Value ή Sure?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
μάλιστα
αν το πιστεύεις αυτό
γιατί ασχολείσαι με το στοίχημα;

Γιατί μπορεί να έχω υπέρ του δέοντος καλές προβλέψεις και να τα παίζω στον Οπαπ γιατί μπορεί να είμαι τιπστερ και να πουλαω τιπς, γιατι μπορεί να τα παίζω ασία γιατι μπορεί να τα παιζω σε ανταλλακτηρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και fairplay
Γιατί μπορεί να έχω υπέρ του δέοντος καλές προβλέψεις και να τα παίζω στον Οπαπ γιατί μπορεί να είμαι τιπστερ και να πουλαω τιπς, γιατι μπορεί να τα παίζω ασία γιατι μπορεί να τα παιζω σε ανταλλακτηρια

έχεις υπερ του δέοντος καλές προβλέψεις;
που τα παίζεις;
είσαι τοπστερ;
 
Ξεκόλα για 1 λεπτό από τους τύπους να δούμε την ΟΥΣΙΑ με λογική, πές μου αν διαφωνείς στην ουσια .
Μην μπλέκουμε λεπτομέριες σε κάθε αγορά και τύπο βοοκ, ο καθένας έχει το τρόπο του και είναι σοβαρό πλεονέκτημα να τον καταλάβουμε αλλά πρώτα να καταλάβουμε γενικά και απλά πως δουλευει το στοίχημα σε μεγάλους αγώνες.

1) Στους μεγάλους αγώνες υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΖΑ που παίζει και ΔΕΝ έχει γνώσεις ... ο βοοκ ΞΕΡΕΙ που θα παίξουν και ΠΟΤΕ θα εμφανιστούν μαζικα , και όταν η γνώμη τους δεν πέφτει πάνω στην πραγματικότητα (πολλυυυ συχνα) έχουμε χαμό και τρελή αξία,

Πχ ΛΕΜΕ ... στον αγώνα του Παοκ Αγιαξ , ήξερε ότι η μάζα θα εμφανιζεται όσο περνάν οι μέρες και θα γουστάρει άγιαξ , και ήξερε ότι η αξία ήταν στο 3.0 ... (ΛΕΜΕ κάνε την υπόθεση για να καταλάβεις)

2) Ξεκινάει τον Αγιαξ στο 2.45 .... ξέρει ότι πολύς κόσμος θα δεί την αξία και θα παίξει ΠΑΟΚ ... και ξέρει ότι ακόμα δεν έχει μαζευτεί η μάζα οπότε δεν ανησυχεί αν μαζέψει πολλά λεφτά υπέρ του ΠΑΟΚ ούτε θα ψάξει αλλού.

3) Οσο περνάει ο καιρός , βλέπει ότι όντος έρχεται μάζα που λιγουρεύετε τον Αγιαξ, και πρέπει να ρίξει ... μακάρι να μπορούσε να το κρατήσει μέχρι τέλους , ξέρεις τι μάζα και τζίρο θα μάζευε στο 2.45 ??? αλλά η μάζα δεν κοντράρετε, δεν υπάρχουν τα λεφτά στους καλούς παίκτες και έτσι φτιάχνετε η τρελή αξία.

4) Ρίχνει λοιπόν τον αγιαξ στο 2.25 , και περιμένει ξέρει ότι ο κόσμος θα έρθει και θα ισσοφαρίσει τους Παοκτζίδες που είδαν την αξία στην αρχή και έπαιξαν πολλά και μάλιστα με 2.25 και όχι .245 ... αυτ΄'ο είναι ΕΧΤΡΑ της γκανιότας

Με λίγα λόγια, σε μεγάλους αγώνες , η μάζα τραβάει την απόδοση... ο βοοκ το ξέρει, εμεις παιζουμε στο ΤΕΛΟΣ , τελευταία μέρα για μεγαλύτερη αξία, και ΑΝΤΙΘΕΤΑ από την κίνηση της αγοράς γενικά.
Δεν τα ρίχνουμε όλα στους βοοκ ότι έκαναν απλά λάθος απόδοση , ξέρουν καλα τι κάνουν .

Εδώ είναι η ουσία ... εσείς λέτε το αντίθετο αλλά δεν ξέρω γιατί και είναι άτοπο πρακτικά.ί.

Ο ΒΟΟΚ ΔΕΝ φοβάται τους καλούς παίκτες σε μεγάλους αγώνες , θέλει τα λεφτά τους και μπορεί να καλύψει και ότι πάει στραβα, τρελά κέρδη για όλους εξαιτίας της μεγάλης μάζας που είναι έτοιμη να παίξει σε λάθος αποδόσεις, φτάνει να μην κοιμόμαστε και εμεις σαν αυτήν


ΥΓ
Υπάχουν και οι παικταράδες που περιμένουν στο τέλος, μπορεί να ανέβει η απόδοση και από αυτούς προσωρινά , δεν είναι όλα μονόδρομος από αρχη ώς το τέλος αλλά αυτος είναι ο δρόμος ... πες μου εσυ με παραδειγματα πως νομίζεις ότι πάει ... περίπου απλά όπως τα δικά μου, για μια περιπτωση που η αξία είναι όπως είπαμε, τι θα γίνει ?
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
Διαβαζεις η δεν διαβαζεις τα σχολια οσων γραφουν εδω? Στο εξηγησα οσο πιο απλα μπορουσα, στο περιππου πως λειτουργουν Ασια και πως Ευρωπη, εσυ συνεχιζεις να μου αναφερεις τον αγωνα του ΠΑΟΚ.

Παιζεις αποδοση 2.40 με 100€ πονταρισμα στον Αγιαξ.
Οι πιο πολλοι παιχτες ομως παιζουν Αγιαξ η πριν απο σενα η μετα, και τοτε εχει αλλη αποδοση η εταιρια 2.00 η 1.90.
Καθε φορα που θα παιζεις εσυ σημεια σαν του Αγιαξ και θα περνανε , η εταιρια θα σε πληρωνει με 240€.
Τους αλλους θα τους πληρωνει με 200€ η 190€.
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: FunBet, qazdas και fairplay
Ξεκόλα για 1 λεπτό από τους τύπους να δούμε την ΟΥΣΙΑ με λογική, πές μου αν διαφωνείς στην ουσια .
Μην μπλέκουμε λεπτομέριες σε κάθε αγορά και τύπο βοοκ, ο καθένας έχει το τρόπο του και είναι σοβαρό πλεονέκτημα να τον καταλάβουμε αλλά όλα συνδέονται , θα τα βρούν τα λεφτά για να καλυψουν , να καταλάβουμε γενικά και απλά πως δουλευει το στοίχημα σε μεγάλους αγώνες.

1) Στους μεγάλους αγώνες υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΖΑ που παίζει και ΔΕΝ έχει γνώσεις ... ο βοοκ ΞΕΡΕΙ που θα παίξουν και ΠΟΤΕ θα εμφανιστούν μαζικα.

Πχ ΛΕΜΕ ... στον αγώνα του Παοκ Αγιαξ , ήξερε ότι η μάζα θα εμφανιζεται όσο περνάν οι μέρες και θα γουστάρει άγιαξ , και ήξερε ότι η αξία ήταν στο 3.0 ... (ΛΕΜΕ κάνε την υπόθεση για να καταλάβεις)

2) Ξεκινάει τον Αγιαξ στο 2.45 .... ξέρει ότι πολύς κόσμος θα δεί την αξία και θα παίξει ΠΑΟΚ ... και ξέρει ότι ακόμα δεν έχει μαζευτεί η μάζα οπότε δεν ανησυχεί αν μαζέψει πολλά λεφτά υπέρ του ΠΑΟΚ ούτε θα ψάξει αλλού.

3) Οσο περνάει ο καιρός , βλέπει ότι όντος έρχετε μάζα που λιγουρεύετε τον Αγιαξ, και πρέπει να ρίξει ... μακάρι να μπορούσε να το κρατήσει μέχρι τέλους , ξέρεις τι μάζα και τζίρο θα μάζευε στο 2.45 ??? αλλά η μάζα δεν κοντράρετε, δεν υπάρχουν τα λεφτά στους καλούς παίκτες

4) Ρίχνει λοιπόν τον αγιαξ στο 2.25 , και περιμένει ξέρει ότι ο κόσμος θα έρθει και θα ισσοφαρίσει τους Παοκτζίδες που είδαν την αξία στην αρχή και έπαιξαν πολλά και μάλιστα με 2.25 και όχι .245 ... αυτ΄'ο είναι ΕΧΤΡΑ της γκανιότας

Με λίγα λόγια, σε μεγάλους αγώνες , η μάζα τραβάει την απόδοση... ο βοοκ το ξέρει, εμεις παιζουμε στο ΤΕΛΟΣ , τελευταία μέρα για μεγαλύτερη αξία, και ΑΝΤΙΘΕΤΑ από την κίνηση της αγοράς φυσικά.
Δεν τα ρίχνουμε όλα στους βοοκ ότι έκαναν απλά λάθος απόδοση , ξέρουν καλα τι κάνουν .

Εδώ είναι η ουσία ... εσείς λέτε το αντίθετο και δεν ξέρετε και γιατί.

Ο ΒΟΟΚ ΔΕΝ φοβάται τους καλούς παίκτες σε μεγάλους αγώνες , θέλει τα λεφτά τους και μπορεί να καλύψει και ότι πάει στραβα, τρελά κέρδη για όλους εξαιτίας της μεγάλης μάζας που είναι έτοιμη να παίξει σε λάθος αποδόσεις, φτάνει να μην κοιμόμαστε και εμεις σαν αυτήν


ΥΓ
βέβαια υπάχουν και οι παικταράδες που περιμένουν στο τέλος, μπορεί να ανέβει η απόδοση και από αυτούς προσωρινά , δεν είναι όλα μονόδρομος από αρχη ώς το τέλος αλλά αυτος είναι ο δρόμος ... πες μου εσυ με παραδειγματα πως νομίζεις ότι πάει ... περίπου απλά όπως τα δικά μου, για μια περιπτωση που η αξία είναι όπως είπαμε, τι θα γίνει ?
Για παμε τα σημερινα
Ξεκόλα για 1 λεπτό από τους τύπους να δούμε την ΟΥΣΙΑ με λογική, πές μου αν διαφωνείς στην ουσια .
Μην μπλέκουμε λεπτομέριες σε κάθε αγορά και τύπο βοοκ, ο καθένας έχει το τρόπο του και είναι σοβαρό πλεονέκτημα να τον καταλάβουμε αλλά όλα συνδέονται , θα τα βρούν τα λεφτά για να καλυψουν , να καταλάβουμε γενικά και απλά πως δουλευει το στοίχημα σε μεγάλους αγώνες.

1) Στους μεγάλους αγώνες υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΖΑ που παίζει και ΔΕΝ έχει γνώσεις ... ο βοοκ ΞΕΡΕΙ που θα παίξουν και ΠΟΤΕ θα εμφανιστούν μαζικα.

Πχ ΛΕΜΕ ... στον αγώνα του Παοκ Αγιαξ , ήξερε ότι η μάζα θα εμφανιζεται όσο περνάν οι μέρες και θα γουστάρει άγιαξ , και ήξερε ότι η αξία ήταν στο 3.0 ... (ΛΕΜΕ κάνε την υπόθεση για να καταλάβεις)

2) Ξεκινάει τον Αγιαξ στο 2.45 .... ξέρει ότι πολύς κόσμος θα δεί την αξία και θα παίξει ΠΑΟΚ ... και ξέρει ότι ακόμα δεν έχει μαζευτεί η μάζα οπότε δεν ανησυχεί αν μαζέψει πολλά λεφτά υπέρ του ΠΑΟΚ ούτε θα ψάξει αλλού.

3) Οσο περνάει ο καιρός , βλέπει ότι όντος έρχετε μάζα που λιγουρεύετε τον Αγιαξ, και πρέπει να ρίξει ... μακάρι να μπορούσε να το κρατήσει μέχρι τέλους , ξέρεις τι μάζα και τζίρο θα μάζευε στο 2.45 ??? αλλά η μάζα δεν κοντράρετε, δεν υπάρχουν τα λεφτά στους καλούς παίκτες

4) Ρίχνει λοιπόν τον αγιαξ στο 2.25 , και περιμένει ξέρει ότι ο κόσμος θα έρθει και θα ισσοφαρίσει τους Παοκτζίδες που είδαν την αξία στην αρχή και έπαιξαν πολλά και μάλιστα με 2.25 και όχι .245 ... αυτ΄'ο είναι ΕΧΤΡΑ της γκανιότας

Με λίγα λόγια, σε μεγάλους αγώνες , η μάζα τραβάει την απόδοση... ο βοοκ το ξέρει, εμεις παιζουμε στο ΤΕΛΟΣ , τελευταία μέρα για μεγαλύτερη αξία, και ΑΝΤΙΘΕΤΑ από την κίνηση της αγοράς φυσικά.
Δεν τα ρίχνουμε όλα στους βοοκ ότι έκαναν απλά λάθος απόδοση , ξέρουν καλα τι κάνουν .

Εδώ είναι η ουσία ... εσείς λέτε το αντίθετο και δεν ξέρετε και γιατί.

Ο ΒΟΟΚ ΔΕΝ φοβάται τους καλούς παίκτες σε μεγάλους αγώνες , θέλει τα λεφτά τους και μπορεί να καλύψει και ότι πάει στραβα, τρελά κέρδη για όλους εξαιτίας της μεγάλης μάζας που είναι έτοιμη να παίξει σε λάθος αποδόσεις, φτάνει να μην κοιμόμαστε και εμεις σαν αυτήν


ΥΓ
βέβαια υπάχουν και οι παικταράδες που περιμένουν στο τέλος, μπορεί να ανέβει η απόδοση και από αυτούς προσωρινά , δεν είναι όλα μονόδρομος από αρχη ώς το τέλος αλλά αυτος είναι ο δρόμος ... πες μου εσυ με παραδειγματα πως νομίζεις ότι πάει ... περίπου απλά όπως τα δικά μου, για μια περιπτωση που η αξία είναι όπως είπαμε, τι θα γίνει ?
Για παμε το σημερινο?Η μαζα τι λεει? Ο μπουκ? Και τελικα που ειναι η αξια? 1.87 4.30 4.25
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
Στον πρώτο αγώνα είδα μεγάλη αξία Παοκ, γιατί ήταν πάνω στην αρχή, πριν έρθει η μάζα... εδω δεν έχουμε στοιχεία τέτοια.

Η απόδοση είναι χαμηλή ... δλδ εγώ δεν βλέπω τους παικταράδες να παίζουν σοβαρα ΠΑΟΚ... αλλά υπάρχει το ερωτηματικό πως στο καλό βλέπει τον αγώνα η μάζα του εξωτερικού ?

Δλδ μήπως βλέπει τον Παοκ σαν καμια 4η ομάδα της Σκωτίας που έτυχε να πάρει πρωτάθλημα και δεν μάσησε από το 2-2 ? τέρμα η πλάκα ... να παίζουν τερμα δλδ ασσο σαν σιγουράκι.
Θα κοιτάξω τωρα να καταλάβω από τις προγνώσεις διάφορων , ελπίζω να είναι η μάζα που τραβάει κάτω τον Παοκ αν και εγώ τον είδα να παίζει με τα μάτιθα μου πολυ καλα

ΥΓ
Πέστε και εσεις παιδιά .. βοηθάει τρομερά
Και να χάνεις και να μην ξέρεις πολλά βοηθάς τρομερά σε 0 γκανιότα ... είναι πιο πολυτιμος αυτός ο παίκτης, δεν πρέπει να κοιτάμε ποιος είναι καλύτερος αλλά να βελτιωθούμε .
 
Τελευταία επεξεργασία:
.
Στον πρώτο αγώνα είδα μεγάλη αξία Παοκ, γιατί ήταν πάνω στην αρχή, πριν έρθει η μάζα... εδω δεν έχουμε στοιχεία τέτοια.

Η απόδοση είναι χαμηλή ... δλδ εγώ δεν βλέπω τους παικταράδες να παίζουν σοβαρα ΠΑΟΚ... αλλά υπάρχει το ερωτηματικό πως στο καλό βλέπει τον αγώνα η μάζα του εξωτερικού ?

Δλδ μήπως βλέπει τον Παοκ σαν καμια 4η ομάδα της Σκωτίας που έτυχε να πάρει πρωτάθλημα και δεν μάσησε από το 2-2 ? ... να παίζουν τερμα δλδ ασσο σαν σιγουράκι.
Θα κοιτάξω και πιο μετά για να καταλάβω από τις προγνώσεις διάφορων , ελπίζω να είναι η μάζα που τραβάει κάτω τον Παοκ αν και εγώ τον είδα να παίζει με τα μάτιθα μου πολυ καλα
Μετα λες γιατι εκνευριζομαστε.Αλλο ενα τετοιο σχολιο και θα του σπασεις τα νευρα παλι του ανθρωπου.
Σετ με 1.87 ασο αναφερε ο λοχαγος, αρα εννοουσε το ματς του Ολυμπιακου και οχι του ΠΑΟΚ.
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: qazdas και fairplay
ΣΟΟΟΡΥ κάνω και αλλα πράγματα μαζι ΄)) εκει θα κοιτάξω μετά, αλλά είχαμε πει ότι η αξία ήταν στους Τουρκους στον πρώτο αγώνα, αρα λογικά κανα χ .... δεν έχω ασχοληθεί ακόμα όμως ουτε τον είδα.
 
Εγω λοχαγε Μπασακατατετοια επαιξα γιατι ειμαι Παναθηναϊκος. Μπορω να πω οτι παιζουν καλυτερα εκτος εδρας απο οτι εντος, οτι χτυπανε καλα στην αντεπιθεση και οτι ο Ολυμπιακος αφηνει να γινονται ευκαιριες οποτε καπου θα το πληρωσει, αλλα ουσιαστικα την παιζω γιατι ειμαι Παναθηναϊκος. Και ασε τους παιχταραδες και τη μαζα να κουρευονται.

Αφου οι εταιριες δεν μας βαζουν λιμιτ επειδη κερδιζουμε (διοτι θελουν να παιζουμε και να πληρωνουμε γκανιοτα) τοτε δεν μπορουμε να συζηταμε κατι αλλο. Αγγιξε την τελειοτητα
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas, blizard και qatarianos
Επανάληψη πηγή μαθήσεως .... ΟΧΙ δεν σου βάζουν λιμιτ γιατί θέλουν να παίξεις και να κερδίσεις ... ετσι βγάζουν πιο πολλά λεφτά από γκανιότα .Εσύ εχεις την αξία και έχεις το ρίσκο, και οι κακοί χάνουν.

Ο βοοκ θα σου πει ότι η μάζα του έπαιξε 100 ευρώ στον Παοκ και θα σε ρωτήσει αν έχεις να βάλεις 250 στον Αγιαξ να τα ισοφαρίσει στο 1.35 ? η αξία είναι στο 1.1 οπότε θα δεχτείς και θα σου πει ευχαριστώ πολύ .

Μετά θα πάει η απόδοση 1.25 και θα σε ξαναρωτήσει , μπορείς να βάλεις 400 ευρώ για κάθε 100 ευρώ στον Παοκ ? Και επειδή χάρηκαν και θα παίξουν τα διπλάσια με την καλύτερη απόδοση , θέλω 800 από εσένα να ισοφαρίσω .
Οκ θα του πεις, αλλά δεν έχω άλλα μέχρι έδω .... ευχαριστώ και φιλάκια.

Διπλασίασες τον τζίρο του βοοκ ανεβάζοντας την απόδοση ... του διπλασίασες τα κέρδη από γκανιότα, πήρε τκαι από εσένα γκανιότα, και δεν έχει και ρίσκο ότι και να έρθει γιατί αγωνιάς μόνο εσυ .... ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΛΙΜΙΤ

Ασε που αν δεν είσαι και προσεκτικός ή δεν τρώς τα κέρδη σου , με μια γκαντεμιά διαρκείας θα χάσεις και όλη την καβα σου.

Λιμιτ θα σου βάλει αν κάνεις το ίδιο σε μικρούς αγώνες .... εκει δεν θα έχει την μάζα και αν το παρακάνεις τον χαλας.


Τι να εξηγήσω βρε που αντιδράτε όταν σαν λέμε τα βασικά ... απαράδεκτο για παίκτες στοιχήματος.

Πώς να μιλήσουμε για τις λεπτομέριες, να με βοηθήσει με τις γνώσεις και να τον βοηθήσω όπου μπορώ να καταλάβουμε ακριβώς τι γίνεται , όταν δεν καταλαβαίνει αυτό που του λέω εδω ?

Είναι σαν το ανέκδοτο με τον βλάχο που δεν είχε υπολογιστή και έπαιρνε ένα γνωστό να του παίζει στην βετφαιρ ... - Παοκ λέει παίξτω μου , και Χ Αρσεναλ . - Λέει και αυτό ? - Ναι τέρμα λέει ... κέρδιζε αλλά δεν ήξερε τι είναι τo LAY

Ασε μην μπερδευτούμε, ότι δουλέυει το κρατάς και ας μην έχεις ιδέα τι γίνεται ... μόνιο να αφαιρέσει τους μεγάλους αγώνες , η να τους βάλει χωριά, γιατί έχουν άλλη συμπεριφορά να του πω, αλλά τωρα το γιατι άστο .

Ρε θα μας τρελάνεις εδώ μου έβαλαν όριο επειδή έπαιζα όβερ μισό με 5% γκανιότα σε κύρια πρωταθλήματα και θα μου πεις δεν βάζουν λιμιτ; Τέλος πίστευε οτι γουσταρεις κουράστηκα
 
1) Δεν παίζω τα λεφτά σου δεν σε αφορά
2)Δεν παιζω τα λεφτά σου δεν σε αφορά
3) Δεν σε αφορά


στα @@ τελείως
απλά ήταν οι σαχλαμάρες που άφησες να αιωρούνται σαν απαντήσεις στην εύλογη απορία : εφόσον έχεις φαντασιώσεις ότι άμα κερδίζεις σε λιμιταρουν τότε γιατί ασχολείσαι με τον στοιχηματισμο;

είναι μια ερώτηση που κανένας από τους 3-4 παπατζήδες που πιπιλαν αυτή την καραμέλα δε θέλει να ακούει

και φυσικά η ερώτηση παραμένει

μάλιστα
αν το πιστεύεις αυτό
γιατί ασχολείσαι με το στοίχημα;

και μέχρι να την απαντήσει πειστικά είσαι αναξιόπιστος και αντιφατικός κτλ
 
στα @@ τελείως
απλά ήταν οι σαχλαμάρες που άφησες να αιωρούνται σαν απαντήσεις στην εύλογη απορία : εφόσον έχεις φαντασιώσεις ότι άμα κερδίζεις σε λιμιταρουν τότε γιατί ασχολείσαι με τον στοιχηματισμο;

είναι μια ερώτηση που κανένας από τους 3-4 παπατζήδες που πιπιλαν αυτή την καραμέλα δε θέλει να ακούει

και φυσικά η ερώτηση παραμένει



και μέχρι να την απαντήσει πειστικά είσαι αναξιόπιστος και αντιφατικός κτλ

Είσαι άσχετος ή βαλτός; Μάλλον βαλτός, γιατί θεωρώ πως είναι αδύνατον να μην ξέρεις ότι όταν μία εταιρεία ρίχνει το λίμιτ, κάποιοι παίκτες παίζουν μέσω λογαριασμών φίλων ή γνωστών τους. Ειδικά εσύ που είσαι "παικταράς", θα έπρεπε να το ξέρεις. Οπότε το παραμύθι για τις καλές εταιρείες που δήθεν δεν λιμιτάρουν λόγω υψηλής κερδοφορίας, δεν έχει ούτε δράκους, ούτε παικταράδες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton, fairplay και goal2
Είσαι άσχετος ή βαλτός; Μάλλον βαλτός, γιατί θεωρώ πως είναι αδύνατον να μην ξέρεις ότι όταν μία εταιρεία ρίχνει το λίμιτ, κάποιοι παίκτες παίζουν μέσω λογαριασμών φίλων ή γνωστών τους. Ειδικά εσύ που είσαι "παικταράς", θα έπρεπε να το ξέρεις. Οπότε το παραμύθι για τις καλές εταιρείες που δήθεν δεν λιμιτάρουν λόγω υψηλής κερδοφορίας, δεν έχει ούτε δράκους, ούτε παικταράδες.
Όπως έχω ξαναπεί πλέον είναι καμικάζι απόφαση να μπλέξεις με λογαριασμούς άλλών, ειδικά σε καινούργιο λογαριαμό
Δηλαδή εκτός του ότι τρως σουτ άμεσα, κινδυνεύεις να χάσεις και τα χρήματα σου
Εγώ γκανγστερ σταμάτησα να γίνομαι
Η bet365 ήταν η μόνη πάντως που δύσκολα να σου έτρωγε λεφτά ακόμα κι αν σε καταλαβαίνε, σε πλήρωνε και σε έφραζε, στις άλλες έκλαιγες τα πάντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και fairplay
στα @@ τελείως
απλά ήταν οι σαχλαμάρες που άφησες να αιωρούνται σαν απαντήσεις στην εύλογη απορία : εφόσον έχεις φαντασιώσεις ότι άμα κερδίζεις σε λιμιταρουν τότε γιατί ασχολείσαι με τον στοιχηματισμο;

είναι μια ερώτηση που κανένας από τους 3-4 παπατζήδες που πιπιλαν αυτή την καραμέλα δε θέλει να ακούει

και φυσικά η ερώτηση παραμένει



και μέχρι να την απαντήσει πειστικά είσαι αναξιόπιστος και αντιφατικός κτλ
Πως να σταματήσεις το στοίχημα ρε φίλε?
Αν σταθερά κάποιος έχει κέρδη θα πει α οκ αφού με λιμιτάρουν σταματάω?
Θα αναγκαστεί να γίνει παράνομος και αυτός και θα ρισκάρει να μπλέξει απλά
 
Είσαι άσχετος ή βαλτός; Μάλλον βαλτός, γιατί θεωρώ πως είναι αδύνατον να μην ξέρεις ότι όταν μία εταιρεία ρίχνει το λίμιτ, κάποιοι παίκτες παίζουν μέσω λογαριασμών φίλων ή γνωστών τους. Ειδικά εσύ που είσαι "παικταράς", θα έπρεπε να το ξέρεις. Οπότε το παραμύθι για τις καλές εταιρείες που δήθεν δεν λιμιτάρουν λόγω υψηλής κερδοφορίας, δεν έχει ούτε δράκους, ούτε παικταράδες.


δλδ ισχυρίζεσαι ότι όλοι εδώ μέσα που παίζουν στοίχημα είναι είτε χαμένοι είτε παίζουν με λογαριασμούς άλλων
ενδιαφέρουσα άποψη,ο από πάνω πάντως διαφωνεί και λέει πως οι στοιχηματικές σε καταλαβαίνουν και σου ξανακλείσουν τον λογαριασμό κι σου παρακρατούν τα κέρδη

τελικά τι ισχύει;
γιατί και τα δυο ταυτόχρονα δεν γίνεται
 
δλδ ισχυρίζεσαι ότι όλοι εδώ μέσα που παίζουν στοίχημα είναι είτε χαμένοι είτε παίζουν με λογαριασμούς άλλων
ενδιαφέρουσα άποψη,ο από πάνω πάντως διαφωνεί και λέει πως οι στοιχηματικές σε καταλαβαίνουν και σου ξανακλείσουν τον λογαριασμό κι σου παρακρατούν τα κέρδη

τελικά τι ισχύει;
γιατί και τα δυο ταυτόχρονα δεν γίνεται
Υπάρχουν πολλές κατηγορίες παιχτών
Η πλειοψηφία είναι μικροπαίχτες που παίζουν για πλάκα, αυτοί είναι οι καλύτεροι πελατες και δεν τους ακουμπάει κανείς, χαμένοι είναι προφανώς
Υπάρχουν και οι κερδισμένοι που παίζουν αξίες και κερδίζουν μακροχρόνια πάντα, αυτοί παίζουν και σοβαρά ποσά οπότε τους φράζουν κιόλας και ψάχνονται με λογαριασμούς άλλων
Προφάνως υπάρχουν και άλλοι που παίζουν μεγάλα ποσά χώρις βασικές γνώσεις απλά επειδή είναι εθισμενοί
Γενικώς κερδισμένος=φραγμένος σε γενικές γραμμές στους ευρωπαίους
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
ευχαριστώ για την απάντηση stpsilan
αυτός ήταν ο λόγος που έκανα εγγραφή στο παρόν σιτε,να μάθω αν λιμιταρονται οι λογαριασμοί
δυστυχώς το πολύ σοβαρό αυτό θέμα έγινε παιδική χαρά για κάποιους,δε θα επεκταθώ
οπότε ούτε θα ξαναρωτήσω το ίδιο ούτε θα ρωτήσω κατά πόσο είναι νόμιμο και αν η νομοθεσία προστατεύει τον παίκτη κτλ

θα επικεντρωθώ σε αυτό :

Γενικώς κερδισμένος=φραγμένος σε γενικές γραμμές στους ευρωπαίους


τότε γιατί ασχολείστε;
και μάλιστα βάζετε και τους συγγενείς και φίλους σε νομικές περιπέτειες εν γνώση σας;
 
ευχαριστώ για την απάντηση stpsilan
αυτός ήταν ο λόγος που έκανα εγγραφή στο παρόν σιτε,να μάθω αν λιμιταρονται οι λογαριασμοί
δυστυχώς το πολύ σοβαρό αυτό θέμα έγινε παιδική χαρά για κάποιους,δε θα επεκταθώ
οπότε ούτε θα ξαναρωτήσω το ίδιο ούτε θα ρωτήσω κατά πόσο είναι νόμιμο και αν η νομοθεσία προστατεύει τον παίκτη κτλ

θα επικεντρωθώ σε αυτό :




τότε γιατί ασχολείστε;
και μάλιστα βάζετε και τους συγγενείς και φίλους σε νομικές περιπέτειες εν γνώση σας;
Κοιτά να δεις τον πατερά σου δεν τον ρωτάς καν οπώς και τους συγγενείς σου
Τους άλλους τους πληρώνεις για να σου δώσουν λογαριασμό λογικά
Γενικώς γίνεσαι παράνομος για να επιβιώσεις αν είσαι κερδισμένος, όποια παρανομία κι αν είναι αυτή
Σου είπα πως να σταματήσεις κατί που σου δίνει σταθερο κέρδος? Δε γίνεται, μεχρί το 2012 τα πράγμάτα ήταν υποφερτά, μετά ξεφτιλίστηκε το θέμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    PANATHA PANATHA: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...