Eurovision 2014

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
46,398
20,914
113
40
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Πέρυσι πριν από 1 μήνα σας είχα πει ποιον βλέπω νικητή εδώ http://forum.infobeto.com/showthread.php/115392-Eurovision-2013-Σουηδία.

Φέτος θα προβλέψω πιο νωρίς. Αύριο όμως θα το γράψω γιατί το ποσό που θα παιχτεί είναι αρκετά μεγάλο οπότε μην παιχτεί πριν από το δικό μου και έχουμε καμιά πτώση στην απόδοση :spite:
 
  • Like
Αντιδράσεις: AndAr και Παναγιωτης21
Απάντηση: Eurovision 2014

Ωραιος,ερτζαν.Ανυπομονω. Εγω πγα με αρμενια. δεν προλαβα το 3 που ειχε με το που ανακοινωθηκε το τραγουδι αλλα το 2,375 της επομενης μερας.Πλεον εχει πεσει πολυ βλεπω.εβαλα ενα καλο τριψηφιο παντως και αν πεσει κι αλλο θα κοιταξω προς καμια αγγλια για καλυψη :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Απάντηση: Eurovision 2014

Πολύ καλά έκανες.

Το τραγούδι που πιστεύουν φαίνεται πολύ είναι η Αρμενία για νικήτρια.

Πριν από λίγο μετά βασάνων πόνταρα για έναν φίλο την Αρμενία τριψήφιο το ποσό.

Έπαιξε και ο ίδιος αλλά ήθελε να του παίξω και εγώ.

Πάντως το τραγούδι μπαλάντα είναι αλλά για να έχει πέσει τόσο πολύ τι να πω

 
Απάντηση: Eurovision 2014

Στο 1.85 στον στοίχημαν και στο 1.83 στην 365.

Τώρα το ρίξανε στο 1.75
 
Απάντηση: Eurovision 2014

Αντε να βαλει και παιχτες για το the voice ο στοιχιμαν να δουμε και εκει τι θα παιξουμε....
 
Απάντηση: Eurovision 2014

Ξέρεις σε ποια αποδοση άνοιξε η Αρμενια, Ertzan; Ή μάλλον σε τι αποδοση την επαιξε ο λαός;

Edit: Άλλο ήθελα να ρωτήσω. Αφού o λαός το έπαιξε στο 3.00, αξιζει να το πάρεις για διπλασιασμό; Σκοτωμένη απόδοση εβαλες.


Πάντως δε χάνει αυτός
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Eurovision 2014

Στον stoiximan πρέπει να άνοιξε εκεί στο 1.95 το βράδυ που δημιούργησα το θέμα εκεί το είδα. Ο γνωστός μου μέχρι να μου στείλει τα λεφτά για να του το παίξω η απόδοση πήγε 1.85, δηλαδή σήμερα το πρωί, αφού πρόλαβα και το έπαιξα εγώ πήγε στο 1,75.

Στην 365 στο 1.83 το πέτυχα, στις απαγορευμένες και που δεν μπορούμε να παίξουμε στον stan η απόδοση ήταν στο 2.10.

Στην sportingbet επίσης ήταν 1.95 αλλά σήμερα και αυτό πήγε 1,83

Τώρα για προϊστορία δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις εδώ http://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner

Στα μακροχρόνια οι απόψεις αλλάζουν αν αξίζει ή όχι οπότε δεν μπορώ να σου δώσω μια απάντηση εγώ
 
Απάντηση: Eurovision 2014

και στοιχιμαν και μπετ το ειχαν 3 την πρωτη μερα. την δευτερη μερα η μπετ 2,375 και ο στοιχιμαν 2,2.στην διαρκεια της 2ης μερας ο στοιχιμαν το πηγε 2. την 3η μερα και η μπετ ακολουθησε και το πηγε 2,2 2,15 2,1 και τωρα πλεον εχει οσο βλεπετε
 
Απάντηση: Eurovision 2014

Έλαβα μήνυμα ότι έπεσε η Σουηδία οπότε λέω να ρίξω μια ματιά τι τραγούδι έχει.


Έχει συμπαθητικό τραγούδι μου άρεσε επίσης.
 
Απάντηση: Eurovision 2014

Έλαβα μήνυμα ότι έπεσε η Σουηδία οπότε λέω να ρίξω μια ματιά τι τραγούδι έχει


To μνμ θα ηταν εδιαφερον μονο αν σου ελεγε οτι επεσε η Σουηδεζα.
ποιος το γαμει το τραγουδι και την αποδοση........:bb:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Παναγιωτης21 και zorian
Απάντηση: Eurovision 2014

Τωρα τι κανουμε?? εγω εχω παιξει αρμενια(και κατι ψιλα στην αγγλια). δεν παιζω κατι αλλο προς το παρον. ελπιζω να ξαναγινει φαβορι η αρμενια. αλλα ολη η ευρωπη εχει απογοητευτει απο το live. μονο οι αρμενιοι αμα δειτε κανουν καλα σχολια
 
  • Like
Αντιδράσεις: The Scarecrow
Απάντηση: Eurovision 2014

Τωρα τι κανουμε?? εγω εχω παιξει αρμενια(και κατι ψιλα στην αγγλια). δεν παιζω κατι αλλο προς το παρον. ελπιζω να ξαναγινει φαβορι η αρμενια. αλλα ολη η ευρωπη εχει απογοητευτει απο το live. μονο οι αρμενιοι αμα δειτε κανουν καλα σχολια


έχει δίκιο ο Παναγιώτης. Τέτοιο κλαρίνο είχαμε κάνει και με τον φλώρο τον μαλλιά τον Γάλλα, 3-4 χρόνια πριν.
Τη μερα του τελικου παιζοταν στο 1.70 θυμάμαι και τερμάτισε καπου 20ος, ο ανύπαρκτος. Σκατά τα ειχε κανει στη σκηνή.

Σφιξαμε και φετος, εμείς οι Αρμένιοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: mitsaras
Απάντηση: Eurovision 2014

Ο κακός χαμός στην Eurovision.

Όπως τα έχει η 365 τα φαβορί

Σουηδία
Αυστρία
Ολλανδία
Αρμενία
 
Απάντηση: Eurovision 2014

παντα μου αρεσε να ασχολουμε με την eurovision στοιχηματικα.αρκετες χρονιες αποτελουσε το εισητηριο για κανα τζαμπε τριημερο του αγιου πνευματος.φετος ομως εχει κατα την γνωμη μου αρκετες ιδιαιτεροτητες.πρωτα απ ολα ο διαγωνισμος γινεται πολυ νωρις μαλλον λογω των ευροεκλογων.λογω του πολεμου στην Ουκρανια μαλλον θα εχουμε ανωμαλια στην κατανομη των ψηφων του ανατολικου μπλοκ.γενικα βλεπω την ουκρανια να πηγαινει καλα κυριως λογο της στηριξης απο σκανδιναβια και υπολοιπη ευρωπη.η αυστρια εχει ωραιο τραγουδι αλλα πιστευω οτι το μουσακι της κοπελιας μαλλον θα κοψει τελικα ποντους.μεγαλη δυναμη η Σουηδια αλλα δεν ξερω κατα ποσο συμφερει τους διοργανωτες να γινει παλι μετα απο 2 χρονια ο τελικος εκει.για αρμενια δεν ξερω.γριφος.ειπαμε αυτος που κερδιζει πρεπει να μπορει να ανταπεξελθει και στην διοργανωση του διαγωνισμου.
Επειδη ξερω οτι κουρασα εγω θα παιξω για 4αδα μια σταθερη και ηρεμη δυναμη των τελευταιων χρονων το ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΣΑΝ με αποδοση 6,5 αν και φετος το τραγουδι τους δεν λεει και πολλα και μαλλον θα παει απατο
 
Απάντηση: Eurovision 2014

Οι δικές μου επιλογές

Νικητής Αυστρία 4,00
Νικητής Ουγγαρία 13,00
Δεκάδα Ελβετία 4,33
Τετράδα Ουγγαρία 2,60
 
Απάντηση: Eurovision 2014

Καλησπέρα
Τέλειωσαν οι ημιτελικοί και άς γράψω πώς είδα τα τραγούδια με λίγα λόγια. Θα ξεκινήσω με την σειρά που θα εμφανιστούν στην αρένα αύριο



Ukraine
Τίποτα το ιδιαίτερο ένα χαζοπόπ τραγούδι τικτοκ και ένας τύπος που κανει σαν χάμστερ χαχα , θα πάει καλά γιατί έχει περάσει οτι οι ''κακοί'' Ρώσοι τους χτυπάνε και απο λύπη θέση στη δεκάδα

Belarus
Βαρετό τραγούδι θεση 20

Azerbaijan
Οι επιτροπές θα τους ''τιμωρήσουν'' φέτος γιατί πέρσι ακούστηκε ότι μοίραζαν ευρό σε διάφορους, κατα τα άλλα ένα καλό ποιοτικό τραγούδι.

Iceland
Φλερτάρει με την τελευταία θέση.

Norway
Μία μπαλάντα πολύ ωραία, θέση οριακά δεκάδα.

Romania
Εκτός δεκάδας το βλέπω , χιλιοειπωμένο ποπ ντουέτο

Armenia
Δύσκολο τραγούδι για λάιβ, όμως το βλέπω τετράδα οι επιτροπές θα το αρέσουν

Montenegro
Θέση 17

Poland
Μόνο το βυζί δε φτάνει .θα πατώσει στις επιτροπές.

Greece
Ο κόσμος το λάτρεψε θα πάει καλά, δεκάδα σίγουρα.

Austria
Ωραία μπαλάντα, στις επιτροπές θα πάει καλά, αλλα όχι και φαβορί.

Germany
Θέση 10/15

Sweden
τραγούδι τετράδας

France
Χαβαλετζίδικο τραγουδάκι 16 θέση

Russia
Λόγο ουκρανικής κρίσης 10 14, τα έχει αυτα η eurovision.

Italy
Με κούρασε, πολλά λέει η κοπέλα.

Slovenia
Θα παλέψει για δεκάδα είναι πανέμορφο τραγούδι .

Finland
Αυτό μάλον θα είναι στην δεκάδα

Spain
Φωνάρα αλλά.

Switzerland
Πολύ καλό εμφάνιση δεκάδας

Hungary
Αλαγμένο σε σχέση με τον εθνικό τελικό (Λάθος για μένα) αλλά ακόμα φαβορί.

Malta
Θέση 20/25

Denmark
Λόγο έδρας 8/10 θέση

The Netherlands
Δεν ξέρω γιατί έγινε φαβορί αυτό το τραγούδι, δε νομίζω, ούτε δεκάδα.

San Marino
Τη λυπηθήκαν τη monetta καθε χρόνο προσπαθεί να περάσει τελικό.

United Kingdom
Μία ακόμη χρονιά, μέτριο τραγούδι .


Κρατάω Ελβετία και Φινλανδία για τοπ 10 παίζουν κοντά στο 4,50
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Eurovision 2014

Η Γερμανία 20η ή καλύτερα 2,25 στην 365 καλή περίπτωση.

http://www.oddschecker.com/tv/eurovision-specials/germany/finishing-position

<tbody id="t1">
</tbody>
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...