Bet22

chri213

Member
4 Απρ 2019
39
17
8
Καλησπερα,ανοιγω το θεμα αυτο ετσι ωστε αν γνωριζει καποιος κατι,να με διαφωτισει.Απο οσο ξερω η Bet22 δεν εμφανιζεται σε καμια λιστα με τις αδειοδοτημενες εταιριες στην Ελλαδα.Αλλα επικοινωνησα μαζι τους μεσω live chat στο συγκεκριμενο link https://22bet.com/el/ και μου ειπαν οτι δεχονται παικτες απο την Ελλαδα χωρις κανενα προβλημα,ενω στους ορους της σελιδας δεν εμφανιζεται πουθενα η Ελλαδα ως μια απο τις χωρες που δεν επιτρεπονται οι κατοικοι της να κανουν εγγραφη.Γνωριζετε αν μπορω να κανω εγγραφη και συναλλαγες χωρις καποιο προβλημα σε αυτους;
 
Απάντηση: Bet22

Από την στιγμή που δεν το αναγράφουν στους όρους γιατί να ρισκάρεις? Πες έγινε μια στραβή στο μέλλον και σου λένε διάφορα πως θα τους κυνηγήσεις όταν θα σου λένε "Δεν ισχύει για τους έλληνες παίκτες"? Στο είπαν ότι ισχύει και? Το γράφει στους όρους? όχι άρα? πρόβλημα. Εκτός αυτού δεν είναι και στις αδειοδοτούμενες όπως λες. Μπαίνει και στην μαύρη λίστα αύριο μεθαύριο και πάπαλα δεν μπορείς να μπεις και στην σελίδα. Αποτέλεσμα? Πάνε τα λεφτά.

Κάποιος κάποτε είπε: Η ζωή είναι απλή οι άνθρωποι είναι ανήθικη.
Έτσι είναι και εδώ. Εδώ με αδειοδοτούμενες όπως mybet είχαν πρόβλημα εδώ δεν θα έχουν? Άστο δεν αξίζει. Φαντάζομαι γλυκάθηκες από τις προσοφορές που έχει μπόνους, κατάθεση γιατί μη μου πεις δίνει πολύ καλύτερες αποδόσεις και με διαφορά από τους υπόλοιπους ή σου εγγυώνται πως δεν θα φας όριο. Εγώ δεν έχω και ούτε πρόκειται να κάνω:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: svpg
Απάντηση: Bet22

Από την στιγμή που δεν το αναγράφουν στους όρους γιατί να ρισκάρεις? Πες έγινε μια στραβή στο μέλλον και σου λένε διάφορα πως θα τους κυνηγήσεις όταν θα σου λένε "Δεν ισχύει για τους έλληνες παίκτες"? Στο είπαν ότι ισχύει και? Το γράφει στους όρους? όχι άρα? πρόβλημα. Εκτός αυτού δεν είναι και στις αδειοδοτούμενες όπως λες. Μπαίνει και στην μαύρη λίστα αύριο μεθαύριο και πάπαλα δεν μπορείς να μπεις και στην σελίδα. Αποτέλεσμα? Πάνε τα λεφτά.

Κάποιος κάποτε είπε: Η ζωή είναι απλή οι άνθρωποι είναι ανήθικη.
Έτσι είναι και εδώ. Εδώ με αδειοδοτούμενες όπως mybet είχαν πρόβλημα εδώ δεν θα έχουν? Άστο δεν αξίζει. Φαντάζομαι γλυκάθηκες από τις προσοφορές που έχει μπόνους, κατάθεση γιατί μη μου πεις δίνει πολύ καλύτερες αποδόσεις και με διαφορά από τους υπόλοιπους ή σου εγγυώνται πως δεν θα φας όριο. Εγώ δεν έχω και ούτε πρόκειται να κάνω:sign:
Εχεις δικιο σε αυτα που λες,ο λογος που ''ψηνομουν'' για την συγκεκριμενη ειναι οτι εχει αγορες στο live σε αγωνες μπασκετ,που δυσκολευομαι αρκετα να βρω στις εταιριες που εχουμε εδω περα.Επισης υπαρχουν διαφορα links εταιριων με ελληνικο μενου και παρομοια πλατφορμα(οπως 1xbet) που προφανως δεν εχουν αδειες,αλλα θα σου πουν οτι μπορεις να κανεις λογαριασμο.
 
Δεν την εμπιστεύεσαι σαν εταιρεία ή λόγω γκρίζας ζώνης στην λειτουργία της στην Ελλάδα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από προσωπική εμπειρία. Όπως και όλες τις άλλες με την ίδια πλατφόρμα
 
Εγω παντως παρακαλαω να ερθουν εταιριες σαν την Bet22 και την 1xbet μονο και μονο για τις αγορες στο live τους,γιατι με τον τροπο που παιζω θα με βοηθησουν αρκετα.Αν δεν γινει γενικα καποια κινηση στο αμεσο μελλον και μεινουμε με αυτες τις εταιριες που εχουμε τωρα καηκαμε.
 
Παιδια μακρια απο 1xbet γιατι θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι απατεωνες, σας το λεω απο προσωπικη εμπειρια.
 
Σε αυτές τις εταιρείες παίζεις μικρά ποσά και δεν αφήνεις μεγάλα υπολοιπα



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Σε αυτές τις εταιρείες παίζεις μικρά ποσά και δεν αφήνεις μεγάλα υπολοιπα



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστο αυτο,

επισης φροντιζεις να μοιαζεις με το διαβατηριο ταυτοτητα κλπ, να εχεις καλο φωτισμο και ποιοτητα αερα για τη φωτο, τα φλας να μην αναψουν, να ειναι ολα εμμετικα ευδιακριτα στη μικροτερη δυνατη αναλυση κλπ κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gastone13
Bookmaker Bet22 is the biggest scam and fraud. They do not want to pay a profit to the user. When you deliver everything they ask for, they just steal your money and say it's by the rules. Do not play bet 22 it will take your money
 
  • Like
Αντιδράσεις: svpg
Παιδια μακρια απο 1xbet γιατι θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι απατεωνες, σας το λεω απο προσωπικη εμπειρια.

Τι ακριβως επαθες φιλε μου γτ μολις μου φαγαν 500 ευρω απο καταθεση που εκανα κ δε φανηκαν ποτε. Μετα απο πολλες επικοινωνιες που ειχα στο τελος μου ζητησαν αριθμο συναλλαγης για να εξετασουν την περιπτωση. Μιλησα με τη τραπεζα κ μου ειπαν οτι απο τη στιγμη που δεν ημουν στο περιβαλλον της τραπεζαςοταν εγινε η καταθεση(δλδ στo e banking μου) δεν υπαρχει αριθμος συναλλαγης!!!!!! Η μοναδικη εταιρεια που σου δινει αριθμο συναλλαγης στις καταθεσεις κ στις πληρωμες ειναι η bwin
 
Καλησπερα,ανοιγω το θεμα αυτο ετσι ωστε αν γνωριζει καποιος κατι,να με διαφωτισει.Απο οσο ξερω η Bet22 δεν εμφανιζεται σε καμια λιστα με τις αδειοδοτημενες εταιριες στην Ελλαδα.Αλλα επικοινωνησα μαζι τους μεσω live chat στο συγκεκριμενο link https://22bet.com/el/ και μου ειπαν οτι δεχονται παικτες απο την Ελλαδα χωρις κανενα προβλημα,ενω στους ορους της σελιδας δεν εμφανιζεται πουθενα η Ελλαδα ως μια απο τις χωρες που δεν επιτρεπονται οι κατοικοι της να κανουν εγγραφη.Γνωριζετε αν μπορω να κανω εγγραφη και συναλλαγες χωρις καποιο προβλημα σε αυτους;
makria egw tin patisa kairdisa 6 xiliarika kai mou klidwsan ton logariasmo ekana merikies analipseis 200 kai 300 ta estelnan amesws omws sta polla vrikan dikeologies
 
Αν δε παίζεις αποδόσεις σε πτώση, θα σε πληρώσουν, αλλιώς μάλλον όχι.
 
Αν δε παίζεις αποδόσεις σε πτώση, θα σε πληρώσουν, αλλιώς μάλλον όχι.
εινε μεγαλι απατη αναλιπσεισ 200 και 300 τσ εδειναν μετα τα 6 χιλιαρικα λεγαν κατι για διπλουσ λογαριασμουσ και αλλα γελεια πραγματα εξαφανισαν τιν λογαριασμο και δεν απαντανε μακρια παιδια
 
Καλημέρα παιδιά.
Παιδιά έκανα εγγραφή στην 22bet λόγω των αγορών που έχει κτλ αλλά βλέπω πουθενά δεν έχει επιλογή για ταυτοποιήση.
Τι γίνεται?

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλημέρα παιδιά.
Παιδιά έκανα εγγραφή στην 22bet λόγω των αγορών που έχει κτλ αλλά βλέπω πουθενά δεν έχει επιλογή για ταυτοποιήση.
Τι γίνεται?

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα σου ζητησουν αυτοι οποτε έιναι.Ετσι ειναι στην 1χ τουλάχιστον
 
  • Like
Αντιδράσεις: GuardiaNzPriDe
Θα σου ζητησουν αυτοι οποτε έιναι.Ετσι ειναι στην 1χ τουλάχιστον
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση.

Βαζω στοιχεία κανονικά που ζητάει για ταυτότητα κτλ?

Η συγκεκριμένη δεν είναι νόμιμη στην Ελλάδα?
Θα έχω κάποιο θέμα?
Να σημειώσω ότι δουλεύω skrill wallet.

Σε ευχαριστώ και πάλι!


Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
κανονικα ναι..εγω δεν ειχα θεμα και εκανα αρκετες αναληψεις σε 5 λεπτα τα βαζαν .αλλα μετα μου βαλανε ορια και σταματησα.
δεν ειναι νομιμη και ναι μονο skrill.
μιλαω παντα για την 1x
 
  • Like
Αντιδράσεις: GuardiaNzPriDe

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...