PreVein IFC#17 σεζόν 2020-21: Δηλώστε συμμετοχή!

Από την προηγούμενη σεζόν έχουμε με πράσινο όσους δήλωσαν φέτος συμμετοχή και με κοκκινο όσους δεν έχουν δηλώσει ακόμα.

Hafnarfjordur (okonski)
Barcelona (grizaki74)
Sampdoria (Fran Zenn)
East Stirling (Alex)
Zurich (Grim Reaper)
Blackburn Rovers F.C (patrickdrd)
F91 Dudelange (McLaren17)
Celtic (kosdpthess)
Liverpool (zorian)

Cadiz (originxm)
Sao Paolo (apiastos21)
Sevilla FC (giannisthegreek)

Ajax (panatha)
Ηerta (Saravakos)
Pumas (iraklis30)
Genoa (Gergeo)
Fenerbahce (Ertzan)
Atalanta (Xray)
Milan (ksixo)
Bayern M (BetLaden)
Husqvarna (animusbet)

Ipswich (Denistone)
Boca Juniors (Spyridon)
Dundee Utd (nicolas)
Cafe Opera (tsitoni)
Napoli (Eric Castel)
Marseille (Avrolimos)
Newcastle (tino)

Roma (tsini)

και έχουμε και 3 νέους managers

Φανουριος ?????????? (πρέπει να μας δηλώσει ομάδα αλλιώς δεν θα μπει στην κλήρωση των ομίλων)
Realgreen Real Μadrid
Koulos87 Akropolis

Στην ουσία όσο ο Φανουριος δεν μιλα.. είμαστε στις 26 συμμετοχές άρα μας λείπουν 2 ομάδες για να κάνουμε 2 ομίλους των 14ων ή μας λείπουν 6 ακόμα ομάδες για να έχουμε 2 ομίλους των 16.
ΔΗΛΩΣΑ LIVERPOOL!
 
1600695566620.png
 

Προς Φανούριος

Την Liverpool Την έχει ο Zorian αλλά ακόμα δεν έχει δηλώσει συμμετοχή. Αν δεν δηλώσει τότε την πάιρνεις. Αν δηλώσει τότε πρέπει να διαλέξεις άλλη. Αυτό γινεται γιατί οι συμμετέχοντες στην προηγούμενη διοργάνωση έχουν αυτοί τον πρώτο λόγο να κρατήσουν την ομάδα τους.
Φανουριος ??????????

- Ο Φανούριος πρέπει να επιλέξει άλλη ομάδα καθώς ο zorian πήρε την Liverpool.
Φανουριος ??????????

- Ο Φανούριος πρέπει να επιλέξει άλλη ομάδα καθώς ο zorian πήρε την Liverpool.
και έχουμε και 3 νέους managers

Φανουριος ?????????? (πρέπει να μας δηλώσει ομάδα αλλιώς δεν θα μπει στην κλήρωση των ομίλων)
Realgreen Real Μadrid
Koulos87 Akropolis

Στην ουσία όσο ο Φανουριος δεν μιλα.. είμαστε στις 26 συμμετοχές άρα μας λείπουν 2 ομάδες για να κάνουμε 2 ομίλους των 14ων ή μας λείπουν 6 ακόμα ομάδες για να έχουμε 2 ομίλους των 16.
Λίστα αναμονής:
Φανουριος (πρέπει να μας δηλώσει ομάδα αλλιώς δεν θα μπει στην κλήρωση των ομίλων)


Για να προχωρήσω σε κλήρωση και δημιουργία ομίλων και αγωνιστικών ώστε να ξεκινήσουμε το πρωτάθλημα άμεσα βάζω μια ομάδα μπαλαντέρ με την ονομασία infobeto. Αν βρεθεί κάποιος να δηλώσει συμμετοχή θα πάρει την θέση της ομάδας μπαλαντέρ. Αλλιώς θα την μανατζάρω εγώ για να μην δημιουργηθεί αναστάτωση με τον διαγωνισμό.

Πάμε λοιπον.... καλή σεζόν και καλή διασκέδαση σε όλους!


@Φανουριος
σου μιλάω τοσες μερες όπως βλέπεις... και τόσες πολλές φορες... και δεν δινεις σημαδια οτι θα παιξεις.
Παρόλα αυτα εχω κρατησει μια θεση και εισαι πρώτος στην λίστα αναμονής. Αρα διάλεξε μια ομάδα και ξεκινάς. Τους κανονες τους διάβασες; Εισαι έτοιμος να παιξεις την Παρασκευη; Εχεις απορίες;
 
ATHLETIC MADRID Μέσα και εγώ καλώς σας βρήκα

Φίλε καλώς ήλθες στην παρέα μας. Μείνε κοντά μας καθώς είσαι στην λίστα αναμονής για να συμμετάσχεις σε περίπτωση κόκκινης κάρτας οποιασδήποτε ομάδας (δεν είναι δύσκολο να πέσει κόκκινη ειδικά τις πρώτες αγωνιστικές.
 
ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ PreVein IFC #17

1. Φανουριος (αναμονή να δηλώσει ομάδα)
2. mytilinios (Atletico Madrid)
 
Αστο φιλε.. ειμαστε οκ!
Επρεπε να μας το πειτε οτι ΔΕΝ ειναι για ολους !
Αυτον τον κανονισμο για ρεζερβε ομαδες ΔΕΝ τον ειδα, εγινε μετα την δηλωση μου;
ΔΕΝ μας θελετε στην παρεα σας, δεν πειραζει!
Παιξτε μονοι σας!
 
Επρεπε να μας το πειτε οτι ΔΕΝ ειναι για ολους !
Αυτον τον κανονισμο για ρεζερβε ομαδες ΔΕΝ τον ειδα, εγινε μετα την δηλωση μου;
ΔΕΝ μας θελετε στην παρεα σας, δεν πειραζει!
Παιξτε μονοι σας!

Εχω την εντύπωση οτι δεν με διάβασες καθόλου σε κανένα σημείο του τοπικ. Σου παρέθεσα οτι εδω και μερες/εβδομάδες σε περιμένω να επιλέξεις άλλη ομάδα γιατί η Liverpool ειναι άλλου. Το έχεις δει καθολου; δεν εχεις απαντήσει ουτε μια φορά...

Πριν λίγο σου έγραψα ότι σου έχω κρατήσει την θέση και σε περιμένω να μου πεις ποια ομαδα διαλέγεις για να σε προσθέσω.

Αναπληρωματικες ομάδες θα υπάρχουν γιατί όποιος φάει κόκκινη φευγει. Σε πρόσθεσα μονο και μονο γιατι δεν εχεις πει ομαδα και δεν ξερω σν θα πεις. Οποτε αν δεν πεις στο πρωτάθλημα θα ξεκινήσει ο mytilinaios.

Ξαναδιάβασε προσεκτικά να δεις οτι εχεις κάνει λάθος και κακώς μας την είπες.

Οποτε... πες μας αν θες να παίξεις με ποια ομάδα θα παίξεις. Δες απο την λίστα μονο να μην την έχει ήδη καποιος άλλος.
 
Ανέκαθεν ίσχυε αυτό το πράγμα, δεν έγινε τώρα. Προτεραιότητα έχει ο κάτοχος της ομάδας. Το ότι δεν το ήξερες ή δεν το είδες κάπου δεν φταις εσύ αλλά το γεγονός ότι είσαι νέο μέλος, αλλιώς θα το γνώριζες.
 
Εχω την εντύπωση οτι δεν με διάβασες καθόλου σε κανένα σημείο του τοπικ. Σου παρέθεσα οτι εδω και μερες/εβδομάδες σε περιμένω να επιλέξεις άλλη ομάδα γιατί η Liverpool ειναι άλλου. Το έχεις δει καθολου; δεν εχεις απαντήσει ουτε μια φορά...

Πριν λίγο σου έγραψα ότι σου έχω κρατήσει την θέση και σε περιμένω να μου πεις ποια ομαδα διαλέγεις για να σε προσθέσω.

Αναπληρωματικες ομάδες θα υπάρχουν γιατί όποιος φάει κόκκινη φευγει.

Ξαναδιάβασε προσεκτικά να δεις οτι εχεις κάνει λάθος και κακώς μας την είπες.

Οποτε... πες μας αν θες να παίξεις με ποια ομάδα θα παίξεις. Δες απο την λίστα μονο να μην την έχει ήδη καποιος άλλος.
Οχι ευχαριστω. Παιζω, οπως βλεπεις αλλου. ΔΕΝ ανεφερες τιποτα πριν την δηλωση μου 4 Σεπτ. αλλα μετα! Αυτο σε κανει ΡΑΦΤΗ!
 
Ράφτης δεν ήμουν ουτε θα γίνω ποτέ.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι εσυ δεν εχεις διαβάσει τιποτα... ούτε τους κανονες ουτε αυτα που σου γράφω αλλιως θα είχες καταλάβει ότι είχες επιλέξει ομαδα άλλου που την δικαιούται βάση κανονισμών.

Λοιπόν πηγαινε διάβασε ολα όσα αφορούν το ifc ώστε να καταλάβεις πόσο λάθος εισαι και ζητα προσωπικα σε μένα συγνώμη που με ειπες ραφτη. Αλλιως μην ξαναγράψεις εδω μέσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Και εδώ σου εξηγώ τι ισχύει με τις ομαδες από τις 7 Σεπτεμβρίου!!! Φτασαμε 21 Σεπτεμβρίου και ακόμα να το δεις...



Προς Φανούριος

Την Liverpool Την έχει ο Zorian αλλά ακόμα δεν έχει δηλώσει συμμετοχή. Αν δεν δηλώσει τότε την πάιρνεις. Αν δηλώσει τότε πρέπει να διαλέξεις άλλη. Αυτό γινεται γιατί οι συμμετέχοντες στην προηγούμενη διοργάνωση έχουν αυτοί τον πρώτο λόγο να κρατήσουν την ομάδα τους.
 
Ράφτης δεν ήμουν ουτε θα γίνω ποτέ.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι εσυ δεν εχεις διαβάσει τιποτα... ούτε τους κανονες ουτε αυτα που σου γράφω αλλιως θα είχες καταλάβει ότι είχες επιλέξει ομαδα άλλου που την δικαιούται βάση κανονισμών.

Λοιπόν πηγαινε διάβασε ολα όσα αφορούν το ifc ώστε να καταλάβεις πόσο λάθος εισαι και ζητα προσωπικα σε μένα συγνώμη που με ειπες ραφτη. Αλλιως μην ξαναγράψεις εδω μέσα.
Προτιμω το τελευταιο!
Εγω παρεθεσα την δηλωση μου ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗΣ!
Εσυ μπορεις να παραθεσεις τον κανονισμο αυτο;
Αν ναι, τοτε 1000 συγγνωμη! Αν οχι, θα σου παραγγειλω καναδυο φορεσιες...
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος