Ταυτοποίηση στο stoiximan

Για να σε πιάσουν όταν πας να τους κλέψεις με πλαστή ταυτότητα! Γιατί ξέρουν πως η Ελλάδα είναι ένα ρδέλο που μπορείς να βγάλεις και ΑΦΜ με πλαστή ταυτότητα!
εννοεις οτι με την πλαστη ταυτοτητα,βγαζει αφμ,εκκαθαριστικο,ανοιγει λογαριασμο κινητου τηλ ή αγοραζει καρτοκινητο με αυτο το αφμ+βεβαιωση και παει με αυτα στην τραπεζα και ανοιγει και τραπεζικο λογαριασμο και στελνει εκει τα λεφτα του στοιχηματος?
και κανενας δεν παιρνει χαμπαρι οτι ο ανθρωπος της ταυτοτητας δεν υπαρχει στα μητρωα του κρατους?
δεν υπαρχει συστημα που να ψαχνει αν η ταυτοτητα ειναι αληθινη ή οχι?
η revolut πχ οταν στειλεις διαβατηριο για να σου εκδοσουν καρτα pre paid εχω ακουσει οτι το ψαχνει στο συστημα αν ειναι αληθινος ο αριθμος διαβατηριου.

και αν υποθεσουμε οτι ειναι ετσι, κι οτι κανεις δε το παιρνει χαμπαρι , ουτε οταν πας να βγαλεις αφμ,ουτε στην εταιρεια κινητης τηλεφωνιας,ουτε στην τραπεζα,ουτε οταν πρωτοστειλεις την ταυτοτητα στην στοιχηματικη,γιατι ειμαστε οντως μπ0Υρδ3λ0 οπως σωστα επισημαινεις, τι θα αλλαξει με τη σελφι και θα σε πιαοσυν?
ειναι δεδομενο οτι καποιος που παιρνει τα ρισκα να φτιαξει μια πλαστη ταυτοτητα με το ονομα παπαδοπουλος πχ η οποια δεν αντιστοιχει σε πραγματικο ατομο που να ειναι εγγεγραμμενο στα μητρωνα μας , θα βαλει τη φατσα του σε φωτο στην ταυτοτητα και θα βγει σελφι ο ιδιος οταν κι αν χρειαστει. αρα πώς θα σε πιασουν?
 
μάλλον εννοεί με το όρο πλαστή, την "δανεική" ταυτότητα (με το ανάλογο αντίτιμο πολλές φορές) που πάει σύννεφο απο arbers για να κάνουν τα κόλπα τους και από websites για να δείχνουν έγγραφες στις εταιρείες...
 
Εννοώ τα πάντα.... Γιατί οι τρομοκράτες όταν νοικιάζουν γιάφκες δεν κάνουν συμβόλαιο ενοικίασης το οποίο περνάει και το αποδέχονται από την εφορία στο taxis; Πριν από κανα τρίμηνο τετράμηνο δεν έπιασαν έναν με πόσες πλαστές ταυτότητες;
 
Εννοώ τα πάντα.... Γιατί οι τρομοκράτες όταν νοικιάζουν γιάφκες δεν κάνουν συμβόλαιο ενοικίασης το οποίο περνάει και το αποδέχονται από την εφορία στο taxis; Πριν από κανα τρίμηνο τετράμηνο δεν έπιασαν έναν με πόσες πλαστές ταυτότητες;
ακριβως. αρα τι νοημα εχει η σελφι? θα βγεις σελφι με τον εαυτο οσυ και την πλαστη ταυτοτητα.

νοημα εχει η σελφι , μονο αν μιλαμε για πλαστογραφημενη ταυτοτητα υπαρκτου προσωπου , οπότε εκει δεν μπορει να βγει ο ιδιος σελφι με την πλαστογραφημενη ταυτοτητα γιατι δε μοιαζει με τον κατοχο. αλλα σε αυτη την περιπτωση που βρηκε το και το τραπεζικο του βιβλιαριο και το εστειλε φωτο ? και πως θα εισπραξει τα λεφτα? θα παει στο γκισε με την πλαστη ταυτοτητα όπου δε θα μοιαζει καν με τον κατοχο και θα πει "ηρθα να κανω αναληψη?"
θα παει φυλακη. ασε που με το που γινει ηαναληψη το πιο πιθανον ειναι να ερθει μηνυμα στον αληθινο κατοχο μεσω e banking. σε μενα ετσι κανει η πειραιως. μολις μπουν τα λεφτα μου στελνει μηνυμα το e banking.

δε νομιζω οτι βγαζει νοημα η σελφι σε αναληψη στην τραπεζα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Θα βγεις σέλφι μια φορά με ταυτότητα ναι; Ναι....

Τη δεύτερη φορά θα βγάλεις πλαστή ταυτότητα θα βάλεις άλλα στοιχεία και θα αλλάξεις και φωτογραφία και θα βγεις και σέλφι ναι ; Ναι.... Ε μόλις σε έπιασαν αν έχεις καλό fraud department!
 
Θα βγεις σέλφι μια φορά με ταυτότητα ναι; Ναι....

Τη δεύτερη φορά θα βγάλεις πλαστή ταυτότητα θα βάλεις άλλα στοιχεία και θα αλλάξεις και φωτογραφία και θα βγεις και σέλφι ναι ; Ναι.... Ε μόλις σε έπιασαν αν έχεις καλό fraud department!
δηλαδη καθονται και κοιτανε μια μια ολες τις φωτογραφιες ολων των χρηστων για να δουν ποιοι μοιαζουν μεταξυ τους?
 
Ζείς σε μια εποχή που αυτοκίνητα κινούνται μόνα τους στο δρόμο οπότε το να φτιάξεις μια εφαρμογή για να αναγνωρίζει πρόσωπα είναι αστεία εύκολο. Για την ακρίβεια, sites όπως το github, medium και towardsdatascience είναι γεμάτα με tutorials και projects για αναγνώριση προσώπων και εξαγωγή χαρακτηριστικών (μύτη, μάτια, στόμα κτλπ). Αν έχεις λίγες γνώσεις προγραμματισμού μπορείς και εσύ να αναπτύξεις εύκολα μια τέτοια εφαρμογή. Από εκεί και πέρα, κάθε φορά που θα σου έρχεται μια φωτογραφία μπορείς απλά να διασταυρώνεις τα χαρακτηριστικά που εξάγουν οι αλγόριθμοι με αυτά που έχεις περασμένα στη βάση δεδομένων από όλες τις selfie και να βλέπεις αν το πρόσωπο υπάρχει ήδη στην βάση σου ώστε να μαγκώνεις όποιον προσπαθεί να σε κοροιδέψει με ψεύτικη ταυτότητα.

Θα μου έκανε τρομερή εντύπωση να υπάρχει εταιρεία εν έτη 2020 που να κάνει όλη τη διαδικασία χειροκίνητα και να μην χρησιμοποιεί κάποιο λογισμικό για αυτή τη δουλειά.

Φαντάζομαι και ένας από τους λόγους που ζητάνε οι φωτογραφίες να μην είναι καθόλου θολές είναι ώστε να μπορούν οι αλγόριθμοι να εξάγουν τα χαρακτηριστικά όσο καλύτερα γίνεται ώστε να αυξάνεται η πιθανότητα ταυτοποίησης.
 
δηλαδη καθονται και κοιτανε μια μια ολες τις φωτογραφιες ολων των χρηστων για να δουν ποιοι μοιαζουν μεταξυ τους?

Λοιπόν για να τελειώνουμε αυτό το παραμύθι ο μοναδικός τρόπος για να κλέψεις στοιχηματική εταιρία εφόσον έχεις κάνει ήδη τεράστιο πακέτο, χωρίς να μπορέσει να σου πει κουβέντα είναι ένας και μοναδικός. Πας στη Λατινική Αμερική και ζεις σε κάποια από τις κάτωθι χώρες: Αργεντινή, Περού, Χιλή, Ουρουγουάη, Βραζιλία με προτίμηση τη Βραζιλία και το Σάο Πάουλο. Το Σάο Πάουλο είναι η μεγαλύτερη πόλη της Λατινικής Αμερικής. Πας λοιπόν στο Σάο Πάουλο αγοράζεις τη σπιταρόνα σου στο Ζαρντιμ (εκεί η ζωή δεν έχει αξία οπότε μέχρι να περάσεις καμια πενταετία και να μάθεις να συμπεριφέρεσαι θα πρέπει να ζεις χωρίς φανφάρες στους δρόμους με ρολόγια ντυσίματα αυτοκίνητα κτλ) και σκας σε ένα μαγαζί που λέγεται Σκάνδαλο. Το Σκάνδαλο είναι ένας πολυχώρος με πουτάνες πολυτελείας. Αυτή η πουτάνα πολυτελείας που χρειάζεται για να ξεκινήσει από το σπίτι της να πάει εκεί για δουλειά 100 δολλάρια (τρομακτικό ποσό αν σκεφτείς πως 400 δολλάρια είναι ο μέσος μισθός Βραζιλιάνου) και θα σου ζητήσει τουλάχιστον 200 δολλάρια για μία ώρα και δεν θα σου έρθει για κάτω από 200 είναι γάτα με το ποδόσφαιρο όπως οι περισσότερες Βραζιλιάνες. Της λες λοιπόν το εξής: Σου πληρώνω το κινητό σου και ανοίγεις λογαριασμούς στις εταιρίες που θα σου πω τις γνωστές. Εγώ θα βάλω το κεφάλαιο και εσύ θα έρχεσαι στη σπιταρόνα μου με το κινητό σου να παίζω αυτά που θέλω και εσύ χωρίς καμία ταλαιπωρία θα βγάλεις τόσα. Το Σκάνδαλο έχει τουλάχιστον 100 γυναίκες κάθε βράδυ και δεν σου λέω τώρα για τα μικρά μαγαζιά που έχουν 20-30-40 γυναίκες Β κατηγορίας σου λέω για τις Α. Έχεις λοιπόν από το Σκάνδαλο 100 γυναίκες και μέσα σε ένα χρόνο θα έχεις τουλάχιστον άλλες 1000. Αν μία από αυτές βγάλει πχ από σένα 3000 ευρώ θα το πει σε άλλες 50 και θα σου βρει άλλες 50 από μόνη της.!

Αυτά....
 
Όπως ξαναγράφτηκε, ο λόγος που ζητάνε όλα αυτά τα έγγραφα είναι για να αποθαρρύνουν την δημιουργία καινούριων λογαριασμών από τους παίκτες που τρώνε όρια. Όποιος μπει στην διαδικασία να δημιουργήσει πλαστή ταυτότητα, δεν θα το κάνει για να ανοίξει λογαριασμό στον κάθε στοiχιμαν αλλά για πιο χοντρές δουλειές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper και JordanRules
Κάποια στιγμή θα ξεκινήσει η έκδοση των νέων ταυτοτήτων... κάποιος με λογαριασμούς καμένους εδώ και 2 χρόνια, όπου είχε ταυτοποιηθει με ταυτότητα του 1990! δεν έχει υποστεί την διαδικασία selfie για να υπάρχει αρχείο με πρόσφατη photo, με νέο μηχάνημα, με άλλο email τρόπο πληρωμής κλπ. και με κάποιο τρόπο άλλη διεύθυνση κατοικίας.... Θα έχει την Δεύτερη του ευκαιρία.... Με το ανάλογο ρίσκο φυσικά.
 
Όπως ξαναγράφτηκε, ο λόγος που ζητάνε όλα αυτά τα έγγραφα είναι για να αποθαρρύνουν την δημιουργία καινούριων λογαριασμών από τους παίκτες που τρώνε όρια. Όποιος μπει στην διαδικασία να δημιουργήσει πλαστή ταυτότητα, δεν θα το κάνει για να ανοίξει λογαριασμό στον κάθε στοiχιμαν αλλά για πιο χοντρές δουλειές.
Και γω αυτό πιστεύω.
Συμφωνώ απόλυτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Κάποια στιγμή θα ξεκινήσει η έκδοση των νέων ταυτοτήτων... κάποιος με λογαριασμούς καμένους εδώ και 2 χρόνια, όπου είχε ταυτοποιηθει με ταυτότητα του 1990! δεν έχει υποστεί την διαδικασία selfie για να υπάρχει αρχείο με πρόσφατη photo, με νέο μηχάνημα, με άλλο email τρόπο πληρωμής κλπ. και με κάποιο τρόπο άλλη διεύθυνση κατοικίας.... Θα έχει την Δεύτερη του ευκαιρία.... Με το ανάλογο ρίσκο φυσικά.
Δύσκολο ως αδύνατον. Αφενός ταυτοποιεισαι απο το αφμ σου το οποιο παραμένει ιδιο, οσες ταυτοτητες κι αν αλλάξεις, και αναγράφεται στους λογαριασμούς δεκο, αφετέρου μολις δουν ιδιο ονοματεπώνυμο, ιδιους γονείς, ιδια ημερομηνία γέννησης με την παλιά ταυτότητα σε βρηκαν κατευθείαν. Πηγε ενας αφελής γνωστος του γνωστού, ο οποιος αλλαξε ταυτότητα να ξαναγραφτεί για να πάρει το μπονους και τον καταλαβαν αμέσως. Και να πεις ότι ήξερε και να παίζει στοίχημα... Μπούρδες έπαιζε. Για το 100ρικο πηγε να το κάνει
 
Συγνώμη...
Για να καταλάβω...
Έχεις στείλει και την παλιά και την καινούργια ταυτότητα
Έχεις στείλει σελφι με την ταυτότητα και με την παλιά και με την καινούρια ταυτότητα
Έχεις στείλει εκκαθαριστικό σημείωμα εφορίας
Έχεις ζητήσει ανάληψη με έμβασμα σε τραπεζικό λογαριασμό που είσαι ο μόνος δικαιούχος,

Και ακόμα δεν σε έχουν πληρώσει;;;;

Τι κάθεσαι αγόρι μου;;;;

Τράβηξε τους μια καταγγελία στην e cogra. Εμενα μου κάνανε τα ίδια και χειρότερα. Μόλις έκανα καταγγελία, την άλλη μέρα, τελείωσε ο έλεγχος, τελείωσαν όλα και πληρώθηκα.

Τι κάθεσαι και τους ανέχεσαι;
Τους έκανα καταγγελία στην e cogra μόλις τώρα. Βαρέθηκα τα καψωνια τους.τα έστειλα όλα ,κι ακόμα δε με πληρωσαν.
Παιξτε αλλού παίδες.οχι στοιχημαν.
opap,bet365 μία χαρά εταιρείες. Πληρώνουν χωρίς πολλά πολλά,οχι σαν το στοιχιμαν
 
Τους έκανα καταγγελία στην e cogra μόλις τώρα. Βαρέθηκα τα καψωνια τους.τα έστειλα όλα ,κι ακόμα δε με πληρωσαν.
Παιξτε αλλού παίδες.οχι στοιχημαν.
opap,bet365 μία χαρά εταιρείες. Πληρώνουν χωρίς πολλά πολλά,οχι σαν το στοιχιμαν
κατι δε μου καθεται καλά . όσο κι αν ειναι γνωστος για τα καψωνια του ο στοιχιμαν,να εχεις στειλει 2 ταυτοτητες,σελφι και με τις 2,να ζητας αναληψη στην τραπεζα ,να εχεις στειλει εκκαθαριστικο εφοριας και να το ψαχνουν τοσο πολυ...
επαιζες συχνα απο καποιο wi fi που επαιζε κι αλλος που ειχε στοιχιμαν? ή επαιζες απο υπολογιστη ή αλλη συσκευη που επαιζαν κι αλλοι χρηστες του στοχιιμανν?
 
κατι δε μου καθεται καλά . όσο κι αν ειναι γνωστος για τα καψωνια του ο στοιχιμαν,να εχεις στειλει 2 ταυτοτητες,σελφι και με τις 2,να ζητας αναληψη στην τραπεζα ,να εχεις στειλει εκκαθαριστικο εφοριας και να το ψαχνουν τοσο πολυ...
επαιζες συχνα απο καποιο wi fi που επαιζε κι αλλος που ειχε στοιχιμαν? ή επαιζες απο υπολογιστη ή αλλη συσκευη που επαιζαν κι αλλοι χρηστες του στοχιιμανν?
Εχεις φαγωθεί από προχτες. Ντετέκτιβ ήθελες να γίνεις όταν ήσουν μικρός;
Οχι ρε μεγάλε,ουτε πλαστες ταυτοτητες έχω,ουτε πολλαπλούς λογαριασμους,ουτε έπαιζα από wi fi αλλού,ουτε έπαιζε αλλος από τη συσκευή μου,ουτε τίποτα.
Μία μόνο φορά που είχε τελειώσει ή μπαταρία της συσκευής μου, έπαιξα από έναν υπολογιστή από ένα ίντερνετ καφέ,γιατι ήταν 12 παρά 5 και στις 12 έληγε ή προθεσμία του στοιχημαν να παίξω ένα δωρεάν στοίχημα 50€ που μου είχε δώσει από την συμμετοχή μου σε μία προσφορά. Και μπήκα εκεί,εδωσα 1€,επαιξα το 50ρικο κι έφυγα.
Εντάξει τώρα; Ικανοποιηθηκε ή περιέργεια σου; Πειράζει που έπαιξα από ίντερνετ καφέ; Απαγορεύεται;
 
Εχεις φαγωθεί από προχτες. Ντετέκτιβ ήθελες να γίνεις όταν ήσουν μικρός;
Οχι ρε μεγάλε,ουτε πλαστες ταυτοτητες έχω,ουτε πολλαπλούς λογαριασμους,ουτε έπαιζα από wi fi αλλού,ουτε έπαιζε αλλος από τη συσκευή μου,ουτε τίποτα.
Μία μόνο φορά που είχε τελειώσει ή μπαταρία της συσκευής μου, έπαιξα από έναν υπολογιστή από ένα ίντερνετ καφέ,γιατι ήταν 12 παρά 5 και στις 12 έληγε ή προθεσμία του στοιχημαν να παίξω ένα δωρεάν στοίχημα 50€ που μου είχε δώσει από την συμμετοχή μου σε μία προσφορά. Και μπήκα εκεί,εδωσα 1€,επαιξα το 50ρικο κι έφυγα.
Εντάξει τώρα; Ικανοποιηθηκε ή περιέργεια σου; Πειράζει που έπαιξα από ίντερνετ καφέ; Απαγορεύεται;

Φίλε μου μην εκνευρίζεσαι. Βοήθεια δεν θες? Θες άρα αν θέλεις βοήθεια τότε είσαι υποχρεωμένος όπως οι εταιρίες έχουν απλώσει το ιστορικό σου σαν τον τραχανά και ψάχνουν ακόμα και την ώρα που μπήκες και βγήκες και εγώ δεν ξέρω άλλο τι είσαι και εσύ υποχρεωμένος να απλώσεις το ιστορικό σου σαν τον τραχανά για να βοηθήσει ο κόσμος και εσύ και οποιοσδήποτε άλλος έρχεται και ανοίγει θέμα βοήθειας.

Γιατί ανοίγω ένα θέμα και αρχίζω να κατηγορώ μια εταιρία γιατί έβαλε όριο, δεν πληρώνει δεν δέχεται φώτο δεν δεν δεν, δεν καλύπτει κανέναν μας και δεν πιστεύει κανένας. Όταν ανοίγει οποιοσδήποτε ένα θέμα για οποιαδήποτε εταιρία και αρχίζει με το καλημέρα τις κατηγορίες. Ένα πράγμα έρχεται στο μυαλό όλων αυτών που απαντάνε μαζί και σ'εμένα "Κάποια μαλακία έκανε σίγουρα αυτός" αυτό τίποτα άλλο. Οπότε εσύ και ο οποιοσδήποτε αν θέλετε γνώμη για το τι πρέπει να κάνετε έχετε την υποχρέωση να τα πείτε όλα μα όλα από το πότε μπήκατε από που μπήκατε ακόμα και τι παίξατε ναι είναι όλοι δεδέκτιβ για να βοηθήσουν, διαφορετικά δεν ανοίγεις-ετε καν θέμα και κάνετε αυτό που έχει βάλει ο διαχειριστής εδώ

Θέλετε να κάνετε καταγγελία στοιχηματικής εταιρείας;

Πού και πώς κάνω καταγγελία στοιχηματικής εταιρείας;
 
  • Love
Αντιδράσεις: mousoudas55
Φίλε μου μην εκνευρίζεσαι. Βοήθεια δεν θες? Θες άρα αν θέλεις βοήθεια τότε είσαι υποχρεωμένος όπως οι εταιρίες έχουν απλώσει το ιστορικό σου σαν τον τραχανά και ψάχνουν ακόμα και την ώρα που μπήκες και βγήκες και εγώ δεν ξέρω άλλο τι είσαι και εσύ υποχρεωμένος να απλώσεις το ιστορικό σου σαν τον τραχανά για να βοηθήσει ο κόσμος και εσύ και οποιοσδήποτε άλλος έρχεται και ανοίγει θέμα βοήθειας.

Γιατί ανοίγω ένα θέμα και αρχίζω να κατηγορώ μια εταιρία γιατί έβαλε όριο, δεν πληρώνει δεν δέχεται φώτο δεν δεν δεν, δεν καλύπτει κανέναν μας και δεν πιστεύει κανένας. Όταν ανοίγει οποιοσδήποτε ένα θέμα για οποιαδήποτε εταιρία και αρχίζει με το καλημέρα τις κατηγορίες. Ένα πράγμα έρχεται στο μυαλό όλων αυτών που απαντάνε μαζί και σ'εμένα "Κάποια μαλακία έκανε σίγουρα αυτός" αυτό τίποτα άλλο. Οπότε εσύ και ο οποιοσδήποτε αν θέλετε γνώμη για το τι πρέπει να κάνετε έχετε την υποχρέωση να τα πείτε όλα μα όλα από το πότε μπήκατε από που μπήκατε ακόμα και τι παίξατε ναι είναι όλοι δεδέκτιβ για να βοηθήσουν, διαφορετικά δεν ανοίγεις-ετε καν θέμα και κάνετε αυτό που έχει βάλει ο διαχειριστής εδώ

Θέλετε να κάνετε καταγγελία στοιχηματικής εταιρείας;

Πού και πώς κάνω καταγγελία στοιχηματικής εταιρείας;
επιτελους !!
 
Φίλε μου μην εκνευρίζεσαι. Βοήθεια δεν θες? Θες άρα αν θέλεις βοήθεια τότε είσαι υποχρεωμένος όπως οι εταιρίες έχουν απλώσει το ιστορικό σου σαν τον τραχανά και ψάχνουν ακόμα και την ώρα που μπήκες και βγήκες και εγώ δεν ξέρω άλλο τι είσαι και εσύ υποχρεωμένος να απλώσεις το ιστορικό σου σαν τον τραχανά για να βοηθήσει ο κόσμος και εσύ και οποιοσδήποτε άλλος έρχεται και ανοίγει θέμα βοήθειας.

Γιατί ανοίγω ένα θέμα και αρχίζω να κατηγορώ μια εταιρία γιατί έβαλε όριο, δεν πληρώνει δεν δέχεται φώτο δεν δεν δεν, δεν καλύπτει κανέναν μας και δεν πιστεύει κανένας. Όταν ανοίγει οποιοσδήποτε ένα θέμα για οποιαδήποτε εταιρία και αρχίζει με το καλημέρα τις κατηγορίες. Ένα πράγμα έρχεται στο μυαλό όλων αυτών που απαντάνε μαζί και σ'εμένα "Κάποια μαλακία έκανε σίγουρα αυτός" αυτό τίποτα άλλο. Οπότε εσύ και ο οποιοσδήποτε αν θέλετε γνώμη για το τι πρέπει να κάνετε έχετε την υποχρέωση να τα πείτε όλα μα όλα από το πότε μπήκατε από που μπήκατε ακόμα και τι παίξατε ναι είναι όλοι δεδέκτιβ για να βοηθήσουν, διαφορετικά δεν ανοίγεις-ετε καν θέμα και κάνετε αυτό που έχει βάλει ο διαχειριστής εδώ

Θέλετε να κάνετε καταγγελία στοιχηματικής εταιρείας;

Πού και πώς κάνω καταγγελία στοιχηματικής εταιρείας;
Όπως εσυ εκμεταλευεσαι εμενα για να κερδισεις κι άλλα ποστ , κι άλλα κλικ,κι αλλά μπανερ , έτσι και γω εκμεταλευομαι εσένα,και χρησιμοποιω το φορουμ για να ακουστεί ή φωνή μου.
Καλά κάνεις και προστατεύεις το χορηγό σας αλλά και εμείς οι παίχτες θα προστατευτούμε τους εαυτούς μας από τις εταιρείες ,με όποιο τρόπο μπορούμε. Λιμιτ και καψωνια αυτοί; Δυσφήμιση και καταγγελίες εμείς.
Το τι στοιχήματα επαιζα το έγραψα από το 1ο μήνυμα.
Ποδόσφαιρο,μπασκετ,αντε και κανά τένις, σε μεγάλα πρωταθλήματα.
Ούτε στημένα,ουτε β εθνική ουγκαντα, ούτε γ εθνική ελλαδας, ούτε κρίκετ, ούτε χάντμπολ,ουτε γυναικεία πρωταθλήματα,ουτε τίποτα.
Happy how?
 
Όπως εσυ εκμεταλευεσαι εμενα για να κερδισεις κι άλλα ποστ , κι άλλα κλικ,κι αλλά μπανερ , έτσι και γω εκμεταλευομαι εσένα,και χρησιμοποιω το φορουμ για να ακουστεί ή φωνή μου.
Καλά κάνεις και προστατεύεις το χορηγό σας αλλά και εμείς οι παίχτες θα προστατευτούμε τους εαυτούς μας από τις εταιρείες ,με όποιο τρόπο μπορούμε. Λιμιτ και καψωνια αυτοί; Δυσφήμιση και καταγγελίες εμείς.
Το τι στοιχήματα επαιζα το έγραψα από το 1ο μήνυμα.
Ποδόσφαιρο,μπασκετ,αντε και κανά τένις, σε μεγάλα πρωταθλήματα.
Ούτε στημένα,ουτε β εθνική ουγκαντα, ούτε γ εθνική ελλαδας, ούτε κρίκετ, ούτε χάντμπολ,ουτε γυναικεία πρωταθλήματα,ουτε τίποτα.
Happy how?


Εγώ δεν εκμεταλλεύομαι κανέναν φόρουμ ανοιχτό είναι ο καθενας έχει το δικαίωμα να γράφει και είναι από τα λίγα Ελληνικά φόρουμ που έχουν μείνει για να γράψει κάνεις τις απόψεις του. με σωστο τρόπο (χθες ο άλλος μπήκε με το καλημέρα απατεωνες και έτσι λες και είναι τσιφλίκι του)Δεν είμαστε influencer εδώ να τα παίρνουμε απο τα ποστ όπως στο Instagram και στο YouTube

Ούτε προστατεύω τον οποιαδήποτε χορηγό γιατί και εγώ παικτης είμαι και καταναλωτής πάνω απολα. Βεβαίως να κάνεις και την καταγγελία σου, αλλά εσυ σε λίγο θα μας κατηγορήσεις ότι τα παίρνουμε από τις εταιρίες, είμαστε και εκπρόσωποι και μέτοχοι ( το κάνεις βέβαια με αμμεσο τρόπο)

Και να το κόψεις αυτο το υφάκι με τα happy now γιατί εγώ δεν σου έγραψα έτσι, αλλά μπορώ να το γυρίσω εύκολα.

Οποτε εγώ από το ύφος σου καταλαβαίνω πως δεν θέλεις διάλογο δεν θέλεις αμφισβήτηση δεν θελεις οποιαδήποτε διαφωνία θεωρείς πως έχεις δίκιο θέλεις να κάνεις το παράπονο σου την δυσφήμηση σου οποτε να το κλείσω το θέμα να πας στην ευχή της Παναγίας και εσυ να κοιτάξουμε και εμείς παρακάτω έχει και πλούσιο στοιχηματικο διήμερο να τιμήσουμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Το τι στοιχήματα επαιζα το έγραψα από το 1ο μήνυμα.
Ποδόσφαιρο,μπασκετ,αντε και κανά τένις, σε μεγάλα πρωταθλήματα.

Ξέχασα και αυτό πάλι δεν καλύπτει κανέναν μας να βοηθήσουμε είναι σχετικό συγκεκριμένα αγώνες στοιχήματα πόσα να σε βοηθήσουν και αυτοί που μια εμπειρία την έχουν παραπάνω και από μένα αν θες αν δεν θες είπαμε στον στόχο σου έφτασες με παράπονα και δυσφήμηση και τέλος κλείνει το θέμα εδώ




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...