20 χρόνια infobeto! Χρόνια μας πολλά!

Χρόνια πολλά στο infobeto!!
Έχουμε μεγαλώσει εδώ μέσα!!
Εύχομαι υγεία και να συνεχίσετε την καλή δουλειά! Δυστυχώς δεν έχω έρθει σε καμία συνάντηση τόσα χρόνια αλλά θα ήθελα πολύ να γνωρίσω τα παιδιά από κοντά! Ελπίζω όταν βγούμε από αυτές τις καταστάσεις να τα καταφέρω!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas, okonski και nklaps
Χρόνια πολλά στο infobeto!!
Έχουμε μεγαλώσει εδώ μέσα!!
Εύχομαι υγεία και να συνεχίσετε την καλή δουλειά! Δυστυχώς δεν έχω έρθει σε καμία συνάντηση τόσα χρόνια αλλά θα ήθελα πολύ να γνωρίσω τα παιδιά από κοντά! Ελπίζω όταν βγούμε από αυτές τις καταστάσεις να τα καταφέρω!!
Κώστα κι εμεις θέλουμε να σε γνωρίσουμε ρε φιλε μετα από τόσα χρόνια... Πάλιουρας είσαι...
Μακάρι να σε δουμε συντομα... :bravo:
 
Χρόνια πολλά και καλά στο σάιτ απ το team του sans voir , πάντα επιτυχίες , πάντα στην πρώτη γραμμή !

Προσωπικά στον BetLaden ευχομαι να εχει υπομονή να αντεχει τις λόξες και τις παραξενιές μας :):) .

Ευχαριστούμε για το χώρο που μας δινει να γραφουμε την τρέλα που μας δέρνει και για οσα ζούμε και μαθαίνουμε εδω μεσα .

Το πιο sans voir στοίχημα ειναι οτι το infobeto θα υπάρχει για πολλα πολλα χρόνια ...άλλοι ερχονται , άλλοι φευγουν ...το ib θα υπαρχει οσο υπαρχουν φιλοι που το αγαπουν ...άχαστο στοίχημα ...all in !!
 
Χρονια πολλα στο Ινφομπετο κι απο εμενα, να τα εκατοστησει να μας κραταει συντροφια μαζι με ολη την παρεα εδω στα ξενα μερη...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Χρόνια πολλά και καλά στο σάιτ απ το team του sans voir , πάντα επιτυχίες , πάντα στην πρώτη γραμμή !

Προσωπικά στον BetLaden ευχομαι να εχει υπομονή να αντεχει τις λόξες και τις παραξενιές μας :):) .

Ευχαριστούμε για το χώρο που μας δινει να γραφουμε την τρέλα που μας δέρνει και για οσα ζούμε και μαθαίνουμε εδω μεσα .

Το πιο sans voir στοίχημα ειναι οτι το infobeto θα υπάρχει για πολλα πολλα χρόνια ...άλλοι ερχονται , άλλοι φευγουν ...το ib θα υπαρχει οσο υπαρχουν φιλοι που το αγαπουν ...άχαστο στοίχημα ...all in !!

Μιχάλη από υπομονή....γαϊδουρινή! Αλλιώς δεν θα είχαμε φθάσει τα 20... :hammer:

Για το sans voir δεν έχω λόγια... απίστευτο σε όλα του και με τρομερό παρεάκι!:up:

ΣΗΜ.: Ο Νίκος ακόμα δεν μας επισκέφτηκε εδω... λες να...;;;; Δεν νομίζω;;;;:unsure:
 
  • Like
  • Love
Αντιδράσεις: nikitas, nklaps και fairplay
Χρονια πολλα στο Ινφομπετο κι απο εμενα, να τα εκατοστησει να μας κραταει συντροφια μαζι με ολη την παρεα εδω στα ξενα μερη...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν έχουμε εδρα φίλε... παίζουμε παντου, εντός εκτός και επι τα αυτά! :rock"
 
Μιχάλη από υπομονή....γαϊδουρινή! Αλλιώς δεν θα είχαμε φθάσει τα 20... :hammer:

Για το sans voir δεν έχω λόγια... απίστευτο σε όλα του και με τρομερό παρεάκι!:up:

ΣΗΜ.: Ο Νίκος ακόμα δεν μας επισκέφτηκε εδω... λες να...;;;; Δεν νομίζω;;;;:unsure:
Γυροφερνει μια Τσέχα να του κάτσει για το sans voir ....αυτη τη στιγμή της κάνει ψηστήρι ...μολις τελειωσει θα φανει ...1,050 πληρωνει :):)
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17, nklaps και BetLaden
Μιχάλη από υπομονή....γαϊδουρινή! Αλλιώς δεν θα είχαμε φθάσει τα 20... :hammer:

Για το sans voir δεν έχω λόγια... απίστευτο σε όλα του και με τρομερό παρεάκι!:up:

ΣΗΜ.: Ο Νίκος ακόμα δεν μας επισκέφτηκε εδω... λες να...;;;; Δεν νομίζω;;;;:unsure:
"Λες να έκανε τίποτα αρρυθμίες μετά τα χθεσινά της Μπέρνλι στο sans voir live και τον κρατήσαν για προληπτικούς λόγους;;;
Δεν νομίζω;;;:)"


Αυτό θέλει να πει ο Άρης!

Καλησπέρα και από εμένα. Δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω από εδώ. Δουλειά-σπιτι-δουλειά-σπίτι, το καθυστέρησα και να με συμπαθάτε.

Πρώτα-πρώτα να ευχηθώ στο
infobeto, στον BetLaden και σε όλο το επιτελείο χρόνια πολλά, να είναι γεροί και δυνατοί και να συνεχίσουμε για πολλές ακόμα 20ετίες να μοιραζόμαστε όλοι μαζί την κοινή μας τρέλα για το στοίχημα.

Σε ό,τι αφορά εμένα, θέλω να πω ότι γνωρίζω το infobeto από το 2015 και από τότε το θεωρώ σαν το στοιχηματικό μου σπίτι. Ούτε πολύ παλιός είμαι, ούτε πολύ νέος.

Και είναι στοιχηματικό σπίτι για εμάς όχι μόνο γιατί μας έδωσε από το 2016 μια "γωνιά" στο forum, το sans voir, για να κάνουμε "τα δικά μας", όπως τόσο απλόχερα δίνει σε όλους τους φίλους και όπως τόσο απλόχερα είναι ένα προσβάσιμο σε όλους site στοιχήματος (κάτι διόλου αυτονόητο στις μέρες μας).

Ειδικά για το sans voir και sans voir live θέλω να πω και εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στο infobeto τον Αρη και σε όλη την παρέα για την ζεστή συμπαράσταση όλα αυτά τα χρόνια.

Κυρίως όμως, πρέπει να πω ότι εγώ προσωπικά (και όχι μόνο εγώ) μέσω του infobeto έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρόνια πολλούς
φίλους με την ίδια τρέλα για το στοίχημα. Τόσο φίλους που μου δίνεται η εντύπωση ότι τους ήξερα από το σχολείο και ότι όλα τα προηγούμενα χρόνια πίναμε μπίρες όλοι μαζί κάθε βδομάδα βλέποντας τα ματς! Αυτό νομίζω είναι το πιο πολύτιμο που κέρδισα και κερδίζω όλα αυτά τα χρόνια στο infobeto.

Εύχομαι να έχουμε όλοι μας και οι οικογένειας μας υγεία, να ξεπεράσουμε γρήγορα τις δυσκολίες της πανδημίας και να απολαμβάνουμε παντοτε ξένοιαστα το στοίχημα στο infobeto.
 
Προβολή συνημμένου 31359

Αφήσαμε την ιστορία να μιλήσει και αυτή έφτιαξε ένα ειδικό αφιέρωμα στο τι αντιπροσωπεύει εδώ και 20 χρόνια το infobeto και τι έχει προσφέρει!


Είμαστε εδώ και συνεχίζουμε όλοι μαζί...

Ευκαιρία αυτή την επετειακή χρονιά να θυμηθούμε ιστορίες να ψάξουμε παλιούς φίλους να κάνουμε νέους...

Χρόνια μας πολλά! :beers1:
Ευχαριστούμε πραγματικά όλους τους συντελεστές για αυτήν την προσπάθεια. Μπράβο σας και υγεία να χουμε να συνεχίσουμε παρέα!
 
Χρόνια πολλά με υγεία στις οικογένειες μας, να είμαστε γεροί, ευτυχισμένοι να ξεπερνάμε τα προβλήματα μας και να έχουμε επιτυχίες στις στοιχηματικές και μη επιλογές μας.
Το ταξίδι αυτό το όμορφο θα συνεχιστεί γιατί ξεκίνησε όμορφα και κόντρα στην κοινή λογική τα όμορφα πράγματα δεν τελειώνουν ποτέ!!!
 
Χρόνια μας πολλά και ευτυχισμένα...

Ήμουνα νιος και γέρασα...:lol:

Ιδιαίτερα χρόνια πολλά σε Άρη και Νεκτάριο, παιδί των οποίων είναι το διαδικτυακό αυτό σημείο συνάντησης χάρη στο οποίο γνώρισα κολλητούς για το υπόλοιπο της ζωής μου....:sign:

Μακάρι να ξαναβρεθούμε και... να κόψουμε πίτα ακούγοντας το γνωστό αηδόνι του Καρέα....:alcohol::alcohol::alcohol::twis:
 
20 χρόνια....πως περνάν τα χρόνια...

Απο το 2007 ...είμαι τα 14 εδω μέσα...

Μια ολόκληρη ζωή...

Καινούριος στην Αθήνα , τα παιδιά που γνώρισα εδώ μέσα ήταν ( και είναι) οι φίλοι μου ....

Εύχομαι υγεία και αγάπη σε όλους σας.

Ιδιαίτερη μνεία στο ήθος του Βetladen ( Αρη) και του nektar ( Νεκτάριου) και ένα ευχαριστώ για αυτή την όμορφη κοινότητα που δημιουργήσανε !

Επίσης να είναι καλά εκεί " ψηλά" όσοι έφυγαν νωρίς...
 
Χρόνια μας πολλά και ευτυχισμένα...

Ήμουνα νιος και γέρασα...:lol:

Ιδιαίτερα χρόνια πολλά σε Άρη και Νεκτάριο, παιδί των οποίων είναι το διαδικτυακό αυτό σημείο συνάντησης χάρη στο οποίο γνώρισα κολλητούς για το υπόλοιπο της ζωής μου....:sign:

Μακάρι να ξαναβρεθούμε και... να κόψουμε πίτα ακούγοντας το γνωστό αηδόνι του Καρέα....:alcohol::alcohol::alcohol::twis:
Τι με θύμισες τώρα!!! Κλαίω από συγκίνηση. Τι φωνή και τι ωραία βυζια που είχε Θεέ μου
 
Τι με θύμισες τώρα!!! Κλαίω από συγκίνηση. Τι φωνή και τι ωραία βυζια που είχε Θεέ μου
Όταν ήρθα εγώ στον Καρέα είχε αποσυρθεί απ το τραγούδι ή είχε τα λαιμά της; Γιατί δεν θυμάμαι κάτι άξιο αναφοράς :?
 
Χρόνια Πολλά και από εμένα στο infobeto, στον Άρη και σε όλα τα καλά παιδιά που γνώρισα εδώ μέσα.

Περάσαμε πολύ καλές στιγμές εδώ μέσα είναι η αλήθεια, περάσαμε και κάποιες κακές..
Κρατάω τις καλές, διαγράφω τις κακές μαζί με αυτούς που τις δημιούργησαν και εύχομαι σε όλους σας υγεία και ότι καλύτερο να έχετε στην ζωή σας.
Να είναι καλά από εκεί που μας βλέπουν και αυτοί που πλέον δεν είναι μαζί μας.

Χρόνια Πολλά και πάλι.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...