Value ή Sure?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Κοιτά να δεις τον πατερά σου δεν τον ρωτάς καν οπώς και τους συγγενείς σου
Τους άλλους τους πληρώνεις για να σου δώσουν λογαριασμό λογικά
Γενικώς γίνεσαι παράνομος για να επιβιώσεις αν είσαι κερδισμένος, όποια παρανομία κι αν είναι αυτή
Σου είπα πως να σταματήσεις κατί που σου δίνει σταθερο κέρδος? Δε γίνεται, μεχρί το 2012 τα πράγμάτα ήταν υποφερτά, μετά ξεφτιλίστηκε το θέμα


μ έγραψες ότι σε παίρνουν πρέφα και σου παρακρατούν τα κέρδη
 
όλα είναι πιθανά σε αυτή την ζωή
στο προκείμενο,έχει συμβεί;
Τώρα που το θυμήθηκα πχ η στοιχιμαν παλαιοτερα ξέρεις τι έκανε αν θεωρούσε οτί έπαιζε άλλος στο όνομα άλλου? Επαιρνέ τηλέφωνο και σε ρωτούσε πχ πες μας πότε άνοιξες τον λογαριασμό, τι ποσά παιζεις, ποιο ητάν το τελευταιο στοίχημά σου, τι αθλήματα παίζεις, κτλ κτλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
Ε προφανώς έχει συμβεί, αν σε καταλάβουν λες να στα κάνουν δώρο? Ουτέ την κατάθεση μπορεί να μην πάρεις

δε θέλω να γίνω δηκτικός αλλά εδώ και 5 πόστ αερολογείς
εγώ είμαι πρακτικός και λογικός άνθρωπος
θέλω συγκεκριμένα στοιχεία για να σχηματίσω γνώμη
όπως πχ την άποψη μου ότι οι λογαριασμοί δεν λιμιτάρονται αν κερδίζεις την στηρίζω στο ότι επικοινώνησα με 2 εταιρείες και με διαβεβαίωσαν ότι κάτι τέτοιο δε συμβαίνει
 
Τώρα που το θυμήθηκα πχ η στοιχιμαν παλαιοτερα ξέρεις τι έκανε αν θεωρούσε οτί έπαιζε άλλος στο όνομα άλλου? Επαιρνέ τηλέφωνο και σε ρωτούσε πχ πες μας πότε άνοιξες τον λογαριασμό, τι ποσά παιζεις, ποιο ητάν το τελευταιο στοίχημά σου, τι αθλήματα παίζεις, κτλ κτλ

αυτό μάλιστα
είναι κάτι
γενικό και αόριστο βέβαια αλλά είναι κάτι
 
Σαν
δε θέλω να γίνω δηκτικός αλλά εδώ και 5 πόστ αερολογείς
εγώ είμαι πρακτικός και λογικός άνθρωπος
θέλω συγκεκριμένα στοιχεία για να σχηματίσω γνώμη
όπως πχ την άποψη μου ότι οι λογαριασμοί δεν λιμιτάρονται αν κερδίζεις την στηρίζω στο ότι επικοινώνησα με 2 εταιρείες και με διαβεβαίωσαν ότι κάτι τέτοιο δε συμβαίνει
Μονό σαν αστείο μπορεί να θεωρηθεί το τελευταίο που λες
Δε θα σου στείλουμε και στοιχεία λογαριασμών...Λες να τα βγάζουμε από το μυαλό μας? Φτάσε να κερδίζεις και θα το διαπιστώσεις μονός σου, μη στεναχωριέσαι
 
δε θα συνεχίσω τη συζήτηση μαζί σου γιατί απλά κάνει κύκλους
στον αέρα κατά την γνώμη μου
 
Παιχταρα τι ακριβως εννοεις??
Λες η αποψη σου ειναι οτι οιβλογαριασμοι δε λιμιταρονται αν κερδιζεις...
Δλδ πιστευεις οτι οι λογαριασμοι δε λιμιταρονται ποτε η οτι λιμιταρονται για αλλους λογους??
Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι λιμιταρισμενος σε 365, στοιχιμαν, γκολμπετ, σταρμπετ, μπετραλλυ οσο υπηρχε, νετμπετ, μπετρεμπελς και δε θυμαμαι πια αλλη. Και ολοι οι λογαριασμοι στο ονομα μου πληρως ταυτοποιημενοι.
Θεωρεις οτι λεω ψεμματα? Θελω να μου απαντησεις. Η μηπως θελεις βεβαιωση λιμιταρισματις απο τις εταιριες??

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2, loxagos mark και Balaton
στα @@ τελείως
απλά ήταν οι σαχλαμάρες που άφησες να αιωρούνται σαν απαντήσεις στην εύλογη απορία : εφόσον έχεις φαντασιώσεις ότι άμα κερδίζεις σε λιμιταρουν τότε γιατί ασχολείσαι με τον στοιχηματισμο;

είναι μια ερώτηση που κανένας από τους 3-4 παπατζήδες που πιπιλαν αυτή την καραμέλα δε θέλει να ακούει

και φυσικά η ερώτηση παραμένει



και μέχρι να την απαντήσει πειστικά είσαι αναξιόπιστος και αντιφατικός κτλ

Καλά είσαι τοσο χαζός; δηλαδή αν καποιος είναι κλέφτης εσύ του λες παραδέξου πως εισαι κλεφτης δημόσια για να πειστεις εσύ;
δε θα συνεχίσω τη συζήτηση μαζί σου γιατί απλά κάνει κύκλους
στον αέρα κατά την γνώμη μου
Πες μας ποιες εταιριες δηλωσαν οτι δεν θετουν λιμιτ για να τις μαθουμε και εμείς. Μπορεί επίσης καποιος οπως εγώ για παράδειγμα να εχω αδελφό στο εξωτερικό και να παίζει εκείνος οτι στοιχήματα θέλω σε ανταλλακτήρια. Και αυτό γινεται. Πες μας όμως τις εταιριες για να ανοίξουμε λογαριασμούς εκεί αν και εφόσον πληρώνουν τις αναλήψεις χωρίς να μας βγάζουν τον αδόξαστο
 
Παιχταρα τι ακριβως εννοεις??
Λες η αποψη σου ειναι οτι οιβλογαριασμοι δε λιμιταρονται αν κερδιζεις...
. Η μηπως θελεις βεβαιωση λιμιταρισματις απο τις εταιριες??


λέω ότι ο λογαριασμός σου δεν μπορεί να λιμιταριστεί ΕΠΕΙΔΗ κερδίζεις

ναι,αν σου είναι εύκολο δείξε μας κάτι που να αποδεικνύει ότι σε λιμίταρν στην Στοιχημαν
και αν μου επιτρέπεις,θέλω να τους το δείξω και να μου εξηγήσουν γιατί έγινε αυτό
 
λέω ότι ο λογαριασμός σου δεν μπορεί να λιμιταριστεί ΕΠΕΙΔΗ κερδίζεις

ναι,αν σου είναι εύκολο δείξε μας κάτι που να αποδεικνύει ότι σε λιμίταρν στην Στοιχημαν
και αν μου επιτρέπεις,θέλω να τους το δείξω και να μου εξηγήσουν γιατί έγινε αυτό
Τοτε κατα την αποψη σου για ποιον λογο μπορει να λιμιταριστει? Μπορεις να.μου απαντησεις σε παρακαλω?

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Τοτε κατα την αποψη σου για ποιον λογο μπορει να λιμιταριστει? Μπορεις να.μου απαντησεις σε παρακαλω?

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

φυσικά και μπορώ αλλά σε πμ
εδώ και πολύ ώρα βλέπω ότι,εύλογα,προκύπτει το ερώτημα : Γιατί να λιμιταριστεί ένας λογαριασμός;

που ήταν και το σοβαρό θέμα του νήματος που άνοιξα κάποτε αλλά έγινε παιδική χαρά από κάποιους ανεγκέφαλους
 
Για τσεκαρε παοχταρα μου εσενα ποσα σε αφηνει???
eab4768a782e872957e7de700e0e9de3.jpg


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Υπαρχει μια μικρη διαφορα λοιπον, τι λες?? Θελεις να τους ρωτησεις και να μου πεις και μενα??

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet και fairplay
Υπαρχει μια μικρη διαφορα λοιπον, τι λες?? Θελεις να τους ρωτησεις και να μου πεις και μενα??

εγώ λέω ότι βλέπω
δλδ ότι υπάρχει μια μεγάλη διαφορά στους αριθμούς που ποστάραμε εγώ κι εσύ
θα μπορούσα να πω άλλον αριθμό και θα ήταν το ίδιο αληθινό
όπως και τπτ δεν μας κάνει να πιστέψουμε ότι σου έχουν βάλει αυτό το όριο
μπορούμε να σε πιστέψουμε απ την καλή μας την καρδιά ή επειδή είμαστε εύπιστοι

πάλι μιλάμε στον αέρα λοιπόν
όμως έχει ενδιαφέρον να μας μεταφέρεις την απάντηση που σου δίνουν στο γιατί σου έβαλαν όριο
εάν και εφόσον ισχύει αυτό που ισχυρίζεσαι
 
Νομίζω ότι το θέμα ξέφυγε λίγο απ το αρχικό ερώτημα αλλά δεν υπολογισα τον παράγοντα blizard.
Πραγματικά μου θυμίζει τη διαφήμιση που λέει 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip, εε νομίζω βρήκαμε ποιος είναι αυτός ο 30ος :p
Μπορούν πάντως να γραφτούν πολλά αστεία του στυλ ο blizard τρώει γιαούρτια μόνο 0% (no offense, αστειεύομαι)
Στα σοβαρά τώρα, κατατάσσω κι εγώ τον εαυτό μου στους ανθρώπους που είναι άσχετοι με το στοίχημα αλλά προσπαθώ να διαβάζω και να μαθαίνω νέα πράγματα και να ακούω τις συμβουλές κυρίως των πιο έμπειρων και πιστεύω ότι έχω μάθει αρκετά απ τα παιδιά που γράφουν εδώ μέσα.
Εσύ όμως ρε αδερφάκι μου, έχεις κάνει πόσα σχόλια σε διάφορα νήματα και λες πάντα τα ίδια. ΠΑΝΤΑ!
Πραγματικά το μόνο που άλλαξε είναι το παράδειγμα, το Παναθηναϊκός Ολυμπιακός έγινε ΠΑΟΚ Άγιαξ.
Κοίταξε δεν νομίζω κάνεις ότι διαφωνεί κανείς ότι η ύπαρξη γκανιοτας είναι χειρότερη από τη μηδενική, η διαφωνία έγκειται στο γεγονός ότι εσύ το παρουσιάζεις ως τον κρυμμένο θησαυρό που ανακάλυψες μην έχοντας φυσικά καμία απόδειξη γι αυτά που λες παρά μόνο αυθαίρετες θεωρίες με χρήση τυχαίων αριθμών.
Νομίζω ότι πλέον είναι σαφές ότι υπάρχουν δύο ενδεχόμενα είτε ότι είσαι βαλτός είτε ότι είσαι ο μονοφθαλμος στους τυφλούς. Θα ανοίξω λοιπόν αυτά τα δύο αυτά ενδεχόμενα
Βαλτός @1.40
Μονοφθαλμος @3.50
Και φοβάμαι ότι είμαι χάλια σαν trader γιατί πολλοί εδώ μέσα θα δουν την αξία του 1.40 και θα μου το κλείσουν το μαγαζάκι..

Υ.Γ. πρόσεξες την γκανιοτα ε?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...