Καταθεση απο paysafe σε διαφορετικο ονομα στοιχηματικης

xerogen

New Member
20 Δεκ 2019
11
3
1
Καλησπερα.Εκανα μια καταθεση στην winmasters απο λογαριασμο paysafe φιλου.Οταν κανω αναληψη μου λενε να στειλω τα στοιχεια της paysafe.Ξερει κανεις τι γινεται>?τα χανω τα λεφτα?
 
Ο φιλος το ξερει οτι εκανες καταθεση?
Λογικα μαλλον τα χανεις, δυστυχως.
Δεν επρεπε να το κανεις αυτο.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπερα.Εκανα μια καταθεση στην winmasters απο λογαριασμο paysafe φιλου.Οταν κανω αναληψη μου λενε να στειλω τα στοιχεια της paysafe.Ξερει κανεις τι γινεται>?τα χανω τα λεφτα?
O φιλος σου θα στειλει ολα τα στοιχεια που χρειαζονται και η ζωη θα συνεχιστει κανονικα.
Αν δεν το κανει .......χανεις τα λεφτα
 
O φιλος σου θα στειλει ολα τα στοιχεια που χρειαζονται και η ζωη θα συνεχιστει κανονικα.
Αν δεν το κανει .......χανεις τα λεφτα
Ζητησανε ταυτοτητες κτλ του φιλου μου τα εστειλα ολα και μου κλεισανε το λογαριασμο και λεει οτι ερευναται απο τμημα ασφαλειας
 
Καταμαυρο.Ξεκινα απο τωρα μειλ. Δεν εχουν σκοπο να πληρωσουν.Με την σειρα αρμοδιες αρχες ελληνικες και ξενες.
ναι αλλα εγω εχω δικιο ομως που εκανα καταθεση απου φιλου paysafe λογαριασμο?στην νοβι που εχω κανει το ιδιο δεν ειχανε κανενα προβλημα κανονικα αναληψεις ουτε και ζητησανε κατι.Στους ορους που διαβασα στην winmasters το γραφει οτι πρεπει να ειναι το ιδιο ο paysafe λογαριασμος.
 
ναι αλλα εγω εχω δικιο ομως που εκανα καταθεση απου φιλου paysafe λογαριασμο?στην νοβι που εχω κανει το ιδιο δεν ειχανε κανενα προβλημα κανονικα αναληψεις ουτε και ζητησανε κατι.Στους ορους που διαβασα στην winmasters το γραφει οτι πρεπει να ειναι το ιδιο ο paysafe λογαριασμος.
Το χοντραινεις το πραγμα ... Τι εννοεις δικιο? Δυσκολη ερωτηση. Ο λογαριασμος ειναι στο δικο σου το ονομα>?
 
Το χοντραινεις το πραγμα ... Τι εννοεις δικιο? Δυσκολη ερωτηση. Ο λογαριασμος ειναι στο δικο σου το ονομα>?
ο στοιχηματικος λογαριασμος ναι στο δικο μου ονομα.O paysafe λογαριασμος ειναι σε φιλο μου γιατι δεν εχω εγω
 
ο στοιχηματικος λογαριασμος ναι στο δικο μου ονομα.O paysafe λογαριασμος ειναι σε φιλο μου γιατι δεν εχω εγω
Σου εχω καλα νεα.Τους παιρνεις ενα τηλεφωνο και τους λες την αληθεια. Ακομη και αυτοι που δεν τους ξερει ουτε η μανα τους, θα σε πληρωσουν .
Φυσικα δεν επιτρεπεται κατι τετοιο αλλα θεωρω δεν θα εξαντλησουν την αυστηροτητα τους.
 
Σου εχω καλα νεα.Τους παιρνεις ενα τηλεφωνο και τους λες την αληθεια. Ακομη και αυτοι που δεν τους ξερει ουτε η μανα τους, θα σε πληρωσουν .
Φυσικα δεν επιτρεπεται κατι τετοιο αλλα θεωρω δεν θα εξαντλησουν την αυστηροτητα τους.
μα αυτο ειναι το θεμα.Οτι ζητησανε σε χαρτια ταυτοτητες δικα μου του φιλου κτλ κτλ τα εστειλα ολα και αυτοι κλεισανε το λογαριασμο και λεει οτι ερευναται απο τμημα ασφαλειας.Τους ειπα την αληθεια εννοειται και ζητησανε τα δικαιολογητικα.Τωρα αναμενω απαντηση απο το τμημα αυτο
 
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι κάνουν από μόνοι τους, την ζωή τους δύσκολη.

Γιατί τους έδωσες το πάτημα να σου φάνε χρήματα; Για ποιο λόγο κατέθεσες από λογαριασμό paysafe φίλου σου και όχι από τον δικό σου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgemr2
μα αυτο ειναι το θεμα.Οτι ζητησανε σε χαρτια ταυτοτητες δικα μου του φιλου κτλ κτλ τα εστειλα ολα και αυτοι κλεισανε το λογαριασμο και λεει οτι ερευναται απο τμημα ασφαλειας.Τους ειπα την αληθεια εννοειται και ζητησανε τα δικαιολογητικα.Τωρα αναμενω απαντηση απο το τμημα αυτο
Αφου τελειωσαμε με τον προλογο προχωραμε στο κυριως θεμα. Αν τα 700 προηλθαν απο τιμες που ηταν εκτος αγορας ξεκινας απο τωρα τα μειλ και μεχρι το πασχα εχει ο θεος ποτε δεν ξερεις.
Αν δεν ητανε αυριο θα σε πληρωσουν.
 
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι κάνουν από μόνοι τους, την ζωή τους δύσκολη.

Γιατί τους έδωσες το πάτημα να σου φάνε χρήματα; Για ποιο λόγο κατέθεσες από λογαριασμό paysafe φίλου σου και όχι από τον δικό σου;
γιατι το εχω κανει στην νοβι οταν δεν ειχα λεφτα στην καρτα κα ιδεν ειχα θεμα κανενα.Τωρα στην winmasters μου βγαλανε αυτα τα θεματα.Εγω δεν εχω λογαριασμο paysafe καθολου
 
Αφου τελειωσαμε με τον προλογο προχωραμε στο κυριως θεμα. Αν τα 700 προηλθαν απο τιμες που ηταν εκτος αγορας ξεκινας απο τωρα τα μειλ και μεχρι το πασχα εχει ο θεος ποτε δεν ξερεις.
Αν δεν ητανε αυριο θα σε πληρωσουν.
απο φρουτακια ηταν τα 700
 
γιατι το εχω κανει στην νοβι οταν δεν ειχα λεφτα στην καρτα κα ιδεν ειχα θεμα κανενα.Τωρα στην winmasters μου βγαλανε αυτα τα θεματα.Εγω δεν εχω λογαριασμο paysafe καθολου

Η διαδικασία για την δημιουργία ενός λογαριασμού στην paysafe δεν κρατάει ούτε 5 λεπτά. Η ταυτοποίηση του λογαριασμού χρειάζεται το πολύ 10 λεπτά. Από εκεί και μετά, πόση ώρα χρειάζεται για να πας σε ένα περίπτερο και να αγοράσεις μία κάρτα paysafe για να φορτίσεις το λογαριασμό σου;

Τέλος πάντων, η ουσία είναι πως δεν πρέπει να τους δίνουμε κανένα πάτημα για να μας τρώνε χρήματα. Αφού το κάνουν όταν δεν έχουν καμία δικαιολογία, φαντάσου τι μπορούν να κάνουν αν βρουν και κάποια αφορμή.

ΥΓ. Τώρα που έπαθες και έμαθες, ελπίζω να έχεις ήδη φτιάξει δικό σου λογαριασμό paysafe. Το θέμα δεν είναι να μην κάνουμε λάθη αλλά να μην τα επαναλαμβάνουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgemr2 και JordanRules
απο φρουτακια ηταν τα 700
Αυτα δεν γινονται ουτε στα εργα.Μεχρι τις 12 θα πρεπει να σ εχουν πληρωσει.Αν οχι 12 και ενα λεπτο θα πρεπει να σβησουν το σαιτ και να κανουν καμια αλλη δουλεια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: xerogen

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...