εργασια σε στοιχηματικη

winbetor

New Member
21 Δεκ 2020
14
0
1
καλησπερα μπορει καποιος ο οποιος γνωριζει πως μπορω να εργαστω σε στοιχηματικη στην ελλαδα ως μπουκ και περιπου αποδοχες κλπ?



 

Δες αυτό που είναι μία περσινή καταχώρηση και πες μου πόσες από τις προϋποθέσεις καλύπτεις κ μετά -αν χρειαστεί- θα σου απαντήσω.
αυτη ειναι για τρειντερ αν δεν κανω λαθος δεν ασχολουνται με τα ιδια θεματα ετσι?επισης δεν εχω την προυπηρεσια 4 χρονια αυτο που εχω απορια ειναι πως ειναι ολη η διαδικασια στελνεις βιογραφικο σε μικρη εταιρεια για να σε δεχτουν?
 
αυτη ειναι για τρειντερ αν δεν κανω λαθος δεν ασχολουνται με τα ιδια θεματα ετσι?επισης δεν εχω την προυπηρεσια 4 χρονια αυτο που εχω απορια ειναι πως ειναι ολη η διαδικασια στελνεις βιογραφικο σε μικρη εταιρεια για να σε δεχτουν?
Μέσα στο λίνκ που σου έδωσε γράφεις εκεί που λέει Τι το τι θέλεις και στο Που Αθήνα ας πούμε βάλε στοιχηματική εταιρία ας πούμε stoiximan και σου βγάζει θέσεις και το τι θέλουν
 
αυτη ειναι για τρειντερ αν δεν κανω λαθος δεν ασχολουνται με τα ιδια θεματα ετσι?επισης δεν εχω την προυπηρεσια 4 χρονια αυτο που εχω απορια ειναι πως ειναι ολη η διαδικασια στελνεις βιογραφικο σε μικρη εταιρεια για να σε δεχτουν?

Δηλαδή εσύ τι εννοείς ως μπουκ ;; Διότι ως μπουκ ορίζεται αυτός που "μπουκαρει" , δηλαδή δέχεται τα στοιχήματα κ πληρώνει κ τα ανάλογα κέρδη.
 
Μέσα στο λίνκ που σου έδωσε γράφεις εκεί που λέει Τι το τι θέλεις και στο Που Αθήνα ας πούμε βάλε στοιχηματική εταιρία ας πούμε stoiximan και σου βγάζει θέσεις και το τι θέλουν
καλα δεν υπαρχουν και χιλιαδες θεσειςη ελληνικη αγορα ειναι πολυ περιορισμενη:ROFLMAO:
 
Δηλαδή εσύ τι εννοείς ως μπουκ ;; Διότι ως μπουκ ορίζεται αυτός που "μπουκαρει" , δηλαδή δέχεται τα στοιχήματα κ πληρώνει κ τα ανάλογα κέρδη.
ο μπουκ ειναι αυτος ο οποιος φτιαχνει πρε γκειμ τις τιμες μετα το λιαβ η διαχειρηση αποδοσεων κλπ ειναι του τρειντερ δουλεια απο οτι νομιζω κιολας αν καποιος ξερει πως κανω λαθος ευχαριστως να με διορθωσει
 
Μπουκ είναι η 365 και ο στοιχιμαν και ο παράνομος μεσάζον της γειτονιάς σου που δέχεται τα στοιχήματα κ τα στέλνει Κύπρο. Αυτό που λες εσύ είναι pre event odds compiler αν και δεν έχει μεγάλη σημασία αφού πλέον όλοι τα παίρνουν έτοιμα από εταιρίες τύπου betradar κ μετά τα προσομοιώνουν γκανιοταροντας κτλ κατά το δοκούν. Όσον αφορά το γενικό πλαίσιο, το πλέον βασικό είναι να υπάρχει ελεύθερη θέση , να ζητάνε άτομα δηλαδή. Όταν συμβεί αυτό θα βάλουν αγγελία επεξηγοντας την θέση (εδώ πχ ήταν μπάσκετ, δεν τα κάνουν όλοι όλα κ δεν τα γνωρίζουν όλοι όλα) σε σάιτ σαν αυτό που σου έστειλα. Στις 99% των περιπτώσεων θα πάρουν κάποιον γνωστό γνωστού που δουλεύει ήδη στην εταιρία και οι καταχωρήσεις γίνονται απλά για τα μάτια του κόσμου. Δεδομένου δε πως δεν έχεις και αντίστοιχη εμπειρία (που πλέον σε οποιαδήποτε δουλειά και να πας ζητάνε, όχι μόνο σε στοιχηματικες εταιρίες) σου δίνω ένα 0.005% . Κάνε ότι σου είπε ο Ερτζαν ώστε να ενημερωθείς για νέες θέσεις εργασίας και good luck with that
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Μπουκ είναι η 365 και ο στοιχιμαν και ο παράνομος μεσάζον της γειτονιάς σου που δέχεται τα στοιχήματα κ τα στέλνει Κύπρο. Αυτό που λες εσύ είναι pre event odds compiler αν και δεν έχει μεγάλη σημασία αφού πλέον όλοι τα παίρνουν έτοιμα από εταιρίες τύπου betradar κ μετά τα προσομοιώνουν γκανιοταροντας κτλ κατά το δοκούν. Όσον αφορά το γενικό πλαίσιο, το πλέον βασικό είναι να υπάρχει ελεύθερη θέση , να ζητάνε άτομα δηλαδή. Όταν συμβεί αυτό θα βάλουν αγγελία επεξηγοντας την θέση (εδώ πχ ήταν μπάσκετ, δεν τα κάνουν όλοι όλα κ δεν τα γνωρίζουν όλοι όλα) σε σάιτ σαν αυτό που σου έστειλα. Στις 99% των περιπτώσεων θα πάρουν κάποιον γνωστό γνωστού που δουλεύει ήδη στην εταιρία και οι καταχωρήσεις γίνονται απλά για τα μάτια του κόσμου. Δεδομένου δε πως δεν έχεις και αντίστοιχη εμπειρία (που πλέον σε οποιαδήποτε δουλειά και να πας ζητάνε, όχι μόνο σε στοιχηματικες εταιρίες) σου δίνω ένα 0.005% . Κάνε ότι σου είπε ο Ερτζαν ώστε να ενημερωθείς για νέες θέσεις εργασίας και good luck with that
ευχαριστω πολυ φιλε .κατι τελευταιο τι σπουδεςπρεπει να ακολουθησω ωστε να μαθω τα θεωρητικα πανω στο θεμα δεδομενου οτι οι σπουδες που εχω δεν εχουν σχεση με οικονομικα
 
Μπουκ είναι η 365 και ο στοιχιμαν και ο παράνομος μεσάζον της γειτονιάς σου που δέχεται τα στοιχήματα κ τα στέλνει Κύπρο. Αυτό που λες εσύ είναι pre event odds compiler αν και δεν έχει μεγάλη σημασία αφού πλέον όλοι τα παίρνουν έτοιμα από εταιρίες τύπου betradar κ μετά τα προσομοιώνουν γκανιοταροντας κτλ κατά το δοκούν. Όσον αφορά το γενικό πλαίσιο, το πλέον βασικό είναι να υπάρχει ελεύθερη θέση , να ζητάνε άτομα δηλαδή. Όταν συμβεί αυτό θα βάλουν αγγελία επεξηγοντας την θέση (εδώ πχ ήταν μπάσκετ, δεν τα κάνουν όλοι όλα κ δεν τα γνωρίζουν όλοι όλα) σε σάιτ σαν αυτό που σου έστειλα. Στις 99% των περιπτώσεων θα πάρουν κάποιον γνωστό γνωστού που δουλεύει ήδη στην εταιρία και οι καταχωρήσεις γίνονται απλά για τα μάτια του κόσμου. Δεδομένου δε πως δεν έχεις και αντίστοιχη εμπειρία (που πλέον σε οποιαδήποτε δουλειά και να πας ζητάνε, όχι μόνο σε στοιχηματικες εταιρίες) σου δίνω ένα 0.005% . Κάνε ότι σου είπε ο Ερτζαν ώστε να ενημερωθείς για νέες θέσεις εργασίας και good luck with that
Έχω πάει σε 2 συνεντεύξεις στοιχιμαν χωρίς να προχωρήσω σε δεύτερη
Κατά βάση σαφώς παίζει ρόλο να έχεις γνωστό που δουλεύει καθώς μετά ένας γνωστός μου προσλήφθηκε και ο ίδιος πρότεινε άλλους που τους προσέλαβαν
Σίγουρα παίζουν ρόλο να έχεις και κάποια τυπικά προσόντα
Χρήματα σε σχέση με τον υπόλοιπο ιδιωτικό τομέα είναι ικανοποιητικά αλλά μην ξεχνάς ότι δουλεύεις άπειρες αργίες σκ κτλ
 
ευχαριστω πολυ φιλε .κατι τελευταιο τι σπουδεςπρεπει να ακολουθησω ωστε να μαθω τα θεωρητικα πανω στο θεμα δεδομενου οτι οι σπουδες που εχω δεν εχουν σχεση με οικονομικα

Κοίτα, μη σε γελάσω τώρα. Πτυχίο στοιχήματος δεν υπάρχει. Αυτά αναφέρει πως πτυχία που σου δίνουν ένα επιπλέον push. A degree in a quantitative subject such as Statistics, Mathematics, Engineering, etc. is considered an asset . Άλλωστε τι είναι το στοίχημα, μαθηματικά είναι . Παραπάνω να σε βοηθήσω δεν γνωρίζω.
 
Έχω πάει σε 2 συνεντεύξεις στοιχιμαν χωρίς να προχωρήσω σε δεύτερη
Κατά βάση σαφώς παίζει ρόλο να έχεις γνωστό που δουλεύει καθώς μετά ένας γνωστός μου προσλήφθηκε και ο ίδιος πρότεινε άλλους που τους προσέλαβαν
Σίγουρα παίζουν ρόλο να έχεις και κάποια τυπικά προσόντα
Χρήματα σε σχέση με τον υπόλοιπο ιδιωτικό τομέα είναι ικανοποιητικά αλλά μην ξεχνάς ότι δουλεύεις άπειρες αργίες σκ κτλ
ναι σαφως γνωριζω οτι δεν υπαρχει αξιοκρατια μεσα σε αυτον τον τομεα και για τις αργιες δεν με πειραζει ασχολουμαι απο πιτσιρικας με αυτο το χω συνηθησει να μην αραζω και να ειμαι μπροστα απο την οθονη.αν επιτρεπεται εσυ εισαι του χωρου και εκανες αιτησεις?
 
ναι σαφως γνωριζω οτι δεν υπαρχει αξιοκρατια μεσα σε αυτον τον τομεα και για τις αργιες δεν με πειραζει ασχολουμαι απο πιτσιρικας με αυτο το χω συνηθησει να μην αραζω και να ειμαι μπροστα απο την οθονη.αν επιτρεπεται εσυ εισαι του χωρου και εκανες αιτησεις?
Παίχτης είμαι και απλά έψαχνα δουλειά
Βέβαια καμία σχέση το παίχτης με το υπάλληλος, δεν ξέρω πως το έχεις στο μυαλό σου αλλά δεν έχουν σχέση
Αξιοκρατία δεν υπάρχει πουθενα
Εσύ βλέπε θέσεις και στελνε αιτήσεις σε απλές θέσεις χωρίς πολλά ζητούμενα
Μετά αν είσαι καλός θα ανέβεις, τουλάχιστον αυτό μαθαίνω στη στοιχιμαν
 
Παίχτης είμαι και απλά έψαχνα δουλειά
Βέβαια καμία σχέση το παίχτης με το υπάλληλος, δεν ξέρω πως το έχεις στο μυαλό σου αλλά δεν έχουν σχέση
Αξιοκρατία δεν υπάρχει πουθενα
Εσύ βλέπε θέσεις και στελνε αιτήσεις σε απλές θέσεις χωρίς πολλά ζητούμενα
Μετά αν είσαι καλός θα ανέβεις, τουλάχιστον αυτό μαθαίνω στη στοιχιμαν
τι σπουδες εχεις ακολουθησει πιστευεις ειναι αρκετη μια δημοσια σχολη εδω ελλαδα η να ψαξω εξωτερικο
 
Δεν υπάρχει σχολή γι'αυτό που έστειλες
Εγώ για πληροφορική είχα στείλει
ναι δεν εννοω οτι μαθαινεις στοιχημα στην σχολη αλλα μαθηματικα μοντελα στατιστικη και τετοια πρεπει να τα μαθεις απο σχολη τωρα ολα τα αλλα η διαχειρηση του λαιβ επαναπροσδιορισμος αποδοσεων και τετοια μαθαινονται μονο μπροστα απο την οθονη
 
Δεν υπάρχει σχολή γι'αυτό που έστειλες
Εγώ για πληροφορική είχα στείλει
Παίχτης είμαι και απλά έψαχνα δουλειά
Βέβαια καμία σχέση το παίχτης με το υπάλληλος, δεν ξέρω πως το έχεις στο μυαλό σου αλλά δεν έχουν σχέση
Αξιοκρατία δεν υπάρχει πουθενα
Εσύ βλέπε θέσεις και στελνε αιτήσεις σε απλές θέσεις χωρίς πολλά ζητούμενα
Μετά αν είσαι καλός θα ανέβεις, τουλάχιστον αυτό μαθαίνω στη στοιχιμαν
το θεμα ειναι οτι εγω αποδοσεις θελω να φτιαχνω οχι να απανταω τηλεφωνα (δεν το λεω για να υποτιμησω την δουλεια μια χαρα ειναι απλα δεν σχετιζεται με αυτο που θελω)
 
Έχω φίλο που ξεκίνησε στο ελληνικό τμήμα του support της 365 στο Στόουκ κ μετά εξελίχθηκε. Μην υποτιμάτε τίποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: stpsilan
Έχω φίλο που ξεκίνησε στο ελληνικό τμήμα του support της 365 στο Στόουκ κ μετά εξελίχθηκε. Μην υποτιμάτε τίποτα
δηλαδη πρωτα ξεκινας απο τηλεφωνα και τετοια και μετα σε παιρνουν ως τρειντερ και μπουκ αφου δεν εχουν σχεση οι δουλειες
 
το θεμα ειναι οτι εγω αποδοσεις θελω να φτιαχνω οχι να απανταω τηλεφωνα (δεν το λεω για να υποτιμησω την δουλεια μια χαρα ειναι απλα δεν σχετιζεται με αυτο που θελω)
Κατευθείαν σε τέτοια θέση απίθανο
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...