Γήπεδο/Στάδιο: FLA Live Arena (20.737) (Σάνραιζ)

Ανατολική Περιφέρεια

Florida Panthers

(Θέση 3η Div.Ν.10-ΝΠ.2-ΗΠ.1-Η.6 Τερμ.58-52)

Υποδέχτηκαν τους Μπόστον Μπρούινς και κόλλησαν στο σκοράρισμα, με αποτέλεσμα να χάσουν δίκαια με 1-3. Όταν δεν μπορείς να σκοράρεις δυναμικά απέναντι σε τέτοια ομάδα θα σε φέρει εκεί που θέλει και θα σε νικήσει όπως και έγινε. Αυτό είναι το 3ο παιχνίδια στα τελευταία τέσσερα(4) που έρχεται Under4.5 ! Είναι κάτι που δεν μας έχουν συνηθίσει, καθώς είναι ομάδα με υψηλά σκορ και μετράνε 6/9 Over4.5 εντός έδρας. Σαν να ενσωματώθηκε αμέσως στο ρόστερ ο Rodrigues E.(E.) ο οποίος έχει μοιράσει ήδη 10 ασσίστ στα 19 παιχνίδια που έδωσε.

Απόντες:

Mahura J.(A.16συμ/5ασ.)

Barkov A.(Ε.16συμ/6γκ/11ασ).

Δυτική  Περιφέρεια

Winnipeg Jets

(Θέση 6η Ν.9-ΝΠ.2-ΗΠ.2-Η.5 Τερμ.66-56)

Έδειξαν χαρακτήρα και πήραν μία σπουδαία νίκη την 4η στη σειρά μέσα στην έδρα των Τάμπα Μπέι Λάιτνινγκ με 3-4 (3-3κ.δ.) στον έξτρα χρόνο. Κατάφεραν να κρατήσουν σε αυτή την τετράδα αγώνων τους αντιπάλους τους σχεδόν όλους μέχρι τα 2 γκολ παθητικό και πήραν σπουδαίες νίκες. Αν και συνήθως βλέπουμε γκολ στα ματς τους, καθώς ο μ.ο. τους είναι στο 6.6.

Απουσίες:

Kupari R.(Ε.15συμ/1ασ),

Vilardi G.(E.3συμ).

Ένας παίχτης που παίρνει όλο και περισσότερο χρόνο συμμετοχής στην ομάδα του μετά τον τραυματισμό του είναι ο Bennet S.(E.) o Sam στα πρώτα 13 ματς είχε παίξει μόλις 7 λεπτά. Πλέον ο χρόνος του ανέβηκε και στο τελευταίο έπαιξε 21 λεπτά. Το ότι έχει μοιράσει μόλις 1 ασσίστ σε αυτό το διάστημα είναι πολύ λογικό να συμβεί για έναν παίχτη που πέρυσι σε 83 ματς είχε 55 πόντους. Bennet S. Over0.5 points.

Απόδοση: 2.10
Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Αποτέλεσμα: No
Κέρδος: -4 (Lost)
W W W L L L L L L L

Οι προτάσεις μου αφορούν αγώνες ποδοσφαίρου και συγκεκριμένα από τον χώρο της Λ.Αμερικής και την Ν.Κορέα.

Επίσης προτάσεις δίνονται και για το άθλημα του Χόκεϊ επί πάγου.

Και όπως έχω πει πάντα το καλύτερο bet είναι το live-bet!!