Κέρδη από τυχερά παίγνια

Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Σιγουρα στην φορολογικη δηλωση ζηταει το ΑΦΜ της εταιρειας;Στο πεδιο 781 που μπορει να δηλωσει κερδη απο λαχεια,προπο,λοττο κλπ., δεν αφηνει να συμπληρωσεις κατι αλλο, εκτος απο το καθαρο ποσο που κερδισες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

παιδια υπηρξε σημαντικη αποκλιση στο εκκαθαριστικο σας λογω του στοιχηματισμου? γιατι ειχα διαβασει οτι βασει του νομου 4141/2013 επηρεαζει μονο την εισφορα αλληλεγγυης και φορολογουνται κερδη ανω των εκατο ευρω

Οχι, εχω δηλωσει 5ψηφια κερδη τα τελευταια χρονια και δεν επηρεασαν σε κατι.
Δηλαδή δήλωσες πχ 13.000 ή και παραπάνω και δεν είχες καθόλου εισφορά αλληλεγγύης που με βάση την κλίμακα υπόκειται σε φόρο 2.2%;
Μου φαίνεται λίγο παράξενο.Σε ένα πρόσφατο άρθρο σε αθλητικό site που αναφέρεται στη φορολόγηση κερδών από τυχερά παιχνίδια το αναφέρει ξεκάθαρα οτι "το ποσό αυτό θα φορολογηθεί μόνο ως προς την εισφορά αλληλεγγύης"
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Δεν πληρωνεις εισφορα αλληλεγγυης.Εχω δει και εγω το συγκεκριμενο αρθρο, αλλα δεν ειναι σωστα οσα γραφει.Στο πεδιο που μπαινει το κερδος απο τυχερα παιχνιδια (781), δεν υπαρχει ειδικη εισφορα (εισφορα αλληλεγγυης) γιατι δεν θεωρουνται εισοδημα(σταθερο).

https://www.naftemporiki.gr/finance...ptoun-tekmiria-kai-poia-upokeintai-se-eisfora
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Δεν πληρωνεις εισφορα αλληλεγγυης.Εχω δει και εγω το συγκεκριμενο αρθρο, αλλα δεν ειναι σωστα οσα γραφει.Στο πεδιο που μπαινει το κερδος απο τυχερα παιχνιδια (781), δεν υπαρχει ειδικη εισφορα (εισφορα αλληλεγγυης) γιατι δεν θεωρουνται εισοδημα(σταθερο).

https://www.naftemporiki.gr/finance...ptoun-tekmiria-kai-poia-upokeintai-se-eisfora

Μακάρι να είναι έτσι.Εγώ θα ήθελα όμως μια επιβεβαίωση από τον Grim Reaper (εαν θέλει και ο ίδιος).Δηλαδή αν όντως έχει δηλώσει πάνω από 12.000 ευρώ σε μια και μόνο χρονιά (γιατί τόσο είναι το ελάχιστο που αρχίζει η κλίμακα του 2,2%) , και δεν πλήρωσε την εισφορά αυτή.
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Ναι πανω απο 12000 ευρω και δεν ζητηθηκε καποια εισφορα αλληλεγγυης.

Δεν δηλωνονται ως εισοδημα αυτα, εισοδημα ειχα σχεδον μηδενικο. Ειναι αλλο μερος της φορολογικης δηλωσης τα κερδη απο τυχερα παιχνιδια και ουσιαστικα τα χρησιμοποιεις για να "νομιμοποιεις" αγορες που κανεις οταν δεν εχεις αναλογα εισοδηματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Πολύ ευχάριστο αυτό! Εύχομαι να το επιβεβαιώσω κι εγώ από Σεπτέμβρη που τους ετοιμάζω κάτι καλά...
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Γεια χαρά.
Καταθέτω και γω την δική μου εμπειρία μήπως γλυτώσει κάποιος χρόνο...

Για αρχή, για να καταφέρω να πάρω την βεβαίωση κερδών χρειάστηκαν περίπου 3 μήνες με συνεχείς ενοχλήσεις εκ μέρους.
Η εταιρεία (st*ixim*n) καθυστερούσε συστηματικά να μου την στείλει. Εν μέρει φταίει το γεγονός ότι υπάρχει συγκεκριμένος νόμος που θέλει αρκετά άκυρα δικαιολογητικά για να την πάρεις (π.χ. πρόσφατη βεβαίωση εργοδότη που σημαίνει ότι αν κάποιος είναι άνεργος δεν μπορεί να έχει κέρδη από τον τζόγο!) και εν μέρει το γεγονός ότι οι εταιρείες δεν δίνουν σχεδόν ποτέ τέτοιες βεβαιώσεις καθώς σχεδόν κανείς δεν κερδίζει μακροπρόθεσμα!

Η βεβαίωση είχε ελληνικό ΑΦΜ από την βιτρίνα της εταιρείας που βρίσκεται στο Κολωνάκι (τα γραφεία είναι στην Παιανία και η έδρα στην Μάλτα) και είχε αναλυτικά
το συνολικό τζογάρισμα, τα μεικτά και τα καθαρά κέρδη για το έτος 2017. Τα κέρδη από το στοίχημα είναι όντως προφορολογημένα.

Παρ' όλα στο πεδίο της δήλωσης (781) δεν χρειάζεται να εισάγεις το ΑΦΜ της εταιρείας όλως περιέργως και δεν γίνεται κάποια ηλεκτρονική διασταύρωση.
Οπότε θεωρητικά ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει!

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.

Συμπερασματικά, οι βεβαιώσεις κερδών σε σχέση με την φορολογική δήλωση, έχουν νόημα μόνο για ενδεχόμενο μελλοντικό φορολογικό έλεγχο.

Ελπίζω να βοήθησα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spyros21 και cyberchrist
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Αυτο που λεει ο φιλος ο PSR ειναι το μεγαλειο του Ελληνικου κρατους. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ. Αν ποτε χρειαστε να σου κανουν ελεγχο για κατι ή να δικαιολογήσεις κατι, τοτε και μονο τοτε θα σου ζητησουν τα χαρτια απο τις εταιριες. Ειναι γελοιοι οι ανθρωποι
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Για αρχή, για να καταφέρω να πάρω την βεβαίωση κερδών χρειάστηκαν περίπου 3 μήνες με συνεχείς ενοχλήσεις εκ μέρους.
Η εταιρεία (st*ixim*n) καθυστερούσε συστηματικά να μου την στείλει. Εν μέρει φταίει το γεγονός ότι υπάρχει συγκεκριμένος νόμος που θέλει αρκετά άκυρα δικαιολογητικά για να την πάρεις (π.χ. πρόσφατη βεβαίωση εργοδότη που σημαίνει ότι αν κάποιος είναι άνεργος δεν μπορεί να έχει κέρδη από τον τζόγο!)

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι.

Ισως να καθυστερει τοσο η συγκεκριμενη εταιρια, η απλα να ετυχε σε εσενα η δεν ξερω μηπως τη ζητησες τους πρωτους μηνες του 2018.Εγω τελος Ιουνιου ζητησα απο 3 στοιχηματικες βεβαιωσεις κερδων, (οχι απο αυτη που αναφερεις) οι 2 μου τις εστειλαν μετα απο 2 μερες και η τριτη μετα απο 12 μερες.

Για αυτο που ειπες για βεβαιωση εργοδοτη,μαλλον δεν υπαρχει συγκεκριμενος νομος.Αυτο το εγγραφο μου το ζητησε μονο μια απο τις 3 εταιριες.Οταν τους ειπα οτι δεν υπαρχει εργοδοτης μου απαντησαν οτι δεχονται βεβαιωση ανεργιας απο τον ΟΑΕΔ.
Γενικα τα εγγραφα που μου ζητηθηκαν συνολικα και απο τις 3 εταιριες ηταν τα εξης:
1)Προσφατο εγγραφο εφοριας
2)Yπευθυνη δηλωση κατοικιας απο ΚΕΠ
3)Ταυτοτητα 2 οψεις
4)Βεβαιωση εργοδοτη και αν δεν υπαρχει βεβαιωση ανεργιας απο ΟΑΕΔ.
5)ΑΦΜ και ονοματεπωνυμο πατερα-μητερας

Τωρα για το αλλο που ειπες οτι δεν πληρωσες τιποτα παρολο που δηλωσες πανω απο 12k, ισως να μην αφειλεται στο γεγονός ότι έχεις και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.
Συμφωνα με τα λεγομενα του λογιστη μου, μπορω να δηλωσω και αυτα τα ποσα που λες πανω απο τα 12 κ, χωρις να πληρωσω ουτε 1€ στην εφορια.

Μου ειπε οτι ακομα και 20κ αν δηλωθουν ως κερδη απο το στοιχημα, δεν υπαρχει φορος.Δεν ειναι το ιδιο δηλαδη με το να δηλωσεις 20κ εισοδημα απο μια δουλεια που κανεις, και το να δηλωσεις 20κ κερδη απο στοιχημα.
Και αυτο γιατι τα κερδη απο το στοιχημα, εκτος του οτι εχουν ηδη φορολογηθει απο την στοιχηματικη,δηλωνονται σε διαφορετικη κατηγορια απο αυτα που δηλωνονται τα εισοδηματα ενας υπαλληλου η ενας επιχειρηματια.
Το μονο που δεν μπορουσε να μου πει με σιγουρια ο λογιστης ηταν τι ισχυει σε περιπτωση δηλωσης πολυ μεγαλων κερδων απο το στοιχημα, 6ψηφια 7ψηφια ποσα δηλαδη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οι φόροι όντως παρακρατούνται από τις στοιχηματικές και δεν υπάρχει περαιτέρω φορολόγηση.
Εγώ μίλησα για την εισφορά αλληλεγγύης η όποια αν θυμάμαι καλά είναι 2,2% για τα ποσά που είναι πάνω από 12000 ευρώ.
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οι φόροι όντως παρακρατούνται από τις στοιχηματικές και δεν υπάρχει περαιτέρω φορολόγηση.
Εγώ μίλησα για την εισφορά αλληλεγγύης η όποια αν θυμάμαι καλά είναι 2,2% για τα ποσά που είναι πάνω από 12000 ευρώ.
Μαλλον δεν το διατυπωσα σωστα. Γιαυτο που λες ειχα ρωτησει και εγω τον λογιστη μου, τι ακριβως ισχυει για κερδη πανω απο τα 12.000€ και απο οσο μου ειπε ακομα και αν ειναι πανω απο 12.000€ τα δηλωθεντα κερδη, δεν πληρωνεις τιποτα για εισφορα αλληλεγγυης, αν μιλαμε για ποσα π.χ. 20.000€ και οχι για 6ψηφια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PSR
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Γεια χαρά.
Καταθέτω και γω την δική μου εμπειρία μήπως γλυτώσει κάποιος χρόνο...

Για αρχή, για να καταφέρω να πάρω την βεβαίωση κερδών χρειάστηκαν περίπου 3 μήνες με συνεχείς ενοχλήσεις εκ μέρους.
Η εταιρεία (st*ixim*n) καθυστερούσε συστηματικά να μου την στείλει. Εν μέρει φταίει το γεγονός ότι υπάρχει συγκεκριμένος νόμος που θέλει αρκετά άκυρα δικαιολογητικά για να την πάρεις (π.χ. πρόσφατη βεβαίωση εργοδότη που σημαίνει ότι αν κάποιος είναι άνεργος δεν μπορεί να έχει κέρδη από τον τζόγο!) και εν μέρει το γεγονός ότι οι εταιρείες δεν δίνουν σχεδόν ποτέ τέτοιες βεβαιώσεις καθώς σχεδόν κανείς δεν κερδίζει μακροπρόθεσμα!

Η βεβαίωση είχε ελληνικό ΑΦΜ από την βιτρίνα της εταιρείας που βρίσκεται στο Κολωνάκι (τα γραφεία είναι στην Παιανία και η έδρα στην Μάλτα) και είχε αναλυτικά
το συνολικό τζογάρισμα, τα μεικτά και τα καθαρά κέρδη για το έτος 2017. Τα κέρδη από το στοίχημα είναι όντως προφορολογημένα.

Παρ' όλα στο πεδίο της δήλωσης (781) δεν χρειάζεται να εισάγεις το ΑΦΜ της εταιρείας όλως περιέργως και δεν γίνεται κάποια ηλεκτρονική διασταύρωση.
Οπότε θεωρητικά ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει!

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.

Συμπερασματικά, οι βεβαιώσεις κερδών σε σχέση με την φορολογική δήλωση, έχουν νόημα μόνο για ενδεχόμενο μελλοντικό φορολογικό έλεγχο.

Ελπίζω να βοήθησα!

Ερώτηση: Από τι στιγμή που έλαβες την βεβαίωση, παρατήρησες διαφορετική συμπεριφορά από τον bookmaker; πχ. μικρότερα limits ή συνέχισες κανονικά χωρίς πρόβλημα;

Αυτό με την ανεργία πολύ περίεργο!
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Ερώτηση: Από τι στιγμή που έλαβες την βεβαίωση, παρατήρησες διαφορετική συμπεριφορά από τον bookmaker; πχ. μικρότερα limits ή συνέχισες κανονικά χωρίς πρόβλημα;

Αυτό με την ανεργία πολύ περίεργο!

Ούτε πριν αλλά ούτε και μετά την βεβαίωση είχα κάποιο θέμα με όρια... Βέβαια ίσως έχει να κάνει με το γεγονός ότι δεν ασχολούμαι με arb και γενικά παίζω εμπορικά πρωταθλήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Γεια χαρά.

Η βεβαίωση είχε ελληνικό ΑΦΜ από την βιτρίνα της εταιρείας που βρίσκεται στο Κολωνάκι (τα γραφεία είναι στην Παιανία και η έδρα στην Μάλτα) και είχε αναλυτικά
το συνολικό τζογάρισμα, τα μεικτά και τα καθαρά κέρδη για το έτος 2017. Τα κέρδη από το στοίχημα είναι όντως προφορολογημένα.

Παρ' όλα στο πεδίο της δήλωσης (781) δεν χρειάζεται να εισάγεις το ΑΦΜ της εταιρείας όλως περιέργως και δεν γίνεται κάποια ηλεκτρονική διασταύρωση.
Οπότε θεωρητικά ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει!

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.

Συμπερασματικά, οι βεβαιώσεις κερδών σε σχέση με την φορολογική δήλωση, έχουν νόημα μόνο για ενδεχόμενο μελλοντικό φορολογικό έλεγχο.

Ελπίζω να βοήθησα!

Ακριβώς και το θέμα είναι ότι οι εφορίες δεν ασχολούντε με αυτά γιατι μιλάμε για μικρά ποσά (για την εφορία). Βέβαια άμα σου κάτσει η μπίλια και είσαι μέσα στο μικρό δείγμα, τότε καλά ξεμπλέγματα.
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Καλησπέρα στην παρέα.στο τρέχων έτος έχω κάνει αναληψεις (κέρδη) . αλλά στο σύνολο του έτους δεν είμαι κερδισμένος,οπότε δεν μου δίνουν και βεβαίωση κερδών!θα ήθελα να ρωτήσω αυτές τις αναλήψεις που έχω πρέπει να τις δηλώσω στην φ.δηλωση?αν ναι πως χωρίς βεβαίωση? Ευχαριστώ!
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Καλησπέρα στην παρέα.στο τρέχων έτος έχω κάνει αναληψεις (κέρδη) . αλλά στο σύνολο του έτους δεν είμαι κερδισμένος,οπότε δεν μου δίνουν και βεβαίωση κερδών!θα ήθελα να ρωτήσω αυτές τις αναλήψεις που έχω πρέπει να τις δηλώσω στην φ.δηλωση?αν ναι πως χωρίς βεβαίωση? Ευχαριστώ!
Συμφωνα με τον λογιστη μου που τα συζητησαμε αυτα πριν απο μερικους μηνες, γραφω ακριβως τι μου ειπε οτι ισχυει για το 2018:

"Αν κερδισεις ακομα και ενα ποσο μεγαλυτερο απο τα 12κ του αφορολογητου, πχ 20.000€, και τα δηλωσεις, δεν πληρωνεις ουτε 1 ευρω στην εφορια. Αυτο γιατι ο φορος εχει κρατηθει απο την στοιχηματικη εταιρια πριν σε πληρωσει.Kαι εκτος απο αυτο τα κερδη απο τυχερα παιχνιδια δηλωνονται σε διαφορετικη κατηγορια απο αυτα που δηλωνει ως εισοδημα ενας εργαζομενος.Δηλωνονται ως εξτρα εισοδημα.Ομως δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο για πολυ μεγαλα ποσα."

Οποτε αν εισαι ανεργος η χαμηλομισθος και θες να κανεις καποιες αγορες, πχ αγορα αυτοκινητου χωρις να εχεις προβλημα με τεκμηρια, τυχον κερδη που μπορεις να τα δηλωσεις τα δηλωνεις για δικη σου εξυπηρετηση και οχι επειδη εισαι υποχρεωμενος.

Χωρις βεβαιωση κερδων απο στοιχηματικη εταιρια, οχι δεν γινεται να τα δηλωσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οπότε δεν μπορώ να τα δηλώσω έτσι κι αλλιώς.Δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα όμως?
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Ευχαριστώ εκ των προτέρων "goal2"
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οπότε δεν μπορώ να τα δηλώσω έτσι κι αλλιώς.Δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα όμως?
Λογικα οχι δεν θα εχεις. Απο την στιγμη που ακομα και ενας που κερδιζει σταθερα τις εταιριες, τα δηλωνει για να μπορει να κανει αγορες και οχι επειδη ειναι υποχρεωμενος να τα δηλωσει, τοτε δεν νομιζω να εχεις εσυ προβλημα.
Παντως αυτο που εχω καταλαβει,ειναι οτι σε καποιες περιπτωσεις πιο μεγαλο προβλημα ειναι το ποσα ξοδευει καποιος με χρεωστικες καρτες παρα τα εισερχομενα εμβασματα οταν τον πληρωνουν οι εταιριες σε τραπεζικο λογαριασμο.
Πχ εισαι ανεργος κερδιζεις και σου εστειλε η bet365 στην τραπεζα 9 πληρωμες 1000€ καθε φορα.Πριν ομως κερδισεις ειχες κανει 7.000 καταθεσεις με χρεωστικη καρτα.Αυτα τα ποσα των καταθεσεων μπορει να σου δημιουργησουν προβλημα, αν εισαι ανεργος, αφου ξοδεψες 7000€ ενω δηλωνεις ανεργος με 0 εισοδημα.
Αν ομως ησουν εργαζομενος δεν θα ειχες προβλημα.Οποτε νομιζω το καλυτερο ειναι να ρωτησεις και εναν λογιστη, γιατι εξαρταται και απο το εισοδημα που εχει καποιος απο το επαγγελμα του
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213
καλησπερα παιδες,εγω για το ετος 18 ειχα καποια κερδη,αλλα εκανα και πολλες καταθεσεις που σε χρηματικα ποσα ειναι μεγαλυτερες απο τα κερδη που ειχα.Δεν ασχοληθηκα πολυ για το θεμα της φορολογικης,μεχρι σημερα που με πηρε τηλεφωνο ο λογιστης και μου ειπε οτι ξαφνιαστηκε με τις αγορες που εχω κανει μεσω καρτων,δηλαδη τις καταθεσεις σε εταιριες,που υπερβαινουν αρκετα απο το δηλωμενο εισοδημα.Αρα το προβλημα ειναι οι αγορες που εχω κανει μεσω των καρτων.Εγω θα ζητησω βεβαιωση κερδων αλλα δεν γραφουν το ΑΦΜ τους υπαρχει προβλημα;Γνωριζει καποιος λεπτομεριες και αν θα εχω εγω καποιο προβλημα σε αυτη την περιπτωση;
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...