούζεν

4 - 0 10-12-2020 19:55

Σλάβια Πράγας

Χάποελ Μπίερ Σέβα

1 - 0 10-12-2020 19:55

Νις

Group D

Σταντάρ Λιέγης

2 - 2 10-12-2020 19:55

Μπενφίκα

Λεχ Πόζναν

0 - 2 10-12-2020 19:55

Ρέιντζερς

Group E

PSV Αϊντχόφεν

4 - 0 10-12-2020 19:55

Ομόνοια

ΠΑΟΚ

0 - 0 10-12-2020 19:55

Γρανάδα

Group F

Νάπολι

1 - 1 10-12-2020 19:55

Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ριέκα

2 - 1 10-12-2020 19:55

Αλκμάαρ

Regular Season

Crvena Zvezda mts Belgrade

79 - 81 10-12-2020 20:00

Olympiacos Piraeus

ALBA Berlin

89 - 63 10-12-2020 21:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Group G

Μπράγκα

2 - 0 10-12-2020 22:00

Ζαρία

Λέστερ

2 - 0 10-12-2020 22:00

ΑΕΚ

Group H

Σπάρτα Πράγας

0 - 1 10-12-2020 22:00

Μίλαν

Σέλτικ

3 - 2 10-12-2020 22:00

Λιλ

Group I

Μακάμπι Τελ Αβιβ

1 - 0 10-12-2020 22:00

Σίβασπορ

Βιγιαρεάλ

10-12-2020 22:00

Κάραμπακ

Group J

Τότεναμ

2 - 0 10-12-2020 22:00

Αντβέρπ

Λουντόγκορετς

1 - 3 10-12-2020 22:00

Λίντσερ

Group K

Βόλφσμπεργκερ

1 - 0 10-12-2020 22:00

Φέγενορντ

Ντιναμό Ζάγκρεμπ

3 - 1 10-12-2020 22:00

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Group L

Σλόβαν Λίμπερετς

0 - 0 10-12-2020 22:00

Ερυθρός Αστέρας

Χόφενχάιμ

4 - 1 10-12-2020 22:00

Γάνδη

Regular Season

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

63 - 67 10-12-2020 22:00

Maccabi Playtika Tel Aviv

Valencia Basket

76 - 74 10-12-2020 22:00

Anadolu Efes Instanbul

Real Madrid

79 - 72 10-12-2020 22:00

Zenit St Petersburg

Khimki Moscow Region

87 - 96 11-12-2020 19:00

CSKA Moscow

Panathinaikos OPAP Athens

69 - 81 11-12-2020 21:00

Zalgiris Kaunas

FC Bayern Munich

76 - 62 11-12-2020 21:30

LDLC ASVEL Villeurbanne

FC Barcelona

87 - 71 11-12-2020 22:00

AX Armani Exchange Milan

Λάρισα

0 - 1 12-12-2020 17:15

ΟΦΗ

Παναθηναϊκός

2 - 0 12-12-2020 19:30

ΠΑΣ Γιάννενα

Λαμία

0 - 6 13-12-2020 15:00

Ολυμπιακός Πειραιώς

Απόλλων Σμύρνης

3 - 4 13-12-2020 17:15

ΑΕΚ

Βόλος

0 - 0 13-12-2020 17:15

Παναιτωλικός

Άρης Θεσσαλονίκης

1 - 0 13-12-2020 19:30

ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης

2 - 0 14-12-2020 19:30

Ατρόμητος Αθηνών

CSKA Moscow

100 - 65 15-12-2020 19:00

Anadolu Efes Instanbul

Fenerbahce Beko Istanbul

71 - 79 15-12-2020 19:45

AX Armani Exchange Milan

Crvena Zvezda mts Belgrade

84 - 90 15-12-2020 20:00

ALBA Berlin

Zalgiris Kaunas

92 - 73 15-12-2020 20:00

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Panathinaikos OPAP Athens

93 - 97 15-12-2020 21:00

Real Madrid

Zenit St Petersburg

79 - 75 16-12-2020 18:00

FC Bayern Munich

FC Barcelona

87 - 74 16-12-2020 20:00

Khimki Moscow Region

Olympiacos Piraeus

85 - 96 16-12-2020 21:30

Valencia Basket

LDLC ASVEL Villeurbanne

84 - 81 16-12-2020 21:45

Maccabi Playtika Tel Aviv

Anadolu Efes Instanbul

69 - 72 17-12-2020 19:30

AX Armani Exchange Milan

Zalgiris Kaunas

99 - 62 17-12-2020 20:00

Fenerbahce Beko Istanbul

Panathinaikos OPAP Athens

92 - 69 17-12-2020 21:00

ALBA Berlin

CSKA Moscow

83 - 65 18-12-2020 19:00

Zenit St Petersburg

Crvena Zvezda mts Belgrade

76 - 73 18-12-2020 20:00

Valencia Basket

FC Bayern Munich

77 - 66 18-12-2020 20:30

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Olympiacos Piraeus

82 - 86 18-12-2020 21:00

Real Madrid

LDLC ASVEL Villeurbanne

90 - 84 18-12-2020 21:45

Khimki Moscow Region

FC Barcelona

67 - 68 18-12-2020 22:00

Maccabi Playtika Tel Aviv

Παναιτωλικός

0 - 1 19-12-2020 17:15

Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ

0 - 3 19-12-2020 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

Ολυμπιακός Πειραιώς

5 - 1 20-12-2020 15:00

Λάρισα

ΠΑΟΚ

2 - 1 20-12-2020 19:30

Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννενα

2 - 2 21-12-2020 17:15

Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ

2 - 2 21-12-2020 19:30

Βόλος

Zenit St Petersburg

98 - 69 22-12-2020 19:00

Crvena Zvezda mts Belgrade

Anadolu Efes Instanbul

86 - 79 22-12-2020 19:30

FC Barcelona

Maccabi Playtika Tel Aviv

89 - 81 22-12-2020 21:15

Panathinaikos OPAP Athens

LDLC ASVEL Villeurbanne

78 - 87 22-12-2020 21:45

CSKA Moscow

Real Madrid

91 - 62 22-12-2020 22:00

ALBA Berlin

Zalgiris Kaunas

74 - 73 23-12-2020 19:00

FC Bayern Munich

Fenerbahce Beko Istanbul

84 - 77 23-12-2020 19:45

Olympiacos Piraeus

AX Armani Exchange Milan

79 - 84 23-12-2020 21:45

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Valencia Basket

88 - 82 23-12-2020 22:00

Khimki Moscow Region

Khimki Moscow Region

88 - 105 29-12-2020 19:00

Olympiacos Piraeus

Anadolu Efes Instanbul

65 - 73 29-12-2020 19:30

Real Madrid

ALBA Berlin

71 - 74 29-12-2020 21:00

Zalgiris Kaunas

Maccabi Playtika Tel Aviv

72 - 78 29-12-2020 21:05

Zenit St Petersburg

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

71 - 70 29-12-2020 22:00

Valencia Basket

Fenerbahce Beko Istanbul

81 - 59 30-12-2020 19:45

LDLC ASVEL Villeurbanne

Crvena Zvezda mts Belgrade

74 - 71 30-12-2020 20:00

Panathinaikos OPAP Athens

FC Bayern Munich

90 - 77 30-12-2020 20:30

FC Barcelona

AX Armani Exchange Milan

87 - 91 30-12-2020 21:45

CSKA Moscow

Παναθηναϊκός

0 - 0 03-01-2021 15:00

Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός

2 - 1 03-01-2021 15:00

ΟΦΗ

Λάρισα

1 - 1 03-01-2021 17:15

ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννενα

1 - 3 03-01-2021 17:15

Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός Πειραιώς

3 - 0 03-01-2021 19:30

ΑΕΚ

Βόλος

1 - 0 04-01-2021 17:15

Ατρόμητος Αθηνών

Λαμία

2 - 0 04-01-2021 19:30

Άρης Θεσσαλονίκης

ALBA Berlin

95 - 91 05-01-2021 20:00

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Απόλλων Σμύρνης

0 - 1 06-01-2021 15:00

Παναθηναϊκός

ΑΕΚ

1 - 0 06-01-2021 17:15

Παναιτωλικός

Λάρισα

0 - 0 06-01-2021 17:15

ΠΑΣ Γιάννενα

Αστέρας Τρίπολης

0 - 4 06-01-2021 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

Άρης Θεσσαλονίκης

2 - 0 07-01-2021 17:15

Βόλος

ΟΦΗ

2 - 0 07-01-2021 17:15

Λαμία

Ατρόμητος Αθηνών

3 - 2 07-01-2021 19:30

ΠΑΟΚ

Crvena Zvezda mts Belgrade

71 - 73 07-01-2021 20:00

Fenerbahce Beko Istanbul

ALBA Berlin

73 - 85 07-01-2021 21:00

Maccabi Playtika Tel Aviv

Panathinaikos OPAP Athens

77 - 89 07-01-2021 21:00

Zenit St Petersburg

FC Barcelona

89 - 72 07-01-2021 22:00

Valencia Basket

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

95 - 93 07-01-2021 22:00

CSKA Moscow

Zalgiris Kaunas

102 - 75 08-01-2021 20:00

Khimki Moscow Region

Olympiacos Piraeus

84 - 82 08-01-2021 21:00

FC Bayern Munich

LDLC ASVEL Villeurbanne

80 - 102 08-01-2021 21:45

Anadolu Efes Instanbul

Real Madrid

76 - 80 08-01-2021 22:00

AX Armani Exchange Milan

Παναιτωλικός

1 - 2 09-01-2021 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

ΠΑΟΚ

3 - 1 10-01-2021 15:00

Βόλος

Απόλλων Σμύρνης

0 - 1 10-01-2021 17:15

Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος Αθηνών

0 - 0 10-01-2021 17:15

ΟΦΗ

Παναθηναϊκός

2 - 0 10-01-2021 19:30

Λάρισα

ΠΑΣ Γιάννενα

0 - 0 11-01-2021 17:15

Άρης Θεσσαλονίκης

Λαμία

0 - 1 11-01-2021 19:30

ΑΕΚ

Khimki Moscow Region

75 - 87 12-01-2021 19:00

FC Barcelona

Anadolu Efes Instanbul

84 - 76 12-01-2021 19:30

ALBA Berlin

Fenerbahce Beko Istanbul

96 - 76 12-01-2021 19:45

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

Maccabi Playtika Tel Aviv

87 - 89 12-01-2021 21:05

Olympiacos Piraeus

AX Armani Exchange Milan

95 - 80 12-01-2021 21:45

Valencia Basket

CSKA Moscow

83 - 73 13-01-2021 19:00

Zalgiris Kaunas

ΠΑΟΚ

1 - 1 13-01-2021 19:30

Ολυμπιακός Πειραιώς

FC Bayern Munich

82 - 80 13-01-2021 20:30

Zenit St Petersburg

Panathinaikos OPAP Athens

88 - 71 13-01-2021 21:00

LDLC ASVEL Villeurbanne

Ατρόμητος Αθηνών

2 - 1 14-01-2021 17:15

Λαμία

Άρης Θεσσαλονίκης

0 - 1 14-01-2021 19:30

ΑΕΚ

Anadolu Efes Instanbul

99 - 60 14-01-2021 19:30

Khimki Moscow Region

ALBA Berlin

70 - 84 14-01-2021 21:00

AX Armani Exchange Milan

Maccabi Playtika Tel Aviv

91 - 82 14-01-2021 21:05

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

CSKA Moscow

75 - 88 15-01-2021 19:00

FC Barcelona

Zenit St Petersburg

77 - 65 15-01-2021 19:00

Zalgiris Kaunas

Fenerbahce Beko Istanbul

100 - 74 15-01-2021 19:00

Panathinaikos OPAP Athens

FC Bayern Munich

76 - 81 15-01-2021 21:30

Real Madrid

Olympiacos Piraeus

63 - 69 15-01-2021 21:30

LDLC ASVEL Vil