giannisthegreek bet

giannisthegreek

Well-Known Member
17 Νοε 2012
1,798
2,003
113
Πειραιάς
Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά του φόρουμ. Νέο σπίτι μας έφτιαξε η διοίκηση, και τι σπίτι, η μεζονέτα των αθλητικών φόρουμ.Πιάνω λοιπόν ένα δωμάτιο και ξεκινώ εκ νέου με τις προβλέψεις μου οι οποίες θα συνοδεύονται με ανάλυση. Δεν βάζω όρια στις επιλογές μου.. εδώ θα παίζω τα πάντα, λίγο από όλα.

Σήμερα διαλέγω ένα παιχνίδι από την Νορβηγία: Μπραν - Σαρπμσμποργκ

8η αγωνιστική και η Μπραν βρίσκεται στην 7η θέση με 11 βαθμούς. Σε σχέση με πέρσι που τερμάτισε στην 3η θέση με 58 βαθμούς δεν ξεκίνησε καλά. Προέρχεται από νίκη επί της Σταμπαεκ και βάζει μπρος τις μηχανές. Σαφώς ανώτερη από την Σαρπμσμοργκ η οποία βρίσκεται στην ενδέκατη θέση με 7 βαθμούς και χωρίς νίκη τις 4 τελευταίες αγωνιστικές, ευελπιστεί να πάρει την νίκη.

Για μένα ο άσσος της Μπραν είναι ένα καλό στοίχημα. Να πω ότι παίζω μόνο σε πρακτορείο οπαπ για όσα παιδιά δεν το γνωρίζουν και ο άσσος έχει απόδοση 1,75. Δεν θα το παίξω μόνο του το σημείο αλλά θα παιχθεί δυάδα σε συνδυασμό με την Δανία να περάσει στον τελικό στην eurovision που το πρότεινε το infobeto και μου άρεσε. Απόδοση οπαπ 1,75.

Και φυσικά μην νομίζετε ότι θα την γλυτώσετε με το παραπάνω.. έρχομαι σε 10 λεπτά με το καλό bet
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το δεύτερο στοίχημα για σήμερα αφορά πάλι τον ίδιο αγώνα:

Μπραν - Σαρπμσμποργκ

Η Σαρπμσμποργκ από τις 7 αγωνιστικές έχει πετύχει στις 5 από ένα γκολ. Για μένα υπάρχει πιθανότητα να πετύχει και εδώ ένα γκολ γιατί πιστεύω ότι θα το παλέψει μιας και ψάχνει με την σειρά της για νίκη. Εάν το πετύχει στο πρώτο ημίχρονο και δεν δεχτεί τέρμα είμαι σχεδόν βέβαιος για την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο. Θέλει και λίγο τύχη αλλά μπάλα είναι και γυρίζει. Θα παίξω την ανατροπή ημ/τελ 2/1 με απόδοση οπαπ 20

Επομένως για σήμερα έχουμε την δυάδα:

Μπραν - Σαρπμσμποργκ 1 Απόδοση 1,75
eurovision Δανία να προκριθεί στον τελικό Απόδοση 1,75
Συνολική απόδοση δυάδας 3,062

Και την ανατροπή:
Μπραν - Σαρπμσμποργκ 2/1 Απόδοση 20
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1, animusbet και Eric Castel
Σου εύχομαι να κλείσεις το ρετιρέ για πάρτη σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Θα μου επιτρεψεις να ευχηθω καλη τυχη στις στοιχηματικες επιλογες σου φιλε και καλα ταμεια να εισαι καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Πέρασε η Μπραν αλλά άσσος από ημίχρονο....περιμένουμε τη Δανία λοιπόν
Η αλήθεια είναι ότι δεν πέρασε εύκολα όσο πίστευα αλλά σημασία έχει ότι πέρασε για τώρα

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπέρα στα παιδιά!
Πολύ καλό ξεκίνημα με κέρδος εχτές.
Έδωσα 12,50 ευρώ και πήρα πίσω 30,63. Άρα κέρδος 17,63 ευρώ.
Μπραν - Σαρπμσμποργκ 1 Απόδοση 1,75
eurovision Δανία να προκριθεί στον τελικό Απόδοση 1,75
Συνολική απόδοση δυάδας 3,062

25867

25865


Η ανατροπή με τα 2,50 ευρω δεν είχε τύχη.
Σε λίγο γράφω ένα παιχνίδι για σημέρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel, animusbet και JIM1
Καλησπέρα στα παιδιά!
Πολύ καλό ξεκίνημα με κέρδος εχτές.
Έδωσα 12,50 ευρώ και πήρα πίσω 30,63. Άρα κέρδος 17,63 ευρώ.
Μπραν - Σαρπμσμποργκ 1 Απόδοση 1,75
eurovision Δανία να προκριθεί στον τελικό Απόδοση 1,75
Συνολική απόδοση δυάδας 3,062

Προβολή συνημμένου 25867
Προβολή συνημμένου 25865

Η ανατροπή με τα 2,50 ευρω δεν είχε τύχη.
Σε λίγο γράφω ένα παιχνίδι για σημέρα
Μπραβο ευχομαι αναλογη συνεχεια και συχνα στο ταμειο του οπαπ, εις αναμονη των σημερινων επιλογων σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΚΟΥΟΠΙΟ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 18:30
Στην βαθμολογία από 13 βαθμούς η κάθε μια και σκοράρουν κατά ριπάς όπως επίσης από άμυνα έχουν δεχτεί από 7 γκολ έκαστος..Σε γενικές γραμμές βλέπω εικόνα ισοδύναμων ομάδων αλλά στις αποδόσεις φαβορί την ιντερ τουρκου μάλλον λόγω έδρας γιατί δεν διαβάζω για σοβαρές ελλείψεις.
Τα τελευταία 2 χρόνια στα 4 παιχνίδια μεταξύ τους στην έδρα της ιντερ όμως παρατηρώ 3 νίκες της κουοπιο και μια ισοπαλία με τα σκορ 1-1 , 1-2 , 0-1 , 0-1. Επίσης πέρσι η κουοπιο τερμάτισε με 58 βαθμούς 3η θέση και η ιντερ με 40 βαθμούς 8η θέση.Ξεκάθαρα φέτος δεν πάει τόσο καλά και το παιχνίδι με αυτή την οπτική έχω την εντύπωση ότι θα το αντιμετωπίσει σαν ντέρμπι
.Προσπαθούσα να βρω αφορμή για νικητή σε αυτό το παιχνίδι αλλά με τίποτα.. και εκεί που έλεγα να ψάξω να βρω άλλο να παίξω ξαφνικά σκέφτηκα ότι υπάρχει και το Χ. Δεν θέλω να φάω το ψωμί του Αντώνη αλλά αναγκάζομαι γιατί δεν έχω χρόνο να βρω άλλο παιχνίδι.

Επομένως ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΚΟΥΟΠΙΟ Χ με απόδοση κλεφτοπαπ 3,20

Το επιδόρπιο για σήμερα θα είναι το ακριβές σκορ 1-1 με απόδοση 6,00.
 
Ενημέρωση
Με το που το έγραψα η απόδοση στο Χ έπεσε στο 3,15 και στο ακριβές σκορ στο 5,75.
Πάω να το ρίξω μην πέσουν κι άλλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
1-0 έληξε ο αγώνας τελικά. Νομίζω πλησίασα αρκετά. Πάλι ξέχασα να γράψω.. έπαιξα 7,5 ευρώ στο Χ και 2,50 στο σκορ.
Μελετώ από τώρα για αύριο.

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
ΣΕΙΝΑΓΙΟΕΝ - ΧΟΝΚΑ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - 18/5/2019 - 16:00

3η θέση 13 βαβμούς με 8 αγώνες η γηπεδούχος και 6η θέση 11 βαθμούς με 7 αγώνες η φιλοξενούμενη.
Παρατηρώ σε όλα τα παιχνίδια της Σειναγιοεν ότι στο πρώτο ημίχρονο το αποτέλεσμα είναι 0-0.Το πρώτο που προσέχει λοιπόν είναι η άμυνα και αυτό πιστεύω θα το πληρώσει σήμερα απέναντι στην πιο επιθετική Χονκα η οποία ακόμα δεν έχει ανεβάσει στροφές και προς το παρόν φαίνεται ισοδύναμη με την γηπεδούχο.Επίσης η Σειναγιοεν πάντα σκοράρει στο δεύτερο ημίχρονο.
Το παιχνίδι μου φέρνει προς Χ μεριά με μικρή κλίση προς διπλό.
Αυτό που θα επιλέξω είναι το
ακριβές σκορ πρώτου ημιχρόνου 0-1 με απόδοση 4,35.
Το επιδόρπιο θα είναι το ημίχρονο τελικό 2/χ με απόδοση 13
Με 5 ευρώ και 2
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel και JIM1
ΣΕΙΝΑΓΙΟΕΝ - ΧΟΝΚΑ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - 18/5/2019 - 16:00

3η θέση 13 βαβμούς με 8 αγώνες η γηπεδούχος και 6η θέση 11 βαθμούς με 7 αγώνες η φιλοξενούμενη.
Παρατηρώ σε όλα τα παιχνίδια της Σειναγιοεν ότι στο πρώτο ημίχρονο το αποτέλεσμα είναι 0-0.Το πρώτο που προσέχει λοιπόν είναι η άμυνα και αυτό πιστεύω θα το πληρώσει σήμερα απέναντι στην πιο επιθετική Χονκα η οποία ακόμα δεν έχει ανεβάσει στροφές και προς το παρόν φαίνεται ισοδύναμη με την γηπεδούχο.Επίσης η Σειναγιοεν πάντα σκοράρει στο δεύτερο ημίχρονο.
Το παιχνίδι μου φέρνει προς Χ μεριά με μικρή κλίση προς διπλό.
Αυτό που θα επιλέξω είναι το
ακριβές σκορ πρώτου ημιχρόνου 0-1 με απόδοση 4,35.
Το επιδόρπιο θα είναι το ημίχρονο τελικό 2/χ με απόδοση 13
Με 5 ευρώ και 2
Καλη τυχη στις επιλογες σου φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek
Εντάξει! Ο αγώνας ήρθε άσσος ημίχρονο και διπλό τελικό. Χωρίς σχόλιο και προχωράμε παρακάτω

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπερίζω όλα τα παιδιά!
Νορβηγία 19/5/2019 στις 19:00
Λιλεστρομ - Οντ 2 με απόδοση 2,20 Χωρίς ανάλυση λόγω δουλειάς
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 6HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Άρσεναλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Νταντί - Ρέιντζερς
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Πόρτο - Βιτόρια Γκιμαράες
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Τενερίφη - Τόφας
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μάλαγα - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
    PANATHA PANATHA: Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα...