Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

tarantules

Active Member
5 Σεπ 2008
241
122
43
Είχα παίξει το σαββατοκύριακο που μας πέρασε μια 15-αδα με over στο online του ΟΠΑΠ και μου το έχουν αφήσει ανοιχτό λόγω ενός αγώνα που απότι είδα διακόπηκε στο 25 λεπτό.Όλα τα άλλα τα ποιάνω και έχει μείνει αυτό.Τελικά το χάνω το συγκεκριμένο ή θα επαναληφθεί πάλι ο αγώνας;
Είναι το Bloemfontein Celtic vs Cape Town City και το είχα βάλει over 0.5
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Είχα παίξει το σαββατοκύριακο που μας πέρασε μια 15-αδα με over στο online του ΟΠΑΠ και μου το έχουν αφήσει ανοιχτό λόγω ενός αγώνα που απότι είδα διακόπηκε στο 25 λεπτό.Όλα τα άλλα τα ποιάνω και έχει μείνει αυτό.Τελικά το χάνω το συγκεκριμένο ή θα επαναληφθεί πάλι ο αγώνας;
Είναι το Bloemfontein Celtic vs Cape Town City και το είχα βάλει over 0.5


λογικα θα διευθετηθει με αποδοση 1,00
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

15άδα;

Ωραίος, ελπίζω να είχε καλό μεροκάματο.
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

15άδα;

Ωραίος, ελπίζω να είχε καλό μεροκάματο.

Τελικά τους έστειλα email και μου το διευθετήσανε και μπήκε το ποσό.
Στους όρους γράφει οτι σε ακυρώσεις παιχνιδιών πρέπει να περάσουν 72 ώρες ώστε να διευθετηθεί το γεγονός.
Καλά δεν έποιασα και την τρελή απόδοση.28 απόδοση έδινε.Έχω ποιάσει και πολλές άλλες αρκετά μεγαλύτερες.Πάντως βγήκε πάρα πολύ καλό μεροκάματο.
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Τελικά τους έστειλα email και μου το διευθετήσανε και μπήκε το ποσό.
Στους όρους γράφει οτι σε ακυρώσεις παιχνιδιών πρέπει να περάσουν 72 ώρες ώστε να διευθετηθεί το γεγονός.
Καλά δεν έποιασα και την τρελή απόδοση.28 απόδοση έδινε.Έχω ποιάσει και πολλές άλλες αρκετά μεγαλύτερες.Πάντως βγήκε πάρα πολύ καλό μεροκάματο.

ολα τα ματς τα επαιξες over 0,5 με μικρες αποδοσεις αν καταλαβα καλά?
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Ε ναι.Είναι σχετικά εύκολο το over 0,5 απότι τα άλλα over.

εννοειται.

αλλα και πάλι , πρεπει να πεσεις στα σωστα ματς.

πας με βαση τη στατιστικη και την προιστορια ή με βαση το ενστικτο σου στην επιλογη των αγωνων?
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Είχα φτοιάξει πριν αρκετά χρόνια ένα πρόγραμμα στο οποίο εισάγω δεδομένα αγώνων και βάζοντας διάφορα δικής μου επινόησης φίλτρα , βγάζω αγώνες που πληρούν τα κριτήρια που θέλω ανάλογα με το τι θέλω.Κυρίως διπλά , δευτερευόντως άσσους και μετά over 0,5 και draw no bet.Τα φίλτρα που έχω φτοιάξει είναι βάση ποσοστών επιτυχίας από μια βάση δεδομένων που σταμάτησα πλέον να τροφοδοτώ μιας και είμαι σε σημείο να πετυχαίνω αυτά που ζητάω.Κάπου 22 φίλτρα συνολικά.Ποτέ δεν παίζω με ένστικτο.Μόνο βάση στατιστικής.Επίσης έχω συμπεριλάβει και φίλτρο λάθους για στημένα ή ομάδες που κατεβαίνουν χωρίς βασικούς παίκτες κλπ μιας και δεν γνωρίζω τίποτα από ποδόσφαιρο.
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Είχα φτοιάξει πριν αρκετά χρόνια ένα πρόγραμμα στο οποίο εισάγω δεδομένα αγώνων και βάζοντας διάφορα δικής μου επινόησης φίλτρα , βγάζω αγώνες που πληρούν τα κριτήρια που θέλω ανάλογα με το τι θέλω.Κυρίως διπλά , δευτερευόντως άσσους και μετά over 0,5 και draw no bet.Τα φίλτρα που έχω φτοιάξει είναι βάση ποσοστών επιτυχίας από μια βάση δεδομένων που σταμάτησα πλέον να τροφοδοτώ μιας και είμαι σε σημείο να πετυχαίνω αυτά που ζητάω.Κάπου 22 φίλτρα συνολικά.Ποτέ δεν παίζω με ένστικτο.Μόνο βάση στατιστικής.Επίσης έχω συμπεριλάβει και φίλτρο λάθους για στημένα ή ομάδες που κατεβαίνουν χωρίς βασικούς παίκτες κλπ μιας και δεν γνωρίζω τίποτα από ποδόσφαιρο.

Τι πρόγραμμα φίλε μου; Είμαι λάτρης των στατιστικών, ειδικά στις ισοπαλίες. Τελευταία ψάχτηκα λίγο με το mindscore.
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Το ένα το είχα φτοιάξει σε visual basic και το άλλο είναι excel με VBA.
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Είχα φτοιάξει πριν αρκετά χρόνια ένα πρόγραμμα στο οποίο εισάγω δεδομένα αγώνων και βάζοντας διάφορα δικής μου επινόησης φίλτρα , βγάζω αγώνες που πληρούν τα κριτήρια που θέλω ανάλογα με το τι θέλω.Κυρίως διπλά , δευτερευόντως άσσους και μετά over 0,5 και draw no bet.Τα φίλτρα που έχω φτοιάξει είναι βάση ποσοστών επιτυχίας από μια βάση δεδομένων που σταμάτησα πλέον να τροφοδοτώ μιας και είμαι σε σημείο να πετυχαίνω αυτά που ζητάω.Κάπου 22 φίλτρα συνολικά.Ποτέ δεν παίζω με ένστικτο.Μόνο βάση στατιστικής.Επίσης έχω συμπεριλάβει και φίλτρο λάθους για στημένα ή ομάδες που κατεβαίνουν χωρίς βασικούς παίκτες κλπ μιας και δεν γνωρίζω τίποτα από ποδόσφαιρο.

πολυ ενδιαφερον.

να υποθεσω οτι εισαι κερδισμενος απο τη συνολικη στοιχηματικη σου δραστηριοτητα, σωστά?

θα ηθελα επισης να σε ρωτησω (χωρις να εισαι υποχρεωμενος να απαντησεις φυσικά ) ποια ειναι η στρατηγικη σου στην διαχειρηση της καβας σου, κατι που θεωρω το πιο σημαντικο για εναν παικτη
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Έχω σαν βάση κάποια συστήματα που τρέχω παράλληλα , τα οποία τα έχω χωρίσει ανάλογα την κατηγορία τους.
Ένας βασικός χωρισμός συστήματα με γενική απόδοση από 2,5-4,5 χαμηλού ρίσκου , ένα μεσαίου ρίσκου 10-20 και ένα πολύ
υψηλού ρίσκου έως 400 αποδοση για να μην με ποιάνει ο φόρος στον ΟΠΑΠ.
Τώρα καθένα από τα παραπάνω έχουν άλλα υποσυστήματα ανάλογα με το πόσους αγώνες παίζω , τι αποδόσεις έχουν , και τι
τύπο στοιχήματος επιλέγω (σημείο,διπλή ευκαρία,over,κλπ).
Τώρα το πως τα τροφοδοτώ τα παραπάνω έχει να κάνει με ποσοστά επί της κάβας του κάθε συστήματος ξεχωριστά εκτός τα
υψηλού ρίσκου που τροφοδοτούνται με κάποιο μικρό ποσοστό από τα βασικά μου.Δηλαδή από το κέρδος των βασικών , βγάζω
ένα πολύ μικρό ποσοστό και τροφοδοτώ τα τζογαδόρικα όπως τα λέω εγώ που απλά εκεί κάνω πειραματισμούς να δω για στατιστικούς λόγους στους πόσους αγώνες συγκεκριμένων χαρακτηριστικών βάση φίλτρων χάνω.
Δουλεύω πολύ με ποσοστά αλλά δεν είναι κάτι σταθερό να σου πω.Είναι ανάλογα το σύστημα.Πχ σε ένα σύστημα μπορεί να
παίζω στανταρ 15% της κάβας του συγκεκριμένου συστήματος , σε ένα άλλο να παίζω 9% και μόλις φτάσω συγκεκριμένα ποσά
να το ρίχνω σιγά σιγά στο 8% μετά στο 7% κλπ.Σούμα δεν έχω κάτσει ποτέ να δω τι ποσοστό παίζω επί ολόκληρης της κάβας.
Τα έχω αυτοματοποιήσει όλα τα συστήματα στο excel και μου λέει τι ποσό να παίξω σε τι σύστημα.
Η όλη μου αγωνία και κούραση είναι να φιλτράρω τους αγώνες και να τους κατανείμω στα σωστά για την περίπτωση συστήματα.
Επίσης κάποια συστήματα από τα "τζογαδόρικα" δεν είναι και τόσο πολύ τζογαδόρικα γιατί την μεγάλη απόδοση δεν την
πετυχαίνω μια κι έξω όπως στα χαμηλού αλλά σταδιακά.Πχ να βάζω αγώνες από σύστημα χαμηλού ρίσκου και αντί την επόμενη φορά να παίξω ποσοστό επί της νέας κάβας να παίζω ολόκληρο το ποσό πάλι με αγώνες χαμηλού ρίσκου και μετά από πχ ένα μήνα (4 στοιχηματισμούς - ένα κάθε εβδομάδα) να φτοιάχνω την μεγάλη απόδοση.Και πλέον είμαι σε σημείο που δεν φοβάμαι
να παίζω μεγάλες αποδόσεις μιας και είδα στατιστικά οτι βγαίνουν υπό συγκεκριμένες προυποθέσεις.
Εκεί που χωλαίνω είναι οτι σε κάποιους από αυτούς τους αγώνες που βγάζω, σίγουρα έχουν μέσα και πχ στημένους ,ή που κατεβάζουν δεύτερες ομάδες και γεικότερα που δεν ακολουθούν τη "στατιστική" οδό , οπότε μοιραία κουβαδιάζομαι γιατί δεν έχω την πληροφορία.Αυτά που χάνω όμως , ευτυχώς μέχρι τώρα υπερκαλύπτονται από τα υπόλοιπα οπότε και βγάζω θετικό
ταμείο και λίγο λίγο με το χρόνο ανεβάζω τα ποσά.
Έχω καταλάβει οτι για να τους παίξω στα ίσια πρέπει να σκέφτομαι μεθοδικά και πονηρά.Ακόμα και τα "τζογαδόρικά" μου
έχουν βάση , δεν τα πετάω του κουτουρού και ότι κάτσει.Αν σε διάστημα ενός χρόνου παίξω πχ 1 ευρώ σε τέτοιο σύστημα, δηλαδή 52 ευρώ το χρόνο και έρθει το 400άρι τότε την επόμενη χρονιά θα παίζω τα 1/50=8 ευρώ για να πάω στα 3.200 κ.ο.κ
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Έχω σαν βάση κάποια συστήματα που τρέχω παράλληλα , τα οποία τα έχω χωρίσει ανάλογα την κατηγορία τους.
Ένας βασικός χωρισμός συστήματα με γενική απόδοση από 2,5-4,5 χαμηλού ρίσκου , ένα μεσαίου ρίσκου 10-20 και ένα πολύ
υψηλού ρίσκου έως 400 αποδοση για να μην με ποιάνει ο φόρος στον ΟΠΑΠ.
Τώρα καθένα από τα παραπάνω έχουν άλλα υποσυστήματα ανάλογα με το πόσους αγώνες παίζω , τι αποδόσεις έχουν , και τι
τύπο στοιχήματος επιλέγω (σημείο,διπλή ευκαρία,over,κλπ).
Τώρα το πως τα τροφοδοτώ τα παραπάνω έχει να κάνει με ποσοστά επί της κάβας του κάθε συστήματος ξεχωριστά εκτός τα
υψηλού ρίσκου που τροφοδοτούνται με κάποιο μικρό ποσοστό από τα βασικά μου.Δηλαδή από το κέρδος των βασικών , βγάζω
ένα πολύ μικρό ποσοστό και τροφοδοτώ τα τζογαδόρικα όπως τα λέω εγώ που απλά εκεί κάνω πειραματισμούς να δω για στατιστικούς λόγους στους πόσους αγώνες συγκεκριμένων χαρακτηριστικών βάση φίλτρων χάνω.
Δουλεύω πολύ με ποσοστά αλλά δεν είναι κάτι σταθερό να σου πω.Είναι ανάλογα το σύστημα.Πχ σε ένα σύστημα μπορεί να
παίζω στανταρ 15% της κάβας του συγκεκριμένου συστήματος , σε ένα άλλο να παίζω 9% και μόλις φτάσω συγκεκριμένα ποσά
να το ρίχνω σιγά σιγά στο 8% μετά στο 7% κλπ.Σούμα δεν έχω κάτσει ποτέ να δω τι ποσοστό παίζω επί ολόκληρης της κάβας.
Τα έχω αυτοματοποιήσει όλα τα συστήματα στο excel και μου λέει τι ποσό να παίξω σε τι σύστημα.
Η όλη μου αγωνία και κούραση είναι να φιλτράρω τους αγώνες και να τους κατανείμω στα σωστά για την περίπτωση συστήματα.
Επίσης κάποια συστήματα από τα "τζογαδόρικα" δεν είναι και τόσο πολύ τζογαδόρικα γιατί την μεγάλη απόδοση δεν την
πετυχαίνω μια κι έξω όπως στα χαμηλού αλλά σταδιακά.Πχ να βάζω αγώνες από σύστημα χαμηλού ρίσκου και αντί την επόμενη φορά να παίξω ποσοστό επί της νέας κάβας να παίζω ολόκληρο το ποσό πάλι με αγώνες χαμηλού ρίσκου και μετά από πχ ένα μήνα (4 στοιχηματισμούς - ένα κάθε εβδομάδα) να φτοιάχνω την μεγάλη απόδοση.Και πλέον είμαι σε σημείο που δεν φοβάμαι
να παίζω μεγάλες αποδόσεις μιας και είδα στατιστικά οτι βγαίνουν υπό συγκεκριμένες προυποθέσεις.
Εκεί που χωλαίνω είναι οτι σε κάποιους από αυτούς τους αγώνες που βγάζω, σίγουρα έχουν μέσα και πχ στημένους ,ή που κατεβάζουν δεύτερες ομάδες και γεικότερα που δεν ακολουθούν τη "στατιστική" οδό , οπότε μοιραία κουβαδιάζομαι γιατί δεν έχω την πληροφορία.Αυτά που χάνω όμως , ευτυχώς μέχρι τώρα υπερκαλύπτονται από τα υπόλοιπα οπότε και βγάζω θετικό
ταμείο και λίγο λίγο με το χρόνο ανεβάζω τα ποσά.
Έχω καταλάβει οτι για να τους παίξω στα ίσια πρέπει να σκέφτομαι μεθοδικά και πονηρά.Ακόμα και τα "τζογαδόρικά" μου
έχουν βάση , δεν τα πετάω του κουτουρού και ότι κάτσει.Αν σε διάστημα ενός χρόνου παίξω πχ 1 ευρώ σε τέτοιο σύστημα, δηλαδή 52 ευρώ το χρόνο και έρθει το 400άρι τότε την επόμενη χρονιά θα παίζω τα 1/50=8 ευρώ για να πάω στα 3.200 κ.ο.κ

κατι τετοιο περιμενα να ακουσω.

πολυ σωστη αντίληψη των πραγματων και πολύ ενδιαφερουσα η προσέγγιση σου.

οπως εχω ξαναγραψει θεωρω πως οι πιο πολλοι παικτες (ακομα κι αυτοι που εχουν καλες γνωσεις στο αθλημα) κουβαδιαζονται απο την κακη διαχειριση της καβας και απο το τιλτ, κατι που προφανώς αποφευγεις.

θελει μεγαλη πειθαρχια για να εισαι κερδοφορος στο στοιχημα σε βαθος χρονου.

εχις αντιμετωπισεις προβληματα με εταιρειες να σου βαζουν πολυ χαμηλο limit οταν κερδιζεις ειδικα αυτες τις μεγαλες αποδοσεις?
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Δεν έχω φάε limit γιατί πολύ απλά δεν παίζω τέτοιες αποδόσεις στις online.Μόνο Οπαπ προς το παρόν και πολλές φορές αποφεύγω και το online του εν γνώση μου γιατί υποθέτω οτι και αυτοί φτοιάχνουν προφίλ.Στα πρακτορεία ναι μεν έχεις χαμηλή απόδοση αλλά έχεις ανωνυμία.Και κερδισμένα δελτία μόνο από τα κεντρικά στην καβάλας εκτός αν είναι μικροποσά οπότε τα εξαργυρώνεις στο πρακτορείο.Κάνεις και ένα rotation τα πρακτορεία μην κερδίζοντας συνεχώς στα ίδια οπότε θολώνεις κάπως τα νερά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Δεν έχω φάε limit γιατί πολύ απλά δεν παίζω τέτοιες αποδόσεις στις online.Μόνο Οπαπ προς το παρόν και πολλές φορές αποφεύγω και το online του εν γνώση μου γιατί υποθέτω οτι και αυτοί φτοιάχνουν προφίλ.Στα πρακτορεία ναι μεν έχεις χαμηλή απόδοση αλλά έχεις ανωνυμία.Και κερδισμένα δελτία μόνο από τα κεντρικά στην καβάλας εκτός αν είναι μικροποσά οπότε τα εξαργυρώνεις στο πρακτορείο.Κάνεις και ένα rotation τα πρακτορεία μην κερδίζοντας συνεχώς στα ίδια οπότε θολώνεις κάπως τα νερά.

σωστα ολα οσα λες.

ομως αν επαιζες on line και ειχες πολυ μεγαλυτερα κερδη (εστω και για 1-2 χρονια, διοτι μετα ισως ολες οι εταιρειες να σου εβαζαν limit) ,δε θα ηταν καλυτερα?

κι ακομα κι αν σου εβαζαν ολες limit , θα επεστρεφες στα πρακτορεια οπάπ .

συγνωμη αν γινομαι παρεμβατικός. απλά εκφράζω απορία
 
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Η λογική δεν είναι να κάνεις ζημιά μια φορά , να φανείς και στο τέλος να φας πόρτα και να πας στον επόμενο να κάνεις τα ίδια και να φας και εκεί πόρτα και στο τέλος να μην μπορείς να παίξεις πουθενά.
Η λογική είναι να τους τα μαζεύεις λίγα από πολλούς χωρίς να χτυπάνε καμπανάκια.
Άλλωστε , τη στιγμή που είμαι ικανοποιημένος με τα τωρινά μου κέρδη δεν νομίζω οτι με συμφέρει κάτι τέτοιο που λες.Ούτε έχω διάθεση να τρέχω σε δικαστήρια.Ο Οπάπ μου είναι πολύ πιο safe σαν επιλογή.Σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα , δεν είμαι της λογικής του να τους γδάρω και να σταματήσω.Προτιμώ την αγελάδα να την αρμέγω επ αόριστο παρά να την φάω μια κι έξω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larry
Απάντηση: Ερώτηση για μη διευθετημένο στοίχημα

Η λογική δεν είναι να κάνεις ζημιά μια φορά , να φανείς και στο τέλος να φας πόρτα και να πας στον επόμενο να κάνεις τα ίδια και να φας και εκεί πόρτα και στο τέλος να μην μπορείς να παίξεις πουθενά.
Η λογική είναι να τους τα μαζεύεις λίγα από πολλούς χωρίς να χτυπάνε καμπανάκια.
Άλλωστε , τη στιγμή που είμαι ικανοποιημένος με τα τωρινά μου κέρδη δεν νομίζω οτι με συμφέρει κάτι τέτοιο που λες.Ούτε έχω διάθεση να τρέχω σε δικαστήρια.Ο Οπάπ μου είναι πολύ πιο safe σαν επιλογή.Σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα , δεν είμαι της λογικής του να τους γδάρω και να σταματήσω.Προτιμώ την αγελάδα να την αρμέγω επ αόριστο παρά να την φάω μια κι έξω.

καταλαβαινω τι εννοεις. με κάλυψες απόλυτα.

σου εύχομαι καλή επιτυχία και καλά κέρδη !
 
  • Like
Αντιδράσεις: tarantules

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...