Us Open

Προβολή συνημμένου 29304

Πανευκολα με 1 μπρεικ στο μοναδικό σέρβις Γκειμ που δώσαμε μπρεικ ποιντς. Αν βγει και η νίκη της Βουλγάρας στην ίδια με το ειδικό απόδοση θα είναι ταμάμ
Χαιρετώ

Την ξέσκισε 6-1 στο 2ο. Πάμε πάλι με Βουλγάρα @ 2.03 κόντρα στην Γαλλιδουλα.
 
Carreno Busta under3,5 games in 1st set (1,63) / Zverev over4,5 breaks (1,6) = (2,6) Stoiximan (4/10)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δε θα βρισω, δε θα πω τίποτε. Αυτό που συμβαίνει δεν έχει εξήγηση.

Απλά ελπίζω να μη δω από εδώ και περα ένα παιχτη που θα κάνει το ένα break πίσω από το άλλο.

Καλο τουρνουά σε όλους. Αυτά ήταν σίγουρα τα τελευταία bets σε ένα εξ'αρχης γελοίο GS που εξελίσσεται σε παρωδια (τουλάχιστον στοιχηματικα για μενα). Αν θα παιξω κανα fun bet σε κάποιο μακροχρόνιο, ίσως αυριο.
 
Θα χει πλάκα να αποβάλουν τον Τζόκοβιτς γι'αυτό που έκανε στην επόπτρια έστω καταλάθος και να γελάμε
 
Ο εγκληματίας του Adria Tour, ο κλεφτοκοτάς που πήγε να πάρει το Γκραν Σλαμ του κοβιντ αψηφώντας τα πάντα στο βωμό των τίτλων, πήρε αυτό που του άξιζε. Να του συμβεί η πιο γελοία στιγμή στην ιστορία του τενις. Στιγμή-στάμπα. Κι οποιος δει προσεκτικά τα ριπλει, μια χαρά σημάδεψε και η αντίδραση του μετά είναι για Δελφινάριο. Στο καλό.
 
Παίδες δε θα πω πολλα. Είναι από τις λίγες φορές που θα πω ότι οι κατάρες μου καρποφορησαν και μάλιστα σε χρόνο ρεκόρ!!!

Ως Σαββατογεννημένος νιώθω πλεον μια μικρή υπερηφάνεια για αυτό το Us Open...

Αντε και καλή απόσυρση από το άθλημα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: RF THE KING
Έλα, για πάρτη σου αποβλήθηκε ώστε να ξαναπονταρεις . Μηδένα προ του τέλους μακάριζε :cool:
Ναι το 2/10 με πειραξε με αυτά που γίνανε σε όλο το τουρνουά. Και όχι ότι χάθηκαν 7/10 κέρδος επειδή ο Djoko για πρωτη φορα στη καριέρα δεν έκανε break σε 4 service games στο 1ο σετ απέναντι σχεδον σε όλα 2α σέρβις και όλα σε rallies...
Εγω είπα τέλος αυτό το Us Open. Απλά πλεον δεν έχουν νόημα τα ειδικά κατάκτησης που όλα ήταν κόντρα στο Djoko. Είχαν δεν είχαν οι 2 βρωμιαρηδες μου χαλασαν όλο το τουρνουα
 
Την ξέσκισε 6-1 στο 2ο. Πάμε πάλι με Βουλγάρα @ 2.03 κόντρα στην Γαλλιδουλα.
IMG_20200908_011658.jpg

0-2 άξιζε, αλλά οκ. Μας κάνει κ αυτό
 
IMG_20200908_040622.jpg

Πάμε κ με ένα λάιβ διότι είμαι στις καλές μου.δυνατο
 
Για εμένα δύσκολα ο τελικός δεν θα είναι μεταξύ Οζάκα και Αζαρενκα . Πιο πολύ φοβάμαι μη κάνει την έκπληξη (που δεν θα είναι τόσο έκπληξη) καμιά Μπράντι -αν δεν αντέξει το πόδι της Οζάκα που έπαθε τράβηγμα στο ΤΒ του 2ου σετ στον ημιτελικό του Σινσινάτι και για αυτό κατέκτησε τον τίτλο άνευ αγώνος η Αζαρενκα) που έχει πιάσει την φόρμα της ζωής της, παρά η χοντρή που δεν την υπολογίζω καν κ θα είναι έκπληξη για εμένα (όχι για τους μπουκ).

Υγ. Η Μέρτενς φουλ υπολογίσιμη αντιπαλος. Οι μόνες ήττες της μετά την καραντίνα ήταν στον τελικό της Πράγας από την Χαλεπ (χώμα + Χαλεπ = πολύ δύσκολο έργο) και στον προαναφερθέντα ημιτελικό του Σινσινάτι από την Οζάκα, που στο 2ο σετ την είχε πατήσει κάτω (προτού τραυματιστεί) και δεν το κατέκτησε απλά λόγω των 3/20 bp's. Δεν έχω δει άλλη παίχτρια να πιέζει τόσο την Οζάκα.

Αυτά. Χαιρετώ
 
Carreno Busta (2,6) Victor (5/10)
Coric (3,18) Stoiximan (2,5/10)

1st Medvedev-2nd Coric (15) Stoiximan (1/10)
 
Τελευταία επεξεργασία:
IMG_20200908_193959.jpg

Κανονικά είναι δυάδα με την Μπράντι, αλλά την ξέχασα κ τώρα έχει ξεκινήσει, οπότε μονό.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...