Πρόταση για Διαγωνισμό Υπολογιστικών Μοντέλων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Μου φαίνεται περίεργο που δεν καταλαβαίνεις.
Το θέμα ξέφυγε προ πολλού από το θέμα που δημοσίευσα ως ιδέα. Και μένα μου φαίνεται περίεργο που δεν καταλαβαίνεις πως δεν ζήτησα οτιδήποτε από εσένα και γενικά από τους συντελεστές της σελίδας. Δημόσιο φόρουμ συζητήσεων είναι και ανέφερα μια ιδέα προς συζήτηση απ' όλους όσους συμμετέχουν σε αυτό. Δεν ήρθα να σας πω, "παιδιά διοργανώστε για λογαριασμό μου έναν διαγωνισμό για να μαζέψω πελάτες για το πρότζεκτ μου..." Ούτε ήρθα να σας κατακρίνω που διαφημίζετε έμμεσα ή άμεσα τις στοιχηματικές εταιρίες οι οποίες και συντηρούν την υπόσταση της σελίδας σας. Εσείς απαιτείτε από τους απλούς χρήστες να μην διαμημίζονται, λες και είναι κατακριτέο για κάποιον να προσπαθεί να διαφημιστεί, λες και θα σας πάρει την μπουκιά από το στόμα.
 
Παρόλα αυτά υπάρχουν εταιρίες που πληρώνουν και χορηγούν άτομα και σελίδες οι οποίες συμβουλεύουν τον κόσμο τρόπους για να κερδίσουν τις εταιρίες. Υπάρχουν και στοιχηματικές εταιρίες που μέσα από την ίδια την σελίδα τους δίνουν συμβουλές στο κόσμο τι να παίξει... Μάλλον οι εταιρίες που το κάνουν αυτό θα είναι κορόιδα και ψάχνουν τρόπους για να βγουν χαμένες.

Αυτή η διαπίστωση ίσως είναι λίγο αφελής θα έλεγε κανείς. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν το κάνουν -αν το κάνουν- για να προάγουν το ευγενές άθλημα του στοιχήματος ή για την ψυχή της μάνας τους και σίγουρα δεν είναι κορόιδα. Εγώ αν είχα οποιοδήποτε μαγαζί, θα προσπαθούσα με οποιονδήποτε τρόπο να βάλω τον πελάτη μέσα για να αγοράσει ότι του δώσω και για να ξαναέρθει και αύριο και μεθαύριο.

Τέλος πάντων, επειδή όντως ξέφυγε το θέμα, το infobeto -διά στόματος ιδιοκτησίας- δεν ενδιαφέρεται να διοργανώσει τέτοιου είδους διαγωνισμό προς το παρόν. Προσωπική μου άποψη: γιατί να διαγωνιστούμε κιόλας, όποιος έχει κερδοφόρο μοντέλο, αν θέλει το μοιράζεται, αν θέλει, μοιράζεται μόνο τις επιλογές του ή δεν κάνει και τίποτα στην τελική. Αυτή είναι η μαγεία της δημοκρατικότητας των μεγάλων forum!

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Αυτή η διαπίστωση ίσως είναι λίγο αφελής θα έλεγε κανείς. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν το κάνουν -αν το κάνουν- για να προάγουν το ευγενές άθλημα του στοιχήματος ή για την ψυχή της μάνας τους και σίγουρα δεν είναι κορόιδα. Εγώ αν είχα οποιοδήποτε μαγαζί, θα προσπαθούσα με οποιονδήποτε τρόπο να βάλω τον πελάτη μέσα για να αγοράσει ότι του δώσω και για να ξαναέρθει και αύριο και μεθαύριο.
Το ίδιο πράμα λέμε, με διαφορετικό τρόπο.
 
Γιατί το βλέπεις έτσι;
Στη σελίδα kaggle.com, υπάρχουν εκατοντάδες οι οποίοι αναπτύσσουν μοντέλα και οι ίδιες οι εταιρίες χρηματοδοτούν διαγωνισμούς που θα αναδείξουν τους καλούς και υπάρχουν και χρηματικά βραβεία.
Αν εγώ αναπτύξω κάτι καλό, ποιό το μεμπτό ο stoiximan και κάθε stoiximan, να με προσεγγίσει για να βρεθεί ένα βήμα νωρίτερα από τους παίκτες;
Όλο αυτό δεν το λέω για να σου αλλάξω γνώμη, έτσι κι αλλιώς με την τροπή που πήρε δε θα συμμετείχα.
Eίναι ήδη ένα βήμα πριν από τους παίκτες, τους βάζει λίμιτ τους στέλνει στο καλό και έτσι η εταιρία χωρίς κανένα tool είναι κερδισμένη. Ε και να πληρώσει και κανά accumulator δεν τρέχει τίποτα θα τα έχει πάρει 100 φορές παραπάνω από τα χαμένα
 
Eίναι ήδη ένα βήμα πριν από τους παίκτες, τους βάζει λίμιτ τους στέλνει στο καλό
Αν ξεκινούσαμε με βάση αυτή τη φράση, δε θα υπήρχαν στοιχηματικά φόρουμ, ούτε προβλέψεις, ούτε τίποτα.
Δείτε το λίγο πιο αγνά το θέμα. Έχεις δει κάτι γιαπωνέζους τρελλούς επιστήμονες που βάζουν τα ρομποτάκια να παίζουν ποδόσφαιρο; Μέσσι δε θα γίνουν ποτέ, αλλά έχει ενδιαφέρον να βλέπεις μηχανές να παίζουν.
Έτσι πρέπει να το δούμε και όχι έτσι όπως κατέληξε το θέμα.
 
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει σε μας που δεν ξέρουμε
τι είναι το υπολογιστικό μοντέλο?

τυχαία βρήκα αυτο
ίσως ασχοληθώ αν αξίζει τον κόπο
 
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει σε μας που δεν ξέρουμε
τι είναι το υπολογιστικό μοντέλο?

τυχαία βρήκα αυτο
ίσως ασχοληθώ αν αξίζει τον κόπο

Υπολογιστικό μοντέλο, είναι ένα μοντέλο που με βάση κάποια δεδομένα που έχει εκπαιδευτεί, να μπορεί να αναγνωρίσει νέα άγνωστα δεδομένα και να προβλέψει σωστά (ή σε τέτοιο ποσοστό σωστά, που να δίνει κέρδος).
Θέλει σίγουρα να γνωρίζεις βασικό προγραμματισμό και βασική στατιστική.
Ακόμα και από το μηδέν να ξεκινήσεις, οι γνώσεις που θα πάρεις αξίζουν τον κόπο.
Ψάξε για machine learning soccer στο google και θα βρεις αρκετά πράγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Αδιάβροχος
@Larry είμαι πρακτικός άνθρωπος εγώ
θα προτιμούσα να πληρώσω έναν Ινδό χακερ να μου φτιάξει ένα
από το να ξοδέψω μήνες να μάθω προγραμματισμό :)
 
@Larry είμαι πρακτικός άνθρωπος εγώ
θα προτιμούσα να πληρώσω έναν Ινδό χακερ να μου φτιάξει ένα
από το να ξοδέψω μήνες να μάθω προγραμματισμό :)
Μη φανταστείς ότι χρειάζεται να κάνεις παπάδες στον προγραμματισμό για να παίξεις λίγο με τα δεδομένα.
Διάβασμα αρχείων από το δίσκο, έλεγχος των δεδομένων, κάποια στατιστικά τεστ για τις μεταβλητές, επιλογή μεταβλητών...Γενικά θέλει πολύ ψάξιμο για να καταλήξεις σε κάποιο μοντέλο.
Επιπλέον, αν ο Ινδός βρει κερδοφόρο μοντέλο δε θα στο δώσει τσάμπα...Και σίγουρα θα παίξει και αυτός στην 365 :D!
 
@Larry ας κερδίζω εγώ τη μονάδα μου τη μέρα και παίζω και στον ΟΠΑΠ :)
υπάρχουν έτοιμα μοντέλα ή βιντεο για να καταλάβουμε περί τίνος πρόκειται?
 
Αν υπήρχαν έτοιμα μοντέλα ή βίντεο, δε θα ήταν ελεύθερα στο ίντερνετ και δε θα σε κατηύθυνε κανείς προς τα κει χωρίς αντάλλαγμα.
Για να επικαιροποιήσω την αναφορά μου: αν ο κουβάς ήταν αρρώστια και κάποιος έβρισκε το εμβόλιο, δε θα σου έλεγε πως γίνεται απλά και μόνο επειδή ρώτησες. Αν ήταν τέρμα φιλεύσπλαχνος, ίσως "εμβολίαζε" τον κόσμο δωρεάν, ήτοι να δίνει τα παιχνίδια που βγάζει το μοντέλο του έτσι τζάμπα. Ένας φανατικός συνωμοσιολόγος επίσης θα σου έλεγε πως αν βγει στην πιάτσα ένα εμβόλιο που γιατρεύει τον ιό του κουβά, ο ιός ίσως μεταλλαχτεί, δηλαδή οι εταιρείες θα λιμιτάρουν ή θα μπλοκάρουν ή ακόμα ακόμα και θα στήνουν σημεία για να προστατευτούν.

Τέλος, είναι στη μέση και ο κόπος. Εγώ τους τελευταίους μήνες, μελέτησα θεωρία, έβγαλα τα μάτια με παλιά αποτελέσματα και εντρύφησα λίγο παραπάνω σε προγραμματισμό και μόλις που αρχίζω να νιώθω πως βγαίνει μια άκρη. Όλο αυτό είναι κόπος και μου κακοφαίνεται κάπως να έρθει κάποιος να μου πει "εεεπ, υπολογιστικό μοντέλο είναι αυτό; για δώσε λίγο να δω".

Όλα αυτά βέβαια είναι η προσωπική μου οπτική του θέματος.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Αρίσταρχος και Larry
Αν δε θέλετε να εξηγήσετε τι είναι
είτε σβήστε το θέμα
είτε κάντε το κρυφό και να μπαίνουν μόνο με πρόσκληση όσοι ήδη ξέρουν
 
Αν υπήρχαν έτοιμα μοντέλα ή βίντεο, δε θα ήταν ελεύθερα στο ίντερνετ και δε θα σε κατηύθυνε κανείς προς τα κει χωρίς αντάλλαγμα.
Για να επικαιροποιήσω την αναφορά μου: αν ο κουβάς ήταν αρρώστια και κάποιος έβρισκε το εμβόλιο, δε θα σου έλεγε πως γίνεται απλά και μόνο επειδή ρώτησες. Αν ήταν τέρμα φιλεύσπλαχνος, ίσως "εμβολίαζε" τον κόσμο δωρεάν, ήτοι να δίνει τα παιχνίδια που βγάζει το μοντέλο του έτσι τζάμπα. Ένας φανατικός συνωμοσιολόγος επίσης θα σου έλεγε πως αν βγει στην πιάτσα ένα εμβόλιο που γιατρεύει τον ιό του κουβά, ο ιός ίσως μεταλλαχτεί, δηλαδή οι εταιρείες θα λιμιτάρουν ή θα μπλοκάρουν ή ακόμα ακόμα και θα στήνουν σημεία για να προστατευτούν.

Τέλος, είναι στη μέση και ο κόπος. Εγώ τους τελευταίους μήνες, μελέτησα θεωρία, έβγαλα τα μάτια με παλιά αποτελέσματα και εντρύφησα λίγο παραπάνω σε προγραμματισμό και μόλις που αρχίζω να νιώθω πως βγαίνει μια άκρη. Όλο αυτό είναι κόπος και μου κακοφαίνεται κάπως να έρθει κάποιος να μου πει "εεεπ, υπολογιστικό μοντέλο είναι αυτό; για δώσε λίγο να δω".

Όλα αυτά βέβαια είναι η προσωπική μου οπτική του θέματος.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν κάποιος τ καταφέρει αυτό και αρχίζει και δίνει τα σημεία του ελεύθερα σ όλους κατάλαβαινεις ότι σημείο θα πέσει στα τάρταρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: gdouvl1984
Υπολογιστικό μοντέλο, είναι ένα μοντέλο που με βάση κάποια δεδομένα που έχει εκπαιδευτεί, να μπορεί να αναγνωρίσει νέα άγνωστα δεδομένα και να προβλέψει σωστά (ή σε τέτοιο ποσοστό σωστά, που να δίνει κέρδος).
Θέλει σίγουρα να γνωρίζεις βασικό προγραμματισμό και βασική στατιστική.
Ακόμα και από το μηδέν να ξεκινήσεις, οι γνώσεις που θα πάρεις αξίζουν τον κόπο.
Ψάξε για machine learning soccer στο google και θα βρεις αρκετά πράγματα.

Αν δε θέλετε να εξηγήσετε τι είναι
είτε σβήστε το θέμα
είτε κάντε το κρυφό και να μπαίνουν μόνο με πρόσκληση όσοι ήδη ξέρουν
Εξήγησε ήδη ο Larry, δεν υπάρχει κάποια περαιτέρω επεξήγηση του όρου. Να δώσω ένα παράδειγμα,όπως το καταλαβαίνω εγώ, αν θες: βάζω στο excel αποτελέσματα αγώνων από το 2000 και του θέτω την ερώτηση "ποιούς μήνες βγήκαν περισσότερες κάρτες στη Λα Λίγκα και από ποιον διαιτητή και σε ποιές ομάδες κτλ. Θέτω όσα και όποια ερωτήματα θέλω και αυτό μου βρίσκει τις απαντήσεις. Από κει και πέρα, του λέω να μου προβλέψει, με βάση αυτά που υπολόγισε, σε ποιά ματς της Λα Λίγκα αξίζει να ποντάρω το όβερ των καρτών και σε ποιά απόδοση.
Στο δικό μου ποστ, προσπάθησα να εξηγήσω τους λόγους που όχι μόνο δεν υπάρχουν τέτοια μοντέλα ελεύθερα στο ίντερνετ (ή και γενικά, κατά τη γνώμη μου), αλλά και που κανείς δε θα τα μοιραστεί έτσι χύμα με τον οποιονδήποτε,
Αν κάποιος τ καταφέρει αυτό και αρχίζει και δίνει τα σημεία του ελεύθερα σ όλους κατάλαβαινεις ότι σημείο θα πέσει στα τάρταρα
Ακριβώς.
 
Για να το φιλοσοφήσουμε, το μοντέλο ψάχνει αναλύοντας κάθε μεταβλητή, το ποιά είναι η αιτία που συμβαίνει κάτι, βρίσκοντας τη μεταβλητή με την περισσότερη πληροφορία. Και μοντέλα φτιάχνουμε για ότι μπορείς να φανταστείς, να βρούμε πιθανούς αφερέγγυους δανειολήπτες, να προτείνουμε προιόντα σε αγοραστές που είναι πιθανό να αγοράσουν κλπ.
Παράδειγμα, μπορείς να δώσεις στο μοντέλο μεταβλητές όπως ποσοστό νικών, ποσοστό όβερ, μέσο όρο γκολ κλπ κλπ και να δεις με βάση παλιά παραδείγματα, αν είναι πληροφορία που όντως δείχνει ότι μία ομάδα θα πάει καλά στο επόμενο ματς ή όχι.
Γενικά θέλει άπειρο ψάξιμο, χωρίς υπερβολή και είναι πιθανό κιόλας να μην καταλήξεις και πουθενά, εννοώ να μη βρεις μοντέλο που να δίνει κέρδος.
 
Γεια σε ολη τη παρεα! παρακολουθω παρα πολυ καιρο το φορουμ, αλλα αυτο το θεμα με εκαννε να ανοιξω λογαριασμο!
συμφωνω σχεδον σε οοολα οσα αναφερθηκαν, περι του οτι δεν ειναι καθολου εφικτο να υπαρξει (τζαμπα), ενα υπολογιστικο μοντελο (+1000 στο οτι ο κοπος που θα χρειαστει ειναι μεγαλος και, το αποτελεσμα θα ειιναι αβεβαιο), εχω ομως μια διαφωνια, - προβληματισμο, στο γιατι να μην μπορει καποιος να "ζητησει" με πληρωμη φυσικα αν το θελει, στοιχηματικες συμβουλες, παιχνιδια που καποιος εχει με οποιονδηποτε τροπο εντοπισει οτι εχουν αξεια, (υπαρχουν τιπστερς στο φορουμ, αλλα ας πουμε οτι εγω θελω απο τα μελη προτασεις) γιατι το φορουμ να μπαινει εμποδιο σε αυτο; οκ στο να μη μετεχει σε καποιου ειδους οργανωσης & δημοσιευσης & διαγωνισμου υπολογιστικων μοντελων. αλλα γιατι αν ανοιξω ενα θεμα με τιτλο , "Ενδιαφερον για αγορα προτασεων με βαση τη στατιστικη τιμη συζητησιμη", θα μου το κατεβασει; κι αν Ναι, γιατι;;; αφου παιρνω ολη την ευθυνη γιια τυχον scammer που πιθανον να πεσω θυμα! συμφωνω με τον κυριο που εγραψε οτι, τι το πειραζειι το φορουμ!!
αυτη ειναι η μονη ενσταση μου!
Καλως σας βρηκα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Αρίσταρχος
Μέσα σε όλα αυτά που διάβασες υπάρχει η απάντηση και δόθηκε παραπάνω. Το φόρουμ έχει ιδιοκτήτες ανήκει σε κάποιους δηλαδή οπότε οι ιδιοκτήτες του συγκεκριμένου φόρουμ δεν θέλουν, δεν επιθυμούν, το απαγορεύουν αυτό το πράμα πες το όπως θέλεις. Σε άλλα φόρουμ σε άλλα σάιτ ακόμα και στο facebook, twitter, instagram μπορεί να επιτρέπεται πρόβλημα τους όποιος θέλει να πάει εκεί για τέτοια θέματα και όπως λέμε και λαϊκά δεν κρατάμε κανέναν εδώ όμως όχι τόσο απλά. Υπάρχουν πράγματα που επιτρέπονται υπάρχουν πράγματα που δεν επιτρέπονται

Έχουν ανοίξει στο παρελθόν άτομα που με αμοιβή πληρώνανε για διάφορα. Παρακάτω θα σου δώσω ένα παράδειγμα που μου έγραψε στο τσατ ένας πριν 10 μέρες. Έχω διαγράψει κάποια πράγματα από το μήνυμα. Το αποτέλεσμα γνωστό διαγραφή για πάντα σου είπα υπάρχουν πράγματα που επιτρέπονται και πράγματα που δεν επιτρέπονται.

1606924786010.png


Καλός μας βρήκες :sign:
 
εεε ενταξει τωρα! "καποια πραγματα ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ! βαριες κουβεντες!!! δεν ειπαμε να κλεψουμε και το κρατος!!! να πουμε καλυτερα, (οπως το ειπατε), "θελω δε θελω" ειναι (για οποιονδηποτε λογο τελος παντων) κοντρα στις αρχες του φορουμ οκ! οπως ειπατε κ εσεις μπορει να βρει κκανεις προτασεις, (δισκολα, ευστοχες) οπουδηποτε πια! free και paid!
απλα μου εκανε εντυπωση το ποσο απολυτο ηταν το Οχι!
 
εεε ενταξει τωρα! "καποια πραγματα ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ! βαριες κουβεντες!!! δεν ειπαμε να κλεψουμε και το κρατος!!! να πουμε καλυτερα, (οπως το ειπατε), "θελω δε θελω" ειναι (για οποιονδηποτε λογο τελος παντων) κοντρα στις αρχες του φορουμ οκ! οπως ειπατε κ εσεις μπορει να βρει κκανεις προτασεις, (δισκολα, ευστοχες) οπουδηποτε πια! free και paid!
απλα μου εκανε εντυπωση το ποσο απολυτο ηταν το Οχι!
Φίλε μου καμία κόντρα ρώτησες και σου απαντήσαμε, εκτός και αν δεν ήθελες απάντηση ή να μη σου απαντούσαμε και να έλεγες "Ούτε που δίνουν σημασία αυτοί" όπως είπες δεν θέλουμε και τα τελευταία 17 χρόνια που είναι το φόρουμ δεν θέλουμε και ούτε θα θέλουμε ποτέ.
Άλλωστε μια αναζήτηση στην google free and paid να γράψεις έχεις βρει άπειρα εκεί
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...