Κερδίζετε τις εταιρίες;

  • Εκκινητής θέματος s2k
  • Ημερομηνία έναρξης

s2k

New Member
1 Φεβ 2020
2
0
1
Καλησπερα σας!:sign: Το ειχα απορια μια και εχω διαβασει καποιες φορες στο παρελθον το φορουμ σας.Κερδη εννοω μακροχρονια.Kαι αν υπαρχουν, με ποια μεθοδο;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ας ξεκινήσουμε από σένα τότε. Εσύ? Είσαι κερδισμένος μακροχρόνια? Μακροχρόνια εννοώ από τότε που έριξες το πρώτο σου ευρώ
 
Αλλά άντε να κάνω σεφτέ και να απαντήσω πρώτος στην ερώτηση. Ναι
 
Εγω οχι δεν εχω κερδος.Αλλα ειναι και ασημαντη η χασουρα θα ελεγα αφου λογω υποχρεωσεων δεν ασχολουμαι καθημερινα.Απλα μερικες φορες παιζω σε καποιον αγωνα λιγα χρηματα για διασκεδαση.
 
Μάλιστα καλό είναι αυτό από την μια να μην έχει κολλήσει το "μικρόβιο" τόσο πολύ. Και εγώ μην νομίζεις ίσα βάρκα ίσα πανιά που λένε.
 
Μάλιστα καλό είναι αυτό από την μια να μην έχει κολλήσει το "μικρόβιο" τόσο πολύ. Και εγώ μην νομίζεις ίσα βάρκα ίσα πανιά που λένε.
Για να κερδίσεις μακροχρόνια ο δεδομένος τρόπος είναι να παίζεις αποδόσεις που πέφτουν με την πάροδο του χρόνου, δηλαδή απόδοσεις που έχουν αξία
Αυτό είναι σαφώς ευκολότερο όταν ανοίγουν οι αγορές, έχοντας εξειδίκευση σε πρωταθλήματα άμεσα εντοπίζεις το λάθος
Αυτό όμως οδήγει σε σύντομη φραγή λογαριασμού καθώς μπαίνεις στη Μπλάκ Λιστ του μπουκ αφού πάντα θα χάνει από σένα
Δε λέω κάτι καινούργιο, υπάρχουν πολλές συζητήσεις γύρω από το θέμα
Ευκόλο δεν είναι αλλά γίνεται, παρόλα αυτά θέλει πολύ χρόνο και άλλα σκιλς
Βασικό ο χρόνος, δηλαδή με οικογένεια και δουλειά αυτό είναι σχεδόν ανέφικτο, εκτός αν είναι τόσο χαλαρή η δουλειά σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark και FunBet
Για να κερδίσεις μακροχρόνια ο δεδομένος τρόπος είναι να παίζεις αποδόσεις που πέφτουν με την πάροδο του χρόνου, δηλαδή απόδοσεις που έχουν αξία
Αυτό είναι σαφώς ευκολότερο όταν ανοίγουν οι αγορές, έχοντας εξειδίκευση σε πρωταθλήματα άμεσα εντοπίζεις το λάθος

αυτος ειναι ο ενας τροπος οπως σωστα ειπες. ο αλλος ειναι τα λαθη (καποιες φορες καραμπινατα) στο live.

τα κομπιουτερ τους και οι αλγοριθμοι τους δε διαβαζουν σωστα τα δεδομενα του αγωνα,ειδικα αν η ροη του αγωνα δεν ειναι νορμάλ, και καποιες φορες και βγαζουν αποδοσεις που ειναι παραπανω απο το κανονικο .

το πλεονεκτημα με το live οπως εχει πει κι ο Ganian,ειναι οτι τα κερδη ειναι πολυ πιο γρηγορα,δεν περιμενεις πολλες μερες ή βδομαδες οπως με τα opening odds,ρευστοποιεις αμεσως και χτυπας το επομενο λαθος,στο επομενο ματς ,πραγμα που βολευει οσους εχουν μικρο κεφαλαιο.

επισης θεωρω οτι στιγματιζεσαι και λιμιταρεσαι λιγο πιο αργα με το live, επειδη το πονταρισμα σου , καποιες φορες χανεται σε χιλιαδες ακομα ιδια πονταρισματα στο ιδιο σημειο που γινονται σε κεινο το λεπτο (πχ μπασκετ ευρωλιγκα), ενω παιζοντας 2-3 βδομαδες πριν τον αγωνα ,με το που ανοιξουν οι αποδοσεις στην πρεμιερ σκωτιας πχ , δυσκολα να το παιξουν πανω απο 20-30 ατομα εκεινη τη στιγμη (κι ισως λεω και πολλους)
 
Εγω οχι δεν εχω κερδος.Αλλα ειναι και ασημαντη η χασουρα θα ελεγα αφου λογω υποχρεωσεων δεν ασχολουμαι καθημερινα.Απλα μερικες φορες παιζω σε καποιον αγωνα λιγα χρηματα για διασκεδαση.
Το ιδανικο ειναι να αλλαξεις τροπο διασκεδασης.Αν δεν το κανεις και παραμεινεις σε μικροποσα τοτε δεν θα εχεις σοβαρο προβλημα.
Θα σου πω με σιγουρια το εξης. Οσοι λιγοι εχουν βγαλει χρηματα απο το στοιχημα και με τους τροπους που ανεφεραν πολυ σωστα οι 2 φιλοι παραπανω δεν επαιξαν για διασκεδαση.
Οπως εγραψες δεν προλαβαινεις λογω υποχρεωσεων και λογικο, θα σου πω οτι για τους κερδοφορους παικτες μια απο τις βασικες τους υποχρεωσεις ειναι η ενασχοληση τους με το στοιχημα.
 
Καλησπερα σας!:sign: Το ειχα απορια μια και εχω διαβασει καποιες φορες στο παρελθον το φορουμ σας.Κερδη εννοω μακροχρονια.Kαι αν υπαρχουν, με ποια μεθοδο;


Να σε ρωτήσω κάτι αν ένας Αν είναι να σου βγάζει κέρδος το στοίχημα και έχει βρει μία μέθοδο να βγάζει κάθε μήνα και όχι μακροπρόθεσμα Θα στο πει και να έχει φάει και κόπο 15 ετών εγώ Ναι έχω μέθοδο που βγάζω λεφτά κάθε μήνα και όχι μακροπρόθεσμα αλλά γιατί να το πω ύστερα είναι και το άλλο Αν μία μέθοδο μέθοδος μαθευτεί μπορεί να σταματήσει να υπάρχει από την εταιρεία αν το καταλάβουν και δεν μιλάω ούτε για value bet ούτε για arb
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Να σε ρωτήσω κάτι αν ένας Αν είναι να σου βγάζει κέρδος το στοίχημα και έχει βρει μία μέθοδο να βγάζει κάθε μήνα και όχι μακροπρόθεσμα Θα στο πει και να έχει φάει και κόπο 15 ετών εγώ Ναι έχω μέθοδο που βγάζω λεφτά κάθε μήνα και όχι μακροπρόθεσμα αλλά γιατί να το πω ύστερα είναι και το άλλο Αν μία μέθοδο μέθοδος μαθευτεί μπορεί να σταματήσει να υπάρχει από την εταιρεία αν το καταλάβουν και δεν μιλάω ούτε για value bet ούτε για arb
Eαν η μεθοδος αποδιδει μακροπροθεσμα και δινει κερδη τοτε ο διοργανωτης θα επιλεξει μια απο τις 2 επιλογες που εχει.

1η επιλογη. Θα βαλει λιμιτ στον δικο σου λογαριασμο και σε οποιον αλλον με την ιδια μεθοδο.

2η επιλογη Θα διορθωσει το λαθος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και fairplay
Screenshot_3.jpg


Αυτά είναι τα στατιστικά μου από την 1η μέρα που παίζω στοίχημα έως και τον Ιούλιο του 2019. Στο πρακτορείο έπαιζα έως το 2007 και από τότε μέχρι σήμερα ιντερνετικά.

Όταν έπαιζα στο πρακτορείο, έπαιζα μία φορά την εβδομάδα (το ΣΚ) επιλέγοντας 3 έως 5 σημεία και τα έβαζα σε combo. Έπαιζα τελείως ερασιτεχνικά, αλλά μάλλον η θεά τύχη ειδικά τα πρώτα χρόνια ήταν μαζί μου βγάζοντας κάποια πολύ μεγάλα για τα δεδομένα μου δελτία. Έτσι εξηγείται και το τεράστιο yield.

Στα χρόνια του ίντερνετ το αποτέλεσμα είναι οριακά αρνητικό. Δεν παίζω πλέον combo. Παίζω κυρίως μονά αποδεκτά, αλλά ρίχνω και κάποιες "τουφεκιές". Παίζω όμως πολύ πιο συχνά και σίγουρα πολύ μεγαλύτερο πλήθος στοιχημάτων (σε σχέση με το 1 ανά εβδομάδα).

Χρόνο δε διαθέτω πολύ, παίζω για τη διασκέδασή μου. Παίζω αποκλειστικά μικρά ποσά, τα οποία τα θεωρώ εκ των προτέρων χαμένα.

Δε θα μπορούσα να δω ποτέ επαγγελματικά το στοίχημα. Κάποιοι ίσως να μπορούν και καλά κάνουν, δεν τους αμφισβητώ.

Απλώς υπάρχει μία παράμετρος την οποία πολλοί αγνοούμε και είναι ο χρόνος. Μία άλλη παράμετρος είναι φυσικά τα ποσά που επενδύονται. Αυτήν τη τελευταία παράμετρο οι περισσότεροι από εμάς τη συνυπολογίζουμε.

Είναι διαφορετικό να επενδύσω (ρισκάρω) 100 Ευρώ για να βγάλω 1 από το να βγάλω 10.

Όπως επίσης, είναι διαφορετικό να ξοδέψω 3 ώρες για να βγάλω 1 από το να βγάλω 10 Ευρώ...

Συμπερασματικά, δεν υπάρχει περίπτωση να ξοδέψω τον χρόνο μου για να προσπαθήσω να βγάλω λεφτά από το στοίχημα. Όσοι το κάνουν με επιτυχία τους δίνω συγχαρητήρια.

Απλώς μοιράστηκα με την παρέα κάποιες σκέψεις μου. Ούτε έξυπνος θέλω να το "παίξω" ούτε τίποτα...

Την καληνύχτα μου σε όλους. Αν και νέος εδώ, πραγματικά χαίρομαι να συμμετέχω στο φόρουμ...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Προβολή συνημμένου 27939

Αυτά είναι τα στατιστικά μου από την 1η μέρα που παίζω στοίχημα έως και τον Ιούλιο του 2019. Στο πρακτορείο έπαιζα έως το 2007 και από τότε μέχρι σήμερα ιντερνετικά.

Όταν έπαιζα στο πρακτορείο, έπαιζα μία φορά την εβδομάδα (το ΣΚ) επιλέγοντας 3 έως 5 σημεία και τα έβαζα σε combo. Έπαιζα τελείως ερασιτεχνικά, αλλά μάλλον η θεά τύχη ειδικά τα πρώτα χρόνια ήταν μαζί μου βγάζοντας κάποια πολύ μεγάλα για τα δεδομένα μου δελτία. Έτσι εξηγείται και το τεράστιο yield.

Στα χρόνια του ίντερνετ το αποτέλεσμα είναι οριακά αρνητικό. Δεν παίζω πλέον combo. Παίζω κυρίως μονά αποδεκτά, αλλά ρίχνω και κάποιες "τουφεκιές". Παίζω όμως πολύ πιο συχνά και σίγουρα πολύ μεγαλύτερο πλήθος στοιχημάτων (σε σχέση με το 1 ανά εβδομάδα).

Χρόνο δε διαθέτω πολύ, παίζω για τη διασκέδασή μου. Παίζω αποκλειστικά μικρά ποσά, τα οποία τα θεωρώ εκ των προτέρων χαμένα.

Δε θα μπορούσα να δω ποτέ επαγγελματικά το στοίχημα. Κάποιοι ίσως να μπορούν και καλά κάνουν, δεν τους αμφισβητώ.

Απλώς υπάρχει μία παράμετρος την οποία πολλοί αγνοούμε και είναι ο χρόνος. Μία άλλη παράμετρος είναι φυσικά τα ποσά που επενδύονται. Αυτήν τη τελευταία παράμετρο οι περισσότεροι από εμάς τη συνυπολογίζουμε.

Είναι διαφορετικό να επενδύσω (ρισκάρω) 100 Ευρώ για να βγάλω 1 από το να βγάλω 10.

Όπως επίσης, είναι διαφορετικό να ξοδέψω 3 ώρες για να βγάλω 1 από το να βγάλω 10 Ευρώ...

Συμπερασματικά, δεν υπάρχει περίπτωση να ξοδέψω τον χρόνο μου για να προσπαθήσω να βγάλω λεφτά από το στοίχημα. Όσοι το κάνουν με επιτυχία τους δίνω συγχαρητήρια.

Απλώς μοιράστηκα με την παρέα κάποιες σκέψεις μου. Ούτε έξυπνος θέλω να το "παίξω" ούτε τίποτα...

Την καληνύχτα μου σε όλους. Αν και νέος εδώ, πραγματικά χαίρομαι να συμμετέχω στο φόρουμ...

Από το 2003 που είμαι αυτή είναι ΜΑΚΡΑΝ η καλύτερη απάντηση που έχω διαβάσει σε αυτό το φόρουμ με διαφορά σε ένα τέτοιο θέμα. Απλά και λιτά. Και εγώ χαίρομαι που συμμετέχεις στο φόρουμ :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: savrinio και fairplay
Γεια σαs κι απο μενα μια μικρη απαντησουλα στο θεμα απο περσυ το καλοκαιρι ολα αλλαξαν πληθοs ορων << τα μαγαζια>> αν δουν κερδοφορια limit η κλεισιμο λογαγαριασμου ντεφακτο μιλαω για τιs soft εδω ελλαδα ιντερνετικα πλεον μικροποσα ετσι για το μικροβιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Ναι κερδίζω αλλά έκανα υπομονή 5-6 χρόνια από τη στιγμή που κατάλαβα το πως θα το κερδίσω το οποίο μου πήρε σε ανάλυση και εξερεύνηση ιστορικού, άλλα 5-6 χρόνια, για να φτάσω στο σημείο να με συντηρεί το ποδόσφαιρο. Κάθομαι κάθε ΣΚ κλεισμένος στο σπίτι μου ενώ κάθε βράδυ από αυτά νιώθω ψυχολογικά ένα ράκος. Το κάνω τυφλοσούρτη ό,τι κάνω αλλά μην νομίζεις πως είναι ξεκούραστο και αν υπολογίσεις όλη την προεργασία για να φτάσω εδώ ήταν πραγματικά μία πάρα πολύ μεγάλη διαδρομή που απαιτούσε τεράστια ψυχικά αποθέματα και συνεχή προσήλωση στο στόχο. Δεν είναι εύκολο να βγάλει κάποιος λεφτά από το στοίχημα. Θέλει μεγάλη αφοσίωση και προσφορά έργου για να φτάσεις στο σημείο να βγάλεις λεφτά από το στοίχημα. Θέλει θυσίες πολλές.
 
Ναι εχουμε κερδισει απο το στοιχημα. Οταν ειμασταν πιτσιρικαδες, ειχαμε τη σπιθα στα ματια που λενε και στις ταινιες. Καθομουν απο τις 10 ως τις 4 το βραδυ ολη μερα μπροστα στο κομπιουτερ και στις τηλεορασεις να βλεπω να αναλυω να συγκρινω να εξειδικευομαι, να μαθω να επιλεγω τι πρεπει να παιζω και να εμπλουτιζω το γνωστικο μου πεδιο. Δεν εχω παραπονο, εβγαλα παρα πολλα αναλογικα με το ποσα θα εβγαλα αν εκανα καποια δουλεια στον κλαδο μου.

Ο χρονος ομως περασε, ο διαθεσιμος χρονος για ενασχοληση λιγοστεψε και καποια στιγμη ηρθε και η οικογενεια και πλεον ειναι λιγοτερος απο 3-4 ωρες τη μερα(και συνηθως οχι ωρες που εχει αγωνες που με ενδιαφερουν να ασχοληθω).

Την ιδια στιγμη παρατηρηθηκε χρονια με τη χρονια το κερδος να μικραινει, κοινως εγιναν καλυτεροι οι μπουκμεικερς.

Ευτυχως οι προσωπικες υποχρεωσεις με αναγκαζαν να μικραινω καθε λιγο και λιγακι τις επενδυσεις μου, οποτε δυσκολα θα χασω οσα κερδισα. Τωρα πλεον ειναι δυσκολο να κερδισω, δεν υπαρχουν εταιριες, χρονος, διαθεση κλπ
 
ποιος να κερδίζει;
τα προγνωστικα που ανεβαινονυ σπανιως επαληθευονται και οι περισσοτεροι παιζουν με μονοευρα
 
Αν μία μέθοδο μέθοδος μαθευτεί μπορεί να σταματήσει να υπάρχει από την εταιρεία αν το καταλάβουν και δεν μιλάω ούτε για value bet ούτε για arb
.το αποτέλεσμα μετράει. Αυτό σημαίνει ότι αν κερδίζεις (με οποιαδήποτε μέθοδο ) θα μπεις στο στόχαστρο των εταιρειών (limit, kapsonia klp) . Οπότε δεν υπάρχει λόγος να ψάχνει κανείς για νέες μεθόδους κέρδους όταν υπάρχουν οι δοκιμασμένες και σίγουρες. Το βασικό είναι όχι το κεφάλαιο αλλά ο χρόνος, να έχεις χρόνο να ασχοληθείς. Και γνώση που αποκτάται αλλά και που υπάρχει πια με το ίντερνετ δωρεάν .
 
Πρόσφατα βρέθηκε στο χώμα μια χρυσή βίδα με πάσα , χρονολογήθηκε ότι ήταν εκατομυρίων ετών. Και υπάρχουν πολλά αρχαία τεχνουργήματα που δείχνουν πολύ αναπτυγμένο πολιτισμό στον παρελθόν . Πως όμως όταν σύμφωνα με την σύγχρονη επιστήμη ο άνθρωπος έχει ηλικία μόνο κάποιων εκατοντάδων χιλιάδων ετών? Είναι προφανές ότι στο παρελθόν υπήρχαν και άλλοι πολιτισμοί πολύ ανεπτυγμένοι που κάποια στιγμή καταστράφηκαν (το πιο πιθανό από πυρηνική καταστροφή ). Δεν πέθαναν όμως όλοι . Κάποιοι λίγοι που είχαν την δυνατότητα να κρυφτούν σε υπόγειες σπηλιές γλύτωσαν. Όταν βγήκαν από τα καταφύγια τους ο πολιτισμός και ο κόσμος είχε τελειώσει. Μια πλήρης καταστροφή! Αυτοί που γλίτωσαν δεν είχαν πια τα μεσα που είχαν πριν μερικές μέρες. Τη γνώση όμως την είχαν. Και χρόνο .Και έτσι άρχισαν πάλι από την αρχή. Αφιέρωσαν το χρόνο τους για να φτιάξουν νέα μέσα και ο πολιτισμός άνθισε και πάλι γενιά με τη γενιά. Το παράδειγμα το ανέφερα για να δείξω τη σημασία που έχουν η γνώση και ο χρόνος. Έτσι για να μαθαίνουν οι νέοι και να θυμουνται οι παλιοί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper και betover
Πρόσφατα βρέθηκε στο χώμα μια χρυσή βίδα με πάσα , χρονολογήθηκε ότι ήταν εκατομυρίων ετών. Και υπάρχουν πολλά αρχαία τεχνουργήματα που δείχνουν πολύ αναπτυγμένο πολιτισμό στον παρελθόν . Πως όμως όταν σύμφωνα με την σύγχρονη επιστήμη ο άνθρωπος έχει ηλικία μόνο κάποιων εκατοντάδων χιλιάδων ετών? Είναι προφανές ότι στο παρελθόν υπήρχαν και άλλοι πολιτισμοί πολύ ανεπτυγμένοι που κάποια στιγμή καταστράφηκαν (το πιο πιθανό από πυρηνική καταστροφή ). Δεν πέθαναν όμως όλοι . Κάποιοι λίγοι που είχαν την δυνατότητα να κρυφτούν σε υπόγειες σπηλιές γλύτωσαν. Όταν βγήκαν από τα καταφύγια τους ο πολιτισμός και ο κόσμος είχε τελειώσει. Μια πλήρης καταστροφή! Αυτοί που γλίτωσαν δεν είχαν πια τα μεσα που είχαν πριν μερικές μέρες. Τη γνώση όμως την είχαν. Και χρόνο .Και έτσι άρχισαν πάλι από την αρχή. Αφιέρωσαν το χρόνο τους για να φτιάξουν νέα μέσα και ο πολιτισμός άνθισε και πάλι γενιά με τη γενιά. Το παράδειγμα το ανέφερα για να δείξω τη σημασία που έχουν η γνώση και ο χρόνος. Έτσι για να μαθαίνουν οι νέοι και να θυμουνται οι παλιοί.

Υπαρχουν πολιτισμοι δισεκατομμυριων ετων οχι μονο εκατομυριων, ψαξτο γιατι θελουν καποιοι να μην ξερουμε την αληθεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ganian

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...