Λάθος της στοιχηματικής

  • Εκκινητής θέματος cr7
  • Ημερομηνία έναρξης

cr7

New Member
7 Δεκ 2019
16
0
1
Γεια χαρά φίλοι παίκτες
μπαίνω αμέσως στο θέμα

έπαιξα ένα δελτίο 2 αγώνων,το ένα σημείο ήταν να βγει ο αγώνας όβερ
λοιπόν έχω πιάσει το ένα σημείο που ήταν άσσος και περίμενα το όβερ για να πληρωθώ
το λοιπόν γίνεται το 2-1 στο 93 και ακυρώνεται το γκολ όμως στο δελτίο που το έβγαλε ως κερδισμένο,κάνω κας αουτ και ανάληψη

η ερώτηση μου είναι τώρα που θα ξαναπαίξω τι να περιμένω από την στοιχηματική;
ενδέχεται να μου κρατήσει λεφτά ή κέρδη λόγο του λάθους της;
 
Καταρχη πηγες να κλεψεις, κλασσικη κουτοπονηρια, δεν υπαρχει δικαιολογια.Αργα η γρηγορα θα εντοπισουν το λαθος και θα ακυρωσουν την αναληψη
 
εννοείς θα ζητήσουν τα λεφτά από την τρἀπεζα;
η αίτηση ανάληψης έγινε Σάββατο βράδυ και η κατάθεση Τρίτη μεσημέρι
 
εννοείς θα ζητήσουν τα λεφτά από την τρἀπεζα;
η αίτηση ανάληψης έγινε Σάββατο βράδυ και η κατάθεση Τρίτη μεσημέρι
Φίλε παλιότερα ίσχυε ότι εφόσον γινόταν η ανάληψη δε μπορούσε να ακυρωθεί
Όμως αν ισψύει ακόμα αυτό θα έχει ο λογαριασμός σου αρνητικό υπόλοιπο και αν δεν τα δώσεις πίσω απλά δε θα μπορείς να ξαναπαίξεις
Μου έχει συμβεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet και cr7
Υπαρχουν καποια λαθη που δεν γινονται καθε μερα αλλα γινονται.Φερει ειπιν .Ηθελα να παιξω 15 ευρω ενα σημειο και το επαιξα 150 . Οταν το καταλαβα ηταν ειδη πολυ αργα. Φυσικα οπως γινεται στις περισσοτερες των περιπτωσεων προσωπικα .....το σημειο δεν ηρθε.
ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ
Οσο και να κλαφτω και σας παρακαλω δειτε τα πονταρισματα μου δεν ηθελα θειο να παιξω 150 αλλα 15 που παιζω παντα θα με λυπηθουν??????????
ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΤΗ ΓΑ....ΖΩΗ που ζουμε πληρωνονται ακριβα. Δεν γνωριζω ποσοι το εχετε καταλαβει εξαρταται και απο την ηλικια.
Εαν ηταν κουτοπονηρια η οχι δεν με απασχολει.
Συμπερασματικα διοτι σας κουρασα.

ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ??? ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΦΙΛΕ

Υ.Γ Δεν φταις εσυ ομως Σε χουν λασκα και σου δινουν το δικαιωνα να το κανεις ...και φυσικα το κανεις.

ΑΥΤΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cr7
ελα φίλος σε κλέβουν συνέχεια μεστα μούτρα σου με 1000 τρόπους, αλλά μια φορά που σου χαρίστηκαν κατά λάθος είσαι κουτοπόνηρος έπρεπε να τα γυρίσεις πισω και να πεις κ συγνώμη :D!:cry:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cr7
Γεια χαρά φίλοι παίκτες
μπαίνω αμέσως στο θέμα

έπαιξα ένα δελτίο 2 αγώνων,το ένα σημείο ήταν να βγει ο αγώνας όβερ
λοιπόν έχω πιάσει το ένα σημείο που ήταν άσσος και περίμενα το όβερ για να πληρωθώ
το λοιπόν γίνεται το 2-1 στο 93 και ακυρώνεται το γκολ όμως στο δελτίο που το έβγαλε ως κερδισμένο,κάνω κας αουτ και ανάληψη

η ερώτηση μου είναι τώρα που θα ξαναπαίξω τι να περιμένω από την στοιχηματική;
ενδέχεται να μου κρατήσει λεφτά ή κέρδη λόγο του λάθους της;

Γνώμη μου μη το ξανακάνεις για το δικό σου καλό αν θες να κρατήσεις τον λογαριασμό γιατί η εταιρεία χ@στηκε αν θα σε χάσει ή όχι έχει τόσους και τόσους και άλλους τόσους που μπαίνουν καθημερινά.
Αυτό που έκανες το έκανα και εγώ και υποψιάζομαι είναι η πράσινη. Σε εμένα στην πράσινη λοιπόν το έχει αυτό σου δίνει κάς άουτ τόσο ώστε να το κάνεις και όταν πάει στο βαρ το κλειδώνει άρα εσύ έχεις το χρόνο να το κάνεις και να πάρεις τα κέρδη.
Το έκανα 2 φορές. Την πρώτη φορά ακριβώς σαν και εσένα ήταν σε αγώνα της Γιουβέντους μεσοβδόμαδα 1-1 είχα όβερ 2,5 στο 89 σκοράρει ο Ρονάλντο υπάρχει υποψία για οφσαϊντ (ήταν) δίνει κας άουτ το πατάω χωρίς δεύτερη σκέψη με την δικιά σου λογική να μην το χάσω με πλήρωσε αλλά τα λεφτά τα ήθελα και δεν πήγα για ανάληψη για καλή μου τύχη στο 90 φεύγα σκόραρε από το σημείο του πέναλτι και δεν μπήκα έτσι σε σκέψεις να μάθω τι θα γινόταν μετά.

Η δεύτερη φορά ήταν στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ εκεί στο 0-1 αν θυμάμαι καλά το έριξα όβερ 1,5 αλλά είχα και το παιχνίδι της ΑΕΚ εκείνη την ώρα εκεί τα θυμάμαι θολά πρέπει να πόνταρα ΠΑΟΚ να μπήκε γκολ, να πάτησα κας άουτ να πόνταρα ΑΕΚ και αφού η ΑΕΚ το έβαλε και εγώ περίμενα να δω όλο το ποσό αυτό να έχει πάει πίσω στον αγώνα του ΠΑΟΚ στο 0-1 αφού είχε ακυρωθεί. Κάτι τέτοιο έγινε.

Δεν το ξανακανα και ούτε πρόκειται. Χρόνια πελάτης της πράσινης 10 χρόνια και βάλε και δεν θέλω να την χάσω που να τρέχω τώρα με τις άλλες που διαβάζω και πολλά. Τι θα συμβεί αν το κάνεις? Αυτό που σου είπαν και πιο πάνω να βάλουν μείον στο ταμείο σου, να σε σταμπάρουν και να σε διώξουν με τρόπο ή καν μην γίνει τίποτα τελικά από μια φορά

Από κει και πέρα εσύ αποφασίζεις αν έχεις ανάγκη αυτήν την εταιρεία όποια και αν είναι ή όχι, δοκίμασε βάλε το ποσό και δες τι θα συμβεί :sign:
 
Αν δεν σου ακυρωσουν την αναληψη θα σου βαλουν τα λεφτα και μετα θα εχεις αρνητικο υπολοιπο στο λογαριασμο μου (που θα το καλυψεις με καταθεσεις)

Παντως, εχει γινει αυτο στην 365 μου πριν απο 14-15 χρονια (πλεον δεν εχω και 5-6 χρονια, τελειωσαν και οι φιλοι και τα παιδια μου ακομα ειναι ανηλικα) και σε ενδειξη καλης θελησης δεν μου κρατησαν τα χρηματα. Το ιδιο ειχε κανει και καποια αλλη εταιρια, δε θυμαμαι πια, οχι νομιμη
 
Εγώ πάντως που το έκανα μία φορά, κασάουτ στο γκολ και ανάληψη ενώ το γκολ ακυρώθηκε, για λίγη ώρα μου εμφάνιζε αρνητικό υπόλοιπο αλλά μετά μου ήρθε μήνυμα ότι σε ένδειξη καλής θέλησης μου επαναφέρουν το υπόλοιπο στο 0.
Τώρα δεν γνωρίζω αν σε ακολουθεί κάποια στάμπα από κει και πέρα ή αν γίνεται επιλεκτικά σε κάποιους απ τους οποίους ξέρουν ότι θα τα πάρουν πίσω (βλ. εμένα)
 
και ο όμιλος έχει κάνει τέτοια λάθη και μόλις ξανακαταθέσεις στα παίρνει πίσω.
 
οι μέρες πέρασαν και μπορώ να απαντήσω με βεβαιότητα ότι δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα
ούτε με χρέωσαν ούτε αντιμετώπισα δυσκολίες σε μετέπειτα αναλήψεις
 
ελα φίλος σε κλέβουν συνέχεια μεστα μούτρα σου με 1000 τρόπους, αλλά μια φορά που σου χαρίστηκαν κατά λάθος είσαι κουτοπόνηρος έπρεπε να τα γυρίσεις πισω και να πεις κ συγνώμη :D!:cry:

ασε φίλε
τέτοια απαράδεκτη και απρόκλητη επίθεση δε τη περίμενα
άστους να λένε
 
Φίλε παλιότερα ίσχυε ότι εφόσον γινόταν η ανάληψη δε μπορούσε να ακυρωθεί
Όμως αν ισψύει ακόμα αυτό θα έχει ο λογαριασμός σου αρνητικό υπόλοιπο και αν δεν τα δώσεις πίσω απλά δε θα μπορείς να ξαναπαίξεις
Μου έχει συμβεί

δεν έγινε τίποτα τέτοιο
 
Υπαρχουν καποια λαθη που δεν γινονται καθε μερα αλλα γινονται.Φερει ειπιν .Ηθελα να παιξω 15 ευρω ενα σημειο και το επαιξα 150 . Οταν το καταλαβα ηταν ειδη πολυ αργα. Φυσικα οπως γινεται στις περισσοτερες των περιπτωσεων προσωπικα .....το σημειο δεν ηρθε.
ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ
Οσο και να κλαφτω και σας παρακαλω δειτε τα πονταρισματα μου δεν ηθελα θειο να παιξω 150 αλλα 15 που παιζω παντα θα με λυπηθουν??????????
ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΤΗ ΓΑ....ΖΩΗ που ζουμε πληρωνονται ακριβα. Δεν γνωριζω ποσοι το εχετε καταλαβει εξαρταται και απο την ηλικια.
Εαν ηταν κουτοπονηρια η οχι δεν με απασχολει.
Συμπερασματικα διοτι σας κουρασα.

ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ??? ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΦΙΛΕ

Υ.Γ Δεν φταις εσυ ομως Σε χουν λασκα και σου δινουν το δικαιωνα να το κανεις ...και φυσικα το κανεις.

ΑΥΤΑ

πολύ σωστά τα λες φίλε
 
Από κει και πέρα εσύ αποφασίζεις αν έχεις ανάγκη αυτήν την εταιρεία όποια και αν είναι ή όχι, δοκίμασε βάλε το ποσό και δες τι θα συμβεί :sign:

δλδ το έκανες δύο φορές και αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα
μια χαρά
 
Εγώ πάντως που το έκανα μία φορά, κασάουτ στο γκολ και ανάληψη ενώ το γκολ ακυρώθηκε, για λίγη ώρα μου εμφάνιζε αρνητικό υπόλοιπο αλλά μετά μου ήρθε μήνυμα ότι σε ένδειξη καλής θέλησης μου επαναφέρουν το υπόλοιπο στο 0.
Τώρα δεν γνωρίζω αν σε ακολουθεί κάποια στάμπα από κει και πέρα ή αν γίνεται επιλεκτικά σε κάποιους απ τους οποίους ξέρουν ότι θα τα πάρουν πίσω (βλ. εμένα)


να φανταστώ στην βετ365 σου το είπανε αυτό,κι εμένα μια φορά σε λάθος ποντάρισμα μερικών ευρώ τους είπα α΄πο το τσατ ότι να έκανα λάθος και μου τα γύρισαν

στην στοιχημαν μια άλλη φορά που ήταν 200 ευρώ το ποντάρισμα μου είπαν : παρακαλώ επιστροφές στα πονταρίσματα δε γίνονται
ποτέ δε κατάλαβα γιατί λένε το παρακαλώ στην αρχή της πρότασης
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...