Στοίχημα πρακτορείο

oporopono

New Member
14 Οκτ 2020
9
0
1
Καλησπέρα σε όλους,

έχω διαβάσει τα πάντα σχετικά με limits κτλπ κτλπ...Παίζω online τουλάχιστον μια δεκαετία σχετικά επιτυχημένα....Αυτή τη περίοδο όμως σκέφτομαι να αυξήσω ραγδαία τα
bets που θα παίζω και αρχίζω και φοβάμαι το λιμιτάρισμα....

Γι αυτό θα ήθελα να σας ρωτήσω...Αν πας σε ένα πρακτορείο και ρίξεις έναν αγώνα πχ 5 χιλιάρικα...Δεν μιλάμε κόρνερ γκολ κάρτες γ λευκορωσίας μιλάμε για νορμαλ αθλήματα και πρωταθληματα (ίσως το nfl να μην είναι στα νορμαλ) θα υπάρχει πρόβλημα? Αν το πρακτορείο δεν το δεχτεί ποιος με σταματάει να πάω σε 10 πρακτορεία να ρίξω 500 ευρώ το ένα?

Υπάρχει ιστορικό που ο οπαπ αρνήθηκε σε παίκτες να παίξουν αφού προφανώς στο πρακτορείο οι συναλλαγές είναι ανώνυμες?
 
Καλησπέρα Καλησπέρα. Μηνύματα που αναφέρουν πλάγιες τακτικές πως μπορεί κάποιος να παίξει κάπου που δεν είναι νόμιμο όπως έχουμε πει και παλιότερα δεν επιτρέπονται.

Ευχαριστώ Καλή συνέχεια
 
Να ναι καλά ο άνθρωπος πάντως που μου άνοιξε τα μάτια και τώρα το παλεύω. Για οπαπ τελικά έχουμε καποιο ιστορικό να αρνούνται στοιχηματισμό? Στο πρακτορείο...
 
Να ναι καλά ο άνθρωπος πάντως που μου άνοιξε τα μάτια και τώρα το παλεύω. Για οπαπ τελικά έχουμε καποιο ιστορικό να αρνούνται στοιχηματισμό? Στο πρακτορείο...
Να σου αρνηθεί δελτίο αν είναι πάνω από ένα ποσό ανάλογα την αγορά είναι δεδομενο
Δεν έχω σοβαρή εμπειρία με ΟΠΑΠ αλλά στα λάθη του που θα είναι σε μικρές αγορές ούτε 100 ευρώ δε θα δέχεται, μου είχε τύχει πχ παλαιότερα σε βόλεϊ να θέλει έγκριση για 40 ευρώ στοίχημα
Στις αγορές που θα έχεις όριο 500 ευρώ δύσκολα θα βρεις λάθη και θα σε φάει η γκανιοτα
 
Μου κάνει εντύπωση πάντως ότι μιλάς για όριο 500 ευρώ όταν στα δελτία λέει άλλα....Και οκ πες εσύ ήθελε έγκριση το 40ευρω. Αν πήγαινες και έπαιζες 50 20ευρα σε διαφορετικά πρακτορεία πως θα μπορούσε να σε σταματήσει? Εκτός αν το κλείδωνε (γιατι ικανούς τους έχω να κλειδώνουν αγώνες για 1000 ευρώ τζίρο...)
 
Καλησπέρα σε όλους,

έχω διαβάσει τα πάντα σχετικά με limits κτλπ κτλπ...Παίζω online τουλάχιστον μια δεκαετία σχετικά επιτυχημένα....Αυτή τη περίοδο όμως σκέφτομαι να αυξήσω ραγδαία τα
bets που θα παίζω και αρχίζω και φοβάμαι το λιμιτάρισμα....

Γι αυτό θα ήθελα να σας ρωτήσω...Αν πας σε ένα πρακτορείο και ρίξεις έναν αγώνα πχ 5 χιλιάρικα...Δεν μιλάμε κόρνερ γκολ κάρτες γ λευκορωσίας μιλάμε για νορμαλ αθλήματα και πρωταθληματα (ίσως το nfl να μην είναι στα νορμαλ) θα υπάρχει πρόβλημα? Αν το πρακτορείο δεν το δεχτεί ποιος με σταματάει να πάω σε 10 πρακτορεία να ρίξω 500 ευρώ το ένα?

Υπάρχει ιστορικό που ο οπαπ αρνήθηκε σε παίκτες να παίξουν αφού προφανώς στο πρακτορείο οι συναλλαγές είναι ανώνυμες?

Υπάρχει. Ας πάμε σε ένα όμως σε κάτι άλλο που υπάρχει.

Στην γωνία επάνω δεξιά υπάρχει το παρακάτω όπως φαίνεται στην εικόνα

1602697659600.png


Αφού λοιπόν γράψεις εκεί κάποιες λέξεις κλειδιά όπως έγραψα εγώ παρακάτω σου βγάζει αποτελέσματα που περιέχουν αυτές τις λέξεις μέσα

1602697741002.png


Σαν αποτέλεσμα λοιπόν ενδεικτικά βρήκα τα παρακάτω που εννοείτε έχει πολλά παραπάνω που μπορείς να βρεις


 
  • Like
Αντιδράσεις: oporopono
Και είχα ήδη διαβάσει και τα 2....Θα μπορούσα να γράψω το ερωτημα μου σε ένα από αυτά σύμφωνοι αλλά και πάλι είναι όλες οι απαντήσεις θεωρητικές και στο δια ταύτα κανείς δεν φαίνεται να γνωρίζει την απάντηση (αν δλδ σε αγώνα που ο οπαπ δεν σ αφηνει να πονταρεις πάνω από 40 αν παιξεις στο ίδιο πρακτορείο πολλά 40αρια ή σε διαφορετικά αν υπάρχει πρόβλημα)
 
Είχα διαβάσει και εγώ για όρια αλλά δεν θυμόμουνα ακριβώς είχα βέβαια στην άκρη του μυαλού παίκτες που έψαχναν πρακτορείο πρακτορείο να ποντάρουν το ποσό που θέλουν τελικά. Ανώνυμο μεν αλλά τι να κάνεις

Γενικά αν αναζητήσεις με διάφορες λέξεις όπως έκανα και εγώ γιατί δεν είναι δυνατόν να τα ξέρουμε όλα υπάρχουν και άλλες παρόμοιες περιπτώσεις στο παρελθόν που έχουν γραφτεί.
 
Και είχα ήδη διαβάσει και τα 2....Θα μπορούσα να γράψω το ερωτημα μου σε ένα από αυτά σύμφωνοι αλλά και πάλι είναι όλες οι απαντήσεις θεωρητικές και στο δια ταύτα κανείς δεν φαίνεται να γνωρίζει την απάντηση (αν δλδ σε αγώνα που ο οπαπ δεν σ αφηνει να πονταρεις πάνω από 40 αν παιξεις στο ίδιο πρακτορείο πολλά 40αρια ή σε διαφορετικά αν υπάρχει πρόβλημα)
Προφανώς θα φράξει το ματς και θα αλλάξει την απόδοση , μετά από κάποια 40ευρα δε θα αξίζει να το παίξεις
Γενικώς για να κερδίσεις στον ΟΠΑΠ μάλλον πρέπει να έχεις κάναν δικό σου διαβασμενο πράκτορα να στα παίζει άμεσα έστω και με αυτά τα όρια
Στις μεγάλες αγορές μακροχρόνια είσαι χαμένος λόγω γκανιοτας
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...