Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Loco-3

Active Member
30 Απρ 2016
582
183
43
Το κλασσικό σύστημα από τις γεννήτριες συστημάτων θα κυνηγάω απόδοση ~ 1.40 , θέλω να μην κάνω 2 σερι χαμένα και σε 17 bet (χαμένα + κερδισμένα) θα έχει 3πλασιαστεί η αρχική μου κάβα. Στον πρώτο αγώνα θα ποντάρω 18,18% της κάβας και αν αυτός χαθει μετά θα ποντάρω το υπόλοιπο.

Την ιδέα την πήρα από εδώ και το δοκίμασα ακριβώς έτσι ( απόδοση : 1.60 - ανοχή σε χαμένα : 3 ) και κατάφερα σε 18 πονταρίσματα διπλασιασμό, απλώς διάλεξα πιο χαμηλή απόδοση γιατί στο τελευταίο ποντάρισμα (συνήθως) παίζω DnB ώστε σε περίπτωση ισοπαλίας να έχω μια ακόμα ευκαιρία και στο 1.40 είναι πιο safe.

Από ότι είδα υπάρχουν πολλά τετοια τόπικ στο φόρουμ και κανένας δεν είχε επιτυχία για αυτό ξεκινάω με ενα δεκάρικο μόνο :priest:

Το πρώτο μπετ το έκανα ήδη, απο δώ και πέρα θα τα βάζω πιο νωρις, οι αποδόσεις είναι απο την πράσινη.


2iadgk0.jpg
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    14.7 KB · Προβολές : 1,662
  • Like
Αντιδράσεις: Lyhnus, arisdj77 και animusbet
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Οπως και στο thread που λινκαρεις να πω οτι οι πιθανοτητες να βγει σερι 2 χαμενων στοιχηματων στους 17 αγωνες με αποδοση 1.40 ειναι 2 στις 3.

Αν αλλαξεις το συστημα σου αντεχοντας 2 χαμενα τοτε οι πιθανοτητες να εξαντληθει η καβα με σερι 3 χαμενων στοιχηματων ειναι λιγοτερες απο 1 στις 4.
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Οπως και στο thread που λινκαρεις να πω οτι οι πιθανοτητες να βγει σερι 2 χαμενων στοιχηματων στους 17 αγωνες με αποδοση 1.40 ειναι 2 στις 3.

Αν αλλαξεις το συστημα σου αντεχοντας 2 χαμενα τοτε οι πιθανοτητες να εξαντληθει η καβα με σερι 3 χαμενων στοιχηματων ειναι λιγοτερες απο 1 στις 4.
Αν ισχύει το πρώτο που λες τότε μαθηματικά θα είμαι ακριβως στα ίδια αφου αμα το κάνω αυτό 3 φορές την μια θα τριπλασιαστεί ετσι;

άμα το κάνω με ανοχη σε 3 χαμένα ομως θα διπλασιστει σε 40 μπετ και θα τριπλασιστεί σε 63.
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

2ο ποντάρισμα ( 1,95€ ) : Γερμανία - Τσεχία Under4.0 @1,375
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Αν ισχύει το πρώτο που λες τότε μαθηματικά θα είμαι ακριβως στα ίδια αφου αμα το κάνω αυτό 3 φορές την μια θα τριπλασιαστεί ετσι;

άμα το κάνω με ανοχη σε 3 χαμένα ομως θα διπλασιστει σε 40 μπετ και θα τριπλασιστεί σε 63.

Δεν ξερω πως εβγαλε η γεννητρια οτι θελεις 17 να τριπλασιασεις. Θα σου πω τι λεει η θεωρια.

Οπως ειπαμε χανεις την καβα στο 66% των συστηματων με 17 αγωνες.

Απο το 33% των συστηματων στα οποια δεν θα χασεις την καβα σου αν ακολουθησεις σταθερο ποσοστιαιο πονταρισμα 18.18% της τρεχουσας καβας:
στο 1% εχεις τελικα καβα x 2
στο 6% x3
στο 10% x5
στο 8% x8
στο 8% πανω απο x10
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Δεν ξερω πως εβγαλε η γεννητρια οτι θελεις 17 να τριπλασιασεις. Θα σου πω τι λεει η θεωρια.

Οπως ειπαμε χανεις την καβα στο 66% των συστηματων με 17 αγωνες.

Απο το 33% των συστηματων στα οποια δεν θα χασεις την καβα σου:
στο 1% εχεις τελικα καβα x 2
στο 6% x3
στο 10% x5
στο 8% x8
στο 8% πανω απο x10
Χωρίς τίτλο.jpg
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Έχουμε link απο αυτή τη γεννήτρια?
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40


Αυτο που δειχνει η γεννητρια ειναι 18.18% επι της αρχικης καβας, αρα στην περιπτωση σου σταθερα 1.82 ευρω στο 1ο πονταρισμα και υστερα απο νικη η σταθερα 8.18 ευρω υστερα απο ηττα.

Οπως το ειχες γραψει καταλαβα οτι θα πονταρεις το 18.18% της τρεχουσας καβας. Σορι δεν ηθελα να σε μπερδεψω.

Το 66% αποτυχιες-33% επιτυχιες εξακολουθει να ισχυει αλλα τα ποσοστα που εγραψα στο δευτερο μηνυμα προφανως δεν αναφερονται σε αριθμητικα σταθερο πονταρισμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Αυτο που δειχνει η γεννητρια ειναι 18.18% επι της αρχικης καβας, αρα στην περιπτωση σου σταθερα 1.82 ευρω στο 1ο πονταρισμα και υστερα απο νικη η σταθερα 8.18 ευρω υστερα απο ηττα.

Οπως το ειχες γραψει καταλαβα οτι θα πονταρεις το 18.18% της τρεχουσας καβας. Σορι δεν ηθελα να σε μπερδεψω.

Το 66% αποτυχιες-33% επιτυχιες εξακολουθει να ισχυει αλλα τα ποσοστα που εγραψα στο δευτερο μηνυμα προφανως δεν αναφερονται σε αριθμητικα σταθερο πονταρισμα.
ναι για αυτό σου έβαλα το screenshot, αν και νομίζω ότι ισχύει το ανάποδο, έτσι όπως τα υπολόγισες εσύ είναι με σταθερό ποντάρισμα, ενώ με σταθερό ποσοστό επι της τρέχουσας καβας έχω στάνταρ 3πλασισμό σε 17 πονταρίσματα. Τελος πάντων εγώ τα βάζω και τα υπολογίζει αυτόματα όποτε αυτο που έχει σημασία είναι να μην έρθουν 2 σερι χαμένα :cool:
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

3ο ποντάρισμα ( 2,08€ ) : Ρωσία - Κόστα Ρίκα 1 DnB @1,400
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Καλό το σύστημα. Θα το εφαρμόσω και γω και ελπίζω σε κάτι καλό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Loco-3
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

έχεις πρόσβαση στο σάιτ? Γιατί εμένα μου λέει ότι δεν υπάρχει..
μπα ούτε εμένα μπαίνει τώρα τα υπολογίζω μόνος μου με το ποσοστό.
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

5ο ποντάρισμα ( 2,49 € ) : Βοσνία - Κύπρος (+2.5) 2 @1,425
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Παιδια το income-paradise το εχουνε χακαρει,,...9528e64c1f234b66a8788350e7e387bf.jpg
Θα προσπαθησω να σας δωσω την συγκεκριμενη γεννητρια σε εξελ απο το σαιτ ,,,αν μπορεσω να το ανεβασω εδω γιατι δεν ξερω και καλα .
 
Απάντηση: Τριπλασιασμός κάβας σε 17 πονταρίσματα παίζοντας απόδοση 1.40

Εχω ετοιμο το excel αλλα δεν ξερω πως να το ανεβασω εδω...αν ξερει καποιος ας με βοηθησει ...ευχαριστω.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...