Αποδόσεις επίγειου ΟΠΑΠ

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
209
241
43
Επειδή είμαι άσχετος με την φάση του επίγειου στοιχήματος και έχω να μπω σε πρακτορείο του ΟΠΑΠ από τότε που είχαμε στην τσέπη την ωραία μας δραχμούλα, γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με τις μεταβολές των αποδόσεων στο κουπόνι του ΟΠΑΠ για τα πρακτορεία του; Πως γνωρίζει κάποιος που έχει το κουπόνι στα χέρια του, αν η απόδοση του σημείου που θέλει να παίξει έχει αλλάξει σε σχέση με αυτήν που βρίσκεται στο κουπόνι (και ποια είναι η καινούρια απόδοση);
 
Μόλις είδα ότι στην σελίδα του ΟΠΑΠ για το επίγειο στοίχημα, οι αποδόσεις των αγώνων του κουπονιού ανανεώνονται σε πραγματικό χρόνο, οπότε άκυρο το ερώτημα.
 
Άσε φίλε για να παίξεις στο πρακτορείο του Οπαπ στοίχημα πλέον θες διδακτορικό αλλιώς τον πούλο. Άσε που αν πεις σε κανέναν πράκτορα να στο συμπληρώσει θα σε κοιτάει και περίεργα:paidi:

Εγώ μπαίνω για να πάρω το πρόγραμμα που τα έχει νοικοκυρεμένα, να ρίξω και κανένα τζόκερ όταν ο Αλ Καπόνε δίνει τζακ ποτ 3-4 εκ ευρώ (δεν βγαίνω με 1-2 εκ ευρώ:paidi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet, nklaps και admin
Στον οπαπ εχω proficiency.. τις αποδόσεις τις βλέπεις online όπως το είπες. Το κακό είναι ότι έχω αλλάξει 50 πρακτορεία γιατί δυσανασχετούν να σου συμπληρώσουν δελτίο με ειδικά στοιχήματα. Εμένα με έχουν επικηρυγμενο
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Άσε φίλε για να παίξεις στο πρακτορείο του Οπαπ στοίχημα πλέον θες διδακτορικό αλλιώς τον πούλο. Άσε που αν πεις σε κανέναν πράκτορα να στο συμπληρώσει θα σε κοιτάει και περίεργα:paidi:

Εγώ μπαίνω για να πάρω το πρόγραμμα που τα έχει νοικοκυρεμένα, να ρίξω και κανένα τζόκερ όταν ο Αλ Καπόνε δίνει τζακ ποτ 3-4 εκ ευρώ (δεν βγαίνω με 1-2 εκ ευρώ:paidi:


Γι' αυτό όλοι το έχουν γυρίσει στο κίνο, αφού το παίζεις με ένα απλό μεταπτυχιακό!
Πάντως αυτό το πράγμα με τα μούτρα των πρακτόρων είναι θεϊκό.
Βέβαια με την γκανιότα του Οπάπ, η οποία ζωγραφίζεται στο ύφος όσων τρώνε τη μέρα τους μέσα στα πρακτορεία, τι να κάνουν και αυτοί, να γελάνε;
Είναι σαν να έχεις τον άλλο στην ηλεκτρική καρέκλα και είσαι έτοιμος να πατήσεις τον διακόπτη.
Όσο να 'ναι, δεν μπορείς να σκάσεις και χαμόγελο!!



Στον οπαπ εχω proficiency.. τις αποδόσεις τις βλέπεις online όπως το είπες. Το κακό είναι ότι έχω αλλάξει 50 πρακτορεία γιατί δυσανασχετούν να σου συμπληρώσουν δελτίο με ειδικά στοιχήματα. Εμένα με έχουν επικηρυγμενο

Δηλαδή άμα μπεις στο πρακτορείο και παίξεις ένα δελτίο με μεγάλο ποσό (σε εμπορικά πρωταθλήματα που έχει μεγάλα όρια), θα τον χαλάσει τον πράκτορα; Ή εκεί θα του λυθεί το χεράκι και θα σου πει και ευχαριστώ;
 
Δεν παιζω μεγάλα ποσά και γενικά τους καθυστερω πολύ με τα ειδικά με αποτέλεσμα να γκρινιάζουν αυτοί που παίζουν κινο γιατί θέλουν να προλάβουν την κλήρωση. Ο πράκτορας έχει δίκιο να δυσανασχετεί. Το θέμα είναι του οπαπ που ενώ έχει πολλές επιλογές στοιχημάτων δεν είναι λειτουργικό το σύστημα έτσι ώστε ο παίκτης να μπορεί να συμπληρώνει μόνος του το δελτίο
 
  • Like
Αντιδράσεις: A L E X και FunBet
Φανταστειτε τι συναντουσα εγω απο συμπεριφορες πρακτορων και θαμωνων οταν επαιζα ειδικο στοιχημα πονοι αξιολογηςης παικτων!Χαχα σαν πυρινικη φυσικη τους φαινοταν σε ολους και σχολια ρου τυπου ρε φιλε τι πας και παιζεις ?Εισαι με τα καλα σου εδω δεν την παλευουμε με 1χ2 εσυ ψαχνεις τους παικτες?ΧαΧαχα ηταν απολαυση ωρες ωρες..Μονο αν παιζεις κινο με 30 γκανιοτα συν 20 φορο 50 ,και προπο με 60 γκανιοτα συν 20 φορο 80% εισαι μαγκας εκει μεσα..Τα ιδια και χειροτερα στο μπλακτζακ που μου λενε θαμωνες οτι τη βασικη στρατηγικη τη ν βγαλανε τα καζινο για να παραπλανησουν τους παικτες!!!Oχι οτι οι ντηλερς στα ελληνικα καζινο ειναι καλυτεροι αφου μεκοιτανε περιεργα οι ποιο πολλοι οταν νουμπλαρω 10 με ενια και 11 με 8-9 ,η σπλιταρω τα 2-3 με 7 κτλ..Οταν τους εξηγω οτι ειναι σωστα και παιζω βασικη στρατηγικη απο τα 21 αυτοι χαχανιζουν αφου σχεδον κανεις τους δεν ξερει bs...
 
Επειδή είμαι άσχετος με την φάση του επίγειου στοιχήματος και έχω να μπω σε πρακτορείο του ΟΠΑΠ από τότε που είχαμε στην τσέπη την ωραία μας δραχμούλα,

παρομοίως
και μου έκανε εντύπωση όλη η κουβέντα γι αυτό το έψαξα λίγο
εδώ εξηγεί μερικές επιλογές

φαίνεται κουραστικό αλλά από την άλλη έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι θα πάρεις ότι κερδίσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
    Ertzan Ertzan: Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον...