Winmasters: χωρίς κανόνες το "Player To Score Outside The Box"

Der Zorn Gottes

New Member
22 Οκτ 2019
12
7
3
55
Καλησπέρα.
Παρακολουθώ το site και τα θέματά του αρκετά απλά δεν είχα εγγραφεί.

Έπαιξα 5 ευρώ απόδοση 11 το εξής στοίχημα

Marc Fernandez To score from outside the box
Πανιώνιος vs Αστέρας Τρίπολης
Τύπος στοιχήματος: LineType1 Player To Score Outside The Box

Ο παίκτης σκοράρει εκτός περιοχής αλλά με φάουλ και μου διευθετούν το στοίχημα ως χαμένο.!!!!!
Σε ερωτήσεις μου σε ποιόν κανόνα αναφέρονται απάντηση δεν πήρα γιατί προφανώς δεν υπάρχει
κανόνας για Player To Score Outside The Box...........
Με το ''έτσι γουστάρω'' διευθετούν στοίχημα ως χαμένο χωρίς να αναφέρονται στον κανόνα που το ορίζει !!!!!!!!

Στην εύλογη ερώτηση που τους διατύπωσα

''
ΑναΦΈΡΕΤΈ ΜΟΥ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΕΠΑΙΞΑ ΑΥΤΌ

TO SCORE OUTSIDE THE BOX

ANAΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΟΥΛ ΔΕΝ ΛΟΓΙΖΕΤΑΙ OUTSIDE THE BOX !!!!!!!!!!!!



Marc Fernandez To score from outside the box
Πανιώνιος vs Αστέρας Τρίπολης
Τύπος στοιχήματος: LineType1 Player To Score Outside The Box


Τον παίκτη να σκοράρει εκτός περιοχής ...........Το στοίχημα είτε είναι με το κεφάλι είτε είναι με σουτ είτε με φάουλ αφού σκόραρε εκτός περιοχής Player To Score Outside The Box είναι κερδισμένο !!!!!!!!!!!!!!

Δεν αναφέρατε στο συγκεκριμένο στοίχημα για επιπλέον περιορισμούς που μου αναφέρετε τώρα.

Το στοίχημα ήταν

Player To Score Outside The Box ΣΚΕΤΟ δεν διεύκρινιζε τις παραμέτρους που μου αναφέρετε τώρα.
Παρακαλώ αναθεωρείστε είναι οφθαλμοφανές !!!!!!!!!!! '''



Στο παραπάνω λοιπόν ερωτηματολόγιό μου δεν ανέφεραν λοιπόν βάσει ποιού κανόνα διευθετουν το στοίχημά μου ως χαμένο παρά με παραπέμπουν σε παράπονα να κάνω στην εποπτεύουσα αρχή κλπ....


Μοιράζομαι την εμπειρία μου γιατί δεν μου αρέσει οι αοριστίες !!!!!!!!
Να προστατευθούν και μελλοντικοί παίκτες από την εμπειρία μου στην συγκεκριμένη εταιρεία.

Βέβαια κάθε σχόλιο δεκτό.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
  • Like
Αντιδράσεις: swsias7, qazdas και PANATHA
Aγαπητε φίλε Αν στην ίδια αγορά είχαν και τις επιλογές α) μέσα από την περιοχή, β)με πέναλτι γ) έξω από την περιοχή δ) με φάουλ. Θεωρώ λογικά χαμένο το στοίχημα σου όπως χαμένο θα ήταν για παράδειγμα και το δικό μου μέσα από την περιοχή, αν ήταν με εκτέλεση πέναλτι αφού υπάρχει άλλη αγορά για αυτό το γεγονός. Για δες το λίγο καλύτερα και πες μας.
 
Aγαπητε φίλε Αν στην ίδια αγορά είχαν και τις επιλογές α) μέσα από την περιοχή, β)με πέναλτι γ) έξω από την περιοχή δ) με φάουλ. Θεωρώ λογικά χαμένο το στοίχημα σου όπως χαμένο θα ήταν για παράδειγμα και το δικό μου μέσα από την περιοχή, αν ήταν με εκτέλεση πέναλτι αφού υπάρχει άλλη αγορά για αυτό το γεγονός. Για δες το λίγο καλύτερα και πες μας.
Mα τι να δω ???Να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι αν είχαν αυτές τις αγορές αλλά στους κανόνες τους
δεν αναφέρουν επουδενί κάτι σχετικό!!!!!!!!!!
Δεν διακρίνω καμμία λογική παρά μόνο ΕΤΣΙΘΕΛΙΣΜΟ και είναι στην διακριτική ευχέρειά τους προφανώς.
Επίσης οι αγορές που αναφέρεσαι προφανώς θα είχαν και άλλες τιμές αφού θα τις είχαν ξεχωριστά και το ''ρίσκο'' είχε αποτυπωθεί σε αυτές

Το To Score A penalty θα είχε απόδοση 20 π.χ Το Το score a foul θα είχε 15 π.χ

Το δικό μου στοίχημα είχε 11 απόδοση γιατί λογικά θα εμπεριείχε και το φάουλ και την κεφαλιά και το σουτ εκτός περιοχής ....Προφανώς όταν δίνεις αγορά Το Score Outside The box εμπεριέχονται και τα άνωθι.....

Το στοίχημα είναι ΕΝΤΟΣ ή ΕΚΤΟΣ περιοχής δεν αναφέρει καμμία άλλη παράμετρο.
 
Ο φίλος έχει δίκιο αν πάρουμε για παράδειγμα τον αγώνα της Ατλέτικο με Λεβερκούζεν έχει το παρακάτω

1571748431879.png


Κοίταξα στους όρους και δεν έχει κάποια αναφορά για τον τρόπο αν θα είναι από φάουλ ή κατά την διάρκεια της επίθεσης
 
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS, Der Zorn Gottes και qazdas
αυτό που θέλει να πει ο φίλος και νομίζω κι εγώ πως έτσι είναι, αν στην ίδια αγορά υπάρχει η εξειδικευμένη επιλογή, τότε θεωρείται ξεχωριστή περίπτωση.
Δεν έχω δει την συγκεκριμένη αγορά αλλά αντίστοιχη αγορά είναι το τρόπος επίτευξης πρώτου γκολ
1) σουτ
2) κεφαλια
3) πεναλτι
4) φαουλ
5) αυτογκολ

και σε αυτή την περίπτωση το φάουλ, το πέναλτι, το αυτογκόλ όλα μπορούν να ανήκουν στην κατηγορία ΣΟΥΤ αλλά αν ποντάρεις στο σουτ, σε όλες αυτές οι περιπτώσεις χάνεις γιατί στις διαχωρίζει.
Η απόδοση τώρα, που είναι σαφώς μικρότερη στην επιλογή σουτ, είναι γιατί είναι πιο σύνηθες να μπαίνει γκολ στη ροή του παιχνιδιού με σουτ, σε σύγκριση με φάουλ πέναλτι αυτογκόλ.

Δες μήπως ανήκει σε αυτήν την περίπτωση το στοίχημα σου.
 
Ο φίλος έχει δίκιο αν πάρουμε για παράδειγμα τον αγώνα της Ατλέτικο με Λεβερκούζεν έχει το παρακάτω

Προβολή συνημμένου 27190

Κοίταξα στους όρους και δεν έχει κάποια αναφορά για τον τρόπο αν θα είναι από φάουλ ή κατά την διάρκεια της επίθεσης
τότε ξεκάθαρα είναι αυθαίρετη η άρνηση πληρωμής του συγκεκριμένου! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Der Zorn Gottes
Περιττό να πω ότι δεν πρόκειται να ξαναπαίξω δεκάρα στην winmasters...........

Eίναι κανονικό ΝΤΑΒΑΤΖΗΛΙΚΙ για κέρδος 50 ευρώ!!!!!!!!!!!

Και είναι εκνευριστικό χωρίς να υπάρχουν σχετικοί κανόνες να ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΥΝ πάνω στον ανυποψίαστο παίκτη !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα έστελνα στην αρχή της Μάλτας (έχεις αποδεχθεί πως με αυτή θα διευθετηθεί η οποιαδήποτε διαφορά) και θα τους έλεγα μου ακύρωσαν ένα στοίχημα για το οποίο δεν προβλέπεται ακύρωση του στοιχήματος από τους γενικούς όρους-προυποθέσεις όπως επίσης και από τους ειδικούς όρους στοιχημάτων που αφορούν το ποδόσφαιρό. Θα παρακαλούσα να με ενημερώσετε με ποιο όρο από την κατηγορία ειδικούς όρους στοιχημάτων ποδοσφαίρου η συγκεκριμένη εταιρία μου το έβγαλε χαμένο στοίχημα.
 
Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα έστελνα στην αρχή της Μάλτας (έχεις αποδεχθεί πως με αυτή θα διευθετηθεί η οποιαδήποτε διαφορά) και θα τους έλεγα μου ακύρωσαν ένα στοίχημα για το οποίο δεν προβλέπεται ακύρωση του στοιχήματος από τους γενικούς όρους-προυποθέσεις όπως επίσης και από τους ειδικούς όρους στοιχημάτων που αφορούν το ποδόσφαιρό. Θα παρακαλούσα να με ενημερώσετε με ποιο όρο από την κατηγορία ειδικούς όρους στοιχημάτων ποδοσφαίρου η συγκεκριμένη εταιρία μου το έβγαλε χαμένο στοίχημα.

Έχω αρκετά ανοιχτά μακροχρόνια στοιχήματα και όπως βλέπεις αυτοί στους όρους μπορεί να τα ακυρώσουν........
Απλά για 50 ευρώ είναι ατιμία εκ μέρους τους να μην πληρώνουν και ρισκάρω και να μου ακυρώσουν τα ανοιχτά μακροχρόνια που πάνε καλά.
Απλά δεν ξαναποντάρω φράγκο εκεί και πρέπει να ενημερωθούν για αυτές τις πρακτικές και άλλοι παίκτες.
 
Έχω αρκετά ανοιχτά μακροχρόνια στοιχήματα και όπως βλέπεις αυτοί στους όρους μπορεί να τα ακυρώσουν........
Απλά για 50 ευρώ είναι ατιμία εκ μέρους τους να μην πληρώνουν και ρισκάρω και να μου ακυρώσουν τα ανοιχτά μακροχρόνια που πάνε καλά.
Απλά δεν ξαναποντάρω φράγκο εκεί και πρέπει να ενημερωθούν για αυτές τις πρακτικές και άλλοι παίκτες.

Και τι σε κάνει να πιστεύεις πως θα τα πληρωθείς τα μακροχρόνια, όταν έχεις τοποθετήσει ένα στοίχημα 50 ευρώ και εκείνοι αρνούνται να σου το πληρώσουν;
 
Και τι σε κάνει να πιστεύεις πως θα τα πληρωθείς τα μακροχρόνια, όταν έχεις τοποθετήσει ένα στοίχημα 50 ευρώ και εκείνοι αρνούνται να σου το πληρώσουν;

5 ευρώ έπαιξα με 11 απόδοση και τα μακροχρόνια έχουν ξεκάθαρους όρους απ' ότι είδα οπότε προφανώς δεν κινδυνεύω να μην πληρωθώ.

Τα 50 ευρώ κέρδος δεν μου δίνουν πατώντας ετσιθελικά στην ασάφεια και μη ύπαρξη κανόνων σε σχέση με το είδος στοιχήματος που ατυχώς έπαιξα εκεί.......
Ο supervisor που έχουν είπε να γλυτώσει την εταιρεία ''νάνο'' από 50 ευρώ.
Έτσι διέταξε έτσι σκέφτηκε αυτός ο πονηρός.........
Αν δεν ήμουν λιμιταρισμένος σε άλλη εταιρεία θα το έπαιζα εκεί και θα είχα πληρωθεί!!!
 
To forum νομίζω μπορεί να παρέμβει για να λυθεί το θέμα σου,δεν πιστεύω να είναι τόσο κουτοί και να στο διευθετούν χαμένο ένα τέτοιο στοίχημα
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
To forum νομίζω μπορεί να παρέμβει για να λυθεί το θέμα σου,δεν πιστεύω να είναι τόσο κουτοί και να στο διευθετούν χαμένο ένα τέτοιο στοίχημα

Έχουμε ήδη επικοινωνήσει και αναμένουμε επανεξέταση.
 
Κατόπιν της επικοινωνίας με τους ανθρώπους της winmasters, το θέμα λύθηκε με τον πιο σωστό τρόπο και μπράβο στην εταιρεία!

Αρχικώς μου ζήτησαν να τους στείλω το username σου στην winmasters και το email σου για να διευθετήσουν το πρόβλημα που προέκυψε. Μου ζήτησαν επίσης να σας ενημερώσω τα παρακάτω:

"Στη winmasters προσφέρονται αποδόσεις για γκολ εκτός περιοχής και για γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ.
Το πρώτο δεν εμπεριέχει το δεύτερο. Σε όλες τις εταιρείες, άλλωστε, τα συγκεκριμένα στοιχήματα διευθετούνται με τον ίδιο τρόπο.

Ο κανόνας αυτός υπήρχε στο site μας γραμμένος στην αγγλική γλώσσα και επομένως δεν υπήρξε κάποια παρατυπία από τη winmasters.

Συνεπώς, το συγκεκριμένο στοίχημα δεν προβλέπεται να πληρωθεί ως κερδισμένο. Κατανοώντας όμως την παρανόηση που μπορεί να δημιουργήθηκε από τη χρήση της αγγλικής γλώσσας, η εταιρεία διατίθεται να πιστώσει τα κέρδη του συγκεκριμένου στοιχήματος."


Άρα όταν μπορείς στείλε μας αυτά που ζήτησαν στο [email protected] ή με prive σε μένα και θα τα προωθήσω για να κλείσει ευνοϊκά το ζήτημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2 και FunBet
Κατόπιν της επικοινωνίας με τους ανθρώπους της winmasters, το θέμα λύθηκε με τον πιο σωστό τρόπο και μπράβο στην εταιρεία!

Αρχικώς μου ζήτησαν να τους στείλω το username σου στην winmasters και το email σου για να διευθετήσουν το πρόβλημα που προέκυψε. Μου ζήτησαν επίσης να σας ενημερώσω τα παρακάτω:

"Στη winmasters προσφέρονται αποδόσεις για γκολ εκτός περιοχής και για γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ.
Το πρώτο δεν εμπεριέχει το δεύτερο. Σε όλες τις εταιρείες, άλλωστε, τα συγκεκριμένα στοιχήματα διευθετούνται με τον ίδιο τρόπο.

Ο κανόνας αυτός υπήρχε στο site μας γραμμένος στην αγγλική γλώσσα και επομένως δεν υπήρξε κάποια παρατυπία από τη winmasters.

Συνεπώς, το συγκεκριμένο στοίχημα δεν προβλέπεται να πληρωθεί ως κερδισμένο. Κατανοώντας όμως την παρανόηση που μπορεί να δημιουργήθηκε από τη χρήση της αγγλικής γλώσσας, η εταιρεία διατίθεται να πιστώσει τα κέρδη του συγκεκριμένου στοιχήματος."


Άρα όταν μπορείς στείλε μας αυτά που ζήτησαν στο [email protected] ή με prive σε μένα και θα τα προωθήσω για να κλείσει ευνοϊκά το ζήτημα.

Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Τα στοιχεία που μου ζήτησες στα προώθησα σε prive chat συνομιλία πιστεύω να τα έλαβες.
 
Κατόπιν της επικοινωνίας με τους ανθρώπους της winmasters, το θέμα λύθηκε με τον πιο σωστό τρόπο και μπράβο στην εταιρεία!

Αρχικώς μου ζήτησαν να τους στείλω το username σου στην winmasters και το email σου για να διευθετήσουν το πρόβλημα που προέκυψε. Μου ζήτησαν επίσης να σας ενημερώσω τα παρακάτω:

"Στη winmasters προσφέρονται αποδόσεις για γκολ εκτός περιοχής και για γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ.
Το πρώτο δεν εμπεριέχει το δεύτερο. Σε όλες τις εταιρείες, άλλωστε, τα συγκεκριμένα στοιχήματα διευθετούνται με τον ίδιο τρόπο.

Ο κανόνας αυτός υπήρχε στο site μας γραμμένος στην αγγλική γλώσσα και επομένως δεν υπήρξε κάποια παρατυπία από τη winmasters.

Συνεπώς, το συγκεκριμένο στοίχημα δεν προβλέπεται να πληρωθεί ως κερδισμένο. Κατανοώντας όμως την παρανόηση που μπορεί να δημιουργήθηκε από τη χρήση της αγγλικής γλώσσας, η εταιρεία διατίθεται να πιστώσει τα κέρδη του συγκεκριμένου στοιχήματος."


Άρα όταν μπορείς στείλε μας αυτά που ζήτησαν στο [email protected] ή με prive σε μένα και θα τα προωθήσω για να κλείσει ευνοϊκά το ζήτημα.

Καλά κάνατε και μεσολαβησατε , ώστε να πάρει το παιδί τα λεφτά του. Σε μενα γιατί δεν μεσολαβησατε , που το στοίχημα μου ήταν απολύτως ξεκάθαρο και χωρίς ασάφειες;
 
Τίποτε δεν έχει συμβεί ακόμη.
Ο λογαριασμός μου δεν έχει πιστωθεί το στοίχημα.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...