Η εμπειρία μου στη novibet

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
46,398
20,913
113
40
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Ήρθε η ώρα και η δική μου να καταθέσω την εμπειρία μου με την novibet κάτι που δεν περίμενα να το κάνω αλλά ήρθε.

Λένε πως αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις και εγώ δεν το περίμενα να πω την αλήθεια να το πάθω, κακά τα ψέμματα το μεγαλύτερο ποσοστό που ερχόταν εδώ και έκανε παράπονα είχα την εντύπωση πως αυτοί φταίνε και όχι η εταιρεία ακόμα την έχω αυτήν την αντίληψη.

Στην novibet ξεκίνησα πριν από πάρα πολύ καιρό να παίζω μπορεί και 2 χρόνια πριν δεν θυμάμαι πρέπει άνοιξα λογαριασμό εκεί γιατί θα έδινε κανένα free spin που οι περισσότεροι ξέρετε, συνολικά έχω καταθέσει εκεί 31 ευρώ (αυτό το κατάλαβα προχθές).

Στα free spin που δίνουν λοιπόν πάντα προσπαθώ να φτάσω κάπου ψηλά αλλά κάθε φορά χάνω. Στις 23 Ιανουαρίου όπως θα δείτε και παρακάτω σε ένα από τα free spin τσίμπησα 7,65 ευρώ ο στόχος ήταν πάλι ψηλά.

Έτσι λοιπόν τα 7.65 ευρώ έγιναν 189.09 ευρώ.

Αυτά δεν έγιναν ούτε σε μια νύχτα, ούτε τυχαία ούτε με 1-2 άντε 3 στοιχήματα. Όλα τα στοιχήματα που παίχτηκαν ήξερα τι έπαιζα και γιατί έπαιζα κάποια παίχτηκαν συναισθηματικά (βλέπε μπάσκετ Φενέρμπαχτσε αλλά όχι ο Παναθηναϊκός), άλλα ήταν τυχερά άλλα έγιναν γιατί όπως ξέρουν οι παλιοί είμαι γερός τοκογλύφος. Μπορείτε να δείτε εδώ

Αφού λοιπόν έφτασα 29 Ιανουαρίου τελευταίος αγώνας ήταν η Πόρτο. Εκεί λοιπόν λέω ας κάνω μια ανάληψη 34 ευρώ και να μείνουν τα 155 ευρώ.

Πάω λοιπόν και ρίχνω το παρακάτω 1Χ την Ξάνθη και βλέπω το εξής ολόκληρα 0,24 λεπτά!!!! Εντάξει λέω Γ Εθνική κάτι παίζει δεν με αφήνουν.

ksanthi.jpg


Εκείνη την ημέρα από όλο το κουπόνι έναν αγώνα είχα στο μυαλό μου να παίξω είτε all in είτε ένα μεγάλο μέρος του ποσού. Στον άσσο της Φενέρμπαχτσε με την Ρίζεσπορ, συναισθηματικό μπετ εκτός αυτού έχω Πέλκα αλάνι, Οζίλ, ποια Ρίζεσπορ μωρέ τώρα. All in λοιπόν αλλά σκάει το παρακάτω

fener.jpg


Απορρίφθηκε!!!! Τι λες τώρα μάνα μου. Ο άσσος ήταν 1.42 το προηγούμενο βράδυ αλλά μετά πήγε 1.35 λογικό έχουμε ομάδα τρένο.
Θα σκεφτεί κάποιος πως μπορεί να παίχτηκε κανένα παρασκήνιο και να το ακύρωσαν. Εδώ θα του δείξω το παρακάτω είχα ποντάρει την Φενέρ αλλά η απιστία μου να μωρέ ας πάμε λίγο παραπέρα και τα 161 να γίνουν λίγο παραπάνω να ποντάρω έκανα cash out

fener_cash_out.jpg

Εδώ λοιπόν κατάλαβα πως το ταξίδι μας εδώ τελείωσε, ζήτησα λοιπόν ανάληψη τα 189,09 (ναι έγινα γύφτος ζήτησα και τα 9 cents) μέθοδο skrill. Σίγουρα με τα όσα διάβαζα είχα την απορία πως και αν θα μου βάλουν τα λεφτά και πότε, σίγουρα θα περίμενα 1 βδομάδα και μετά θα έβλεπα τι θα κάνω.

Επειδή όμως ξυνόμουν στην γλίτσα του τσομπάνη, Κυριακή πρωί σε ένα free spin μου δίνει 0,40 λεπτά, λέω ας ρίξω κάτι και εδώ δύσκολο μεν να γίνει το ίδιο αλλά ας κάνουμε το χαβαλέ μας και μου βάζει το παρακάτω όριο

gyfties.jpg


0,24 cents? από τα 0.40? Εδώ γελάει ο κάθε πικραμένος.

Είχα την απορία είναι η αλήθεια σε πόσο καιρό και αν θα μου βάλουν τα λεφτά. Και όμως τα λεφτά σήμερα μπήκαν. Θαύμα θα πει κάποιος να σε πληρώνουν.
Όντως θαύμα, εδώ όμως να εξηγήσω. Στην συγκεκριμένη εταιρεία έμπαινα και από το wifi του σπιτιού και του μαγαζιού αλλά ένα πράγμα ήξερα πως δεν ξαναμπήκε κανείς από κει ούτε στην δουλειά ας πούμε κάποιος πελάτης μόνο και μόνο εγώ. Λογαριασμός ταυτοποιημένος, καταθέσεις έκανα μόνο με skrill δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε ρόλο.

Νιώθω υπερήφανος με τον εαυτό μου που ένας μικροπαίκτης σαν και εμένα κατάφερε να μπει στην λίστα τους για μεγαλοπαίκτης, διότι φαντάζομαι για μεγαλοπαίκτη με πέρασαν πως θα τους κλείσω το "μαγαζί"
Χαίρομαι που ακόμα μια εταιρεία μου έβαλε όριο ξέρω ακούγεται κάπως ανώμαλο αλλά για μένα έτσι είναι έχεις έναν άλλο αέρα ρε παιδί μου, φαντάσου να λέει φίλος σου με έναν αέρα "εγώ παίζω στην νόβιμπετ γαμάτη εταιρεία κτλπ" και να τον πετσοκόψεις και εσύ λέγοντας του "και εγώ έπαιζα κάποτε" να σε ρωτάει γιατί δεν παίζεις τώρα και να έρχεται η ταφόπλακα "Μου βάλανε όριο γιατί τους τσίμπησα κάτι ψηλά μωρέ" κάπως έτσι έχει γκρεμοτσακιστεί η ψυχολογία του.

Όριο μου είχε βάλει η netbet μην φανταστείτε για 70-80 ευρώ γιατί τις δυάδες και τις τριάδες όταν έμενε ένας αγώνας τον κάλυπτσα ας πούμε και με πέρασα για άρμπερ.
Stoiximan μου έχει βάλει όριο στην Σούπερλιγκ μόνο αλλά εντάξει δεν έχω να πω κάτι γι'αυτούς και τώρα ήρθαν αυτοί.

Αυτή λοιπόν ήταν και η δική μου εμπειρία στην συγκεκριμένη σελίδα. Γι'αυτό να είστε προσεκτικοί. Παρακάτω θα δείτε όλη την πορεία δεν είναι πρωτόγνωρος ο τρόπος που έπαιξα όπως είπα και παραπάνω είναι γνωστό σε όλους πως είμαι τοκογλύφος μπορείτε να το δείτε και στο λίνκ που έβαλα.

Τα λεφτά είχα σκοπό να τα βάλω σε άλλη εταιρεία. Όμως όχι γι'αυτο που μου έκαναν θα τα επενδύσω σε κάτι για να τους θυμάμαι να λέω "Από αυτούς τα κέρδισα και πήρα αυτό το αναμνηστικό δώρο για τον εαυτό μου"
 
Να τυπώσεις και ένα μπλουζάκι "έφαγα limit από τη novibet"
Μπορεί να σου κάτσει και κανά καλό :sccr:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: zorian και Ertzan
Να τυπώσεις και ένα μπλουζάκι "έφαγα limit από τη novibet"
Μπορεί να σου κάτσει και κανά καλό :sccr:
Το μόνο που στεναχωριέμαι είναι που δεν πήγα στο live chat να κλαφτώ. Μπορεί να πετύχαινα καμιά Εύα όπως στην πράσινη και να γινόταν φάση. :paidi:
 
  • Haha
  • Wow
Αντιδράσεις: PANATHA και animusbet
Χαχα. Η καλύτερη εταιρεία είναι. Πλέον δεν με αφήνει ούτε ένα ευρώ σε δυάδα.
 

Συνημμένα

  • D8644E3C-FD7C-4D03-B4EA-8B1171FCE40D.png
    D8644E3C-FD7C-4D03-B4EA-8B1171FCE40D.png
    406.6 KB · Προβολές : 332
Να σου δίνει 0,19 λεπτά από free spin και στην δυάδα που έβαλα να σου λέει μαξ μπετ 0,10 λεπτά την δυάδα :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

1612360005682.png
 
Ήρθε η ώρα και η δική μου να καταθέσω την εμπειρία μου με την novibet κάτι που δεν περίμενα να το κάνω αλλά ήρθε.

Λένε πως αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις και εγώ δεν το περίμενα να πω την αλήθεια να το πάθω, κακά τα ψέμματα το μεγαλύτερο ποσοστό που ερχόταν εδώ και έκανε παράπονα είχα την εντύπωση πως αυτοί φταίνε και όχι η εταιρεία ακόμα την έχω αυτήν την αντίληψη.

Στην novibet ξεκίνησα πριν από πάρα πολύ καιρό να παίζω μπορεί και 2 χρόνια πριν δεν θυμάμαι πρέπει άνοιξα λογαριασμό εκεί γιατί θα έδινε κανένα free spin που οι περισσότεροι ξέρετε, συνολικά έχω καταθέσει εκεί 31 ευρώ (αυτό το κατάλαβα προχθές).

Στα free spin που δίνουν λοιπόν πάντα προσπαθώ να φτάσω κάπου ψηλά αλλά κάθε φορά χάνω. Στις 23 Ιανουαρίου όπως θα δείτε και παρακάτω σε ένα από τα free spin τσίμπησα 7,65 ευρώ ο στόχος ήταν πάλι ψηλά.

Έτσι λοιπόν τα 7.65 ευρώ έγιναν 189.09 ευρώ.

Αυτά δεν έγιναν ούτε σε μια νύχτα, ούτε τυχαία ούτε με 1-2 άντε 3 στοιχήματα. Όλα τα στοιχήματα που παίχτηκαν ήξερα τι έπαιζα και γιατί έπαιζα κάποια παίχτηκαν συναισθηματικά (βλέπε μπάσκετ Φενέρμπαχτσε αλλά όχι ο Παναθηναϊκός), άλλα ήταν τυχερά άλλα έγιναν γιατί όπως ξέρουν οι παλιοί είμαι γερός τοκογλύφος. Μπορείτε να δείτε εδώ

Αφού λοιπόν έφτασα 29 Ιανουαρίου τελευταίος αγώνας ήταν η Πόρτο. Εκεί λοιπόν λέω ας κάνω μια ανάληψη 34 ευρώ και να μείνουν τα 155 ευρώ.

Πάω λοιπόν και ρίχνω το παρακάτω 1Χ την Ξάνθη και βλέπω το εξής ολόκληρα 0,24 λεπτά!!!! Εντάξει λέω Γ Εθνική κάτι παίζει δεν με αφήνουν.

Προβολή συνημμένου 31513

Εκείνη την ημέρα από όλο το κουπόνι έναν αγώνα είχα στο μυαλό μου να παίξω είτε all in είτε ένα μεγάλο μέρος του ποσού. Στον άσσο της Φενέρμπαχτσε με την Ρίζεσπορ, συναισθηματικό μπετ εκτός αυτού έχω Πέλκα αλάνι, Οζίλ, ποια Ρίζεσπορ μωρέ τώρα. All in λοιπόν αλλά σκάει το παρακάτω

Προβολή συνημμένου 31514

Απορρίφθηκε!!!! Τι λες τώρα μάνα μου. Ο άσσος ήταν 1.42 το προηγούμενο βράδυ αλλά μετά πήγε 1.35 λογικό έχουμε ομάδα τρένο.
Θα σκεφτεί κάποιος πως μπορεί να παίχτηκε κανένα παρασκήνιο και να το ακύρωσαν. Εδώ θα του δείξω το παρακάτω είχα ποντάρει την Φενέρ αλλά η απιστία μου να μωρέ ας πάμε λίγο παραπέρα και τα 161 να γίνουν λίγο παραπάνω να ποντάρω έκανα cash out

Προβολή συνημμένου 31515
Εδώ λοιπόν κατάλαβα πως το ταξίδι μας εδώ τελείωσε, ζήτησα λοιπόν ανάληψη τα 189,09 (ναι έγινα γύφτος ζήτησα και τα 9 cents) μέθοδο skrill. Σίγουρα με τα όσα διάβαζα είχα την απορία πως και αν θα μου βάλουν τα λεφτά και πότε, σίγουρα θα περίμενα 1 βδομάδα και μετά θα έβλεπα τι θα κάνω.

Επειδή όμως ξυνόμουν στην γλίτσα του τσομπάνη, Κυριακή πρωί σε ένα free spin μου δίνει 0,40 λεπτά, λέω ας ρίξω κάτι και εδώ δύσκολο μεν να γίνει το ίδιο αλλά ας κάνουμε το χαβαλέ μας και μου βάζει το παρακάτω όριο

Προβολή συνημμένου 31516

0,24 cents? από τα 0.40? Εδώ γελάει ο κάθε πικραμένος.

Είχα την απορία είναι η αλήθεια σε πόσο καιρό και αν θα μου βάλουν τα λεφτά. Και όμως τα λεφτά σήμερα μπήκαν. Θαύμα θα πει κάποιος να σε πληρώνουν.
Όντως θαύμα, εδώ όμως να εξηγήσω. Στην συγκεκριμένη εταιρεία έμπαινα και από το wifi του σπιτιού και του μαγαζιού αλλά ένα πράγμα ήξερα πως δεν ξαναμπήκε κανείς από κει ούτε στην δουλειά ας πούμε κάποιος πελάτης μόνο και μόνο εγώ. Λογαριασμός ταυτοποιημένος, καταθέσεις έκανα μόνο με skrill δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε ρόλο.

Νιώθω υπερήφανος με τον εαυτό μου που ένας μικροπαίκτης σαν και εμένα κατάφερε να μπει στην λίστα τους για μεγαλοπαίκτης, διότι φαντάζομαι για μεγαλοπαίκτη με πέρασαν πως θα τους κλείσω το "μαγαζί"
Χαίρομαι που ακόμα μια εταιρεία μου έβαλε όριο ξέρω ακούγεται κάπως ανώμαλο αλλά για μένα έτσι είναι έχεις έναν άλλο αέρα ρε παιδί μου, φαντάσου να λέει φίλος σου με έναν αέρα "εγώ παίζω στην νόβιμπετ γαμάτη εταιρεία κτλπ" και να τον πετσοκόψεις και εσύ λέγοντας του "και εγώ έπαιζα κάποτε" να σε ρωτάει γιατί δεν παίζεις τώρα και να έρχεται η ταφόπλακα "Μου βάλανε όριο γιατί τους τσίμπησα κάτι ψηλά μωρέ" κάπως έτσι έχει γκρεμοτσακιστεί η ψυχολογία του.

Όριο μου είχε βάλει η netbet μην φανταστείτε για 70-80 ευρώ γιατί τις δυάδες και τις τριάδες όταν έμενε ένας αγώνας τον κάλυπτσα ας πούμε και με πέρασα για άρμπερ.
Stoiximan μου έχει βάλει όριο στην Σούπερλιγκ μόνο αλλά εντάξει δεν έχω να πω κάτι γι'αυτούς και τώρα ήρθαν αυτοί.

Αυτή λοιπόν ήταν και η δική μου εμπειρία στην συγκεκριμένη σελίδα. Γι'αυτό να είστε προσεκτικοί. Παρακάτω θα δείτε όλη την πορεία δεν είναι πρωτόγνωρος ο τρόπος που έπαιξα όπως είπα και παραπάνω είναι γνωστό σε όλους πως είμαι τοκογλύφος μπορείτε να το δείτε και στο λίνκ που έβαλα.

Τα λεφτά είχα σκοπό να τα βάλω σε άλλη εταιρεία. Όμως όχι γι'αυτο που μου έκαναν θα τα επενδύσω σε κάτι για να τους θυμάμαι να λέω "Από αυτούς τα κέρδισα και πήρα αυτό το αναμνηστικό δώρο για τον εαυτό μου"
Το ίδιο ακριβώς έπαθα και εγώ με δαύτους!! Άνοιξα λογαριασμό προ διμήνου. Χωρίς εξήγηση μου βγάζει πότε limit 0,24€ πότε 0,40€ κλπ. Ούτε το freebet που μου είχαν δώσει δεν με άφηναν να παίξω. Στο mail που έστειλα για τον λόγο ουσιαστικά δεν πήρα απάντηση. Ευτυχώς πρόλαβα να πάρω τα λεφτά μου το bonus μου και κάποια μικρά κέρδη που έβγαλα. αν και για να κάνω ανάληψη (ενώ ήμουν πιστοποιημένος χρήστης) μου κάναν καψώνια πχ μου ζητούσαν να στείλω φωτογραφία μου με δίπλα την ταυτότητά μου. Η πλάκα είναι ότι στέλνουν ακόμα mails με προωθητικές ενέργειες!!! Δεν καταλαβαίνω τι είναι οι άνθρωποι αυτοί μαφία ή για τα πανηγύρια?
 
Εγώ τον λόγο μου τον κρατάω όπως σας είπα αυτά τα λεφτά δεν θα τα φάω σε στοιχήματα αλλά θα τα επενδύσω σε κάτι που θα έχω να θυμάμαι. Σκέφτηκα αρκετά να πάρω μια φωτογραφική μηχανή, καλάμι+μηχανισμό για ψάρεμα και διάφορα αλλά μου έπεσε η φλασιά σε κάτι που ήθελα αλλά πως να το πω λυπόμουν τα λεφτά αλλά τώρα δεν τα λυπήθηκα έτσι λοιπόν ένα μέρος τους τα επένδυσα στην παρακάτω τσάντα. Πέρυσι τον Δεκέμβριο έπιασα ένα λαυράκι 2.2 κιλά και ένα λαυράκι 5 κιλών στο spinning όσο να ναι ανέβηκαν και οι μετοχές μου ε έπρεπε να αναβαθμιστώ και εγώ κάπως :bask:

1612808745857.png


1612808767503.png


Επειδή όλο και κάποιος θα μας διαβάζει από novibet θα ήθελα λοιπόν να τους ευχαριστήσω για άλλη μια φορά για το όριο που μου βάλανε και με "έσπρωξαν" να πάρω τα λεφτά και να τα βάλω κάπου αλλού σε κάτι χρήσιμο από το να τα φάω σε στοιχήματα που προφανώς θα έχανα. Θα δω τι θα κάνω τα υπόλοιπα 121 ευρώ και θα το ποστάρω πάλι εδώ
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: animusbet, PANATHA και FunBet
Ήρθε η ώρα και η δική μου να καταθέσω την εμπειρία μου με την novibet κάτι που δεν περίμενα να το κάνω αλλά ήρθε.

Λένε πως αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις και εγώ δεν το περίμενα να πω την αλήθεια να το πάθω, κακά τα ψέμματα το μεγαλύτερο ποσοστό που ερχόταν εδώ και έκανε παράπονα είχα την εντύπωση πως αυτοί φταίνε και όχι η εταιρεία ακόμα την έχω αυτήν την αντίληψη.

Στην novibet ξεκίνησα πριν από πάρα πολύ καιρό να παίζω μπορεί και 2 χρόνια πριν δεν θυμάμαι πρέπει άνοιξα λογαριασμό εκεί γιατί θα έδινε κανένα free spin που οι περισσότεροι ξέρετε, συνολικά έχω καταθέσει εκεί 31 ευρώ (αυτό το κατάλαβα προχθές).

Στα free spin που δίνουν λοιπόν πάντα προσπαθώ να φτάσω κάπου ψηλά αλλά κάθε φορά χάνω. Στις 23 Ιανουαρίου όπως θα δείτε και παρακάτω σε ένα από τα free spin τσίμπησα 7,65 ευρώ ο στόχος ήταν πάλι ψηλά.

Έτσι λοιπόν τα 7.65 ευρώ έγιναν 189.09 ευρώ.

Αυτά δεν έγιναν ούτε σε μια νύχτα, ούτε τυχαία ούτε με 1-2 άντε 3 στοιχήματα. Όλα τα στοιχήματα που παίχτηκαν ήξερα τι έπαιζα και γιατί έπαιζα κάποια παίχτηκαν συναισθηματικά (βλέπε μπάσκετ Φενέρμπαχτσε αλλά όχι ο Παναθηναϊκός), άλλα ήταν τυχερά άλλα έγιναν γιατί όπως ξέρουν οι παλιοί είμαι γερός τοκογλύφος. Μπορείτε να δείτε εδώ

Αφού λοιπόν έφτασα 29 Ιανουαρίου τελευταίος αγώνας ήταν η Πόρτο. Εκεί λοιπόν λέω ας κάνω μια ανάληψη 34 ευρώ και να μείνουν τα 155 ευρώ.

Πάω λοιπόν και ρίχνω το παρακάτω 1Χ την Ξάνθη και βλέπω το εξής ολόκληρα 0,24 λεπτά!!!! Εντάξει λέω Γ Εθνική κάτι παίζει δεν με αφήνουν.

Προβολή συνημμένου 31513

Εκείνη την ημέρα από όλο το κουπόνι έναν αγώνα είχα στο μυαλό μου να παίξω είτε all in είτε ένα μεγάλο μέρος του ποσού. Στον άσσο της Φενέρμπαχτσε με την Ρίζεσπορ, συναισθηματικό μπετ εκτός αυτού έχω Πέλκα αλάνι, Οζίλ, ποια Ρίζεσπορ μωρέ τώρα. All in λοιπόν αλλά σκάει το παρακάτω

Προβολή συνημμένου 31514

Απορρίφθηκε!!!! Τι λες τώρα μάνα μου. Ο άσσος ήταν 1.42 το προηγούμενο βράδυ αλλά μετά πήγε 1.35 λογικό έχουμε ομάδα τρένο.
Θα σκεφτεί κάποιος πως μπορεί να παίχτηκε κανένα παρασκήνιο και να το ακύρωσαν. Εδώ θα του δείξω το παρακάτω είχα ποντάρει την Φενέρ αλλά η απιστία μου να μωρέ ας πάμε λίγο παραπέρα και τα 161 να γίνουν λίγο παραπάνω να ποντάρω έκανα cash out

Προβολή συνημμένου 31515
Εδώ λοιπόν κατάλαβα πως το ταξίδι μας εδώ τελείωσε, ζήτησα λοιπόν ανάληψη τα 189,09 (ναι έγινα γύφτος ζήτησα και τα 9 cents) μέθοδο skrill. Σίγουρα με τα όσα διάβαζα είχα την απορία πως και αν θα μου βάλουν τα λεφτά και πότε, σίγουρα θα περίμενα 1 βδομάδα και μετά θα έβλεπα τι θα κάνω.

Επειδή όμως ξυνόμουν στην γλίτσα του τσομπάνη, Κυριακή πρωί σε ένα free spin μου δίνει 0,40 λεπτά, λέω ας ρίξω κάτι και εδώ δύσκολο μεν να γίνει το ίδιο αλλά ας κάνουμε το χαβαλέ μας και μου βάζει το παρακάτω όριο

Προβολή συνημμένου 31516

0,24 cents? από τα 0.40? Εδώ γελάει ο κάθε πικραμένος.

Είχα την απορία είναι η αλήθεια σε πόσο καιρό και αν θα μου βάλουν τα λεφτά. Και όμως τα λεφτά σήμερα μπήκαν. Θαύμα θα πει κάποιος να σε πληρώνουν.
Όντως θαύμα, εδώ όμως να εξηγήσω. Στην συγκεκριμένη εταιρεία έμπαινα και από το wifi του σπιτιού και του μαγαζιού αλλά ένα πράγμα ήξερα πως δεν ξαναμπήκε κανείς από κει ούτε στην δουλειά ας πούμε κάποιος πελάτης μόνο και μόνο εγώ. Λογαριασμός ταυτοποιημένος, καταθέσεις έκανα μόνο με skrill δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε ρόλο.

Νιώθω υπερήφανος με τον εαυτό μου που ένας μικροπαίκτης σαν και εμένα κατάφερε να μπει στην λίστα τους για μεγαλοπαίκτης, διότι φαντάζομαι για μεγαλοπαίκτη με πέρασαν πως θα τους κλείσω το "μαγαζί"
Χαίρομαι που ακόμα μια εταιρεία μου έβαλε όριο ξέρω ακούγεται κάπως ανώμαλο αλλά για μένα έτσι είναι έχεις έναν άλλο αέρα ρε παιδί μου, φαντάσου να λέει φίλος σου με έναν αέρα "εγώ παίζω στην νόβιμπετ γαμάτη εταιρεία κτλπ" και να τον πετσοκόψεις και εσύ λέγοντας του "και εγώ έπαιζα κάποτε" να σε ρωτάει γιατί δεν παίζεις τώρα και να έρχεται η ταφόπλακα "Μου βάλανε όριο γιατί τους τσίμπησα κάτι ψηλά μωρέ" κάπως έτσι έχει γκρεμοτσακιστεί η ψυχολογία του.

Όριο μου είχε βάλει η netbet μην φανταστείτε για 70-80 ευρώ γιατί τις δυάδες και τις τριάδες όταν έμενε ένας αγώνας τον κάλυπτσα ας πούμε και με πέρασα για άρμπερ.
Stoiximan μου έχει βάλει όριο στην Σούπερλιγκ μόνο αλλά εντάξει δεν έχω να πω κάτι γι'αυτούς και τώρα ήρθαν αυτοί.

Αυτή λοιπόν ήταν και η δική μου εμπειρία στην συγκεκριμένη σελίδα. Γι'αυτό να είστε προσεκτικοί. Παρακάτω θα δείτε όλη την πορεία δεν είναι πρωτόγνωρος ο τρόπος που έπαιξα όπως είπα και παραπάνω είναι γνωστό σε όλους πως είμαι τοκογλύφος μπορείτε να το δείτε και στο λίνκ που έβαλα.

Τα λεφτά είχα σκοπό να τα βάλω σε άλλη εταιρεία. Όμως όχι γι'αυτο που μου έκαναν θα τα επενδύσω σε κάτι για να τους θυμάμαι να λέω "Από αυτούς τα κέρδισα και πήρα αυτό το αναμνηστικό δώρο για τον εαυτό μου"

Ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγω χτες;;;;; Τί γινεται σε αυτή την περίπτωση; Επανερχεται καποια στιγμή στην αρχική κατάσταση ο λογαριασμός ή παει τελειωσε;;;
 
Τελειωσε και πας σε σοβαρες εταιριες οπως bet365,stoiximan.Επισης θεμα δεν ειχα ποτε με betshop.
 
Τελειωσε και πας σε σοβαρες εταιριες οπως bet365,stoiximan.Επισης θεμα δεν ειχα ποτε με betshop.
stoiximan εχω. Αλλά προσφορές οπως η novibet δεν έχει καμία. Δεν υπάρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμύριο να μου το ξεκλειδωσουν; Έχει τυχει σε καποιον να του ξεκλειδωσουν το οριο?
 
stoiximan εχω. Αλλά προσφορές οπως η novibet δεν έχει καμία. Δεν υπάρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμύριο να μου το ξεκλειδωσουν; Έχει τυχει σε καποιον να του ξεκλειδωσουν το οριο?
Εμένα μου το έχουν κλειδωμένο πάνω από 1 βδομάδα. Είχα κάνει αρχική κατάθεση 100€ + bonus 100€ =200€ Εκπλήρωσα τις προυποθέσεις πονταρίσματος bonus (100x10 φορές = 1000€) χρησιμοποιώντας τις πράγματι καθημερινές σχεδόν προσφορές σε freebets που στο κάτω κάτω της γραφής αυτοί τις έδιναν. Μου έκατσαν καλά και τα περισσότερα στοιχήματα και τα 100€ αρχικής κατάθεσης έγιναν σε δύο μήνες 850€ αναλήψημα χάρις βέβαια και στα free bets που κανείς δεν απαγόρευσε να παίζω. Μέχρι εκεί όλα καλά. Όταν πήγα να κάνω ανάληψη 600€ αφού με ταλαιπωρήσαν λίγο αφού μου ξαναζήτησαν επαλήθευση στοιχείων μου που τους τα ξαναπροσκόμισα, μου τα κατέθεσαν άμεσα αλλά εφεξής μου έβαζαν αστεία όρια πχ 0,42€ ή 0,74€. Το συμπέρασμα μου είναι ότι όταν κρίνουν ότι κάποιος παίζει με στρατηγική ή κάνει χρήση (πείτε το και κατάχρηση) των προσφορών που οι ίδιοι όμως δίνουν και είναι επιζήμιος για την εταιρεία απλώς επειδή δεν τον θέλουν βάζουν αυτά τα προκλητικά όρια. Σου λένε ουσιαστικά "φύγε δεν σε θέλω άλλο" αφού νομικά δεν μπορούν να το χειριστούν αλλιώς.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...