Novibet μου μπλόκαρε τον λογαριασμό!!!

Αυτο το "απο τις χειροτερες που υπαρχουν στην Ελληνικη αγορα" ειναι αστειο να λεγεται. Δηλαδη ποια ειναι η καλυτερη απο τη νοβιμπετ στην ΕΛληνικη αγορα; Ολες οι εταιριες μετα απο καποιο καιρο θα σου βαλουν ορια ή θα σου κλεισουν το λογαριασμο ή θα σου κρατησουν κερδη που απεκτησες παραβιαζοντας τους ορους που υπεγραψες. Αν καποια εταιρια το κανει σε 1 χρονο θεωρειται καλυτερη απο αυτη που θα στο κανει σε 10 μερες; Δυσκολο. Αυτη ειναι η Ελληνικη αγορα και με αυτους τους ορους παιζουμε.

Γι αυτο καμια εταιρια δεν ειναι της πλακας, ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ειναι ΥΠΕΡΧΡΗΣΙΜΕΣ για οταν θα φας το ακυρο απο την εταιρια που εισαι και θα πρεπει να ψαξεις να βρεις αλλη.

Δεν υπαρχει Συνταγμα, δικαιο και νομοθεσια. Δικαιο ειναι οι οροι του καθε μπουκμεικερ. Στους ορους που υπογραφεις οταν κανεις εγγραφη, χονδρικα αποδεχεσαι οτι εχουν το δικαιωμα να σου κανουν ο,τι θελουν οποτε θελουν και οπως το θελουν.

Οπότε εσυ θα εκτελεσεις τις εντολες τους κατα γραμμα, θα περιμενεις οσο γουσταρουν αυτοι και αν γουσταρουν θα σου δωσουν και τα χρηματα σου. Συνηθως τα χρηματα σου τα παιρνεις αφου περασεις τις δοκιμασιες και τα καψωνια (για τα οποια εσυ υπεγραψες οτι συμφωνεις να γινουν). Υπαρχουν και καποιοι που δεν τα πηραν βεβαια, αλλα συνηθως ειχαν κανει καλες λαμογιες.

Και ολο και καποιος θα βρεθει να γραψει τα αριστερα οτι αυτο δεν ειναι σωστο να εναντιωθουμε να κανουμε να ρανουμε, ας θυμηθει οτι ΑΥΤΟΣ επελεξε την καθε νοβιμπετ, δεν τον εσυραν με το ζορι να παιξει σε αυτη την εταιρια. Οποτε τιποτα δεν ειναι αδικο στο τελος
Φιλε μου επειδη παιζω χρονια εχω μια εμπειρια σχετικη φυσικα θα εχει και καποιος αλλος αλλα οντως η νοβι ειναι η μονη που μπορει να σε κλεψει οποτε θελει σχεδον ολες οι αλλες σε διωχνουν οποτε θελουν προφανως αλλα σε ΕΞΟΦΛΟΥΝ μεχρι και το τελευταιο 10λεπτο.η νοβιμπετ για 50-100-500-1000 και παει σε κλεβει με το ετσι θελω ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mgk
Ξαφνικα σημερα το μεσημερι προσπαθώντας να μπω στο λογαριασμο, βλεπω οτι μπλοκαριστηκε. Επικοινωνω με το τσατ οπου με τουπε και αγενεια εισπραττω ενα "θα λαβετε μειλ εντος ολιγου". Λιγη ωρα μετα δεχομαι ενα μειλ που ζητα ταυτοποιηση κινητου και σελφι με ταυτοτητα χωρις περαιτερω εξηγησεις. Ζητησα αμεση αναληψη του ποσου (γυρω στα 450€) και ενημερωσα πως επιφυλασσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου. Απαντηση ακομα δεν εχω λαβει, εστειλα και ενα μειλ διαμαρτυριας στην IBAS.

Καποια ιδεα για το τι μελλει γενεσθαι; Προερχομαι απο οικογενεια νομικων, ισως καποιο εξωδικο; Παρακαλω καποιος που γνωριζει να με ενημερωσει.

Ευχαριστω εκ των προτερων


συμφωνω απολυτα ειναι απαραδεκτοι και πολυ εριστικοι.... δυστυχως μακρααααν η χειροτερη εταιρεια!!!!μακαρι να παρεις τα λεφτα ΣΟΥ αλλα δυστυχως απο την στιγμη που μπλοκαριστηκε ο λογαριασμος σου οι πιθανοτητες δεν ειναι υπερ σου
 
Aν σου ζητουσαν απλα τα στοιχεια χωρις να τον κλειδωσουν θα σου ελεγα οτι εχεις πιθανοτητες να πληρωθεις. Απο τη στιγμη που τον κλειδωσαν κατα πασα πιθανοτητα τα φαγανε τα λεφτα.
Για να έχουν κλειδώσει τον λογαριασμό λογικά έχουν κάτι ισχυρό για να ισχυριστούν πραγματική η μη παραβίαση όρων, σε αντίθετη περίπτωση θα είχες limit... και θα έκανες και τα υπόλοιπα...για να σε πληρώσουν.
Δεν υπαρχει Συνταγμα, δικαιο και νομοθεσια. Δικαιο ειναι οι οροι του καθε μπουκμεικερ. Στους ορους που υπογραφεις οταν κανεις εγγραφη, χονδρικα αποδεχεσαι οτι εχουν το δικαιωμα να σου κανουν ο,τι θελουν οποτε θελουν και οπως το θελουν.

Οπότε εσυ θα εκτελεσεις τις εντολες τους κατα γραμμα, θα περιμενεις οσο γουσταρουν αυτοι και αν γουσταρουν θα σου δωσουν και τα χρηματα σου. Συνηθως τα χρηματα σου τα παιρνεις αφου περασεις τις δοκιμασιες και τα καψωνια (για τα οποια εσυ υπεγραψες οτι συμφωνεις να γινουν). Υπαρχουν και καποιοι που δεν τα πηραν βεβαια, αλλα συνηθως ειχαν κανει καλες λαμογιες.
Πρέπει να γνωρίζεις τι μπορείς να ΜΗΝ κάνεις από αυτά που σου λένε και να πληρωθείς. Εγω προσωπικά αλλά και άλλοι εδώ μέσα έχουν πληρωθεί χωρίς να κάνουν ότι τους ζητήθηκε. Και εγώ μπορώ να διαθέσω μέσω internet το προϊόν μου και στους όρους διάθεσης να γράψω οτι ισχύει το Ελληνικό δίκαιο, και φυσικά θα ισχύει το Ελληνικό δίκαιο από την στιγμή που το αποδέχεται η άλλη πλευρά ΑΛΛΑ όταν έχω πάρει την άδεια να διαθέσω το προϊόν μου σε άλλη χώρα, με τους όρους μου, παράλληλα έχω αποδεχθεί ότι οι πράξεις μου θα είναι σύμφωνες με την έννομη τάξη της χωράς υποδοχής!!! αλλιώς θα έχω κυρώσεις στην χώρα υποδοχής με το δίκαιο της χώρας υποδοχής. Άρα αυτό περί Αγγλικού Δικαίου δεν αφορά τα πάντα και μην το παρουσιαζουμε σαν κανόνα! Το να σου ζητά τις κινήσεις του τραπεζικου σου λογαριασμού-καρτας-skrill κλπ, με την διαφορά διευθέτησης ενός στοιχήματος δεν είναι το ίδιο πράγμα η δεύτερη περίπτωση έχει να κάνει καθαρά διαφορά επί της υπηρεσίας και αρμόδιο δίκαιο είναι της Αγγλίας. Στην Πρώτη περίπτωση μόλις τους την πεις με τον σωστό τρόπο την κάνουν γάργαρα και σε πληρώνουν.
Κατά τα αλλά μακάρι να μπορούσα να διαφωνήσω σε κατι αλλο! :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Mα εκανα ο,τι ζητησαν, ουτε επαναστατης το παιζω ουτε ιστορια, απλα ζητω περαιτερω συμβουλη για επομενα βηματα...
Το καλυτερο επομενο βημα ειναι oταν ξανακανεις εγγραφη σε αλλη στοιχηματικη να το κανεις μεσα απο τα μπανερ ενος γνωστου σαιτ που να την διαφημιζει.Δεν υπαρχουν μονο για να κερδιζει το σαιτ μερος απο τα χαμενα του παιχτη, σε μια στραβη μπορει να επεμβει και κατα την αποψη μου μπορει να πετυχει καλυτερα και πιο αμεσα αποτελεσματα απο οποιαδηποτε αρχη EEEΠ MGA ΙΒΑS .Μου εχει τυχει 2 φορες να μου πει εταιρια οτι θα ελεγξουν τα εγγραφα που τους εστειλα, ομως θα παει πανω απο 2 εβδομαδες ο ελεγχος.Και μεσω ενος σαιτ που τους ζητησα βοηθεια αμεσως μετα, παρολο που δεν ειχα κανει εγγραφη απο τα μπανερ τους μου ειπαν οτι θα κανουν μια εξαιρεση για μενα, επικοινωνησαν με την εταιρια, και καταφεραν να πληρωθω την ιδια μερα, μετα απο 3-4 ωρες και τις δυο φορες.Μια και εχεις γραψει εδω, κανε την αρχη απο εδω.Το infobeto αν θυμαμαι καλα ειχε μπανερ της novibet, δεν ξερω αν την διαφημιζει ακομα, ρωτησε το.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το καλυτερο επομενο βημα ειναι oταν ξανακανεις εγγραφη σε αλλη στοιχηματικη να το κανεις μεσα απο τα μπανερ ενος γνωστου σαιτ που να την διαφημιζει.Δεν υπαρχουν μονο για να κερδιζει το σαιτ μερος απο τα χαμενα του παιχτη, σε μια στραβη μπορει να επεμβει και κατα την αποψη μου μπορει να πετυχει καλυτερα και πιο αμεσα αποτελεσματα απο οποιαδηποτε αρχη EEEΠ MGA ΙΒΑS .Μου εχει τυχει 2 φορες να μου πει εταιρια οτι θα ελεγξουν τα εγγραφα που τους εστειλα, ομως θα παει πανω απο 2 εβδομαδες ο ελεγχος.Και μεσω ενος σαιτ που τους ζητησα βοηθεια αμεσως μετα, παρολο που δεν ειχα κανει εγγραφη απο τα μπανερ τους μου ειπαν οτι θα κανουν μια εξαιρεση για μενα, επικοινωνησαν με την εταιρια, και καταφεραν να πληρωθω την ιδια μερα, μετα απο 3-4 ωρες και τις δυο φορες.Μια και εχεις γραψει εδω, κανε την αρχη απο εδω.Το infobeto αν θυμαμαι καλα ειχε μπανερ της novibet, δεν ξερω αν την διαφημιζει ακομα, ρωτησε το.

Μια ερώτηση.

Εάν η σελίδα που ζήτησες βοήθεια σου γυρνούσε με απάντηση "Μιλήσαμε με την εταιρεία έχετε όντως καταχραστεί όρο και γι'αυτόν τον λόγο δεν μπορούν να σας κάνουν την πληρωμή και έχουν και αποδείξεις γι'αυτό δεν μπορούμε και εμείς να κάνουμε κάτι γι'αυτό" τι θα τους απαντούσες?
 
Μια ερώτηση.

Εάν η σελίδα που ζήτησες βοήθεια σου γυρνούσε με απάντηση "Μιλήσαμε με την εταιρεία έχετε όντως καταχραστεί όρο και γι'αυτόν τον λόγο δεν μπορούν να σας κάνουν την πληρωμή και έχουν και αποδείξεις γι'αυτό δεν μπορούμε και εμείς να κάνουμε κάτι γι'αυτό" τι θα τους απαντούσες?
Σε τετοια περιπτωση λες ευχαριστω στον αλλον που ειχε ολη την καλη διαθεση να σε βοηθησει, ασχετα αν ηταν αποτελεσματικος η οχι.Οπως και αν εχει, δηλαδη ειτε ειχα καταχραστει ορο, ειτε ειχα δικιο, σε καμια περιπτωση δεν θα γινομουν αγενης, δηλαδη δεν θα εβρισκαν και τον μπελα τους ανθρωποι που δεν μου φταινε σε κατι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Σε τετοια περιπτωση λες ευχαριστω στον αλλον που ειχε ολη την καλη διαθεση να σε βοηθησει, ασχετα αν ηταν αποτελεσματικος η οχι.Οπως και αν εχει, δηλαδη ειτε ειχα καταχραστει ορο, ειτε ειχα δικιο, σε καμια περιπτωση δεν θα γινομουν αγενης, δηλαδη δεν θα εβρισκαν και τον μπελα τους ανθρωποι που δεν μου φταινε σε κατι.

Πραγματικά χαίρομαι και θέλω να πιστεύω ότι θα το έκανες όσο και αν ήταν το ποσό.

Όμως οι διαχειριστές (οι ανώτεροι από μένα γιατί εδώ εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω) σταμάτησαν κάτι τέτοιο να το κάνουν. Ο λόγος? Αυτό που έγραψες προς το τέλος ήταν αγενείς αλλά και αχάριστοι και κατά πολύ μεγάλο ποσοστό σταμάτησαν δεν ασχολούνται.
Θα μπορούσα να γράψω ώρες παραδείγματα πολλά. Αλλά όπως λέει μια κινέζικοι παροιμία "Μια εικόνα χίλιες λέξεις" οπότε θα σε πάω 9 χρόνια πριν να δεις παραδείγματα και να κρίνεις και εσύ ο ίδιος για το αν έκαναν σωστά ή λάθος οι διαχειριστές.:sign:




https://www.infobeto.com/forum/thre...ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ-ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΩΝ-ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ-sos.102429/ Αφού τα διαβάσεις όλα στο μήνυμα 92 θα βρεις την αγανάκτηση και από κει και μετά σταμάτησε να ασχολείται

Σε παρακαλώ μόνο μη μου αναστήσεις κανένα τόπικ από κει μέσα γράφοντας και απάντηση :p
 
Παντως σε οτι αφορα εμενα δεν εχω διαθεση να ζητησω βοηθεια απο κανενα σαιτ γιατι δεν εχω καταπατησει κανεναν ορο, για καλη μου τυχη πριν το μπλοκαρισμα προλαβα να βγαλω πριντ σκριν ολα τα κερδισμενα στοιχηματα του μηνα. Αν χασω τα λεφτα μου επειδη η εφες κερδισε την ΤΣΣΚΑ τι να πω... γελανε και τα τσιμεντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: al kapone
@goal2

Τελευταία φορά βοήθησε πάντως ο BetLaden χρήστη το γνωρίζεις. Βέβαια πληρώθηκε και ευχαρίστησε αν δεν πληρωνόταν άγνωστο η συμπεριφορά. Ενώ ο άλλος λες και έχουν υποχρέωση οι διαχειριστές δεικτικά θεωρούσε έπρεπε να βοηθηθεί.
Αποτέλεσμα δεν πήρε αλλά ένα ευχαριστώ για το ενδιαφέρον δεν ακούστηκε.

 
Mετα απο αρκετη πιεση και στενο μαρκαρισμα σημερα το πρωι ελαβα μειλ οτι ο λογαριασμος μου απενεργοποιηθηκε προσωρινα και βρισκεται υπο λεπτομερη ελεγχο για λογους ασφαλειας και ρωτω το εξης ολους εδω τους ορους και προυποθεσακηδες:

Δεν δικαιουμαι να γνωριζω τον λογο;
 
Τώρα αυτό δηλαδή γιατί το κάνεις; Επειδή αρκετοί είπαν για όρους και προϋποθέσεις αμέσως παίρνουν και ταμπέλα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimouliz
Τώρα αυτό δηλαδή γιατί το κάνεις; Επειδή αρκετοί είπαν για όρους και προϋποθέσεις αμέσως παίρνουν και ταμπέλα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Με χιουμοριστικη διαθεση το κανω αδελφε, επειδη ουσιαστικα το μονο επιχειρημα που γραφτηκε εις βαρος των "διεκδικησεων" μου ηταν περι ορων και προυπουθεσεων που δεχτηκα.

Οπως και να χει μετα την αοριστη απαντηση που ελαβα ζητησα συγκεκριμενες εξηγησεις και παραλληλα ηρθα σε επικοινωνια με την ibas οπου ανοιξα dispute.

Επειδη ελαβα μηνυματα και ξερω πως υπαρχουν ομοιοπαθεις, οταν και αν υπαρχει καποια εξελιξη θα ενημερωσω.
 
Σου απαντησε η ibas?μπορει ολο αυτο να κρατησει και μηνες να ξερεις μακαρι να τα παρεις αμεσα εννοειται
 
Σου απαντησε η ibas?μπορει ολο αυτο να κρατησει και μηνες να ξερεις μακαρι να τα παρεις αμεσα εννοειται
Το εχω καταλαβει, αν και ενας γνωστος μου ειπε για καποιον ορο που λεει για μεγιστο χρονικο οριο διερευνησης λογαρισμου στις 8 βδομαδες. Η νοβι απαντησε για ακομη μια φορα οτι αυτη η διαδικασια ειναι χρονοβορα.

Σε οτι αφορα την ibas σε προσωπικο email που εστειλα πηρα μια απαντηση με καποιες συμβουλες, περαν αυτου το despute ειναι συγκεκριμενη διαδικασια που κανεις αφου κανεις register στην σελιδα τους, γραφεις τα παντα κανεις attach τα παντα (συνομιλιες,screenshots κλπ).

Εγω σταθηκα τυχερος γιατι οταν ο λογαριασμος απενεργοποιηθηκε δεν με πεταξε απο τη σελιδα που ημουν μεσα αρα μπορεσα να κρατησω αρχειο απτα παντα (υπολοιπο, στοιχηματα και τα σχετικα) οποτε πραγματικα δεν εχω να φοβηθω κατι και θα το παω μεχρι τελους.

#mexritelous
 
Προφανως σε αυτο αναφερεται ο φιλος:

10.2.2 Όλα τα παράπονα θα καταχωρούνται εντός μιας εργάσιμης ημέρας από την ημέρα υποβολής. Το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών σας ενημερώνει για τον επίσημο αριθμό καταχώρησης του παραπόνου σας. Λάβετε υπόψη ότι έχουμε 8 εβδομάδες για να διερευνήσουμε το παράπονό σας και να λάβουμε την τελική μας απόφαση.

Οποτε θεωρητικα το αργοτερο σε 8 βδομαδες μετα το κλεισιμο οφειλουν τουλαχιστον να σου πουν τον λογο και το τι γινεται με τα χρηματα που εχει μεσα ο λογαριασμος
 
Mετα απο αρκετη πιεση και στενο μαρκαρισμα σημερα το πρωι ελαβα μειλ οτι ο λογαριασμος μου απενεργοποιηθηκε προσωρινα και βρισκεται υπο λεπτομερη ελεγχο για λογους ασφαλειας και ρωτω το εξης ολους εδω τους ορους και προυποθεσακηδες:

Δεν δικαιουμαι να γνωριζω τον λογο;

Προφανως γνωριζεις το λογο θα σου πουνε και ξερεις τι εκανες.

Ασε εχουν περασει καμια 10αρια χρονια απο τοτε που λεγανε λογους και κανανε και συζητησεις επι των ορων. Πλεον απλα κλεινουν και δεν δινουν λογαριασμο σε κανεναν.

Θα σου παραθεσουν τον Χ,ψ ορο που λεει οτι εχουν δικαιωμα να κανουν οτι γουσταρουν και τελειωνει η συζητηση απο μερια τους.

Εσυ νομιζεις οτι εχεις δικαιωματα και καλα κανεις, αλλα τα δικαιωματα των ανθρωπων τελειωσαν εδω και χρονια σε αυτον τον πλανητη
 
Προφανως γνωριζεις το λογο θα σου πουνε και ξερεις τι εκανες.

Ασε εχουν περασει καμια 10αρια χρονια απο τοτε που λεγανε λογους και κανανε και συζητησεις επι των ορων. Πλεον απλα κλεινουν και δεν δινουν λογαριασμο σε κανεναν.

Θα σου παραθεσουν τον Χ,ψ ορο που λεει οτι εχουν δικαιωμα να κανουν οτι γουσταρουν και τελειωνει η συζητηση απο μερια τους.

Εσυ νομιζεις οτι εχεις δικαιωματα και καλα κανεις, αλλα τα δικαιωματα των ανθρωπων τελειωσαν εδω και χρονια σε αυτον τον πλανητη
Εσυ φιλαρακι καλα τα λες, επειδη ομως επεσαν στην περιπτωση (εμενα εννοω), θα σου πω ετσι για την ιστορια 2 περιπτωσεις που ενω υπεγραψα ορους και προυποθεσεις (απεναντι σε εταιρειες που μπροστα τους η νοβι μπετ ειναι ψιλικατζιδικο) τελικα δικαιωθηκα.

1)αεροπορικη εταιρεια που εδωσε αποζημειωση για χαμενη πτηση (παρολο που στην αρχη επικαλεστηκε καιρικες συνθηκες)
2)φωτογραφικη μηχανη που επισκευαστηκε για βλαβη εκτος εγγυησης μονο και μονο επειδη δεν το δηλωσαν στον πρωτο τους ελεγχο.

Οποτε για να κλεισω και με μια νοτα αισιοδοξιας, γιατι εχω την αισθηση οτι εδω υπαρχουν πολλα παπαγαλακια, τα λεφτα μου, που νομιμως κερδισα μετα απο στοιχηματα που η ιδια η εταιρεια διευθετησε, θα τα παρω ειτε καποιους τους ευχαριστει ειτε οχι.

Και πραγματικα επειδη το εχω παρει προσωπικα, δεν με απασχολει να ξοδεψω μεγαλυτερο ποσο απο αυτο που μου οφειλεται, μονο και μονο για να δικαιωθω.
 
Εσυ φιλαρακι καλα τα λες, επειδη ομως επεσαν στην περιπτωση (εμενα εννοω), θα σου πω ετσι για την ιστορια 2 περιπτωσεις που ενω υπεγραψα ορους και προυποθεσεις (απεναντι σε εταιρειες που μπροστα τους η νοβι μπετ ειναι ψιλικατζιδικο) τελικα δικαιωθηκα.

1)αεροπορικη εταιρεια που εδωσε αποζημειωση για χαμενη πτηση (παρολο που στην αρχη επικαλεστηκε καιρικες συνθηκες)
2)φωτογραφικη μηχανη που επισκευαστηκε για βλαβη εκτος εγγυησης μονο και μονο επειδη δεν το δηλωσαν στον πρωτο τους ελεγχο.

Οποτε για να κλεισω και με μια νοτα αισιοδοξιας, γιατι εχω την αισθηση οτι εδω υπαρχουν πολλα παπαγαλακια, τα λεφτα μου, που νομιμως κερδισα μετα απο στοιχηματα που η ιδια η εταιρεια διευθετησε, θα τα παρω ειτε καποιους τους ευχαριστει ειτε οχι.

Και πραγματικα επειδη το εχω παρει προσωπικα, δεν με απασχολει να ξοδεψω μεγαλυτερο ποσο απο αυτο που μου οφειλεται, μονο και μονο για να δικαιωθω.

Δεν σου ειπα πουθενα οτι δεν θα παρεις τα λεφτα σου. Απο την αρχη αυτο που σου ειπα ηταν να κανεις ο,τι σου πουνε και υπομονη για να τα παρεις. Αν το πας στην κοντρα και αρχισεις να αρνεισαι να στελνεις εγγραφα που θελουν, τοτε θα το διαιωνισεις το θεμα και θα παει πολυ παραπερα.

Αν η νοβιμπετ ειναι αυτο που λετε εδω μεσα, τοτε θα εχεις δυσκολα ξεμπερδεματα. Υπαρχει εταιρια που μου εστελνε λεφτα για 2 χρονια μετα μεχρι να με ξεχρεωσει, υπαρχει και εταιρια που πηρα κατι χιλιαρικα και εξαφανιστηκε.
 
Εχω και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα με την Novibet.
Απο τις 11 Δεκεμβριου που προσπαθησα να κανω αναληψη μου εκλεισαν τον λογαριασμο. Στην συνεχεια μου ζητησαν και τους εστειλα ακριβως οτι σου ζητησαν κ εσενα. Απο τοτε τους στελνω καθε 2 εβδομαδες email και μου απαντανε το ιδιο, οτι ειναι χρονοβορα διαδικασια.
Διαβασα οτι σου εχουν στειλει πολλοι με το ιδιο προβλημα. Πληρωθηκε κανεις τελικα η να τα κλαψουμε τα λεφτα?
 
Εχω και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα με την Novibet.
Απο τις 11 Δεκεμβριου που προσπαθησα να κανω αναληψη μου εκλεισαν τον λογαριασμο. Στην συνεχεια μου ζητησαν και τους εστειλα ακριβως οτι σου ζητησαν κ εσενα. Απο τοτε τους στελνω καθε 2 εβδομαδες email και μου απαντανε το ιδιο, οτι ειναι χρονοβορα διαδικασια.
Διαβασα οτι σου εχουν στειλει πολλοι με το ιδιο προβλημα. Πληρωθηκε κανεις τελικα η να τα κλαψουμε τα λεφτα?
Εγω φιλε ακομα πιεζω σε καθημερινη βαση, σε μια τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μου ειπαν οτι θα λαβω απαντηση μεσα στη βδομαδα και οτι δεν υπαρχει περιπτωση να χασω τα κερδη μου.

Εσυ αν επιτρεπεται παντα, μιλαμε για μεγαλο ποσο;
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...