Sticky threads

Normal threads

Απαντήσεις
0
Προβολές
313
Απαντήσεις
4
Προβολές
908
Απαντήσεις
4
Προβολές
872
Απαντήσεις
13
Προβολές
2K
Απαντήσεις
5
Προβολές
2K
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    0-0 θα λήξει βάλε καλύτερα να δεις η γη της ελιάς

:fish:
  • PANATHA PANATHA:
    Τι ειναι αυτο?? δεν βλεπω τετοια εγω.....μετα το "Νησι" το χαος.....παιξε Over 3,5 την ματσαρα και εισαι κομπλε.....
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τρομερή φωτογραφία" στο Για Διεθνείς.
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Τι ειναι αυτο?? δεν βλεπω τετοια εγω.....μετα το "Νησι" το χαος.....παιξε Over 3,5 την ματσαρα και εισαι κομπλε.....
    Εγώ το μόνο νησί που ξέρω είναι με την Σκάρλετ Γιοχάνσον που λέει και ο Τσακαλώτος, εντάξει βάλε Μαέστρο του Παπακαλιάτη που μπήκε και στο Netflix. Άσε που εκείνη την ώρα παίζει ο πρωτοπόρος ποια Βραζιλία μου λες
  • PANATHA PANATHA:
    Ποιος πρωτοπόρος?? βλεπεις σε βιντεο ματς της Παναθα για να μαθεις μπαλίτσα??
  • Ertzan Ertzan:
    Καλοο καλό όχι βλέπω την πρωτοπόρο της Ευρωλίγκα τώρα εντάξει δεν τρελαίνομαι ούτως η άλλος για εμάς η Ευρωλίγκα ξεκινάει τον Μάιο τώρα αυτά είναι φιλικά
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εβαλε ο παιχταρας....
  • BetLaden BetLaden:
    Γκολαρα βραζιλιάνικη
  • Ertzan Ertzan:
    το ένα γκολ οφσάιντ και το άλλο φάουλ ωραία πράγματα :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    τα ειδες ετσι επειδη οι άλλοι φορανε κόκκινα...αλλα μπερδεύτηκες....δεν ειναι ο Ολυμπιακός
  • Ertzan Ertzan:
    παντού μας βλέπετε όπου κόκκινο και Θρύλος αλλά λογικό 47 πρωταθλήματα είναι αυτά :woohoo:
  • PANATHA PANATHA:
    Όντως 47....αλλα στο ενα το αλλο δώρο...σαν τις πίτσες στα τελη της δεκαετίας του 90....
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα που είπες 1+1 δώρο τι λέει η e-food εκεί κάτω? Εδώ έχει κόψει τα 1+1 δώρο στους γύρους ας πούμε
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Η γκολάρα του Μουντιάλ μέχρι τωρα!" στο Για Διεθνείς.
  • Ertzan Ertzan:
    Μεγάλο διπλό η ομαδαάρα μέσα στην Ιταλία απέναντι στην Αρμάνι Μιλάνου
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Αρμάνι,σιγά τη νίκη που κάνατε
  • Ertzan Ertzan:
    animusbet είπε :
    Δεν υπάρχει ομάδα Αρμάνι,σιγά τη νίκη που κάνατε
    Όταν τα έλεγα εγώ μου έλεγαν πως χλευάζω την ομάδα πως έχει ιστορία κτλπ να που δικαιώνομαι όντως δεν υπάρχει εγώ την μόνη Αρμάνι που ξέρω είναι τα ρούχα και κουστούμια όπως η Gucci ποια Αρμάνι και μπάσκετ να λέμε τώρα :fish:
  • PANATHA PANATHA:
    Όποτε βλέπω ή ακούω τον Στέλιο Γιαννακόπουλο στην τηλεόραση θυμάμαι πριν αρκετά χρόνια μια ιστορία...στον Πανηλειακό οταν ηταν πιτσιρικας ο Στέλιος ειχε προπονητη τον Νικο Αργυρούλη....μερικά χρόνια αργότερα γνώρισα τον γιο του προπονητή και φυσικα όλες οι συζητήσεις ήταν γύρω απο το ποδόσφαιρο ( και το στοίχημα) και μου έλεγε πόσο μεγάλη τρέλα ειχε ο Στελάρας με κάμερες, μικρόφωνα και δημοσιογράφους....ειχε λέει από πιτσιρικάς μεγάλη κάψα να μιλήσει και να τον πάρει η κάμερα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#19: Β ΟΜΙΛΟΣ: 18η Aγωνιστική" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • BetLaden BetLaden:
    Εγώ όταν τον βλέπω ή τον ακούω μου θυμίζει την αφίσα του PLATOON
  • TsiTsi TsiTsi:
    Το αφήσατε ασχολίαστο ότι ο Στέλιος σχολίασε τον Ονανά που δεν έπεσε στην περιοχή. Κόντεψα να πνιγώ.
    +2
  • TsiTsi TsiTsi:
    Ονανά, Ονάνα. Κάντε κουράγιο σε τέτοια λάθη.
  • BetLaden BetLaden:
    Τι να πρωτοσχολιάσεις... ο τυπος ειναι κλοουν και τα σχόλιά του είναι λες και βλέπεις άλλον αγώνα
    +1
  • Costas1974 Forum Bot:
    Ο χρήστης Costas1974 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αγγλία - ΗΠΑ" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
    Costas1974 Forum Bot: Ο χρήστης Costas1974 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αγγλία - ΗΠΑ" στο Προγνωστικά...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook