limitάρονται οι λογαριασμοί;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Νέος παίχτης και μεγαλούτσικα ποσά δεν πάνε μαζί, δε γίνεται νέος παίχτης να παίζει σοβαρά ποσά, είναι απίθανο


μια χαρά πάνε μαζί
π.χ. παίχτης λιμιταρεται στην Χ εταιρεία και ανοίγει λογαριασμό στην Υ,όπου και θεωρείται νέος παίκτης
 
Με αυτή την έννοια δεκτό, σύνηθες φαινόμενο

ο πελάτης δε μπορεί να αντιπαλέψει την κατάσταση
είτε ατομικά είτε μέσω κάποιου οργανισμού πχ Προστασίας του καταναλωτή είτε μέσω της υπηρεσίας ελέγχου παιγνίων (δε ξέρω πως διάολο τη λένε,την έχω δει όταν μου βγαίνει το απαγορευτικό να επισκεφθώ ξένες σελίδες) ;
 
ο πελάτης δε μπορεί να αντιπαλέψει την κατάσταση
είτε ατομικά είτε μέσω κάποιου οργανισμού πχ Προστασίας του καταναλωτή είτε μέσω της υπηρεσίας ελέγχου παιγνίων (δε ξέρω πως διάολο τη λένε,την έχω δει όταν μου βγαίνει το απαγορευτικό να επισκεφθώ ξένες σελίδες) ;
Και αυτό ισχύει 100%,απλά συμβιβάζεσαι και σταματάς να παίζεις αναγκαστίκα
 
Ότι δε μπορεί να αντιπαλέψει την κατάσταση

έχει ερωτηματικό στο τέλος
ρωτάω αν μπορεί να αντιπαλέψει
δε λέω ότι δεν μπορεί


και πως διαολο γίνεται να μη μπορεί;
κάποιο νομικό παραθυράκι θα υπάρχει για προστασία του καταναλωτή
 
έχει ερωτηματικό στο τέλος
ρωτάω αν μπορεί να αντιπαλέψει
δε λέω ότι δεν μπορεί


και πως διαολο γίνεται να μη μπορεί;
κάποιο νομικό παραθυράκι θα υπάρχει για προστασία του καταναλωτή
Α ΟΚ, Απαντάω τότε ότι δεν υπάρχει
 
  • Like
Αντιδράσεις: παιχταράς
στα Προποτζιδικα μπορείς να παίξεις in play;
Από όσο ξέρω ναι, απλά προσφέρουν άλλα παιχνίδια στο πρακτορείο, άλλα στο ίντερνετ και άλλα σε κάτι μηχανήματα που υπάρχουν μέσα στα πρακτορεία και παίζεις μόνος σου
 
Ο καθενας μεταφραζει όπως θελει την απαγορευμένη μεθοδο...
ετσι κανουν και οι εταιρείες.

Σωστός, οι εταιρίες όπως και οι παίχτες το μεταφράζουν διαφορετικά γιατί έχουν διαφορετική λογική. Κάτι που ξεχνάνε αρκετοί punters είναι ο στόχος του στοιχήματος είναι να βγάζεις ένα εισόδημα (είτε βασικό είτε εξτραδάκι) και όχι να είσαι ο καλύτερος tipster, με το καλύτερο yield κλπ. Καλώς ή κακώς παίζουμε με τους όρους των book και θα πρέπει να τους "κερδίσεις" με τους δικούς τους όρους, όχι με τους δικούς μας. Δεν έχει νόημα να λέει κάποιος είμαι ο καλύτερος bettor γιατί "έχω μάτι" για value bets και το yield μου είναι 10% αλλά μπορώ να παίζω μέχρι 20 ευρώ ανά στοίχημα.........

Υπάρχουν αρκετοί παίχτες (αριθμιτικά όχι ποσοτικά - μάλιστα τώρα βρίσκομαι επίσκεψη στο σπίτι ενός, τρελός "Ιαπωνιάκιας") που έχουν μακροχρόνιο κέρδος από αυτό το "άθλημα". Στα χρόνια που παίζω στοίχημα, οι πολιτικές των book έχουν αλλάξει πολλές φορές κυρίως αντιδρώντας σε διάφορες "μόδες" των punters, πχ arbitrage, bonus hunting, multiple accounts, late bettors etc. Επίσης ο ανταγωνισμός οδήγησε τους book να προσφέρουν bets και αγορές που είναι αρκετά "εξωτικές", χωρίς και οι ίδιοι να έχουν αρκετή εμπειρία από αυτές τις αγορές και να κάνουν συχνά λάθη τα οποία κάποιοι παίχτες τα εκμεταλλεύονταν. Τώρα ο book για να μην έχει ένα υπάλληλο πάνω από κάθε τέτοιο παίχτη τους πετάει ένα limit και ξεμπερδεύει.........

Κατά την άποψη μου value bettors σε πρωταθλήματα με μεγάλους τζίρους δεν τρώνε συχνά limits, μια και λόγω της φύσης των αγορών, οι book δεν μένουν πολύ εκτεθειμένοι και γενικά μπορούν και καλύπτουν τα ανοίγματα τους (αρκετούς τους ενδιαφέρει να κάνουν τζίρους). Φυσικά να βρεις value bets σε τέτοιες αγορές είναι αρκετά πιο δύσκολο......

Τώρα πως μπορείς να μην φας limits? Εκτός από ότι αποφεύγουμε τεχνικές τύπου arbing (και άλλες κουτοπονηριές, πχ παιχνίδια που "μυρίζουν"), να παίζεις live και σε πρωταθλήματα με μεγάλους τζίρους. Έχω βρει αρκετές φορές value bets σε πρωταθλήματα όπως Αυστρία 2, Δανία 2, Φινλανδία, Περού, Serie C (να μην αναφέρω Β+Γ Εθνική) αλλά δεν παίζω σε αυτά για να μην διακινδυνεύσω το λογαριασμό μου. Οκ μπορεί να μην έχω yield 10-15% αλλά δεν με χαλάει καθόλου πχ ένα yield 2% τα τελευταία 10+ χρόνια και να διατηρώ τα accounts μου με καλά όρια/bet.

My two cents
 
  • Like
Αντιδράσεις: AndreLG και blizard
Σωστός, οι εταιρίες όπως και οι παίχτες το μεταφράζουν διαφορετικά γιατί έχουν διαφορετική λογική. Κάτι που ξεχνάνε αρκετοί punters είναι ο στόχος του στοιχήματος είναι να βγάζεις ένα εισόδημα (είτε βασικό είτε εξτραδάκι) και όχι να είσαι ο καλύτερος tipster, με το καλύτερο yield κλπ. Καλώς ή κακώς παίζουμε με τους όρους των book και θα πρέπει να τους "κερδίσεις" με τους δικούς τους όρους, όχι με τους δικούς μας. Δεν έχει νόημα να λέει κάποιος είμαι ο καλύτερος bettor γιατί "έχω μάτι" για value bets και το yield μου είναι 10% αλλά μπορώ να παίζω μέχρι 20 ευρώ ανά στοίχημα.........

Υπάρχουν αρκετοί παίχτες (αριθμιτικά όχι ποσοτικά - μάλιστα τώρα βρίσκομαι επίσκεψη στο σπίτι ενός, τρελός "Ιαπωνιάκιας") που έχουν μακροχρόνιο κέρδος από αυτό το "άθλημα". Στα χρόνια που παίζω στοίχημα, οι πολιτικές των book έχουν αλλάξει πολλές φορές κυρίως αντιδρώντας σε διάφορες "μόδες" των punters, πχ arbitrage, bonus hunting, multiple accounts, late bettors etc. Επίσης ο ανταγωνισμός οδήγησε τους book να προσφέρουν bets και αγορές που είναι αρκετά "εξωτικές", χωρίς και οι ίδιοι να έχουν αρκετή εμπειρία από αυτές τις αγορές και να κάνουν συχνά λάθη τα οποία κάποιοι παίχτες τα εκμεταλλεύονταν. Τώρα ο book για να μην έχει ένα υπάλληλο πάνω από κάθε τέτοιο παίχτη τους πετάει ένα limit και ξεμπερδεύει.........

Κατά την άποψη μου value bettors σε πρωταθλήματα με μεγάλους τζίρους δεν τρώνε συχνά limits, μια και λόγω της φύσης των αγορών, οι book δεν μένουν πολύ εκτεθειμένοι και γενικά μπορούν και καλύπτουν τα ανοίγματα τους (αρκετούς τους ενδιαφέρει να κάνουν τζίρους). Φυσικά να βρεις value bets σε τέτοιες αγορές είναι αρκετά πιο δύσκολο......

Τώρα πως μπορείς να μην φας limits? Εκτός από ότι αποφεύγουμε τεχνικές τύπου arbing (και άλλες κουτοπονηριές, πχ παιχνίδια που "μυρίζουν"), να παίζεις live και σε πρωταθλήματα με μεγάλους τζίρους. Έχω βρει αρκετές φορές value bets σε πρωταθλήματα όπως Αυστρία 2, Δανία 2, Φινλανδία, Περού, Serie C (να μην αναφέρω Β+Γ Εθνική) αλλά δεν παίζω σε αυτά για να μην διακινδυνεύσω το λογαριασμό μου. Οκ μπορεί να μην έχω yield 10-15% αλλά δεν με χαλάει καθόλου πχ ένα yield 2% τα τελευταία 10+ χρόνια και να διατηρώ τα accounts μου με καλά όρια/bet.

My two cents
Αυτό που κερδίζεις έτσι είναι ότι απλά είσαι νόμιμος στην Ελλάδα, αν παίζεις μόνο τέτοια έπαιζες άλλου χωρίς κανέναν κίνδυνο φράγης
Με 2% roi θες έναν τζίρο αρκετά μεγάλο για να αξίζει τον κόπο η ώρα που τρως για να διαβάσεις
Και σιγουρά η πλειοψηφία των φραγών είναι σε κερδισμένους παίχτες που κερδίζουν με τους νόμιμο τρόπο απλά παίζωντας αξίες
 
έχω ακούσει ότι αν κερδίζεις στο στοίχημα η εταιρεία σου κατεβάζει το όριο πονταρίσματος στο 1 ευρό κτλ

ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι μύθος;
συνέχεια βλέπω στη σελίδα της Στοιχιμαν μπανερς για άτομα που με 5 και 10 ευρώ κέρδισαν χιλιάρικα
δλδ η εταιρεία διαφημίζει τα κερδισμένα δελτία ΔΕΝ αποκλείει τους παίκτες


τελικά τι ισχύει;
Κατ αρχην ο στοιχιμαν μπορει να διαφημιζει οτι θελει, και εμεις αν θελουμε πιστεψουμε αυτα που λενε.Υπαρχει καποιος νομος που να ελεγχει ολα τα δελτια που παιζονται στις εταιριες? Οχι δεν υπαρχει.Ποιος θα τους ελεγξει? Τα λαμογια που εχουν περασει απο την ΕΕΕΠ και απο διαφορες αλλες θεσεις, και η μιζα πηγαινε συννεφο καποτε? Το να πουλας φουμαρα στο ιντερνετ δεν ειναι παρανομο, αρα αμα εχεις στοιχηματικη εταιρια βαζεις οτι μαλακια μπορεις να φανταστεις για να τραβηξεις την προσοχη του παιχτη και δεν τρεχει τιποτα.

Διαφημιζει τα κερδισμενα δελτια που με 5 η 10 ευρω κερδισαν χιλιαρικα, επειδη τετοιους πελατες θελει.Αυτους που δεν κερδιζουν ποτε η που κερδιζει ενα στα 20.000 δελτια. (Σχεδον ποτε δηλαδη)

Ναι ισχυει οτι σου κατεβαζει το οριο αν κερδιζεις. Αυτο ειναι στανταρ.Αυτο που δεν ειναι στανταρ ειναι το ποσο θα κατεβει, εξαρταται απο την εταιρια, τον παιχτη, το πρωταθλημα,.Δεν ειναι στανταρ 1 ευρω.
Επισης δεν ειναι στανταρ το ποσο θα κρατησει ο λογαριασμος χωρις λιμιτ.Μου εχει τυχει σε μικρες εταιριες να κανω παιχνιδι για μηνες ολοκληρους και σε μεγαλες να φαω ορια αμεσως,με μικρα κερδη η ακομα και με χασουρα.

Τελος θα σου πω τα εξης.Αν δεν εισαι εμπειρος παιχτης δεν θα πρεπει να σε απασχολει καν αν θα σε λιμιταρουν.Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.Αυτο που θα πρεπει να σε απασχολει ειναι το αν θα σε πληρωσουν.Για μεγαλα κερδη μονο πρακτορεια ΟΠΑΠ και καμια στο ιντερνετ.Σε ιντερνετικες η μονη λυση για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο η εστω να μην ρισκαρεις να χασεις πολλα αν πεσεις σε απατεωνες, ειναι να σπας το πονταρισμα σου σε πολλες εταιριες και να κανεις συχνα αναληψεις, για να μην αφηνεις να μεζευονται πολλα μονο σε μια.
 
Θεωρητικά μπορούν να σε κόψουν γιατί ακολουθείς παιξίματα μιας σελίδας, ή και ενός φόρουμ ακόμα νομίζω !! και να μην σου πουν και κάτι παραπάνω.....

Αλλά πρακτικά τόσα χρόνια στο ιντερνετ δεν έχω δει σχεδόν κανένα να πει με έκοψε μια σοβαρή εταιρία , ορίστε τι έπαιξα, ορίστε και οι τραπεζικές συναλλαγές μου και να είναι όλα καθαρά ... έστω για διαφήμιση ή πλάκα .
Υπάρχουν και παιδιά εδώ που έχουν κέρδος χρόνια , βλέπουμε τι παίζουν και δεν έχουν κόψει κανένα νομίζω.

Στο στοίχημαν τους έχω ταράξει στην 0 γκανιότα και στα bonus , τι άλλο θέλουν να καταλάβουν τόσο καιρό ότι έτσι δεν θα βγάλουν από εμενα κέρδος και μέχρι τώρα όλα οκ....
Βέβαια πάντα παίζω μικροποσά εκτός όταν έχουν μεγάλα missions , ;) και τέλος πάντων μέχρι νεοτέρας και μέχρι να μαζέψεις μερικές χιλιάδες κέρδος μην ανησυχείς
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: vigor
Μαλιστα.Δηλαδη εσυ θες να μας πεις τωρα οτι επειδη δεν ανεβασαμε το ιστορικο με τα στοιχηματα μας οσοι φαγαμε λιμιτ , και τις τραπεζικες μας συναλλαγες, εδω στο φορουμ, αυτο σημαινει οτι εχουμε κατι να κρυψουμε και οτι φταιμε εμεις και οχι η εταιρια...Μηπως να ανεβαζουμε και το εκκαθαριστικο της εφοριας , ταυτοτητα κτλ για να σε πεισουμε?
Οσο για το αλλο που λες για " παιδιά εδώ που έχουν κέρδος χρόνια , βλέπουμε τι παίζουν και δεν έχουν κόψει κανένα" πες μας ποια ειναι αυτα τα παιδια που καταφερνουν και κερδιζουν σταθερα τις εταιριες για χρονια χωρις να τρωνε λιμιτ.Απλα να μας πουνε και σε εμας πως γινεται αυτο.

Σταματηστε να γραφετε κουταμαρες και αρλουμπες μερικοι. Ειναι αφανταστα προκλητικο να σου εχει φαει λεφτα η Mybet και αλλες εταιριες επειδη δεν ειχαν να πληρωσουν, οι υπολοιπες ολες να εχουν βαλει ορια.
Να υπαρχει στον χωρο καποια ΕΕΕΠ και καποια MGA που oxi μονο δεν κανουν σωστα την δουλεια τους αλλα ο λογος υπαρξης τους να ειναι υπερασπιση συμφεροντων μαφιοζων.
Μερικοι να μην παιζουμε με επομενο λογαριασμο και για να πονταρουμε ενα ματς να παιζουμε σε 30 εταιριες οσα μας αφηνουν και να τρεχουμε στα πρακτορεια αν χρειαστει .Και να εχουμε και εσας να μας λετε και απατεωνες απο πανω.

Οσο για τον στοιχημαν που υπερασπιζεσαι συνεχως με νυχια και με δοντια λες και εισαι δικηγοροςτους, κανε μια δοκμη και αντι για 0% γκανιοτα (που σημαινει 0% κερδος) παιξε μερικα ματς με 10%-20% value και μετα απο μερικες εβδομαδες ελα να μας πεις το αποτελεσμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: chrisa60, Mixalis81 και fairplay
Επισης μην μπερδευεστε. Οταν εχει κανει απατη ο παιχτης (η οταν κατα την αποψη της εταιριας εχει κανει απατη, ασχετα αν οντως εκανε) δεν τιθεται μονο θεμα λιμιτ αλλα και θεμα πληρωμης.
Μαζι με το λιμιτ ερχεται και κατασχεση χρηματων συνηθως.
Θα επρεπε να σας βαζει σε σκεψεις μονο και μονο το γεγονος που η στοιχηματικη λιμιταρει-πληρωνει..Γιατι αραγε πληρωνει? Αν υπηρχε απατη απο τον παιχτη θα πληρωνε νομιζετε? Μηπως γιατι δεν μπορει να βρει δικαιολογια να μην πληρωσει? Λιμιτ και πολυ τους παει λοιπον και αφηστε τα κουραφεξαλα για παιχτες που παιζουν παρανομα η πειτε τα αυτα σε κανενα παιδακι που δεν εχει ιδεα πως ειναι να κερδιζεις στο στοιχημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
goal2 προσυπογραφω αυτα που εγραψες παραπανω .
Εγω προσωπικα δεν γραφω τα αισχη των εταιριων που κανουν στους παιχτες γιατι εφοσον ο παιχτης ειναι παντελως νομικα εκτεθημενος τα θεωρω ολα μερος του παιχνιδιου .Το να βγω στο ιντερνετ και να γκρινιαζω σημαινει οτι δε γνωριζω τι ισχυει ....παίδες οτι θελουν κανουν οι εταιριες , αυτοι εχουν το μαχαιρι και το πεπονι.....

προσυπογραφω δυο φορες αυτα που εγραψες πιο πανω goal2 !
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Ετσι για το γαμωτο σας λεω οτι ακριβως πριν ενα χρονο μαζι με ενα φιλο απο δω μεσα παιξαμε ενα under 2,5 απο Ταζμανια σε αποδοση 11,00 και αφου εσπασε ο διαολος το ποδαρι του και βγηκε η μεγαλη πρασινη εταιρια ( τ @@@@@@@@ μου τα δυό μην πω τιποτα παραπανω ) μας το πληρωσε σε αποδοση 5,00 με τη δικαιολογια οτι ειχε κανει λαθος .Αφου επικοινωνισαμε μαζι τους και παραπονεθηκαμε μας προτειναν ενα μπονους 25ε για να ισοφαρισουν την κλεψια των 120ε που ειχαν διαπραξει στον καθενα μας ......
Οταν κερδιζει ο παιχτης => κλεβει
Οταν κλεβει η εταιρια => εφαρμοζει τον κανονισμο .....
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213, loxagos mark και goal2
Ετσι για το γαμωτο σας λεω οτι ακριβως πριν ενα χρονο μαζι με ενα φιλο απο δω μεσα παιξαμε ενα under 2,5 απο Ταζμανια σε αποδοση 11,00 και αφου εσπασε ο διαολος το ποδαρι του και βγηκε η μεγαλη πρασινη εταιρια ( τ @@@@@@@@ μου τα δυό μην πω τιποτα παραπανω ) μας το πληρωσε σε αποδοση 5,00 με τη δικαιολογια οτι ειχε κανει λαθος .Αφου επικοινωνισαμε μαζι τους και παραπονεθηκαμε μας προτειναν ενα μπονους 25ε για να ισοφαρισουν την κλεψια των 120ε που ειχαν διαπραξει στον καθενα μας ......
Οταν κερδιζει ο παιχτης => κλεβει
Οταν κλεβει η εταιρια => εφαρμοζει τον κανονισμο .....
Εγω γιαυτον τον λογο δεν εχω ποσταρει ποτε ματς μου εδω στο φορουμ. Γιατι εκει που θα παω να βοηθησω συμπαιχτες πιο πολυ κακο θα κανω.Αυτο το αντερ που λες ισως να το πληρωνοσουν κανονικα αν το ειχες παιξει μονο εσυ.Λογικα αυτο μαζι με εσας μπορει να δεχτηκαν και απο αλλα ατομα παιχνιδι στο αντερ και για να μην μπουνε μεσα στην αγορα αυτη να το πληρωσαν και καλα στην "σωστη αποδοση" 5 αντι για 11..Κανονικα αυτο που κανουν ειναι παρανομο.Αν πχ μπορεις να αποδειξεις οτι και οι αλλες εταιριες ειχαν αυτην την αποδοση την στιγμη που επαιξες, τοτε δεν ξερω μηπως μπορεις να δικαιωθεις. Εννοω σε δικαστηριο κανονικα και με τον νομο. Αλλα τωρα ποιος θα κανει αυτη την δουλεια, να μπλεξει σε τετοια κατασταση.Ακομα και αν διεκδικει πχ 1-2 χιλιαρικα δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο και αν συμφερει να τους κηνυγησει. Φυσικα οι εταιριες γνωριζουν οτι σκεφτομαστε καπως ετσι και γιαυτο κανουν οτι κανουν.. Κανονικα αυτοι θελουν να πεσουν σε καποιον μουρλο που να εχει πολλα λεφτα και να τους παει γ@@@@ντας..Να χαλασει καποιες χιλιαδες ευρω ετσι για να περασει το δικο του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...