Bet της πλάκας

coria

Well-Known Member
31 Δεκ 2012
8,788
2,024
113
Larisa City
Καλησπερα!

Μετακομιζω εδω απο ενα αλλο thread μαζι με το σχεδον μισο ταμειο μου!Τα στοιχηματα θα ειναι κυριως για την πλακα μου και εχουν να κανουν με οβερ 1.5 γκολ ειτε συνολικα ειτε ομαδας δηλαδη το ξερο σημειο ασσο η διπλο το παιζω οβερ 1.5 ομαδικο επειδη οι καλες εποχες του μισου μηδεν ειναι ξεπερασμενες για οποιοδηποτε λογο,στηριζομαι στο οτι μια νικη ξερου σημειου ειναι πιο πιθανο να σπασει στο 2-2 παρα νικη με μισο μηδεν(1-0 η 0-1).Ευχομαι να επαληθευτει και φετος αυτο διοτι για καθε με 1-0 θα περναει η προγνωση του σημειου αλλα θα χανεται το μπετ αλλα για καθε 2-2 θα χανεται η προβλεψη αλλα θα κερδιζει το μπετ.Φετος σκεφτoμαι να παρακολουθησω αν συμφερει καλυτερα το (-1.5) γιατι πανω κατω τα παιχνιδια που παιζονται σε αυτη τη σκεψη ειναι παιχνιδια του 1.40-1.50 με αποδοση στο χαντικαπ 2.00/2.20 και η δυναμικη των σημειων κλεινει στο 2-0 χωρις να αποκλειεται και το 3-1 σε περιπτωση που δεχθει καποιο γκολ η ομαδα μας.

Επισης εχουμε πρεμιερα στο Ισπανικο πρωταθλημα οπου παρακολουθω ενα ειδικο στοιχημα καρτων το οποιο στηριζεται κυριως σε στατιστικα διαιτητων που επαληθευουν την χρηση αρκετων καρτων προς καποιες ομαδες.Δηλαδη υπολογιζω το μεσο ορο καρτων του διαιτητη με το μεσο ορο καρτων προς καθε ομαδα στο ζευγαρι που σφυριζει και βεβαια τι μπορει να δωσει η ομαδα με το βρωμικο υλικο και τον τροπο παιχνιδιου.Δεν εχω και πολυ χρονο για πιο συγκεκριμενα πραγματα αλλα στη πορεια θα γινει κατανοητο το παιχνιδι μου.Για αρχη θα προτιμουσα να μην ακολουθει καποιος τα πονταρισματα στα σοβαρα παρα μονο στο χαβαλε του fun bet οπως θα ξεκινησει απο τη μερια μου!


Αρχικο Ταμειο : 100 stake

Τρεχων Ταμειο : 57.95 stake


Ανοιχτα στοιχηματα

1Ναι Ντιναμό Ζάγκρεμπ v NK Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες)
16/08/2013Κανένα2.00Ανοικτό

<tbody>
</tbody>


1Ριέκα Over 1.5Ριέκα v ΡNK Σπλιτ
(Συνολικά Γκολ Ομάδας)
17/08/2013Κανένα1.80Ανοικτό

<tbody>
</tbody>


1Χάιντουκ Σπλίτ Over 1.5Χάιντουκ Σπλίτ v Σλάβεν Μπέλουπο
(Συνολικά Γκολ Ομάδας)
17/08/2013Κανένα1.50Ανοικτό

<tbody>
</tbody>


τα παραπανω στοιχηματα ειναι παιχνιδια που περιμενω απο το προηγουμενο σαβ/κυρ και αργα το βραδυ καποια στιγμη θα περασω ολα τα παιχνιδια που εχω στο μυαλο μου προσεχως και μιση ωρα πριν την εναρξη του παιχνιδιου θα αποφασιζω αν θα το παιξω και ποσο θα το παιξω.ο λογος που θα περναω ολα οσα σκεφτομαι ειναι γιατι θα θελω να τα εχω μαζεμενα για να μπορω να τα τσεκαρω ευκολα ωστε να μην τα ξεχναω επειδη τρεχει και μια εργασια πλεον στα ποδια μου.

Καλο απογευμα!
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Ευκολη η αυριανη μερα ως προς το τι θα κρατησω και τι θα αφησω.Κοβω την Πριεμερα σε Αρσεναλ,Λιβερπουλ και το παιχνιδι της Ζενιτ που ειναι λογικο να φτασει σε σκορ νικης με την φορα που εχει και τα προβληματα του αντιπαλου της αλλα η νοοτροπια αυτου του πρωταθληματος δινει πιθανοτητες στο 1-0 με ενα κακο παιχνιδι της Ανζι και μετριο της Ζενιτ.Κραταω 1ο παιχνιδι την Γανδη που παιζει με την Λιρς και πιστευω οτι προκυπτει μια δυναμικη στη γηπεδουχο γιατι ειναι εντος μια καλη ομαδα μεσοεπιθετικα και τετοια παιχνιδια οταν εχεις στοχο την 6αδα πρεπει να τα κερδισεις γιατι στα εκτος η δυναμικη καπου εξασθενει οποτε βαση σκεπτικου που εχω για τις ομαδες που θα παιζω υπερ,μου κανει.

2ο παιχνιδι σε αυτο το σκεπτικο του ομαδικου οβερ 1.5 ειναι η Γιαμπλονετς στη Τσεχια που θα αντιμετωπισει κι αυτη μια ομαδα κατωτερη οπου πρεπει να παρει τους βαθμους γιατι θεωρητικα με το υλικο και τη χημεια που διαθετει η ομαδα,εχει δικαιωμα να ελπιζει για κατι καλο που ειναι η 3η θεση.Υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος βεβαια και αυριο θα την στηριξω σε ενα παιχνιδι που πρεπει και μπορει να το κερδισει εφοσον αυτη τη στιγμη βρισκεται και σε καλο μομεντουμ.

Δεν θελω να τα παιξω μονα με καποιο δυντο πονταρισμα ουτε με συμφερει νομιζω και θα τα περασω σε μια 2αδουλα χαλαρη.αν υπηρχε καποιο 3ο παιχνιδι με τοσο καλη δυναμικη θα επαιρνα το ρισκο να παιξω 3 μονα ωστε αν χαθει το ενα να εχω επιστροφη.Αυτη η 2αδα θα στηριζει μια αλλη κλασικη 4αδα διπλασιασμου που θα παιξω με οβερ 1.5 συνολικα στο @1.20 περιπου μεσο ορο.Εχω ξεχωρισει 4-5 παιχνιδια και θα πρεπει να κοψω το ενα απο αυτα.Θελω να τονισω οτι αυτα τα οβερ 1.5 συνολικα,ειχαν μια αλλη αντιμετωπιση τα τελευταια χρονια δηλαδη τα επαιζα μονα στο 1ο τεταρτο στο λαιβ αφου ειχα εικονα και εβλεπα οτι εχει πιθανοτητες πολλες να ερθει το 1ο γκολ απο ημιχρονο σε παιχνιδι βεβαια που πιστευα οτι δυσκολα θα κολλησει σε αυτο το 1 γκολ οταν ανοιξει το σκορ μια απο τις 2 ομαδες.Στα οβερ αυτα κραταω πολυ καλα παιχνιδια των 2.5 που πιστευω οτι αν θα σπασουν θα ειναι στα 2 γκολ οριακα κι ετσι τα ξεχωριζω απο τα αλλα με βαθμο επικινδυνοτητας μεγαλο δηλαδη αυτα που λες "ε μωρε 2 γκολ ειναι κουτσα στραβα θα μπουν" και αυτα τα παιχνιδια επι της ουσιας δεν ειναι καλα οβερ 2.5 αλλα μπαινεις σε μια αλλη λογικη οτι 2 μπουν χωρις να υπολγιζεις αν θα εχει γρηγορο ανοιγμα του σκορ και μπλεκοντας με αυτα σου χαλανε τα αλλα.Αυτη ειναι η κακη λογικη που μου χαλαει τις 4αδες οταν πρεπει να παιξω συχνα μεσα στην εβδομαδα χωρις να υπαρχει η ποικιλια των παιχνιδιων και προς το παρον δεν υπαρχει και η ποικιλια των πρωταθληματων.Λοιπον καθε σαβ/κυρ θα παιζω 2 τετοιες 4αδες,1 ανα μερα με σκοπο να βρω τροπο να τις βελτιωσω για να ξεφυγω απο την λογικη του μονου στο λαιβ γιατι προς το παρον λογω δουλειας δεν μπορω να τρεχω αμα χασω για να καλυψω.ολα τα παιχνιδια θα προκυπτουν απο καποιες ομαδες που θα κραταω στα υπερ και θα παιζουν με αυτες που θα εχω στο κατα.

Τα 2 παιχνιδια αυριο Γιαμπλονετς και Γανδη περνανε και στη παρακολουθηση του (-1.5) αλλα χωρις να τα παιζω απλα θα τα παρακολουθω.Πιστευω οτι και στα 2 παιχνιδια ακομα και να δεχθουν καποιο τερμα δεν ειναι μακρια ενα 3-1 που χρειαζεται.

Για τις καρτες στην πρεμιερα περιμενω τους διαιτητες που θα σφυριξουν 3 παιχνιδια δυνατα στη 1η αγωνιστικη ωστε να δω αν θα παιξω καποιο απο τα 3

Βαλενθια - Μαλαγα

Σεβιλη - Ατλετικο

Θελτα - Εσπανιολ


Τα bet θα ειναι ολα στην 365 ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα αλλα με καλυπτει σε ολα οσα θελω να δουλεψω αυτη τη σεζον.

Γιαμπλονετς - Ζνοιμο Οβερ 1.5(Γιαμπλονετς) @1.50

Γανδη - Λιρς Οβερ 1.5(Γανδη) @1.50

2αδα @2.25 2/10
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Μ'αρεσει ο τροπος παιχνιδιου σου !!!:agr:
Καλη επιτυχια !!!!:sign:

Ευχαριστω πολυ Γιανναρε! Αρεσει και σε εμενα πολυ,γλιτωνω πολυ το αγχος οταν μενει πισω στο σκορ η ομαδα μου δηλαδη αποφευγω τη φραση "οχι ρε πουστη το φαγαμε απο τους κουτσους αν ειναι δυνατον" η και το "καλα ειναι δυνατον να χασουμε το παιχνιδι με 2-0 μπροστα?"
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Βασικα καλησπερα,αργησα πολυ να ξυπνησω γιατι περιεμενα τους διαιτητες μεχρι ξημερωματα και διαιτητες δεν ειδα!

Στα γρηγορα θα περασω στα 3 τελικα απο τα 5 που ειχα στο μυαλο μου γιατι κοβω τα 2(Γανδη επειδη ειναι στο αλλο και δεν θελω να με πεταξει εξω και στα 2 με πρεμιερα του 1-0 και το σουηδικο της Νορκεπινγκ).Κραταω τα 3 ντερμπακια της καθαρης τριπλης που οποιοσδηποτε μπορει να ανοιξει το σκορ ανα πασα στιγμη και δυσκολα το ματς θα τελειωσει με αυτο το ανοιγμα οποιο και αν ειναι.

Βολφσμπουργκ - Σαλκε Οβερ 1.5 @1.16

Στουτγκαρδη - Λεβερκουζεν Οβερ 1.5 @1.18

Λοκερεν - Γκενκ Οβερ 1.5 @1.18

3αδα @1.62 4/10


Και τα 3 ειναι θεωρητικα πολυ καλα οβερ 2.5 και πιστευω οτι δυσκολα θα σπασει καποιο στο 1 γκολ,πρεπει να συμβουν σημεια και τερατα.κραταω τα 2 γκολ και στα 3 για να καθαρισω οσο πιο γρηγορα αν γινεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Δυσκολο να μην πληρωσει αυτη η τριαδα φιλε !!!!:goood:

Ετσι φαινεται αλλα αν δεν μπει το τοπι μεσα δουλεια δεν γινεται :eye:

Στους λυκους δεν ξερω τι γινεται αλλα στα μερσεντια υπαρχει προβλημα σοβαρο μεχρι στιγμης,στο 1ο τεταρτο ειχαμε 2 προσεχτικες σφιχτες ομαδες,βρηκαν ρυθμο αμεσως μετα και οι 2 οπου μεσα σε ενα 5λεπτο εκαναν 3 κλασικες ευκαιριες με τη μια απο αυτες το δοκαρι του σαμ απο καλη διαγωνια θεση αλλα αμεσως μετα επεσε συρμα απο τους προπονητες να σφιξουν παλι.Παμε για 0-0 ημιχρονο και μετα βλεπουμε,οσο μενει το ιδιο και στο αλλο δυσκολευουν πολυ τα πραγματα.θα ιδρωσουμε και γι αυτα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: Bet της πλακας

Λυθηκε το προβλημα στα μερσεντια με μια ξαφνικη αυτογκολαρα αλλα παρεμενει μεγαλυτερο οπως με ενημερωσαν απο τους Λυκους.Θα χρειαστει λιγη τυχη στο 2ο παιχνιδι με ενα σχετικα γρηγορο ανοιγμα του σκορ για να μεινει τουλαχιστον ενα 20λεπτο καθαρο για απαντηση η καθαρισμα του σημειου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Η τυχη βοηθησε και στα 2 ανοιγματα του σκορ.Για να δουμε αν θα κλεισουν σωστα και τα 2.

Τρομερο γκολ βιερινια πανω που εγραφα :bravo:
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Βολφσμπουργκ - Σαλκε Οβερ 1.5 @1.16 4-0

Στουτγκαρδη - Λεβερκουζεν Οβερ 1.5 @1.18 0-1

Λοκερεν - Γκενκ Οβερ 1.5 @1.18

3αδα @1.62 4/10 -4


Αρχικο Ταμειο : 100 stake

Τρεχων Ταμειο : 53.95 stake


Ειναι το 6ο συνεχομενο που χανεται και με εχει προβληματισει γενικα λες και μου τα καταραστηκε καποιος απο περυσι.Τελοσπαντων δεν στεκομαι καθολου στο παιχνιδι,πολυ νευρικο,δεν εγινε παιχνιδι καθαρο,χωρις κανενα 15λεπτο με ρυθμο,ελαχιστε ευκαιριες για γκολ,2-3 μονο κλασικοτατες,αλλιως το περιμενα το παιχνιδι με την λεβερκουζεν πολυ καλυτερα στημενη ανασταλτικα απο περυσι και τη στουτγκαρδη πολυ χειροτερη απο τα περσινα εντος.

Τουλαχιστον εκλεισε το Τσεχικο απο ημιχρονο 2-1 στο 34ο λεπτο.Ελπιζω να μην το χαλασει η Γανδη το βραδυ γιατι παω ακομα πιο πισω.Μενουν και τα 2 Κροατικα σημερα.Αντε να δουμε ποτε θα στρωσει!
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Καλη αρχη και καλα ταμεια στο νεο ξεκινημα σου :)
 
Απάντηση: Bet της πλακας

3-3 Ζνοιμο :surprise:

και 4-3 καπακι
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PANOS R21
Απάντηση: Bet της πλακας

5-3 θα βγαλουν και το χαντικαπ με 3 γκολ που εφαγαν :lol:
 
Απάντηση: Bet της πλακας

5 φαουλ σε 10 λεπτα με 2 κιτρνες καρτες,μεσα πεσαμε!ημουν ετοιμος για 10/10 να υπαρξει κιτρινη μεχρι το 34ο λεπτο αλλα θελω να κρατησω επιπεδο και χαρακτηρα αλλιως βλεπω να με πετανε και εξω απο το σπιτι :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ και PANOS R21

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...