Sticky threads

Normal threads

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Balaton Forum Bot:
    Ο χρήστης Balaton ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Πάμε μια το γνωστό...." στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Παμε ρε Παναθα.....
  • PANATHA PANATHA:
    0-0 ημίχρονο αντί 2-0...ελεος...
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ σας πιστεύω θα κάνετε το 2-0
  • Ertzan Ertzan:
    η διαιτησία σας σφάζει πάντως δεν θέλουν την επιστροφή σας στην Ευρώπη σας φοβούνται
  • Balaton Balaton:
    Εχουμε κανα οπτικό στο φορουμ σαν μέλος;
  • PANATHA PANATHA:
    καλα....περνα εσυ το μεγαθήριο την Σλόβαν και ασε την Παναθα
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    καλα....περνα εσυ το μεγαθήριο την Σλόβαν και ασε την Παναθα
    Εγώ φταίω που σας σκέφτομαι άστα διάλα ρε, εμείς στο τσεπάκι έχουμε την πρόκριση fixed
  • Ertzan Ertzan:
    Βοηθός προπονητή στον Ολυμπιακό είναι ο Πορτογάλος Μονρόι που πέρυσι ήταν προπονητής στην ΑΟΞΑΡΑ μας αλλά το μουνόσκυλο-καθίκι Στολτίδης τον έφαγε μετά τον αγώνα με την Πιερικό
  • Ertzan Ertzan:
    άμυνα για σεμινάριο ο θρύλος σε όλα τα γκολ απόψε
  • PANATHA PANATHA:
    Έλα Μίντιλαντ...φάε άλλο ένα....μπορείς...
  • PANATHA PANATHA:
    Μπράβο ρε Μίντιλαντ....δευτερο συνεχόμενο ματς που ειναι μπροστά με 3-0 και την ισοφαρίζουν....Ζεκά γερά πρωτάθλημα ξανα
  • McLaren17 McLaren17:
    @PANATHA χθες η ομαδα σου με κατέστρεψε την ειχα NG και μου χαλασε ωραιο παρολακι σε αποδοση 8,00
  • McLaren17 McLaren17:
    ουτε στα τοπικα δεν κανουν τετοια μεταβιβάσεις, οταν ημουν μικρος και πηγαινα σε ομαδα τοπικου το πρωτο που μας ελεγαν ειναι ποτε δεν διωχνουμε την μπαλα στο κεντρο της εστιας .... καλύτερα να την πετάξουμε πλάγια παρά αυτό που εκανε ο άμπαλος αμυντικός σας
  • PANATHA PANATHA:
    ισχυει...αλλα αν θες το πιστευεις με το μπήκε μέσα ο Καμπετσης ημουν σιγουρος οτι θα παιζαμε με 10 γιατι ήταν εκτός τόπου και χρόνου...εγω αρχισα να βριζω με το που εκανε ελάχιστα πριν την μαλακια του γκολ κακο κοντρόλ και έβγαλε την μπαλα πλάγιο
  • PANATHA PANATHA:
    ε με το που έγραψε εδω ο γνωστός γκαντέμης οτι ταχα μου μας υποστηριζει και θα κερδιουμε 2-0 ολοκληρώθηκε το γλυκό....λέω πάει δεν περναμε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι εγώ φταίω που είσαστε άμπαλοι
  • Ertzan Ertzan:
    Πάλι είμαστε στο "Ελλάς Ευρώπη Ολυμπιακός"
  • McLaren17 McLaren17:
    ξεκινησα με Ολυμπιακό πρώτη ομάδα που θα σκοράρει (2,00), Άρη (2,22) κατι τετοιο μετά ηθελα να παιξω εσας U2.5 αλλα εδινε καπου στο 1,25-1,30 κατι τετοιο και προτιμησα το NG στο 1,53 και εβαλα και την Μπασάκσεχιρ .... κάποια στιγμη βλέπω Άρη 1-0 με 10' παικτες η μακαμπι λεω καλα ειμαστε ... το τουρκικο 3-0 ... και ο Παναθηναικος 1-0 στο 87' λεω αντε μας εμεινει ο Ολυμπιακος να βαλει ενα γκολ και χανει την προβολη ο Ελ Αραμπι και λεω κοιτα να δεις .... το αφηνω λιγο και βλέπω 1-1 ..... μολις ειδα σημερα το πως μπηκε λεω καλύτερα να μην το εβλεπα
  • McLaren17 McLaren17:
    ώρα για περπάτημα, μόλις τελειώσα την δουλεια ... ΠΑΣΟΚ περασμένα μεγαλεία
  • McLaren17 McLaren17:
    παρασκευη και να δουλευεις μεχρι τωρα sad
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan αν εσυ χθες ειδες - που σιγα μην ειδες το ματς - πως ειμασταν αμπαλοι τοτε να σου δωσω οδηγιες για το πως βραζουν μια μπαλα ποδοσφαιρου
  • Ertzan Ertzan:
    Θες πίστευε θες όχι μετά το 60 έβαλα να σας δω, και είδα όλο το παιχνίδι μετά το γκολ όλοι πίσω λες και περνούσατε, σκασμένοι ήσασταν
  • PANATHA PANATHA:
    μεχρι το 70΄ παιξαμε πολυ ωραια...αξιζαμε 2-3 γκολ και δεν κινδύνευσε σχεδόν ποτε...στο τελευταίο εικοσάλεπτο έβγαλε κούραση γιατί πίεζε τρελά από το πρώτο λεπτό....
  • PANATHA PANATHA:
    Μετά πέρα από την κούραση δεν τον βοήθησαν και οι αλλαγες...οποτε πέρα απο το λάθος του Καμπετσή δεν νομίζω πως θα έφτανε στο γκο...αλλωστε ειχε ελάχιστα λεπτά ακομα
    PANATHA PANATHA: Μετά πέρα από την κούραση δεν τον βοήθησαν και οι αλλαγες...οποτε πέρα απο το λάθος του Καμπετσή...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook