matchbook

Απάντηση: matchbook

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν η αρχική ερώτηση για την Matchbook, μάλλον δεν ενδιαφέρεται κανένας αφού η συζήτηση ασχολείται με αλλότρια.
Η Matchbook είναι πολύ καλή αν σε ενδιαφέρουν οι Αμερικανικές αγωρές NBA, baseball, κτλ. Εκεί υπάρχει τζίρος κατά πολύ μεγαλύτερος από τη bf. Σε όλες τις υπόλοιπες αγορες είναι απλά τραγική. Επίσης υπάρχει θέμα με το cs, αλλά και με του μανατζαραίους οι οποίοι είναι απλά για τα πανηγύρια και σε κάποιες περιπτώσεις αεριτζήδες.
Γενικά, αν είσαι αμερικάνος είναι οκ, αλλά για τον Έλληνα, μάλλον όχι.
Τέλος, για να συνεισφέρω στα αλλότρια, να σας πληροφορήσω ότι είναι στα σκαριά ασιατικό ανταλλακτήριο. Το χτίζουν οι γνωστοί/άγνωστοι που μονοπολούν την ασιατική αγορά. Θα είναι διαθέσιμο κατά το τέλος Απριλίου.

Να επιτέλους μια καλή είδηση. Πες μας ομως και ποιοι είναι αυτοί που το χτίζουν γιατί δεν το λες;
 
Άντε μπας και δούμε τίποτα σοβαρό.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 2
 
Απάντηση: matchbook

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν η αρχική ερώτηση για την Matchbook, μάλλον δεν ενδιαφέρεται κανένας αφού η συζήτηση ασχολείται με αλλότρια.
Η Matchbook είναι πολύ καλή αν σε ενδιαφέρουν οι Αμερικανικές αγωρές NBA, baseball, κτλ. Εκεί υπάρχει τζίρος κατά πολύ μεγαλύτερος από τη bf. Σε όλες τις υπόλοιπες αγορες είναι απλά τραγική. Επίσης υπάρχει θέμα με το cs, αλλά και με του μανατζαραίους οι οποίοι είναι απλά για τα πανηγύρια και σε κάποιες περιπτώσεις αεριτζήδες.
Γενικά, αν είσαι αμερικάνος είναι οκ, αλλά για τον Έλληνα, μάλλον όχι

οπως εγραψα και σε αλλη σελιδα σε αυτο το θρεντ, την παρακολουθουσα για κανα 2-3μερες συγκεκριμενα στο nba..το μονο που εβλεπα ηταν διαρκως τα ιδια νουμερα οσων αφορα τα ποσα. επισης ουτε και αυτη δειχνει καπου τους τζιρους της. αν παντως ειναι οντως ετσι οπως τα λες θα τη τσεκαρω περισσοτερο.μακαρι να χεις δικιο. καλη χρονια με υγεια σε ολους.
 
Απάντηση: matchbook

Εριξα κι εγω μια ματια σε αυτους και το πρωτο πραγμα που με παραξενεψε ειναι πως δεν προκειται για κανονικο ανταλλακτηριο οπως το ξερουμε με back-lay τιμες αλλα μονο back και μαλιστα σε συγκεκριμενα ποσα που παρεμειναν τα ιδια για αρκετο χρονικο διαστημα που το τσεκαριζα. Θετικό βρηκα το γεγονός ότι αυτές οι τιμές είναι ιδιαίτερα υψηλές (λίγο λιγοτερο απο betfαir και smarkets στα μεγαλα πρωταθληματα αλλα παντως παραπανω σχεδον απ ολους τους γνωστους μπουκ) συν το οτι υπαρχει ρευστοτητα για να στοιχηματισεις, παντα back, σε αμερικανικα σπορ και αγορες,συν το οτι στο sbr εχει Α+ rating, συν το οτι δεχεται το ευρω.Ξερει καποιος που εχει ανοιξει λογαριασμο εκει,να μας λυσει το μυστηριο με το back interface,η εστω να μας πει αν μπορουμε να παιξουμε κατευθειαν στις back τιμες,που ξαναλεω ειναι καλες και με την προμηθεια μεσα,χωρις προβλημα η παγιδα (π.χ. να ειναι μαιμου τιμες η οτι αλλο),καθε γνωμη και εμπειρια καλοδεχουμενη.
 
Απάντηση: matchbook

Nέο look στο site... άρωμα ( και μόνο ) από bf...ικανοποιητικοί τζίροι στα αμερικάνικα
 
Απάντηση: matchbook

παιδια σε αυτη την εταιρια εχει παιξει κανεις????
Απο Ελλαδα ολα καλα με αναλυψεις???
Εχει live?
 
Απάντηση: matchbook

Σε οποιον δεν τον ενδιαφερει αν βρισκεται μεσα στη λιστα των υπο αδεια εταιρειων και ο χαμηλος τζιρος της...Εως την 1η Απριλιου 2014 0% commission στο ποδοσφαιρο απο την Matchbook.com!
 
Απάντηση: matchbook

Παιδιά το ανταλλακτήριο matchbook αρχίζει και ανεβαίνει αρκετά. Σε τζίρους στα μεγάλα πρωταθλήματα ικανοποιεί τον μέσο παίκτη σε αντίθεση με smarkets και wbx που κατά τη γνώμη μου αυτή τη στιγμή υστερούν σε ρευστότητα σε σχέση με τη matchbook! Εντάξει bf δεν είναι καμία τους και ούτε πρόκειται να γίνει πιστεύω...αλλά όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να δει οτι είναι πολύ καλό ανταλλακτήριο και αρκετά καλοί σε εξυπηρέτηση, αναλήψεις κτλ. Ένα μεγάλο αρνητικό είναι ότι στο live είναι πίσω ακόμα και θέλουν ανάπτυξη στα markets που προσφέρουν.
 
Απάντηση: matchbook

εχει κανει κανεις εγγραφη μεσα στο 14?.....προσπαθω αλλα δεν γινεται τιποτα.....
 
Απάντηση: matchbook

Αν είχε ενδιαφέρον θα έβλεπες το thread να έχει πιάσει τις 40 σελίδες όχι 4 .
 
Απάντηση: matchbook

Μπηκα για να ανοιξω τοπικ αλλα ειδα οτι μου χε ξεφυγει...Τους εστειλα αν δεχονται ελληνες και περιμενω...Λιγο που συγκρινα αποδοσεις με pinnacle δεν βλεπω να ειναι τιποτα ενδιαφερον...
 
Απάντηση: matchbook

We do accept Customers from Greece however legality of online gaming may vary from jurisdiction to jurisdiction and we are not able to provide you with legal advice in this matter. You must satisfy yourself that what you are doing is legal in the jurisdiction where you are resident and from where you are playing.

We do not accept customers from the USA or France. Our Compliance department has determined that due to current legislation in those countries, we cannot offer our services in those countries at present. We cannot discuss the reasons why our Compliance Department reached this decision for these countries and not for other countries.

If you have any further questions, please feel free to contact us.

Kind Regards
 
Απάντηση: matchbook

Τελικα δεχωνται απο Ελλαδα ναι ή οχι??
Ετσι οπως τα γραφει δεν το καταλαβα καλα...

Αν φιλε βγαλεις ακρη και αξιζει ενημερωσε...
Με ενδιαφερει...


We do accept Customers from Greece however legality of online gaming may vary from jurisdiction to jurisdiction and we are not able to provide you with legal advice in this matter. You must satisfy yourself that what you are doing is legal in the jurisdiction where you are resident and from where you are playing.

We do not accept customers from the USA or France. Our Compliance department has determined that due to current legislation in those countries, we cannot offer our services in those countries at present. We cannot discuss the reasons why our Compliance Department reached this decision for these countries and not for other countries.

If you have any further questions, please feel free to contact us.

Kind Regards
 
Απάντηση: matchbook

Μετα απο λιγη σκεψη αποφασισα να κανω εγραφη στην εταιρια και θελω να ενημερωσω για την προσωπικη μου εμπειρια μιας και πιστευω αρκετους θα ενδιαφερει και θα εχουν αποριες για την εταιρια.

Βαζω δοκιμαστικα 10 euro με skrill και ξεκιναω...
Μετα απο 3 μερες που τα εκανα 65 euro ειπα να δοκιμασω να ζητησω αναλυψη για να μην παιζω αδικα μιας και επαιζα στα τυφλα...
Μετα απο καποιες ωρες μου απαντανε πως θα πρεπει για να μπορεσει να ολοκληρωθει η αναληψη θα πρεπει να στειλω καποια εγραφα για την επαληθευση του λογαριασμου μου (ταυτοπροσωπια και διευθυνση). εστειλα με email την ταυτοτητα μου και ενα λογαριασμο της ΔΕΗ. (εδω πρεπει να πω πως το site δεν εχει Ελληνικη γλωσσα και ουτε εξυπηρετηση στα Ελληνικα. Εγω απο την αλλη δεν σκαμπαζω σχεδον τιποτα απο Εγγλεζικα και τα εκανα σχεδον ολα στην τυχη και με τον ματαφραστη της google. Η ταυτοτητα μου ok ηταν και στα Αγγλικα γραμμενη αλλα ο λογαριασμος που εστειλα ηταν Ελληνικος και ολα τα στοιχεια που εγραφε ηταν στα Ελληνικα οπως ηταν λογικο )
Με μεγαλη μου χαρα μετα απο 2 ωρες μου απαντησανε και μου ειπαν πως αποδεχτηκανε τα εγραφα και ο λογαριασμος μου εχει επαληθευτει.... Να πω την αληθεια δεν το περιμενα τοσο ευκολο.
Ετσι ημουν ετοιμος να ξαναζητησω αναλυψη. Την ζητησα να γινει στον skrill λογαριασμο μου και μεσα σε 12 ωρες τα χρηματα μπηκαν κανονικα....
Απο την στιγμη που ολα γινανε τοσο γρηγορα και ευκολα σε μενα και εχω κανει 2 επιτυχημενες αναλυψεις χρηματων αυτο το διαστημα, την θεωρω αξιοπιστη!!!!


Στο παιχνιδι τωρα προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος... Eχει φτωχο live (ποδοσφαιρο,τενις,ΝΒΑ,κρικετ, ραγκμπι, χοκευ και κατι αλλα αδιαφορα σε εμας ) σε σχεση με bf αλλα τι να κανουμε... Απο την αναβροχια που υπαρχει μετα την φυγη της betfair, κατι ειναι και το χαλαζι της matchbook...
Εγω προσωπικα ξαναβρηκα το φως μου, που μετα απο μηνες επαιξα σε ανταλλακτηριο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: daggerwolf, Astrahan και venoss
Απάντηση: matchbook

@daffy-7 το live της πως ειναι;
Α,και κατι αλλο.επειδη κοιταξα τωρα πχ στα οβερ-αντερ σουχει να προσφερεις εσυ αποδοση.ετσι ειναι γενικα;
 
Απάντηση: matchbook

@daffy-7 το live της πως ειναι;
Α,και κατι αλλο.επειδη κοιταξα τωρα πχ στα οβερ-αντερ σουχει να προσφερεις εσυ αποδοση.ετσι ειναι γενικα;

Το live ειναι σχεδον παντα μονο το τελικο αποτελεσμα.... Πριν αρχισει ο αγωνας σου εχει και αλλες αγορες (under/over κλπ) αλλα οταν ξεκινησει ο αγωνας ολα κλεινουν και μενει το τελικο αποτελεσμα στο live.... Φυσικα και μπορεις να προσφερεις αποδοσεις στο live... Οτι θυμασαι απο τις παλιες εποχες αυτο γινεται και εκει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss
παιδιά για να μην ανοίγω άλο θέμα έχετε ακόμα πρόσβαση από Ελλάδα τη πρέπει να κάνω δεν μου ανοίγει
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος