Κυνοδρομίες

Τα σκυλιά μπαίνουν στο στάδιο του infobeto και είμαστε έτοιμοι για αναλύσεις, προβλέψεις για νικητές, φορκάστ, τρίκαστ κ.α.

Sticky threads

Normal threads

Απαντήσεις
10
Προβολές
3K

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • o Kroisos Forum Bot:
    Ο χρήστης o Kroisos ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ερώτηση" στο Ανακοινώσεις - Υποστήριξη.
  • P PANATHA:
    Λιντς - Φούλαμ 4-3 στο 75΄.....το Over 7,5 αξίζει να παιχτεί...με απόδοση 1.70
  • P PANATHA:
    Ντόρτμουντ - Γκλάντμπαχ OVER 3.5 με απόδοση 2.52 / και κάτι λίγα στο 2 με απόδοση 5.25
  • P PANATHA:
    Μάντσεστερ - Κρίσταλ Πάλας 1 & OVER 3,5 με απόδοση 3.05 / Και κάτι ψιλά στο τελικό σκορ 3-1 με απόδοση 11.5
  • nklaps Chat Bot:
    nklaps έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • P PANATHA:
    Έκλεισα οκτάωρο....καλό βράδυ αλάνια
  • P PANATHA:
    Καλημέρα στην παρέα
  • P PANATHA:
    Πρώτο ποντάρισμα της ημέρας....δυάδα gg στα ματς Χιμπέρνιαν - Ρέιντζερς και Σαουθάμπτον - Τότεναμ
  • P PANATHA:
    Επόμενο....Νιούκαστλ - Μπράιτον 1 με απόδοση 2.70 / και κάτι λίγα στο 1 & OVER 2,5 με απόδοση 4.60
  • Ertzan Ertzan:
    Να έχεις παίξει Φέγενορντ όβερ 2,5 και όβερ 3,5 και να είναι 1-1 από το 29 και να βλέπεις να χάνονται αυτά που χάνονται. Είναι λόγος για να κόψεις τις φλέβες σου (όχι δεν έχω παίξει όβερ γιατί έχω αλλεργία)
  • jogo jogo:
    εχει κοπει ο over εδω και καποια χρονια ....γερμανια β ή γ που να θυμαμαι ... 1-1 στο 9" ... εεεε ακομα 1-1 ειναι ...αντε ρε...
  • Balaton Balaton:
    να μην παιξεις οβερ 2,5 Ερτζαν να παιξεις το γκολακι και τελος
  • Ertzan Ertzan:
    Γκολάκι είπες. Παρασκευή Λυών έριξα και από το καλημέρα αντίο ζωή
  • Balaton Balaton:
    ναι το ειδα και δεν το επαιξα κατα τυχη γιατι δεν ημουν σπιτι
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτό με χαροποιεί είναι η αλήθεια
    ότι θα το έπαιζες και εσύ αλλά από τύχη δεν το έπαιξες
  • Balaton Balaton:
    κοιτα 3 ματς τη σεζον θα τα χανεις οχι παραπανω απλως δεν ξερεις ποτε θα γινεται
  • Balaton Balaton:
    και θα σου βγαινουν να παιξεις γύρω στα 160 ματς τη σεζον
  • Balaton Balaton:
    ετσι μου τα βγαζει η στατιστικη μου
  • Balaton Balaton:
    οτι θα χανω 3 ματς τη σεζον στα 160 που θα μου βγαινουν να παιξω
  • Balaton Balaton:
    καποια σεζον μπορει να εχει 140 καποια αλλη 180 καπως ετσι παει και βγαινει μεσος ορος 160
  • Φανουριος Chat Bot:
    Φανουριος έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • Ertzan Ertzan:
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτό είναι πρωτάθλημα δεν βαριέσαι ποτέ όλο κάτι γίνεται
  • Ertzan Ertzan:
    Ενώ τώρα βλέπω Τσέλσι-Λίβερπουλ ήδη νύσταξα παρόλο που έχω πιει 3 καφέδες από το πρωί :p
  • P PANATHA:
    Έμπνευση στο Τσέλσι - Λίβερπουλ πως θα έχουμε καταλογισμό πέναλτι